|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
13.4.2009 14:06:53   
Anoniman
aha, a izvini u kojem smislu? Meni prvo što pada na pamet jesu filmovi s tom oznakom.user posted image
Pažnja u vezi čega? Nekako mi je nedefinisana tema i nije posebno karakteristična za naš forum.
Ja sam ionako samo napisala ono što mi je palo na pamet u vezi nas, jer mnogi doktori, starije žene, majke često misle da pretjerujemo, pa se pitaju kako su oni odgajali djecu, pa što mu ne daš ovo ili ono, a doktori često podcjenjuju naša nastojanja jer su oni neprikosnoveni autoritet što se tiče nekih stvari, a ustvari često ostaju na onim metodama i znanju kao u vrijeme kad su završili fakultet. Znate šta mislim?

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 351
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
13.4.2009 18:09:15   
M kao Mama
roditeljska pažnja u smislu koliko paženje poklanjamo svom djetetu, kako ga odgajamo, kako ga hranimo, da li izričito slušamo ljekare, da l djecu odgajamo po knjigama, tablicama ili onako kako su nas odgajali, znači tema je opširna, pa je zbog toga Saša dao naziv roditeljska pažnja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
13.4.2009 18:56:33   
Visnja RR
a upravo zbog onog RP ce biti zanimljiva ...i skrenuti paznju i onim koji nemaju namjeru gledati...
kad je Aleksandar pitao ko da nam bude "suprotna strana" ...predlozili smo da mi budemo i jedna i druga strana jer na razlicite nacine pruzamo "paznju" djeci... zbog toga se cesto i sukobljavamo user posted image  a da strucna lica budu ta koja ce aminovati ili sta vec...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
13.4.2009 18:58:35   
ElmaB
Samo, zaista bi se trebali naci sto prije i dogovoriti detalje!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 9:00:28   
Mače
IZVORNA PORUKA: mama alma

roditeljska pažnja u smislu koliko paženje poklanjamo svom djetetu, kako ga odgajamo, kako ga hranimo, da li izričito slušamo ljekare, da l djecu odgajamo po knjigama, tablicama ili onako kako su nas odgajali, znači tema je opširna, pa je zbog toga Saša dao naziv roditeljska pažnja.


Pozdrav drage moje forumašice!
Prvo bi vas zamolila da me ne napadate zbog onoga što ću napisati, jer možda sam nešto pogrešno shvatila pa mi objasnite.user posted image
Nažalost jako sam se kasno uključila na ovu temu, jer inače nisam u mogućnosti često posjećivati forum. Ali ipak smatram da imam pravo da pitam-
gdje su u ovoj temi trudilice i trudnice?! Izvinite ali ne mogu da vjerujem da je Aleksandar "zaobišao" neke stvarne velike probleme koje se tiču sviju nas na forumu-od neadekvatne zdravstvene zaštite i osiguranja žene i djeteta pa do još gore socijalne zaštite! Trudilice npr ogromne svote novca daju na liječenje neplodnosti i niko ih ne štiti kao da su zaboga one sretne što prolaze sve to!!!
Trudnice dobijaju otkaze, porodilje i bebe nemaju naknade, majke nisu u stanju u normalnim uslovima odgajati djecu u ovoj državi...Smatram da su ovo ogromni problemi koje niko ne rješava pa bar mi možemo pokušati...A tu bi bilo lako naći "protivničku" stranu-to je naša vlast!
Još jednom nemojte se ljutiti ali to je moje mišljenje!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubavlju stvaramo život da bi upoznali istinsku sreću...
Naša uskoro stiže...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 11:51:52   
HannaS
IZVORNA PORUKA: Mače

IZVORNA PORUKA: mama alma

Pozdrav drage moje forumašice!
Prvo bi vas zamolila da me ne napadate zbog onoga što ću napisati, jer možda sam nešto pogrešno shvatila pa mi objasnite.user posted image
Nažalost jako sam se kasno uključila na ovu temu, jer inače nisam u mogućnosti često posjećivati forum. Ali ipak smatram da imam pravo da pitam-
gdje su u ovoj temi trudilice i trudnice?! Izvinite ali ne mogu da vjerujem da je Aleksandar "zaobišao" neke stvarne velike probleme koje se tiču sviju nas na forumu-od neadekvatne zdravstvene zaštite i osiguranja žene i djeteta pa do još gore socijalne zaštite! Trudilice npr ogromne svote novca daju na liječenje neplodnosti i niko ih ne štiti kao da su zaboga one sretne što prolaze sve to!!!
Trudnice dobijaju otkaze, porodilje i bebe nemaju naknade, majke nisu u stanju u normalnim uslovima odgajati djecu u ovoj državi...Smatram da su ovo ogromni problemi koje niko ne rješava pa bar mi možemo pokušati...A tu bi bilo lako naći "protivničku" stranu-to je naša vlast!
Još jednom nemojte se ljutiti ali to je moje mišljenje!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj Dindili... 12.05.2009

(odgovor članu Mače)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 12:18:44   
Visnja RR
Mace
vec smo o tome raspravljali ... procitaj temu od pocetka...
te probleme s vlastima je Aleksandar obradio  pojedinacno u raznim temama do sada.. 
a vidi! trudilice ce biti dio emisije ali se ni jedna ne prijavljuje da kaze par rijeci o tome koliko dugo se trudi... da zajedno s muzem stane pred kameru... user posted image
a naravno da ce se spominjati i trudilice i trudnice ... roditeljska paznja tj briga pocinje i prije nego se djete rodi...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 12:25:46   
Anoniman
ok, sad shvatam o čemu će tema biti, ali mi ovo internet mame zanimljivije zvuči i više se stvari mogu uklopiti, npr. i naša druženja a i djeca, koja su danas ustvari internet generacija. Ali eto, tema je određena. Sretno sa dogovorima.

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 358
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 12:52:24   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

tema se vec zna : roditeljska paznja


Moram priznati da nisam pročitala temu od početka tako da su moji prijedlozi totalna fula. Izvinjavam se!

Vjerujm da će emisija biti atraktivna. Našim forumašicama želim sve najbolje. Ja sam definitivno uz TV tog 23. aprila i navijam za vas user posted image user posted image user posted image . Nadam se da me nešto neće spriječiti.
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:05:41   
M kao Mama
Dragem moje molim vas da se javite i da što prije dobijem odgovore, naime danas me zvao Aleksandar, pita da li smo dogovporile teme o kojima ćemo pričati, koliko publike dolzi, uvodna priča i lsično, znači rekao mi je da mu sutra javi, gdje smo i šta smo da zna ima li emisije 23. ili ne, je se to mora malo ranije početi realizovati. Tako mile moje ja VAs sve molim da se javite, date svoje prijedloge, sugestije, ali konkretne, pa da ga ja mogu nazvati,


Puno pozdrava,


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:24:04   
ElmaB
Meni licno nije lose da glavna tema bude kao i naslov emisije Roditeljska paznja u kojoj ce se u ovisnosti od pitanja gledalaca, a i samog autora emisije, razraditi dalja pitanja, teme i ostalo. Sto se tice publike, za sada nas ima malo, koliko sam ja vidjela na temi prijava za ucesce, pa eto ako jos neka zeli neka se javi, bilo bi lijepo da nas bude sto vise!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:28:15   
Anoniman
Naravno da nas ima.
Tema je dogovorena: roditeljska paznja!
Oko toga ne treba nista puno pojasnjavati, i zna se da je raznolika. Znaci ishrana, odgoj, koje metode itd....
On sad moze zovnuti pedagoga, pedijatra, ...
Ja sam dala predlog za pedijatra, dr Amru Junuzovic iz Starog Grada.
Za uvodnu temu, isto smo pricali da to bude Elma. Ako Elma hoce, naravno, a za to se moze naci forumasica koja bi pristala.
Jedino sto malo kaska je taj spisak publike, tu je bas malo zainteresovanih.
Ja bih takodje spomenula kako mi dijelimo roditeljsku paznju, kako je doslo do toga, tj preko foruma. Naravno, necemo spomenuti preko kojeg, ako se ne smije, ali vec smo govorili o tome kako smo se ujedinili oko porodice i kako mozemo dobit savjet iz prve ruke, a kad to kazem mislim na nekog sa iskustvom.
Ja sam se cula sa mamom Almom i sa Elmom B, pa dalje sto bude o svemu cemo ovdje napisat da znate i da ste u toku.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 362
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:32:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shee

ok, sad shvatam o čemu će tema biti, ali mi ovo internet mame zanimljivije zvuči i više se stvari mogu uklopiti, npr. i naša druženja a i djeca, koja su danas ustvari internet generacija. Ali eto, tema je određena. Sretno sa dogovorima.



E i meni se ovo svidja, kao roditeljska paznja, savjeti,....ali skupljeni sa interneta i foruma. Posto je tema opsirna, moze se i to ubacit

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 363
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:35:11   
ElmaB
Ako se sve slazete, ja pristajem na to da ugostim tv ekipu u svom stanu!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:40:03   
Visnja RR
ja sam za user posted image
a jel ima neki par koji se "trudi"... da odgovori na par pitanja...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 18:44:47   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja sam za Elma user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Crvena -- 14.4.2009 18:45:19 >


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 19:03:20   
M kao Mama
odlično, Elma tebe ću zamoliti ako možeš da mi izvučeš spisak žena koje su se prijavile i iz kojih su gradova, da mogu Saši to predočiti, pa ako to nije problem na mail,

1. znači, uvodna priča je u porodici Balen, znači Elma i njena porodica
2. tema je roditeljska pažnja (ovdje se može još mnogo toga definisati koja okvirna tema da li ishrana, da li odgoj, da li ne znam ni ja šta već kako bi se čovjek mogao orjentisati za goste)
3. ko je izabran za pozicije
4. publika članice sa RR + stidenti ili... ( to će Saša odrediti )
5. Da li možemo djecu voditi, eventualno da li će biti neki dječiji kutak i vidjeti sa Sašom da npr. Pampers bude sponzor


eto toliko od mene pa opet se čujemo kasnije  

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 19:50:18   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja sam za Elma user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja bih dosla ali meni Lana zaspe izmedju pola devet i devet jeste da mi je blizu Pinka ali mislim da bi bilo malo bezveze da dodjem npr.u 21 15

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 19:56:42   
M kao Mama
Draga, mislim da to nije neizvodljivo, jer kada budu prve reklame mogu te pustiti da uletiš,

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:01:01   
ElmaB
1.   Visnja
2.   ElmaB
3.   najjda + muz
4.   MamaAlma +djete
5.   Hemicarka
6.   andji                         - Doboj
7.   jupajdi + djete
8.   lely + djete
9.   Maida28 + muz + djeca
10. bubamara80
11. mamina cura + djeca
12. stella + muz + djete
13. juni + muz
14. jasmina_mm
15. Mirna.akt + djeca
16. Ivona                          - Zenica
17. Rabi
18. almai + djete              - Bugojno
19. malecka60                  - Zenica
20. alisa grabus               - Travnik
21. ladyn
22. demented

ovo je spisak sa teme prijava za ucesceu emisiji!

Sve one koje nisu na ovom spisku, a zele biti u emisiji neka se obavezno jave da ih mozemo uvrstiti!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:03:49   
andji
Mislim da bi bilo malo bezobrazno tražiti od Pampersa da bude ikakav sponzor,posle svih onih 'pljuvaži' o njima tamo na onim temama o glasanju?!Bar ja tako mislim.

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:08:03   
M kao Mama
Ja se izvijavam nisam u toku kada je riječ o Pampersu, brišemo taj prijedlog

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:16:01   
andji
Sve ok draga,znam ja o čemu pričam!user posted image pusa tebi i tvojoj djevojčici

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:20:35   
Anoniman
hoce li biti Aleksandar sutra na sastanku?
mislim da bi i on trebao, ne znam sta vi mislite

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 374
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
14.4.2009 20:27:25   
M kao Mama
ja ću mu predložiti, pa ćemo vidjeti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *