|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:50:26   
muaaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti lulu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , ja da pušim kupila bih muštiklu da se kuruser posted image . Znaš ono dugi, crveni nokti i muštiklica. Haljinica i štiklica i svi misle da sam ministarka user posted image user posted image user posted image user posted image





ma sve imam samo mi fali mustiklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nema kod nas za ove slims al ima u SA zbavit cu jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ma ja sam mustiklu koristila neko vrijeme i beze je ne osjetis cigaru uopsteuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:51:00   
bananica
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja zaista ne znam koliko kosta, znam da je svekrva kolutala ocima kada joj je ovaj rekao cijenu. Znam da u Sarajevu jeftinije kupuje, a kod mog svekra mora da bude prva klasa, neće on ništa kinesko user posted image user posted image user posted image





moja prijateljica je presla na duhan i pusi 5 cigara dnevnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mrsko joj motatiuser posted image user posted image user posted image user posted image
ja cu kad budem velika kupiti lulu[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/jezicek.gif[/image]user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image , ja da pušim kupila bih muštiklu da se kuruser posted image . Znaš ono dugi, crveni nokti i muštiklica. Haljinica i štiklica i svi misle da sam ministarka user posted image user posted image user posted image user posted image





ma sve imam samo mi fali mustiklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nema kod nas za ove slims al ima u SA zbavit cu jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja da znam kako t izgleda poslala bih ti jednu, svakako sam ti nešto obećala od kone iz butika user posted image user posted image user posted image


ne brini nista, sutra je moram naciuser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:56:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image ma jednom mi je hanady objasnjavala gdje u sarajevu da trazim al ja  ne odo u SA  i tako ostado bez mustikleuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kako prestati pušiti ?
24.5.2011 23:58:25   
bananica
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kako prestati pušiti ?
25.5.2011 0:05:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image ma jednom mi je hanady objasnjavala gdje u sarajevu da trazim al ja  ne odo u SA  i tako ostado bez mustikleuser posted image

ojj gdje je moja pamet...pa da niti jednom ne pošajljem il donsem...
a ne brini...ja muštiklu šaljem hebemu patka zaboravnoguser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kako prestati pušiti ?
25.5.2011 0:07:32   
taurus
pa ovo je tema kako prestati pušiti a ne kako nabaviti rekvizite za pušenjeuser posted image

a baš se sad zamišljam sa muštiklom i ne bi mi bila od viškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kako prestati pušiti ?
25.5.2011 0:09:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image ma jednom mi je hanady objasnjavala gdje u sarajevu da trazim al ja  ne odo u SA  i tako ostado bez mustikleuser posted image

ojj gdje je moja pamet...pa da niti jednom ne pošajljem il donsem...
a ne brini...ja muštiklu šaljem hebemu patka zaboravnoguser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ih kad  smo o tome pricaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image myb@by me veceras napomenuuser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kako prestati pušiti ?
25.5.2011 0:10:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

pa ovo je tema kako prestati pušiti a ne kako nabaviti rekvizite za pušenjeuser posted image

a baš se sad zamišljam sa muštiklom i ne bi mi bila od viškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad ces vidjeti kad mene optuze za OTuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.s. ljubi mi Noruuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kako prestati pušiti ?
25.5.2011 9:53:45   
taurus
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

pa ovo je tema kako prestati pušiti a ne kako nabaviti rekvizite za pušenjeuser posted image

a baš se sad zamišljam sa muštiklom i ne bi mi bila od viškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad ces vidjeti kad mene optuze za OTuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
p.s. ljubi mi Noruuser posted image user posted image user posted image user posted image



jeste, jeste ti si prva počela o muštiklama pa si ti kriva za OT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ljubimo i ja i nora vas dvije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kako prestati pušiti ?
9.7.2011 13:10:37   
andjelika
Krajem godine sam obecala stosta, izmedju ostalog da cu ove godine prestati
da pusim.
I konacno je odluka donesena, samo je treba sprovesti u delo.
Od danas sam na zibanu. Videcemo kako ce stvari ici.



_____________________________

Ugledacemo svet 24.01.2010.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.7.2011 13:11:29   
floopy
Nakon što sam se sto puta pitao kako prestati pusiti prestao sam silom.
Morao sam operirati krajnike i nisam mjesec dana mogao jesti a kamoli pušiti. Nakon toga sam probao zapaliti i cigareta mi je imala odvratan okus.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.7.2011 14:44:53   
leona81
nekoliko puta prestajala, pocinjala, najduze prestajanje bilo godinu dana, pa kad sam ostala trudna, cijelu trudnocu i 6 mjeseci nakon poroda...i opet pocnem...sada sam prestala i evo mjesec dana ne pusim i ne fali mi, pocela sam ponovo trenirati i jako mi smeta pusenje...nadam se da cu istrajatiuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu floopy)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kako prestati pušiti ?
21.7.2011 14:48:45   
Blue rose RR
Moja sreća pa nikada nisam zapalila cigaretu, i popušila je.
I sa tog aspekta neću truniti.
Međutim, u svojoj okolici ( i to najbližoj) gledam kako ljudi prestaju:

1.- ili se razbole pa moraju;
2.- ili imaju toliko jak karakter, i to žele.

Trećeg nema.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:12:21   
klemzi
Ja ne pušim već dva dana user posted image user posted image
Može malo podrške user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:16:17   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ne pušim već dva dana user posted image user posted image
Može malo podrške user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:18:38   
Ilhana RR
Bravo Klemzi... a moj odogovor na kako prestati je nemoj ni pocinjati :D

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:21:47   
Hannan
user posted image user posted image Bravo mala user posted image user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:23:54   
klemzi
Hvala, hvala...bilo je lahko ova dva dana, valjda tako i ostane...
samo mi se ni kafa više ne pije user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:46:16   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

Hvala, hvala...bilo je lahko ova dva dana, valjda tako i ostane...
samo mi se ni kafa više ne pije user posted image user posted image


To svi obicno kazu. I da je prvi tjedan najtezi. Ma cvrsta volja je najvaznija. Valjda, ne pusim, pa nisam kompetentnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 0:53:22   
Ilhana RR
Moj babo je pusio, i sve dok su mogli da puse na njegovom poslu on je pusio... kad su zabranili na poslu da se pusi on je dosao kuci i rekao "E ja vise ne pusim" ostale mu dvije cigare u kutiji na koju je zapisao datum... mislim da ima 15 godina kako je to uradio i nikad ga nije vise povuklo ;)

sve se moze sto se hoce =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 9:58:16   
vjestica
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja ne pušim već dva dana user posted image user posted image
Može malo podrške user posted image

user posted image user posted image user posted image
i navijamo da ne posustaneš user posted image user posted image user posted image
samo mi je smiješno kad se na ovu temu javljaju oni koji nikad nisu pušili
možda imate u svojoj okolini ljude koju se tek tako prestali pušiti i čini vam se da je lako, ali vjerujete da nije
ja ne znam nikog da je tek tako prestao pušiti i da ga više nikad ne povuče
ja sma prestala prije 3,5 godine i sve je bilo samo ne lako, koliko god se drugima činilo da sam tek tako prestala) i povuče me i sad, i sad poežlim zapaliti i sad sanjam da pušim, samo što odolim tom iskušenju jer bi mi bilo žao da upropastim ovaj dosadašnji trud


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 16:22:30   
leona81
ja sam prestajala milion puta, u trudnoci nisa pusila, ni dok sam dojila prvih 6 mj, pa onda ponovo pocela, pa prestala a sad znam zapaliti bas na derneku jednom u 3 mjeseca ako mi je cejf ali u sustini ne pusim, ne zelim sebi reci nikada vise, vec dopustim sebi ponekad da zapalim i to samo jednu cigaru ako bas zelim...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 17:16:54   
anidla
ja prestala u trudnoci pa zaradim inefkciju rane i opet pocne, znam,glupo je ali je tako....

ni ne pokusavam da prestanem sto je najzalosnije, ali mislim kad odlucim da ce to biti to....ali treba odluciti user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
7.1.2012 19:54:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kako prestati pušiti ?
7.1.2012 19:56:40   
Anoniman
Klemziiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *