|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
12.7.2011 10:14:40   
entinte
Ja sam na kile pojela badema u trudnoci a mali se rodio haman pa celav user posted image  kosa nema veze sa žgaravicom... Sad mi se bademi gade user posted image   

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
25.7.2011 10:08:07   
lara 33
A kod mene suprotna situacija. Cerka se rodila sa jako gustom i poduzom kosom. Ja nisam nikako imala problema sa zgaravicom

Jela sam jako puno citavu trudnocu, ali sam izbjegavala jako zacinjenu hranu.

_____________________________

Najsretniji dan mog zivota 20. juni 2010

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
25.7.2011 10:22:35   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: entinte

Ja sam na kile pojela badema u trudnoci a mali se rodio haman pa celav user posted image  kosa nema veze sa žgaravicom... Sad mi se bademi gade user posted image   


i kod mene ista situacija, stariji sin skoro pa celav a mene je zgaravica ubila u pojam user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.11.2011 20:21:30   
Ombra
prva tri mjseca trudnoce...mucnicne...cjelodnevne...katastrofa...svako malo povracala....izgubila 7 kg....mislila sam da cu crknut koliko sam povracala...i onda doktoroicu zovnula jer nisam vise mogla izdrzat..bio vikend...u toku vikenda kao da ih bog nije dao hahahaha...ali onda krenula zgaravica...i evo sad je sve intenzivnija...probudi me u noci....nekad moram i povratiti...uzas...sve sam probala...sad za sad mi do nekle pomazu kokice...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.2.2012 17:28:40   
Dz3ni
Hvala Bogu pripadam onim sretnicama koje nemaju mučnine. Općenito mi je jako teško povratiti čak i kad mi je jako muka i želim povratiti...
U prvom tromjesečju nikakvi problemi sa želucem, jedino averzija na masno. Sad su mi se u 24. sedmici počele javljati žgaravice toliko jake da mislim da ću izgoriti iznutra user posted image Prije nisam znala ni šta je žgaravica kad je neko spomene. Jesam naopaka.

Uvijek mi pomogne soda bikarbona sa nešto vode, ali je izbjegavam. Ne znam bi li smjela bikarbonu sad konzumirati tako ali eto...

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.2.2012 17:31:21   
teacher75
kazu da soda nije dobra u trudnoci, mada ja to nisam znala u prosloj trudnoci i stalno sam je uzimala. hb nikakvih problema. meni je lako povratiit, ja skoro svaki dan povracam kad me uhvati, ne mogu izdrzati. a nema sta nisam probala, i nista mi ne pomogneuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.2.2012 17:47:46   
Dz3ni
Ništa, pokušat ću ovo sa rižom, sad sam pročitala da nekome to pomaže...soda znači više ne dolazi u obzir, mada sumnjam da će mi pomoći ali eto vrijedi pokušati.

Gledaj da kupiš ovaj keks što sam pisala na drugoj temi, ima ga u svakom dp-u...meni nekad sam on bar ublaži žgaravicu na neko vrijeme. Baš nam je veselo user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.2.2012 18:19:33   
mama_debeljuca
Ja sam protiv žgaravice dobila tablete za sisanje Gastal, baš pomažu.

_____________________________

:-)

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.2.2012 18:39:27   
mala_sa
Meni je pomagala casa toplog mlijeka, ili kad pojedem jednu svjezu mrkvu user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
23.2.2012 14:38:13   
Mila_80
Meni je dr.Mehmedbašić preporučio tablete za žvakanje Rupurut protiv žgaravice jer mi je bila toliko jaka da sam jedva izdržavala i ništa osim tih tableta mi nije pomagalo

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
28.2.2012 12:22:15   
sweet
Kao i Mila_80 i ja sam dobila Rupurut i super je, cak imam i manju kiselinu nego ranije. Mozda zbog same pomisli da imam nesto da to sprijecim user posted image

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
28.2.2012 22:19:21   
Dz3ni
Evo upravo sam čula da su suhe banane (ima u konzumu i markatoru, a i u ponekom dp-u) isto dobre za žgaravicu kao...user posted image Baš ću probati.

(odgovor članu sweet)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
29.2.2012 7:38:20   
Skvo RR
Kisela, kokice i reni tablete.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
17.10.2012 13:15:53   
Just smile
Da ne čitam sve, ne znam je li ko spomenuo ali TRAPIST meni itekako pomaže! :) Bukvalno kao da pokupi svu kiselinu. Probajte. user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
17.10.2012 13:43:18   
amrych
Blago tebi :) Meni apsolutno vise nista ne pomaze. Hb imam stvarno ugodnu trudnocu, nisam imala ni mucnine ni ista, ali kiselina me ubi :( navece spavati ne mogu, bukvalno sta god pojedem od svega me muci.

(odgovor članu Just smile)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.10.2012 12:33:24   
Vareska
Ja sam sada usla u 9 mjesec i vjeruj te mi nista mi nije pomoglo da zaustavim zgaravicu user posted image user posted image Hvala dragom Bogu jos malo pa gotovo user posted image Tako da mislim da jednostavno tako mora da bude .....Sretno svima

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
19.10.2012 12:44:45   
visnjica1
Vareska ja sam imala samo par dana kiselinu ali sam ju zaustavila sa casom hladnog mlijeka, pokusaj i ti mozda i uspije user posted image

(odgovor članu Vareska)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
20.10.2012 9:33:59   
lost
Meni su samo Rennie tablete pomagale a imala sam užasnu žgaravicu cijelu trudnoćuuser posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
20.10.2012 17:14:58   
Vareska
Visnjica 1 sve sam probala od hladnog mlijeka , rize , badema ma sve sto sam cula i pronasla na kompjuteru ma nista mi nije pomoglo...Ovdje u Belgiji su mi dali neke tablete nesto kao rennne ali i to 1 sat i ponovo isto..uvece spavam u polulezecem polozaju jer nikako drugacije ne moze odmah me probude kiselina ....user posted image sam sto je jos malo i gotovo

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
25.11.2012 0:42:39   
amra_sa
Nisam trudna, ali ubi me žgaravica. Prije trudnoće nisam ni znala šta je, ali od tad user posted image . Stalno grickam bademe, jedem dvopek ili koricu hljeba i pijem controloc.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Vareska)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
25.11.2012 15:11:50   
ajnur
Meni je u obje trudnoce pomagala zvakaca guma.Probajte ni ja nisam vjerovala user posted image I krompir izbacite on izaziva strasnu zgaravicu u trudnoci. Sretno bebele user posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.1.2013 22:19:10   
ada_
jako dobar izbor je i donat mg ali ga pri otvaranju naspite u casu i dobro promjesajte,redovna upotreba rijesava vas zgaravice i problema sa stolicom...sretno svima

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
7.1.2013 22:59:05   
Neca xxx
I ja koristim Rennie i pomazu mi. Inace zgaravicu imam samo u trudnoci. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
21.1.2013 21:37:17   
memom
Meni su rekli da mlijeko pomaze, pa probajte :)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
29.1.2013 10:54:43   
sukibajro
Meni mlijeko bas pomaze, kad god me uhvati zgaravica ja popijem mlijeka i odma prodje.

(odgovor članu memom)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *