|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
10.12.2013 19:43:30   
Hanady RR
ja almoday zaista al zaista tebe ne shvatam...
ni uz najbolju volju...
ako je ovdje neko tvrdoglav onda si to zaista ti...

nastavite u dobrom duhu kako si i zamislila...
ideja je divna može preživjeti i bez mene ...nema nikakave potrebe da se ubjeđujemo ja i ti o tome ko će biti tu ko neće...
ja sam dovoljno zrela osoba da pročitam sve napisano...pa i ovo ''zašto po svaki cijenu'' nije uopće po svaku cijenu moja potreba da budem dio ovoga...

bez ikakvih problema ovo što sam isplanirala ostat će za neki drugi swap ...ovo je prvi neka ide bez mene i gotovo...
ti si idejni tvorac bez tebe neće ići nikako....to znaš...
zato samo nastavite...ja sjedim na tribinama i čekam finaleuser posted image







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 0:08:08   
raja_ringe
ja uspavala pile I cojka mi u mene I radim na prvom pkkonu. Loslije cu razmisljati ondrugom. Nemojte pomjerati :)


_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 9:03:10   
vila_7
bezveze user posted image ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... user posted image . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 11:12:21   
almondray

IZVORNA PORUKA: vila_7

bezveze user posted image ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... user posted image . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite user posted image

U pravu si...
Još je neko upitao mogu li dječije stvariuser posted image .
Moj prijedlog je da sredite svi svoje tikere i neće bit problema da organizatorica podjeli ako bude dječijih stvari.Tu je i dob djeteta i boje koje upućuju na m ili ž.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 12:47:55   
Miracle*3

IZVORNA PORUKA: vila_7

bezveze user posted image ... jedna od rijetkih tema gdje je trebalo sve ici glatko ... user posted image . Dajte nidje veze, ni da Hanady odustaje, niti mislim da je Almondray ista lose mislila sto je napisala-samo uputila da se ne salju kolaci i lomljive stvari.....

E sad da pitam, sto se mene tice, znaci napravit cu 2 kasike , e samo da vas pitam da li bi zeljele da budu djecje (mada ce mozda biti problem-musko-zensko) , ili bas za odrasle (nor. da uzmem onu sa dugom drskom? POmozite user posted image



Ja bih predlozila djecije, alimozes napraviti i neke boje koje mogu i za decke i za cure, npr, crvena, zelena, ali one jace boje....Ali ne zelim se mijesati u tvoj rad....sorry sorry.....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 13:45:00   
vila_7
hahaha MIracle ne boj se nisam ti ja osjetljiva user posted image user posted image user posted image , volim ja saslusati prijedloge , a da li cu ih usvojiti to je druga prica user posted image
Nije meni bilo sta problem napraviti al kontam npr. da napravim jednu za curice jednu za decka? Jer ne mogu imena staviti,pa npr. da bude jedna cvjetici,leptirici, a druga autici!? Ako vam je to OK , da onda tako , a a a a ? user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 16:12:23   
almondray

IZVORNA PORUKA: vila_7

hahaha MIracle ne boj se nisam ti ja osjetljiva user posted image user posted image user posted image , volim ja saslusati prijedloge , a da li cu ih usvojiti to je druga prica user posted image
Nije meni bilo sta problem napraviti al kontam npr. da napravim jednu za curice jednu za decka? Jer ne mogu imena staviti,pa npr. da bude jedna cvjetici,leptirici, a druga autici!? Ako vam je to OK , da onda tako , a a a a ? user posted image

user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
11.12.2013 17:33:43   
koka i po
almondray imas pp

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 7:39:46   
madam x
Ja gotovauser posted image

Da šaljem slike ili je još rano?

Nešto ste se ušutileuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 17:03:59   
shej
I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna user posted image Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 17:16:09   
madam x

IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna user posted image Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? user posted image


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebiuser posted image

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 17:35:43   
almondray

IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna user posted image Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? user posted image

Najbolje je sve zajedno objavit...mislim.Šta bi vi?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu shej)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 17:36:37   
almondray

IZVORNA PORUKA: madam x

Ja gotovauser posted image

Da šaljem slike ili je još rano?

Nešto ste se ušutileuser posted image

Gdje ste vas dvije požurileuser posted image nemojte nas u bedak tjeratuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 17:56:27   
koka i po
HOCEMO SLIKEuser posted image
da ih ocjeni ovo ostro oko bivseg kreativcauser posted image
nekad bilo....dok mi djeca nisu mozak popilauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 18:47:07   
salmy

IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna user posted image Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? user posted image


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebiuser posted image


Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustalauser posted image
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provalitiuser posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 19:01:37   
madam x

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: madam x


IZVORNA PORUKA: shej

I ja gotova, ali nisam bas prezadovoljna user posted image Sta ste skontale, da li se sve slike zajedno objavljuju tj u isto vrijeme ili kako budemo slale? user posted image


Ne brini se nisi sama...mislim da je to realno, nismo profesionalci... a i često smo jako kritični prema sebiuser posted image


Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustalauser posted image
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provalitiuser posted image

Niti sam profi, niti sam rekla da jesam, samo eto opletem pokoju kapicuuser posted image
Ali što reče D_K, trebamo ovo gledati kao na jednu otkačenu zabavu, zar neuser posted image

Nema odustajanjauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 19:02:11   
zvončica
Zavrsila sam i ja glavno...trebam jos nesto malo dodati......prvo sam i ja bila nezadovoljna, ali mi se nakon sat vremena svidjelo user posted image
I zar se slike ne salju prvo Riti....kako skontah ne objavljujemo ih ovdje mi....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 19:16:14   
madam x

IZVORNA PORUKA: zvončica

Zavrsila sam i ja glavno...trebam jos nesto malo dodati......prvo sam i ja bila nezadovoljna, ali mi se nakon sat vremena svidjelo user posted image
I zar se slike ne salju prvo Riti....kako skontah ne objavljujemo ih ovdje mi....

I ja sam skontala Riti pa onda ona objavljuje, samo ne znam objavljuje li sa nickom ili bez, bilo bi mi draže bezuser posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 20:21:50   
shej
Da, da, prvo Riti pa ce ona objaviti album user posted image Vrijedne zenice user posted image

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 20:22:00   
dafri

IZVORNA PORUKA: salmy

Ja sma isto zavrsila..i opce nisam zadovoljna...poslala sam pp Tajri..najradije bih odustalauser posted image
Koliko vidim vecina zena je profi...ja cu se samo provalitiuser posted image

Ne znam koliko ih je,ja nisam ali nema sad odustajanja,biće zabavno a to i jest smisao.

Mislim da će se nickovi objaviti,uz slike ili poslije.... svejedno,na kraju krajeva neko će se i sam otkriti komentarišući slike a i poslije razmjene moraćemo znati šta je ko kome nickom i bradomuser posted image

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
12.12.2013 21:04:14   
R&T@
Nisam vas zaboravila...
navijam svim srcem...user posted image user posted image
ali sam ovih dana bila veoma zaposlena...

Ujutro vam odgovorim na sve PP i na postavljena pitanja...

Sad najvaznije: Tike, tike, tacke, nema vise vracke...
(Ovo citajte kao: Nema odustajanja!)

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
13.12.2013 12:42:44   
vila_7
Vi kako hocete.... al ja kontam , meni je zanimljivije da s eovdje ne postavljaju slike uopce-nego kako koja dobije poklon - postavi sta je dobila - da bude bas iznenadjenje user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
13.12.2013 12:58:14   
D_K
IZVORNA PORUKA: vila_7

Vi kako hocete.... al ja kontam , meni je zanimljivije da s eovdje ne postavljaju slike uopce-nego kako koja dobije poklon - postavi sta je dobila - da bude bas iznenadjenje user posted image


moze i ovo.
mozemo poslije swapa metnuti slike pa cemo komentarisati sta je ko dobio user posted image

ja poslije odoh traziti HobbyArt - da nadjem kakvih dzidza user posted image
wish me luck user posted image

< Poruku je uredio D_K -- 13.12.2013 13:01:29 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
13.12.2013 13:15:30   
almondray
Vi kako hoćete ali se potrudite da svoj rad slikate najbolje što možete(bijeli papir-ako može stat i na prozor ako je osunčan) jer imajte na umu da će najvjerovatnije biti i članak o ovome.
D_K kako ti zavidim , meni je svega nestalo (i para) pa samo balim po stranicama sa reprom i sl.
Koko jesil pročitala?Nadam se da sam bila od pomoćiuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: RR swap (Prva razmjena RR kreativki)
13.12.2013 16:09:21   
salmy

IZVORNA PORUKA: almondray

Vi kako hoćete ali se potrudite da svoj rad slikate najbolje što možete(bijeli papir-ako može stat i na prozor ako je osunčan) jer imajte na umu da će najvjerovatnije biti i članak o ovome.
D_K kako ti zavidim , meni je svega nestalo (i para) pa samo balim po stranicama sa reprom i sl.
Koko jesil pročitala?Nadam se da sam bila od pomoćiuser posted image

Ma daj majketi koji clanak? ja sam napravila dva rada od srca..od materijala kojeg sa imala u kuci...Znaci totalni amater...pa jeli fol u svemu ovome da bude od srca ili da se takmicimo? cuj da ga slikamo najbolje sto mozemo.? ako je tako ja odustajem

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *