|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pakung i maska za kosu...
27.1.2009 15:10:53   
Gigana
ja imam probleme sa peruti, tako da baš muku mučim.  Kad mi se perut smiri, onda se vratim normalnim šamponima i maskama, i nakon određenog vremena opet mi se pojavi perut.  Jedino mi pomaže šampon od Vichy-ja protiv peruti, a od maski koristim onu iz avona za ofarbanu kosu, a za vrhove Klasovo ulje za vrhove, ono mi je neprevaziđeno. 
Kosa mi se jako brzo masti, pa sam uzela i Tigi regenerator za volumen koji se ne ispire, nije loš.

Probala sam i jednu masku protiv peruti koja ide ovako:
Pomiješate maslinovo ulje, žumance i malo rakije (može i viski ili bilo koje drugo žestoko piće, ali je Loza najbolja).

Ovo stavite na glavu i držite 20-30 min. Koristiti jednom u 10 dana, a može i češće dok imate perut.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pakung i maska za kosu...
31.1.2009 20:38:17   
Lorna
joj koristim sve sto mi je ikad iko rekao. Imam jako tanku kosu, koju silujem kemikalijama vec 22 godien. trenutno koristim dove i Pantene masku za kosu, Loreal kremu, CHI silk infusion (SUPER STVAR), ION sprej koji sprecava gorenje kose prilikom feniranja, INFUSIUM regenerator koji se ne ispire i neki serum od JOHN FRIEDA

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu AMYY)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pakung i maska za kosu...
2.2.2009 14:22:23   
mnn
user posted image         user posted image

TAJ ŠAMPON I MAKU KORISTIM...ŠAMPON MI TRAJE TRI MJESECA A MSKA MI JOŠ TRAJE...IMAM JE DVA MJESECA...SUPER SU PROZVODI.      


_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *