|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.1.2015 18:59:01   
sirnica
Mimi, nije nosio pelenu, doduše bilo je toplo, sami kraj aprila, zagrijavala stan i nosio duže majice ,bez gaćicama. Drago mi je da tvoj djecak lijepo podnosi, vidjet CES-za par dana skace i igra se kao da nista nije bilo.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2976
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.1.2015 20:24:32   
Miimy
Hvala Ti puno on se vec danas igrao i trckarao po stanu mada mi nismo puno dali da se ne povrjedi al je trazio da mu nesto obucemo gacice,pelenu nije htjeo da bude go pa sam obukla siroku pidjamicu ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 2977
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.1.2015 22:04:42   
sirnica
Odlicno, ako njemu tako odgovara, ne vrijeđa ga, zašto da ne. Naumpade mi da ce nekoliko dana iz rane malo vlažiti, da se ne uplašis, to je normalno. Ja imam Jos Jednog djecaka, valja Jos Jednom cika-caka, Ali nice s njim necemo žuriti, opet čekamo pune tri godine.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2978
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.1.2015 22:35:24   
Miimy
Hvala Ti puno sto si podjelila svoje iskustvo samnom zaista mnogo znaci .. sad stavljamo kantarionovo ulje par puta na dan, tek za vikend blago tusiranje eh neznam kad sljedi pravo kupanje pitacu na kontroli, sve radim po uputama za sada je sve ok barem meni fino izgleda .... veliki su to hrabri decki .... ako budem imala jos pitanja malo cu te zamarati ;)

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 2979
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.1.2015 23:50:17   
sirnica
Koliko se sjecam, pravo kupanje kad ranica bude potpuno suha. Ma vidim ja da ste vi to prostudirali i super vam ide :) Samo tako dalje i nema problema.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2980
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 1:17:05   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Miimy

Ja nisam uopste istrazivala ni raspitivala se o drugim metodama niti o drugim klinikama za sunet za Dr.Zvizdica sam cula samo rjeci hvale u sta sam se uvjerila ,dosta prijatelja,poznanika je svoju djecicu sunetilo kod njega i tako da je to bio nas izbor...
Volila bi da mi se javi mama cije djete je suneceno a ne nosi pelenu kako je sve funkcionisalo poslije suneta oporavak itd posto vecina kazu da je lakse kad je djete manje i u peleni mom djecaku je 2.5 god i bez pelene smo...



Posto imam cerku a sada se rodio sincic nisam nimalo upucena u to... Kontala sam najvise na to kako funkcionise laserski jer sam cula da ima to i jos dvije neke metode...

Koliko dugo se ceka termin kod Dr. Zvizdica? I gdje bude ordinacija? Jel se koristi anastezija?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2981
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 7:21:22   
Miimy
Ilhana dr.Zvizdic radi u poliklinici Sanasa inace je je jedan od najboljih djecijih hirurga u Sarajevu radi u klinickom centru u Sarajevu... i zaista je jedna prije svega divna osoba pa sve ostalo mislim da ce se sloziti mame djecaka koje su bile kod njega,jako susretljiv pazljiv objasni sve do sitnih detalja nama je cak crtao postupak na papir jer je maleni imao i malu korekciju posto je imao ukopan penis...
Sto se tice termina svakim radnim danom od 9-12h bez najave odes na pregled kod pedijatra i vadjenje krvi , isti dan ti jave jesuli nalazi uredu ako jesu dogovorite se za termin , sunet je ponedeljkom i cetvrtkom... sve u par dana bude gotovo... ja zaista imam samo rjeci pohvale , maleni je Masala super sve radimo prema uputama dr i to je to... radi se u opstoj i lokalnoj anesteziji moj maleni je u opstoj jer je veliki a kolko sam cula za manju djecicu dr preporucuje lokalnu jedino ako roditelji ne insistiraju drugacije...
To je sto ja znam moje iskustvo frisko.... Sretnoo
Mamindjecak kako je prosao sunet ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2982
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 7:54:28   
maja78 RR
Ilhana iscitaj temu malo vidjet ces pohvale

i ja sam imala iskustvo sa dr Zvizdicem, kod nas je i operacija bila u bolnici, pa da se nebi ponavljala iscitaj temu, tome i sluzi

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2983
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 8:15:21   
mamin_djecak
Hvala Bogu dobro je proslo, plakao je poslije anestezije strasno, ali kad smo dosli kuci vise nije. Nije jos uvijek piskio...user posted image
Slazem se da je doktor Zvizdic odlican strucnjak i jako ljubazan covjek.
Mi jos da predeveramo da piski i zavoj da skinemo i sve gotovo. Hvala vam puno na savjetima i podrsci user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2984
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 12:36:50   
Miimy
Bravo za hrabrog djecaka , ne brini piskice moj D piskio a nije ni zaplakao tako da nemora znacit da ce biti placa, a zavoj ma ni to nije bauk samo polako.... brz oporavak Vam zelimo

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 2985
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 18:41:13   
dina_89
Drage moje,

Evo da vam na brznu prenesem nase iskustvo sa sunjecenjem, sunitili smo ga i Zivinicama kod doktora Durica, blizu nam je a imali smo i preporuke .Ja- mama a i otac smo morali prisustvovati i drago nam je zbog tog , jer smo se uvjerili da nije nsita strasno.Nas Ensar ima 3.5 mjeseca i samo je malo zaplakao dok mu je davao anesteziju(lokalnu) nakon tog doktor ga osunetio dok se on smijao, na kraju gotov zaspao.Nakon sto je popustila anestezija malo je plakao ali nije strasno sve je super proslo tu noc spavao bolje nego ikad. Danas evo treci dan i dobro izgleda ne boli ga kad diramo. Mi smo dobili neke kremice na kojima pise da su za oci da mazemo non-stop da nikad nije suho i receno nam je da ga kupamo u kamilici par dana....Sad citam vasa iskustva i vidim da neki imaju drugacija uputsva nakon suneta, sad ne znam sta je uredu a sta neuser posted image


_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2986
   RE: Sunet / cirkumcizija
30.1.2015 21:26:01   
Pikapolonica
Dina_89, koliko god je dobro citati iskustva raznih zena, mislim da je najpametnije slusati preporuke vaseg doktora. Vjerujem kad bi sad procitala sve stranice ove teme, vidjela bi mnostvo razlicith iskustava i savjeta, pa cak i kod zena koje su djecu sunetile kod istog doktora, a eto preporuke nakon suneta su bile drugacije.
Tako da bih ja poslusala doktora i koristila to sto vam je dao, a za bilo kakve nedoumice mozes ih opet konsultovati.
Sretno i brz oporavak vam zelim!

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 2987
   RE: Sunet / cirkumcizija
3.2.2015 23:01:44   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Miimy

Ilhana dr.Zvizdic radi u poliklinici Sanasa inace je je jedan od najboljih djecijih hirurga u Sarajevu radi u klinickom centru u Sarajevu... i zaista je jedna prije svega divna osoba pa sve ostalo mislim da ce se sloziti mame djecaka koje su bile kod njega,jako susretljiv pazljiv objasni sve do sitnih detalja nama je cak crtao postupak na papir jer je maleni imao i malu korekciju posto je imao ukopan penis...
Sto se tice termina svakim radnim danom od 9-12h bez najave odes na pregled kod pedijatra i vadjenje krvi , isti dan ti jave jesuli nalazi uredu ako jesu dogovorite se za termin , sunet je ponedeljkom i cetvrtkom... sve u par dana bude gotovo... ja zaista imam samo rjeci pohvale , maleni je Masala super sve radimo prema uputama dr i to je to... radi se u opstoj i lokalnoj anesteziji moj maleni je u opstoj jer je veliki a kolko sam cula za manju djecicu dr preporucuje lokalnu jedino ako roditelji ne insistiraju drugacije...
To je sto ja znam moje iskustvo frisko.... Sretnoo
Mamindjecak kako je prosao sunet ...


Hvala na objasnjenju, nisam imala vremena da iscitavam temu jer jos nismo usli u ritam al objasnila si mi sve sto sam zeljela da znam. I mi cemo aBd kod Dr. Zvizdica posto su sve pohvale :)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 2988
   RE: Sunet / cirkumcizija
9.2.2015 17:12:25   
mamin_djecak
Imam pitanje: da li se ovi konci tope ili ih moramo vaditi? 😕
Mi cemo sutra na kontrolu pa da se pripremim psihicki ako ce ih vaditi....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 2989
   RE: Sunet / cirkumcizija
9.2.2015 21:50:11   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mamin_djecak

Imam pitanje: da li se ovi konci tope ili ih moramo vaditi? 😕
Mi cemo sutra na kontrolu pa da se pripremim psihicki ako ce ih vaditi....

Nama su sami ispali.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 2990
   RE: Sunet / cirkumcizija
20.2.2015 13:42:43   
najjda
drage moje evo citam i imala bih jedno pitanje, ne znam da li je prava tema al eto ima veze sa ovim. Moj djecak je kako kazu stare tete klinav, pa htjela bih vas pitati da li znate negoka tko kod muske djece pravi. Prvo bih pokusala na taj nacin pa onda na hirurgiju ako ne bi bilo pomoci. Ja sam iz Sarajeva pa ako neko zna nekoga u sa da mi u pp da broj. Uunaprijed hvala puno.

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2991
   RE: Sunet / cirkumcizija
27.4.2015 12:05:06   
vedada
Jel moze neko rec kakav je dr.Gazic na C. VILI jel neko sunetio nedavno?

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 2992
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 9:08:14   
vedada
Jedn pitanje, mali je osunecen prije 2 dana, konci dobro izgledaju, sam ne znam da li trebam brisat ono bjelo kao ljepljivo na vrhu. Kapam kamilicom redovnom i rivanolom po preporuci dok, pa ne znam da li treba da bude tako na vrhu. Nakon koliko mogu kupat i kad prode?

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 2993
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 10:40:03   
škorpija

IZVORNA PORUKA: vedada

Jedn pitanje, mali je osunecen prije 2 dana, konci dobro izgledaju, sam ne znam da li trebam brisat ono bjelo kao ljepljivo na vrhu. Kapam kamilicom redovnom i rivanolom po preporuci dok, pa ne znam da li treba da bude tako na vrhu. Nakon koliko mogu kupat i kad prode?


ništa ne briši i i ne diraj, dijete možeš kupati odmah, bez pretjeranog diranja ćune, samo tuširanje bez sapuna po ćuni jer može da ga peče, a za ranu uzmi kantarionovo ulje i samo to kapaj

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 2994
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 12:15:21   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: vedada

Jedn pitanje, mali je osunecen prije 2 dana, konci dobro izgledaju, sam ne znam da li trebam brisat ono bjelo kao ljepljivo na vrhu. Kapam kamilicom redovnom i rivanolom po preporuci dok, pa ne znam da li treba da bude tako na vrhu. Nakon koliko mogu kupat i kad prode?


jeste li sunetili kod dr.Gazica kakvi su utisci, jeste li zadovoljni?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 2995
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 13:47:33   
vedada

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: vedada

Jedn pitanje, mali je osunecen prije 2 dana, konci dobro izgledaju, sam ne znam da li trebam brisat ono bjelo kao ljepljivo na vrhu. Kapam kamilicom redovnom i rivanolom po preporuci dok, pa ne znam da li treba da bude tako na vrhu. Nakon koliko mogu kupat i kad prode?


ništa ne briši i i ne diraj, dijete možeš kupati odmah, bez pretjeranog diranja ćune, samo tuširanje bez sapuna po ćuni jer može da ga peče, a za ranu uzmi kantarionovo ulje i samo to kapaj


Hvala, maloprije sam ga okupala bez sampona, i malo bez pelene ostavila. Do sada sam rivanol stavljla, NICIM NISAM MAZALA. Moze li ljiljanovo domace ulje?

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2996
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 13:47:53   
vedada
Nismo.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 2997
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 21:08:56   
škorpija
Ljiljanovo je više za opekotine, a kantarion za rane

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 2998
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 22:17:05   
vedada
Hvala puno. Malo je se danas rukicom zakacio, pa je tekla krv koja je brzo prestala, al sam se uzasno uplasila. stavljala sa rivanol do sada, sad cu gazu i kntarion.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 2999
   RE: Sunet / cirkumcizija
6.5.2015 22:21:07   
Miimy
Ja neznam gdje ste sunetili al mi smo samo zaljevali kantarionom nicim drugim bas obilno, gacice namzem kremom i obucem da se ne zaljepe... nakon 2-3 dana kupanje cune kamilicom a nakin prve kontrole kupanje u blagoj kupki... samo zaljevaj kantarionom to je zakon nikakav rivanol , nama jw tako usmeno receno a i na uputama pisalo ... moj djecak je sa 2,5 god osunecen i bas smo odlicno prosli vec drugi dan se igrao kao da nista nije bilo.... Sretno

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 3000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  118 119 [120] 121 122   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *