|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 9:54:27   
salmy
Masallah spavao je super nije se budio samo da papauser posted image user posted image user posted image user posted image sad je isti kao i prije.Hvala Bogu sto je sve brzo proslo!!! Cuna sad izgleda nateceno ali izgleda da ga to ne boli!!!
Cak piski kao fontanauser posted image user posted image user posted image jutros nas je okupao momackiuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 1301
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 10:04:43   
Nedi
Čestitamo svim "novim" ćunama i hrabrim mamama....pusa za sve dječake da sad ne nabrajam pojedinačno, hb sve je kod svih prošlo u najboljem redu.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1302
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:15:02   
lavić Simba
i jeste li to odradili,kako je proslo?I mi mislimo kod tog doktora ali neznam kakva su iskustva sa njim?user posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Pankica)
Neposredna veza do poruke: 1303
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:24:50   
lavić Simba
Zar dr. Dizdarevic ne radi u Bosanes poliklinici?user posted image

(odgovor članu mamin junacina)
Neposredna veza do poruke: 1304
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:25:50   
škorpija
radi u bosanes, ali radi i u svojoj privatnoj ordinaciji na grbavici, čovjek je u penziji pa ima vremena na sve strabe da radiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1305
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:26:40   
škorpija
Ako misliš na dr. Salahudina Dizdarevićauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1306
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:40:45   
lavić Simba
Da na tog doktora jutros sam zvala Bosanes i tamo je cijena 200 KM,pa me zato zanima ako je isti dr. zasto ne i kod u njgovoj privatnoj ordinacijiuser posted image !?Moja kuma je sina sunetila kod Skake i to dosao joj kuci i sve je bilo brzo gotovouser posted image pa sad neznam sta da radim ako nesto ne bude ok bolje bi bilo da ga radi dr. Dizdarevic...........user posted image ma neznam pomozite mi da odlucim!!!user posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1307
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:48:12   
škorpija
ja ti preporučujem dr. Zlatana Zvizdića on radi u sanasi, cijena je isto 200 KM,a dr je odličan, mog bebija je je operirao i osunetio, sve je prošlo da ne može boljeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1308
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 17:55:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

Masallah spavao je super nije se budio samo da papauser posted image user posted image user posted image user posted image sad je isti kao i prije.Hvala Bogu sto je sve brzo proslo!!! Cuna sad izgleda nateceno ali izgleda da ga to ne boli!!!
Cak piski kao fontanauser posted image user posted image user posted image jutros nas je okupao momackiuser posted image user posted image user posted image user posted image  

eh,tek sad vidjeh da ste i vi rjesili ćunu masallah cestitam neka nam je ziv i zdrav user posted image user posted image ...
Mora biti malo,natecene nebrini proce bit ce to prava momacka ćunauser posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 1309
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 18:02:13   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

salmy user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitam!!! Super, kako mi je drago kad pročitam da su user posted image  dobro podnijele user posted image

Selmich, ništa ne barkaj user posted image  Evo nama je danas 7 dana od suneta, me ljepota, sve odlično hB!! Bio konačno i kupanjac user posted image

user posted image user posted image salmy pridruzujem se cestitkama
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1310
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 19:52:02   
Anoniman
zenice moje drage...
danas sam se uvjerila po ko zna koji put kako je stresno biti majka... eto slucajno sam bila kod dr. koji radi sunete, pa hajd reko pravo da ga upitam kako sta kad i tako to... stvarno cova extra... nista posebno, kaze covjek kad budes spremna i kad budes htjela samo dodji i dogovori sve sa mojim pomocnikom, on ce ti objasniti sve sta ti treba sta ne treba, dogovorite termin i ja cu doci nikakav problem... samo polahko i smireno, s bismillom i sve ce biti u redu... ako te strah nemoj biti prisutna, mada ne treba da te strah nego trebas da budes ponosna na sina... stvarno kako znaci kad dr. fino razgovara s osobom... iako mi je srce lupalo 200 na sat sa ovim blagim rijecima me upola smirio... a eto jos on dodje kuci pa to kod kuce odradi... ma ljepota... ako Bog da imsallah i nama je to na redu... ali mi smo to naumili tek tamo kraj aprila pocetak maja... uhhh...

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 1311
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 22:28:58   
Anoniman
Bambi, samo polako. Mi smo imali lijepo iskustvo hB! Nije bilo uopšte strašno kako sam ja zamišljala. Znam da je sve individualno.....
Želim vam od srca da sve bude kako treba a tebi da ne brineš user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1312
   RE: sunet muškog djeteta
22.3.2010 23:05:16   
Anoniman
hvala draga... nadam se da ce sve biti s hajrom i hairli... ima jos vremena da se pripremim, ali opet srce zaigra... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1313
   RE: sunet muškog djeteta
24.3.2010 9:09:37   
salmy
Drage cunice capa rapa.......imam jedno pitanje! koliko dana je cuna bila crvena natecena?mi smo bebija kupali sinoc(tako nam dr.rekla) sve je bilo super nije plakao.Zanima me jesu li kod vasih bebica cune bile crvene malo krvave i nekako modre?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1314
   RE: sunet muškog djeteta
24.3.2010 10:06:00   
Anoniman
salmy,kod nas je dugo bila cuna crvena i natecena a krvava nije a modra jest.
Bitno da ga neboli,nama su konci brzo poceli otpadat,drugi dan vec jedan konac je otpo tako,dan po dan za 7dana nije bilo vise konaca.

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 1315
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 10:55:48   
lavić Simba
dobro jos kada bih rekli koji doktor je sunetio ja nemogu da se odlucim gdje bih........i recite mi koliko dana mora proci od vakcinacije?user posted image user posted image
POZZZZZ

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1316
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 11:03:52   
MinaMM
nama je pedijatrica rekla da sacekamo nekih 10 do 15 dana. Mi sad cekamo vakcinu 20.04. i nakon toga u maju ide cap-capuser posted image . rekla nam je da ga ne sunetimo dok ne primi drugu DTP dozu.

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1317
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 11:05:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lavić Simba

dobro jos kada bih rekli koji doktor je sunetio ja nemogu da se odlucim gdje bih........i recite mi koliko dana mora proci od vakcinacije?user posted image user posted image
POZZZZZ

nama su rekli da prodje jedno 15etaK DANA od vakcine
Mi smo poslednju primili vak.sa 6mjes.sacekala 15dana i isli smo cap,cap...

(odgovor članu lavić Simba)
  Neposredna veza do poruke: 1318
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 11:31:17   
scarlett
Mene zanima kakva je procedura kod anestezije kada se radi kod kuće, mislim, ako je lokalna, jel bebija samo ne boli dole, a koliko se ustvari moe pomijerati? Jeli ga zbog toga moraju drati?
Koliko traje ovaj zahvat u prosjeku kod nas?

Jutros sam pričala s prijateljicom koja je u SADu i ona kae kako kod njih to rade odmah u bolnici dan-dva-tri po rođenju, informiu roditelje o tom zahvatu i većina ih se suneti bez obzira na vjeroispovijest - to me ba pozitivno iznenadilo i onda se pitam ta sam ja čekala do 7 mjeseca. Sve neki razlozi pa odlagala i eto sad je samo tee, ljuta sam na samu sebe user posted image  praaaaavo. Pogotovo jer sam u vjerskim knjigama čitala da se to preporučuje jo u prvih 7 dana djetetovog ivota, a meni kao neto aouser posted image , a vidi Amerike - bra od mene user posted image

Ona mi jo kae da daju "oralnu anesteziju" bebama, natope gazu omotanu oko prsta ibuprofenom i dre joj u ustima u toku zahvata i beba to sisa, uglavnom zahvat traje ca.7 minuta.
A poslije toga se daje neki lijek, čini mi se da reče Bernadyl ili slično. Eto htjela sam ovo podijeliti s vama i ako moe odgovor na gornja pitanja, hvala velika user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1319
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 12:31:44   
lila25

IZVORNA PORUKA: MinaMM

IZVORNA PORUKA: salmy

Evo da se i mi prijavimo da smo caparapa.......user posted image user posted image user posted image user posted image MM ga je drzao ja sam bila vaniuser posted image user posted image user posted image user posted image bebi je u autu zaspo,ali je kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sad spava i valjda ce biti ok!!!!
Dr kaze da nista ne diramo do veceras i poslije mazati kantrionovim uljem!!!!!!!
uh a ja nesmijem ni pogledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala na podrzci sad smo VELIKI momciuser posted image user posted image user posted image


Allah Mubarek Olsun Salmy. Cestitam VELIKOM momku. Hrabricauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



Cestitke i od nas....

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 1320
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 13:13:51   
škorpija

Mene zanima kakva je procedura kod anestezije kada se radi kod kuće, mislim, ako je lokalna, jel bebija samo ne boli dole, a koliko se ustvari moe pomijerati? Jeli ga zbog toga moraju drati?
Koliko traje ovaj zahvat u prosjeku kod nas?


scarlet koliko znam skaka kad radi kući on pospreja nekim sprejom i to je lokalan anestezija, dok se u bolnicama daje injekcija u ćunu, uglavnom dijete ne osjeća bol dok traje zahvat, ali ga moraju drati jer se dijete boji naravno da puno plaču, pripremi se na 15 minuta neprestane vriske.
To kako rade u SAD mi se ba sviđauser posted image , kamo sreće da sma i ja to odradila dok je bebi bio manji

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1321
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 14:39:06   
lavić Simba
gdje ste vi sunetili bebu?

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1322
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 14:48:45   
salmy
Mi smo na Ilidji od MM rodica pedijatar i njen  muz dr,hirurg u hitnoj! Ako zelis detaljnije moze na pp,MI smo prezadovljni ......

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1323
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 14:57:34   
lavić Simba
salmy poslala sam ti pp............

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1324
   RE: sunet muškog djeteta
26.3.2010 15:11:46   
salmy
nisam dobila

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *