|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:09:23   
ziki
Da se razumijemo- nisam nikada bila na TV-u i mrrrrzim kada me slikaju i snimaju ali ako cemo sve nema izvlacenja...Gdje svi turci tu i mali Mujo .
user posted image user posted image user posted image  super idja, ja nista ne planiram od 1.10 al eto ako se kockice sloze eto i Mujauser posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:32:28   
batterfly
Sve vec receno na ovu temu,nema se sta dodati....
Ak ste svi za,i ja sam,naravno...
Ali mislim,da bi se trebalo sto vise nas prijaviti za dolazak,da popunimo citav studio,.....Dakle,nemojte odmah odustajati,a nije jos ni pocelo...jer ako cemo ovo uraditi,ond treba da uradimo "prvoklasno".....
Mada ovo ne znaci da cu i ja biti tu,ipak je moj grad mali i malo nas ima,tako da cisto sumnjam da ce autobus biti organizovan za to,ali zato se ima i auto,pa vidjet cemo....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:32:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andji

ja bih došla sama,Sergeja bi čuvao tata,ali samo ako bude taj prevoz,a autom nešto ne bi se usudila,nisam vozila ima god. i kusur,ma odkad se Sergej rodio

pa andji zasto te tvoj covjek ne doveze, neka pojede kolač sa sergejom dok ne završiš?

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:33:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mishka

Sve vec receno na ovu temu,nema se sta dodati....
Ak ste svi za,i ja sam,naravno...
Ali mislim,da bi se trebalo sto vise nas prijaviti za dolazak,da popunimo citav studio,.....Dakle,nemojte odmah odustajati,a nije jos ni pocelo...jer ako cemo ovo uraditi,ond treba da uradimo "prvoklasno".....
Mada ovo ne znaci da cu i ja biti tu,ipak je moj grad mali i malo nas ima,tako da cisto sumnjam da ce autobus biti organizovan za to,ali zato se ima i auto,pa vidjet cemo....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


izvini mishka, ali šta će emisija bez tebe?user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:34:30   
ElmaB
Draga Andji, to bi bilo super da dodjes u Sarajevo, eto prilike da se upoznamo!!!!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:39:32   
batterfly
izvini mishka, ali šta će emisija bez tebe?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bice vrhunska,ne skiram se.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nego,vec su neke odustale,neke se prijavile da ce biti tu,a ko ce sjediti u fotelji??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Shee?......,...,....,....,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:40:48   
M kao Mama
Ma, pusti je bona Em,a Dijana nam samo udara čežnju, a već sprema šta će obuči, koje štikle, razmišlja kako se našminkati, nego zateže ko mlada pred udaju, hoće, neće, a bezbeli hoće, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:42:01   
M kao Mama
I Aida će doći, pa nije Travnik preko svijeta, ma organizovaćemo se za taj prevoz,

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:47:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mishka

izvini mishka, ali šta će emisija bez tebe?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bice vrhunska,ne skiram se.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nego,vec su neke odustale,neke se prijavile da ce biti tu,a ko ce sjediti u fotelji??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Shee?......,...,....,....,....user posted image user posted image user posted image


Znaš šta miška draga, shee može sjediti i šutiti, jer može se slučajno našaliti, pa će se neko uvrijediti ili je pogrešno shvatiti. A ionako ovdje imamo puno pametnica, pa ne brinem.user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:54:32   
ElmaB
Opa, Shee, pa zar ti sebe ne smatras pametnicom?user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 15:58:38   
Anoniman
Mamaalma, ma li nekoh odgovora? Jedna forumasica je rekla da ce se danas naci sa Hrsumom.
I?
Ja mogu zamisliot koja ce to biti ludnica. kad se sjetim djece iz onog restorana, bit ce veselouser posted image user posted image user posted image
Nemojte me pogresno shvatit, nisu djeca nista lose radila, nego mislim na to koliko djece na jednom mjestuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:00:02   
ElmaB
Mama Alma, znas li je li ko od moderatora razgovarao sa administratorom vezano za ovo gostovanje i ima li povratne informacije?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:01:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Opa, Shee, pa zar ti sebe ne smatras pametnicom?user posted image

ma kakvi, ja sam samo mama svojoj bebi i previše se zezam.user posted image

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:05:03   
batterfly
ma kakvi, ja sam samo mama svojoj bebi i previše se zezam



user posted image user posted image user posted image user posted image
Onda cemo ja i ti,zajedno "na klupu"...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:07:46   
andji
pa andji zasto te tvoj covjek ne doveze, neka pojede kolač sa sergejom dok ne završiš?


Shee ja svog čoeka ulovim samo naveče,a da krećemo na put naveče još u SA,sa Sergejom to nisam dosad nikad praktikovala,i ne znam dal bi uspjela,on se navikao u 8 u krevet,ni u goste ne idemo naveče....to je ako bi se snimanje održalo naveče,a ako bi po danu možda bi i postojala prilika,da me doveze,ali mom m ako ispadne kakav dobar posao ode on trbuhom za kruhom....znam ga,najviše bi voljela kad bi bio kakav prijevoz,došla bi 99 posto....


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:09:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mishka

ma kakvi, ja sam samo mama svojoj bebi i previše se zezam



user posted image user posted image user posted image user posted image
Onda cemo ja i ti,zajedno "na klupu"...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

rezervne igračice.user posted image

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:10:05   
andji
a Dijana nam samo udara čežnju, a već sprema šta će obuči, koje štikle, razmišlja kako se našminkati, nego zateže ko mlada pred udaju, hoće, neće, a bezbeli hoće,

a mama Alma moram i tebe udostojit svog odg.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šalim se,naravno da mi kroz glavu već sada prolaze svakakve odjevne kombinacije kao i make up,znaš mene.....bila sam ja na tv-u jedno 4-5 puta dosad,držim se nekakouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:12:51   
andji
Draga Andji, to bi bilo super da dodjes u Sarajevo, eto prilike da se upoznamo!!!!

Elmić moj ako dodjem u SA,ne vraćam se dok tebe ne upoznam i te tvoje divne klince,baš bih voljela kao i sve vas drage moje,ja ne znam nikoga sa RRuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:14:11   
ElmaB
Je li to ono, zlatna rezerva?????user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 16:38:41   
Vedica
mama alma ideja je za 10+, ja sam jednom gostovala u ZF kad sam isla sa ucenicima i bilo je fino al ova emisija ce da bude hit...zamisli koliko beba, mamica, trudnica i naravno nas trudilica na jednom mjestu. ukoliko budem u mogucnosti voljela bih prisustvovati al' ako ne onda vas sigurno gledam.


IZVORNA PORUKA: medavi

hihihihuser posted image mogli bi nas pozvat i u bingu da gostujemo user posted image user posted image user posted image pa da se malo i oparimo user posted image user posted image user posted image user posted image kad mogu ona kulturno umjetnicka drustva pa moze i RR user posted image


eee medavi i ovo trebamo srediti...doduse mozda nakon emisije pokrenemo udruzenje RR u cijeloj BiH.

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 21:01:35   
larina
i ja bi se voljela tu naci sa svoje trojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 22:15:22   
dinaa
Sta reci kad je sve vec receno,Alma super ideja svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 22:25:00   
emy
Sta reci kad je sve vec receno,Alma super ideja svaka cast


Potpisujem user posted image user posted image
Ali mislim da treba nesto dodati s obzirom da niko nije spomenuo, ako smijem user posted image
Sjecam se da je bilo forumasica koje su demonstrativno napustile forum, ljuteci se na rr
i sigurno nemaju lijepo misljenje o nama
To je emisija koja je otvorena za tel. pozive gledaoca pa uzmite u razmatranje ovu tacku dnevnog reda
Bojim se da ce biti i takvih poziva jer sigurno i sada citaju postove na nasoj rr
Eto, jos jednom odlicna ideja

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 22:32:51   
Romali
U pravu si ,emy. Ali ne treba misliti na to. Uvijek će toga biti. Zamisli koliko ljudi je kivno na onu user posted image user posted image od političara pa oni opet onako ponosno sjede i lažu user posted image
Naravno da ljudi nemaju razloga da misle ni slično o RR.
Mi nemamo čega da se stidimo, nekad se mišljenja razilaze i to je to. Mislim da nikad nije bio neki straaašni, ozbiljni razlog za napuštanje RR, možda samo prezasićenje.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: RR u Zabranjem forumu kod Aleksandra Hršuma
20.1.2009 22:36:04   
žana o8
Slažem se sa Romali , uvijek ima ljudi kojima se ovo ne sviđa, ali Bože moj, ne znam zašto bi bile kivne ili se ljutile.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *