|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 15:43:54   
M kao Mama
Dina će večeras pričati sa adminima po tom pitanju.

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 16:34:57   
Anoniman
Ok to je zaista lijepo,ali ko bi bio među glavnim gostima,jel bi sve mame sa foruma koje mogu doći došle sa djecom?

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 16:43:54   
Amelaa RR
Superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 16:51:56   
medavi
ma extra sta drugo da kazem svaka cast mama almauser posted image user posted image user posted image ovo mi je nesto najbolje sto sam cula zadnjih mjeseci !!! samo se pobrinite koga ce pozvati za one goste za "stolom" jer ce sigurno nesto bit i uvidu rasprave vjerovatno nekog od doktora pedijatara ili gonekologa...il sta ja znam vec al znam da ce bit jos neko sem mama s rr-a jer mi je seka bila gost u toj emisiji u novembru prosle godine pa sam se malo raspitivala... ideja je odlicna obavezno gledam al ako bude prilike i dojem al kolko nas ima nece bit mjesta svimauser posted image user posted image user posted image ma ko god bude ko da sam i ja urraaaa za nase ženice!!!

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 17:28:41   
Aminad
IZVORNA PORUKA: medavi

ideja je odlicna obavezno gledam al ako bude prilike i dojem al kolko nas ima nece bit mjesta svimauser posted image user posted image user posted image ma ko god bude ko da sam i ja urraaaa za nase ženice!!!


potpisujem

Ma svaka čast to je super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nemam više ništa dodati, šta god da kažem već je napisano, svaka čast još jednom!user posted image


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 17:32:40   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Aminad

Ma svaka čast to je super!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 17:50:58   
andji
Ja sam vam zaboravila reći da sam već bila gost u toj emisiji,da mislim da je ta.nekad 2003god. tada sam bila 3 razred gimnazije,i čitava gimnazija iz Doboja,moje odjeljenje,je bila gost na temi 'homoseksualnost'...samo mislim da se tada nije prikazivalo na Pinku,mislim da je drugi program bio upitanju

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 17:54:49   
andji
I imam jedan predlog ili pitanje za mamu almu ili ko je već u kontaktu sa Sašom,recimo da se organizuje taj prevoz(koji je sponzor) za nas ovamo 'sa ove strane'...Gračanica,Tuzla,Srebrenik,Doboj,Maglaj....da nas sve pokupi....vjerujem da ima ženica koje bi došle,ali ne mogu drugačije,i da nas vrati posle emisije....JA BIH DOŠLA 99 %,tako je bilo prije 5-6 god. kad sam ja išla sa razredom.Zamolila bih vas da vidite dal je to moguće?Hvala unaprijed

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 18:07:15   
mali
Ideja je odličnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 18:22:49   
mamyca
Super ideja.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 18:26:16   
aammina
mama alma svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image .sta preraste od kafice,postasmo mediske licnosti mi i nasa djeca jupiii.sala malauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 18:34:53   
majaaaa
Svaka cast!Gledat cu vas ako Bog da.
Sretnoooooooooooooo!

_____________________________

Dzana:)
13.09.

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 18:36:00   
Adana
user posted image user posted image user posted image user posted image  Mama Alma, svaka cast! Ideja je super i zanimljiva!!! Keep us posted... user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu aammina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 21:29:27   
lejlašh
user posted image user posted image user posted image
Super ideja, i mi dolazimo definitivno
Joj kakav će haos da nastne kad potrče ovi naši pilići user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 21:45:08   
almai
super stvaruser posted image user posted image user posted image user posted image
Zamislite da se i ja pojavim sa svojih troje i sve mi koje imamo 2-3 djeceuser posted image user posted image user posted image
Bio bi dernek pravi....prija bi zavrsili emisiju nego sto bi zapoceliuser posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 21:48:22   
žana o8
Mene taj Hršum pravo nervira, totalno mi antipatičan lik. Ja ću vas gledati kad budete, al ću isključiti ton, ne podnosim muškarcem sa piskavim homo glasom.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
19.1.2009 22:51:15   
Visnja RR
a ko zna , mozda ce emisija biti zamisljena da se dodje bez bebaca... da ne bi bio lom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 1:09:53   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: medavi
ma extra sta drugo da kazem svaka cast mama almauser posted image user posted image user posted image ovo mi je nesto najbolje sto sam cula zadnjih mjeseci !!!

al kolko nas ima nece bit mjesta svimauser posted image user posted image user posted image ma ko god bude ko da sam i ja urraaaa za nase ženice!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 1:17:27   
zvončica
IZVORNA PORUKA: Aquarius

IZVORNA PORUKA: medavi
ma extra sta drugo da kazem svaka cast mama almauser posted image user posted image user posted image ovo mi je nesto najbolje sto sam cula zadnjih mjeseci !!!

al kolko nas ima nece bit mjesta svimauser posted image user posted image user posted image ma ko god bude ko da sam i ja urraaaa za nase ženice!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



suuuuuuuuuuuuuuperuser posted image


_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 1:23:19   
stella
Odlicna ideja,ja cu najvjerovatnije samo gledati.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 2:19:57   
Lorna
Iako sam daleko i nemam mogucnosti da vam se pridruzim, podrzavam ideju i skidam kapu mami Almiuser posted image - vrlo kreativno, nema sta!

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 8:19:09   
mamy Sabina
IZVORNA PORUKA: stella

Odlicna ideja,ja cu najvjerovatnije samo gledati.user posted image







Potpisujemuser posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 8:27:09   
M kao Mama
Ja sam se juče čula s njim, zatim sam mu mejlom poslala kratki koncept RR, pa čekam odgovor čim dobijem nešto konkretno ja vam javim. Tek onda možemo o ostalom razgovarati, kao što je prevoz, djeca, gosti i slično.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 8:47:06   
Liamchica
ja cu se danas vidjeti s njim, ukoliko uspijemo uskladiti termin ( posao ), zata mi hajte ukratko u par teza napisite o cemu zelite da ga upoznam. user posted image

_____________________________

Ono što je najljepše na iskrenoj i dubokoj ljubavi na kojoj je sve lijepo, to je da u odnosu prema onome koga volimo nijedna naša mana ne dolazi do izraza.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 9:08:12   
M kao Mama
Ideja nas koje smo bile u subotu na toj kafici je bila da se RR prikaže u jednom veoma pozitivnom svjetlu, u današnjem vremenu u kojem je sve više zla , nepravde i ostalih ružnih stvari, žene iz cijele BiH pa i šire, (kada kažem BiH mislim, na cijelu BiH, Sarajevo, Bana Luka, Doboj, Mostar, Tuzla, Zenica, i svi ostali geradovi, da ne nabrajam, neka se niko ne ljuti), našle su svoje mjesto u jednoj kući koja se zove RR. Tu se priča o svemu i svačemu, samo ne o politici, priča se o djeci, bebama, problemima raznim iz domena, kako zatrudniti, kako mašinu očistiti, kako riješiti nesuglasice sa svekrvom. Sto je nabitnije, ovo nije virtualni svijet, mis e zaista upoznajemo i lično, družimo, okupljamo.

Mislim da je ova ideja humana, pokazati da ove žene sa RR, ne gledaju na, ime, prezime, naciju i ko je odakle.

S tim da se možemo dotači i nekih bolnih tema, kao što su odnos dr. i odoblja prema prorodiljama, ženama koje čuvaju trudnoću, ženama koje su izgubile svoje bebice, i slično.

O polažaju majke u današnjem vremenu,

Eto, ako ima još neku ideju neka se javi,

(odgovor članu Liamchica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *