|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
19.3.2010 18:26:13   
Mala Selma
Samo da javnem da je cuna capa-rapa-capcapcap ;)
Sve je proslo ok, sada spava, valjda je to normalnouser posted image user posted image user posted image

Pisacu detalje kad dodjem sebi......
Hvala na podrsci...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: sunet muškog djeteta
19.3.2010 18:55:16   
škorpija
Čestitamo i ovdje , nek je hairli

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: sunet muškog djeteta
19.3.2010 18:55:17   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Samo da javnem da je cuna capa-rapa-capcapcap ;)
Sve je proslo ok, sada spava, valjda je to normalnouser posted image user posted image user posted image

Pisacu detalje kad dodjem sebi......
Hvala na podrsci...


Allahmubarek Olsun na sunetu Mala Selma. Pravi mali junakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joj jedva cekam da i ja javim na ovoj temi da je to iza nas.



_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: sunet muškog djeteta
19.3.2010 18:58:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: škorpija

Čestitamo i ovdje , nek je hairli

i mi cestitamouser posted image svim novim ćunama

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: sunet muškog djeteta
19.3.2010 23:25:52   
salmy
Allah mubarek Olsun user posted image user posted image user posted image user posted image mama Selma i Atarka!!!!
mi smo sljedeci!!!! uh

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 9:19:43   
Atarka
Allah mubarek olsun Mama Selma, a Salmy sretno. Hvala vam svima na cestitkama, mamin muskarcina je dobro, hB. Jucer je bilo malo plakanja i sinoc je slabo spavao, ali danas je sve po starom. Mazem ga chloramphenicolom, kapamo rivanol i fino izgleda, hB. user posted image

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 11:15:52   
Nejrica
evo i ovdje Allah mubarek olsun Atarka i Mala Selma...sve najbolje muskarcinama.

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 11:30:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Samo da javnem da je cuna capa-rapa-capcapcap ;)
Sve je proslo ok, sada spava, valjda je to normalnouser posted image user posted image user posted image

Pisacu detalje kad dodjem sebi......
Hvala na podrsci...



I ovdje.... Allah Mubarek Olsun! Bravo za našeg dragog druga Afana user posted image  E sad definitivno kad sve prođe zovi da se vidimo user posted image  Sramota, još se drugovi nisu upoznali.
Ljubim vas oboje user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:02:36   
Mala Selma
Hvala vam drage moje na divnim zeljamauser posted image user posted image user posted image

Eto sta da vam kazem, proslo je sve za deset_, ma prosto pa nevjerovatnouser posted image user posted image , a koliko sam se sekirala!!!

Juce smo bili naruceni u 16,45 u Sanasu.Kada smo dosli primio nas je dr.Zvizdic, objasnio kako da se ponasamo kada ga osuneti i odnijeli ga u salu.Posto je sunecenje radjeno pod opstom , ja sam samo molila Boga da se sa hajrom probudi, ma to mi je bila najveca briga.U 17,00h sve gotovo, donijeli A, kaze doktor sve je super proslo i nemoram da brinem.Stavili su mu voltaren cepic.Od Sanase pa do nase kuce (Dobrinje) je kao plakao, jecao ma srce mi se slamalo isto kao da je u polu snu (dr. je rekao da ce plakati dok 100% se ne probudi) i tako je i bilo.Dosli smo kuci, ja mu dala sike, zaspao i u 20,00h usta i okrenuo se na stomak.Ma koda nista nije bio, plesao, hodao, stajao u dupku , ma sve super.Malo je plakao kada sam mu skidala zavoj i to je to.Sinoc i danas nam je puna kuca, gosto samo dolaze i odlaze , ali na njega to ne utice user posted image user posted image .
Samo stavljam kantarionovo ulje i danas sam dva puta oprala cunu sa vodom.Nista nisam dirala, izgleda grozno crveno-modro uhhhh, ali on se ponasao ok, malo ga kao nekad zigne i to je to......

Eto hvala Bogu da je sve ok proslo.....

p.s. za iskusne mame osunecenih beba...da li ste vi navlacile cunu kada je spao otok, jer A je sada cuna kao uvucena, samo se glavic vidi, pa sad nemam pojma da li da diram (kao da pokusam navuci) ili da nista nebarcem, da sam cuna izadje kada padne otokuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:04:30   
Lalana
Mala Selmauser posted image user posted image user posted image user posted image
Za pitanje, ne znam ti nista reci jer nisam sunetila malenoga u BiH pa je procedura bila skroz drugacija.
Bravo za vas, sto ste se hvala Bogu rjesili hairli.user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:09:40   
taurus
user posted image user posted image Hvala Bogu da je sve dobro prošlo. Sada ništa ne diraj dok ne spadne otok i dok se ne povuče modrilo. Poslije možeš pomalo navlačiti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:10:44   
Anoniman
Selma ja ne bi ništa dirala! Posebno jer je friško osunećen. Draga ženo, pusti nek se sve smiri, spadne otok, konci...tek ćeš onda znati kakva je ćuna. Evo ja danas B gledam, ma ćuna k''''o duša user posted image user posted image  odlična, ništa se ne treba više ni navlačiti. Al tek sam danas detaljno pregledala user posted image , vidim on se dole "čopa" pa kontam ne boli ga daj da i ja vidim user posted image

Ja ne bi ništa dirala, niti prala ćunu, samo mazala. Biće dana da sve fino vidiš, sada pusti nek sve dođe na svoje.

< Poruku je uredio enisa_sara -- 20.3.2010 22:11:13 >

(odgovor članu Mala Selma)
  Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:13:46   
taurus

IZVORNA PORUKA: Atarka

Samo kratko da vam javim da smo jutros osunetili maloga.user posted image Sve je, hB, proslo OK, malo je plakao, ali sad je dobar. Detalji slijede kasnije. Pozz





user posted image user posted image Allah Mubarek Olsun na sunetu i nadam se da će oporavak biti što kraći i što bezbolniji

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:21:45   
acudesa

IZVORNA PORUKA: taurus

user posted image user posted image Hvala Bogu da je sve dobro prošlo. Sada ništa ne diraj dok ne spadne otok i dok se ne povuče modrilo. Poslije možeš pomalo navlačiti.

user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne budali user posted image ne diraj frišku ranu, raskrvarit ćeš je...
Atarka, čestitamo momcima

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: sunet muškog djeteta
20.3.2010 22:22:20   
Mala Selma
Hvala Enisauser posted image
Ma i kontala sam da nista nediram, da ti iskreno kazem i ne-smijemuser posted image user posted image
Nego me interesuje vase misljenje, a i kopka me kako izgledauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 13:34:46   
salmy
Evo da se i mi prijavimo da smo caparapa.......user posted image user posted image user posted image user posted image MM ga je drzao ja sam bila vaniuser posted image user posted image user posted image user posted image  bebi je u autu zaspo,ali je kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad spava i valjda ce biti ok!!!!
Dr kaze da nista ne diramo do veceras i poslije mazati kantrionovim uljem!!!!!!!
uh a ja nesmijem ni pogledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala na podrzci sad smo VELIKI momciuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 13:38:44   
jasmin
Bravo velikim momcima,da nam se hairli pozene hehehe :).
Bice to dobro insaallah salmy,glavno je proslo.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 14:51:13   
acudesa
Salmy, nek je s hajromuser posted image ,,ljubim vas oboje

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 16:20:59   
Anoniman
salmy draga... Allahmubarek Olsun sunet... cestitamo i ljubimo momcinu velikoga... blago se tebi i ti skinu veliki teret s ledja... mi se tek zahuktavamo sa tim mislima... a o samom cinu jos ne razmisljam... ima jos ako Bog da vise od mjesec dana... mi cemo to u maju... kad ruze procvjetaju... heheheh

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 16:21:58   
hohoho
prvo drvlje i kamenje na covjeka, a kasnije je divan..... ...kada ide kod doce...prvo se raspita dobro kako i sta....ako nista imas net pa sve prostudiras o sunetu.....onda ne postavljas glupa pitanja.....od kojih se covjek frapira.....bila sam par mjeseci gore na klinici sa svojim malim....tek kada sam vidjela kakve majke sve dodju onda sam se uvjerila da i ono osoblje kad podivlja rijetko kad je to bezrazlozno.....

IZVORNA PORUKA: lilybeby

da vam javim da se moj beban jutros hairli osunetio!tj.imao je mini operaciju jer je imao uraslu kiticu u masno tkivo sto nisu vidjeli dok nisu poceli da ga sunete,sve je hvala Bogu proslo ok.da vam kazem i da je doktor Milisic na kraju krajeva ispao jakofer,jako profesionalan i nadasve ljubazan za razliku od prvog puta kad je bio vise nego grozan(pisala sam o njemu).
plakao je samo kad sam usla po njega,i to vristao kolko je bio prestravljen,trpio da piski cio dan i tek se prvi put popiskio u pola 5 danas a osunetili su ga u pola 10 jutros.ja sam se prestravila,mislila sam da mu je nesto pogresno usio pa ne moze da piski.kad se popiskio nije mnogo plakao jer je bio skroz odvijen,i bukvalno je mlaz bio kao fontana.stavili smo voltaren cepic,sad je sve ok,hvala Bogu.a pisulinac izgleda kao crvena bombonica.
eto,ja hairli pretarasila.
ljubac svima

(odgovor članu lilybeby)
Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 16:28:47   
Lalana
hohoho, komentar je zaistauser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu hohoho)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 16:28:56   
jasmin
Draga dobrodosla na forum user posted image .
Priznaces da svaka od nas ima barem po jedno ruzno iskustvo s doktorima.Rastresenog pacijenta treba najprije smiriti i pruziti mu rijeci smirenja,dakle postupiti najprije kao covjek pa onda kao ljekar.Nije nuzno da se raspitas o nekome da bi znao kakav je,jer 100 ljudi 100 cudi,nismo svi isti,nekom je jedan doktor idealan,neko bi radije uzeo drugog.Sta reci osim da se moramo razumjeti.I zaista je korektno ispraviti svoje misljenje javno,bas kao sto si i prethodno rekao drugacije.Dakle,ako mi se nesto nije svidjalo,i svidi mi se poslije,fer je da kazem jer ce sutra nekome necije iskustvo pola problema rijesiti.Cure moje,poslije teskoce dolazi olaksica.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hohoho)
Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 16:50:40   
salmy
Hvala Vam zenice na cestitkama...bebi je super smije se guce .......kao prijeuser posted image user posted image user posted image user posted image sve je hvala bogu dobro!!! Bambina sto prije to bolje!!!!!!!!!! da bude sve hairli!!!!  Joj skinula sam teret sa vratauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: sunet muškog djeteta
21.3.2010 23:45:58   
Anoniman
salmy user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam!!! Super, kako mi je drago kad pročitam da su user posted image  dobro podnijele user posted image

Selmich, ništa ne barkaj user posted image  Evo nama je danas 7 dana od suneta, me ljepota, sve odlično hB!! Bio konačno i kupanjac user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 9:46:12   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: salmy

Evo da se i mi prijavimo da smo caparapa.......user posted image user posted image user posted image user posted image MM ga je drzao ja sam bila vaniuser posted image user posted image user posted image user posted image  bebi je u autu zaspo,ali je kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad spava i valjda ce biti ok!!!!
Dr kaze da nista ne diramo do veceras i poslije mazati kantrionovim uljem!!!!!!!
uh a ja nesmijem ni pogledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala na podrzci sad smo VELIKI momciuser posted image user posted image user posted image  


Allah Mubarek Olsun Salmy. Cestitam VELIKOM momku. Hrabricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *