|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
29.1.2013 10:56:28   
Medić*
Meni su orbit zvakace i bademi zakon :) Mada jos nemamo onu veliku zgaravicu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sukibajro)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
13.6.2013 11:15:52   
mmmmmmm
meni je tolika jaka da povracam, sad u 7mj. a nisam povracala cijelu trudnocu

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
13.6.2013 16:47:09   
entinte
mene ovaj put ubi zgravica, samo gutam grah, bademe i pijem kiselu ali i to ne drzi cijeli dan tako da sam danas i reni uzela. Ne povracam ali dobijem tako jaku zgravicu da mi se povraca. Sa prvim nije bilo ovako ali ovo dvoje me satrase user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu mmmmmmm)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
13.6.2013 16:59:09   
Bihter
Mlijeko i jogurti su meni pomogli kod zgaravice..imala sam je citavu trudnocu,bas je bila jaka ali zato nisam povracala..Kad bi me najace uhvatila pojela bi veeeliki vocni jogurt i prodje u roku od desetak minuta user posted image

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
13.6.2013 19:30:25   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Bihter

Mlijeko i jogurti su meni pomogli kod zgaravice..imala sam je citavu trudnocu,bas je bila jaka ali zato nisam povracala..Kad bi me najace uhvatila pojela bi veeeliki vocni jogurt i prodje u roku od desetak minuta user posted image

A meni je baš to nabrojano još više izazivalo žgaravicu.
Meni su lješnjaci pomagali, ali i to na kratko.
U drugoj trudnoći nisam imala problema sa žgaravicom kao u prvoj. Nisko sam "nosila"pa valjda za to.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
13.6.2013 19:59:27   
Teddy Bear
U obje trudnoce me je slomila zgaravica, jedino sto mi je pomoglo su rennie tabletice,,, a prestala je u momentu kad beba izadje user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
20.9.2013 10:36:57   
milajusu
Drage moje, trenutno sam u 25 sedmici trudnoce i odnedavno mi je pocela takva kiselina, da imam osjecaj kao da mi gori sve od stomaka do grla, cak kad popijem casu vode osjetim da pocinje kiselina...sta da radim? Bademi ne pomazu!!!!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
28.9.2013 1:10:32   
scarlett
Meni bademi uopšte ne pomažu, čak mi otežaju ili poslije njih nekad dobijem žgaravicu. Davno, prije 5 godina, kada sam bila 1 put trudna, imala sma problema sa žgaravicom nekada u drugoj polovini trudnoće. Svašta sam probala, što bih čula ili pročitala, ali ništa... Onda sam jedan put ovdje na RRu pročitala za tablete Rennie koje smiju trošiti i trudnice i zaista su mi pomagale.
Svakako bi se trebalo konsultovati sa dr. za svaki slučaj i pažljivo pročitati uputstvo koje dođe u kutiji, ali eto možda još nekome pomognu.

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu milajusu)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
28.9.2013 12:25:33   
Hannan
Meni je u ovoj, drugoj trudnoci kisela voda pomagala. nisko sam nosila ali sam je opet imala nonstop.
PS. rodila sam jednu cupavu curicu.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.4.2014 15:31:36   
desertrose
Ojoj ja sam prvo imala problema sa povracanjem,cak sam i izgubila na kilazi,a evo odnedavno me i kiselina utusi,zajedno sa povremenim povracanjem ,ma izdrzacu ja nekako...pijem kiselu vodu ali ona samo nakratko pomogne

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kiselina ili žgaravica u trudnoći
11.4.2014 20:05:37   
gvendolina
mene u ovoj trudnoci bas mori zgaravica i nema sta nisam pokusavala. na ovoj temi sam procitala da je svjeza mrkva dobra i povremeno mi pomogne, pa eto da znate. da sad se podsjeti kad procita post od medic i orbit zvake...non stop zvacem, ne moze mi paket biti 2 dana :)

< Poruku je uredio gvendolina -- 11.4.2014 20:07:09 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 186
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *