|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
3.5.2010 18:02:14   
milenium
nisam ovoliko pisala na kompjuteru odavno.leđa su me zabolila više.sad moram malo prošetat.user posted image šta aje na temu druženje u mostaru!je sporti je iz mo! nije trudnica ali je bila pa sve znauser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
3.5.2010 18:22:58   
š t a
 milenium ja ti ovo slabo kužim, ja nemogu više trpit, ženo u mostaru sa niko ne druži. iv@ncica mi ja dala spisak mostarki l nikad ih pohvatat. Izvinite što sam temu pobrkala,




_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
4.5.2010 10:20:02   
š t a
user posted image Kupila sam Rennie on je antacid, požvakala sam jedan sinoć pred spavanje i evo do sad nema kiseline, provela sam mirnu noć i bez grčeva jer sam kupila magnezij 300. pusa javim vam jel stvarno pomaže il trenutno?

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
21.5.2010 23:21:23   
ZWONCICA
Molim za pomoc. Da li se nekoj od vas desavalo da je zaboli u predelu grudnog kosa sa leve strane i cim podrignem prestane. To mi se desava vec par dana i zabrinuta sam. Nekada bol krene od leve plecke i isto cim podrignem prestane. Inace u 28 sam nedelji trudnoce i zgaravice imam retko. Hvala unapred. Zabrinuta user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
21.5.2010 23:27:08   
taurus
Mislim da nemaš previše razloga ja zabrinutost. Vjerovatno se u želucu nakupi višak zraka koji podiže želudac, a on automatski podiže diafragmu što izaziva bol u grudnom košu. Dokaz za to ti je i prestanak bola nakon što podrigneš tj. izbaciš višak zraka.
Najbolje bi bilo da imaš više ali malih obroka tako da se želudac nikada previše ne napuni.
Sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZWONCICA)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
21.5.2010 23:53:09   
ZWONCICA
Hvala na brzom odgovoru.user posted image user posted image user posted image Surfala malo po netu i tamo pominju zeludacnu kilu u trudnoci i prepala sam se mnooooogooooo. Poslusacu savet, pa se nadam da ce biti bolje. Hvala jos jednom.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
18.8.2010 23:27:50   
lejna_
meni je pomoglo hladno mlijeko, a imam sreašnu kiselinu, posebno kada legnem,

(odgovor članu ZWONCICA)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.8.2010 10:47:40   
rose
ja sam u zadnjih par dana bas pocela podrigivati...i to u noci kada ustanem u wc...imam potrebu i za tim user posted image  a sinoc zgaravica

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 20:20:32   
floopy
Bez brige, ima toga. Od preventivnih stvari, ne jesti ljuto recimo, pa nadalje... Žgaravica u trudnoći je prisutna kod većine trudnica. Gastal pomaže. Ne očajavaj i sretno user posted image

< Poruku je uredio floopy -- 7.9.2010 20:22:02 >

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 21:12:04   
ajnur
I ja imam strasne zgaravice nocu i dok ne povratim nista ne pomaze al sve za mog mrva ja to sa osmjehomuser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu floopy)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 21:48:29   
leona81
rennie od bayera...zakon

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 22:19:29   
ajnur
IZVORNA PORUKA: leona81

rennie od bayera...zakon


Probala nistauser posted image stapice,bademe,donat.....


_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 22:25:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: rose

ja sam u zadnjih par dana bas pocela podrigivati...i to u noci kada ustanem u wc...imam potrebu i za tim user posted image  a sinoc zgaravica

raste bebi kosauser posted image user posted image user posted image user posted image

e šalim se al učinkovot je jako čaj od đumbira...
fino kupiš đumbir korije u merkatoru...narežeš na kriške i skuhaš u vodi jedno 4-5 komada đimbira na 250 ml vode...kad porkuha jop 10 minuta neka kuha...iohladiš i popiješ svako jutro prije svega...možeš šečerti alo smao malo.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 23:53:42   
leona81
joj jest ja sam pila caj od djumbira ali u prahu, prokuham vodu i stavim kasicicu i popijem...super je, i zdravo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.9.2010 23:55:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

joj jest ja sam pila caj od djumbira ali u prahu, prokuham vodu i stavim kasicicu i popijem...super je, i zdravo

jest mi ovo slatko napisano...
isto kada da sjedimo negdje sve skupa pa kao ono ''joj jest sad sam se sjetila''
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
8.9.2010 0:02:58   
leona81
hehe, pa sjedimo na RR:) pozz

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
10.9.2010 23:30:22   
lejna_
Meni više ništa ne pomaže, ..... user posted image user posted image user posted image user posted image  Groznooooo mi je, .... Samo čekam da se namjestim u neki dobar položaj, ... ali čim malo pomjerim želudac sve mi se počne vraćati, ... user posted image user posted image user posted image   Očajna sam.
Nekoliko sam dana pred terminom, ako to išta znači.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
12.11.2010 12:09:13   
amela25
Zdravo buduce mame i one koje to vec jesu interesuje me ima li ko kilu tj, herniju na zeludcu inace sam trudnica 27 nedjelja a tu kilu imam vec par godina i imam problema i sa kiselinom i sa bolovima u grudnom košu i kao i ispod rebara ima li iko sa slicnim iskustvom..... hvala puno

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
31.1.2011 15:43:09   
palachinken
Kako su mene žgaravice počele drmati, ama od svega. Pojela kilu crvenog luka ili suhu kiflu, spržiće me. Patim ja od njih i inače, to nam je familijarna značajka -  ali ne u ovoj mjeri.
Donat mi je preružan, ko otkuhane kašike da pijem, pa se lupam Mivelom, mlijekom i jabukama.
Što je najgore, rano je još za onaj pravi napad kiseline, tek sam treći mjesec.




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu amela25)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
6.2.2011 0:01:37   
entinte
drage moje user posted image , meni nista ne pomaze osim par zrna sirovog graha :) samo progutam i to je to...  probala sam i sa bademima ali nista mi ne pomogne kao grah i to odmah :)) pozzzz za sve user posted image  i mamice   

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.7.2011 23:09:45   
buduća mamica
Pozdrav svima...
Nova sam na forumu i također imam strašnu žgaravicu i muči me kiselina. Do sada ništa od ponuđenih rješenja(mlijeko,bademi,limun itd. ) mi nije pomoglo.Ima li još šta da može pomoći ?
Hvala...

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.7.2011 23:12:20   
Skvo RR
reni tablete, apoteka.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.7.2011 23:14:59   
animagical
imaju reni tablete, smiju ih uzimati trudnice, ali svejedno pitaj ginekologa...i kazu da donat mg pomazeuser posted image sretno!

skvo jesi hitra i pohitnauser posted image


< Poruku je uredio animagical -- 11.7.2011 23:15:25 >

(odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.7.2011 23:17:03   
Skvo RR
Hahaa..nisam..nego dijelim bisere mudrosti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.7.2011 23:18:55   
animagical
ne oftopicari banovat ces seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *