|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:40:08   
Lady26
Visonovo rulez i vrelo bosne..jedva cekam...doduse pocela sam raditi ali moze se i poslije podne a vikendom pod obavezno...
Za barice sam cula da su lijepe ali isto tako da bude krcato....i da zna puhnuti vjetar...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:48:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

Visonovo rulez i vrelo bosne..jedva cekam...doduse pocela sam raditi ali moze se i poslije podne a vikendom pod obavezno...
Za barice sam cula da su lijepe ali isto tako da bude krcato....i da zna puhnuti vjetar...


znaš ti kolike su bariceuser posted image
nem ašanse da je krcato....
lokala i mjesta za samo tebe more imauser posted image
nisu barice smao gore na vrhu kod doma...može i niće...može i desno pa u rajsku dolinu, pa u šumu borovu a tamo klupe i stolovi lijepi....
ih nema krcato na tolikom prostoru...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:51:41   
Lady26
Ne znam kolike su ali moji gdje idu (koji dio pojma nemam) kazu da bude krcato....
Mi smo htjeli prosle godine, al eto rekose kao puse vjetar bla bla bla, Lana mala i ne odosmo...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
19.3.2011 0:23:18   
Adana
Meni je od Barica ljepši Čavljak. On je iznad Barica, ima i Dom kao planinarski. Šetnja kroz šumu do proplanaka, grad u daljini , svjež zrak, ljepota! user posted image

Ima i neko izletište uređeno na Jarčedolima. Kažu da je pravo lijepo.



_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
31.3.2011 13:01:31   
Nedi
Razmisljali smo da u nedjelju idemo u Pionirsku...sta mi predlazete? Nisam bila sto godina

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:13:54   
tweety
Žene objasnite kako doći do Pionirske,nama koji dolaze tatrane user posted image Može i adresa pa ćemo se snaći sa navigacijom.I plizzzzz što prije jer sutra planiramo ići.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:24:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tweety

Žene objasnite kako doći do Pionirske,nama koji dolaze tatrane user posted image Može i adresa pa ćemo se snaći sa navigacijom.I plizzzzz što prije jer sutra planiramo ići.
znas li gdje je zetra?

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:25:08   
tweety
dadada znam gdje je Zetra i stadion Koševo,evo upravo gledam na Google Earth da ne bi trebalo biti daleko.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:25:36   
new mama
Ne znam odakle ces doci,ali ako ides sa autoputa znaci kad dodjes na glavnu ides skroz do Skenderije,pa onda na semaforu skrenes lijevo i pravo do raskrsnice gdje je Americka ambasada,uglavnom prati kuda ide trola,tako ti je najlakse,e znaci tu skrenes desno pa odmah lijevo i onda pravo do do zadnje trolejbuske stanice i tu je to,nadam se da ti nisam zakomplikovalauser posted image ,ako jos sta mogu pomoci pisiuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:30:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tweety

dadada znam gdje je Zetra i stadion Koševo,evo upravo gledam na Google Earth da ne bi trebalo biti daleko.
samo pravo od zetre uzbrdo...mislim da je to ulica patriotske lige..al nisam sigurna...sto ti n.mama rece...samo prati gdje trola ide.

(odgovor članu tweety)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:31:28   
teacher75
mi juce bili na cavljaku, smrzli se, puhao neki jak vjetar. narucili u planinskom domu ustipke, uzasno su masni, 3 kafe i 2 porcije ustipaka kostalo 17kmuser posted image rekli smo nikad vise gore necemo jesti ustipke. nije bilo skoro nikoga, doduse radni dan. htjeli smo prvo na ustipke u rajsku dolinu-tamo su super i imaju tobogan i ljulje za djecu, ali nije radilo pa smo produzili gore na cavljak i pokajali seuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:32:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Visonovo rulez i vrelo bosne..jedva cekam...doduse pocela sam raditi ali moze se i poslije podne a vikendom pod obavezno...
Za barice sam cula da su lijepe ali isto tako da bude krcato....i da zna puhnuti vjetar...

sad vidjeh ovaj tvoj post, jest, zna puhnuti i te kako!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:34:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

mi juce bili na cavljaku, smrzli se, puhao neki jak vjetar. narucili u planinskom domu ustipke, uzasno su masni, 3 kafe i 2 porcije ustipaka kostalo 17kmuser posted image rekli smo nikad vise gore necemo jesti ustipke. nije bilo skoro nikoga, doduse radni dan. htjeli smo prvo na ustipke u rajsku dolinu-tamo su super i imaju tobogan i ljulje za djecu, ali nije radilo pa smo produzili gore na cavljak i pokajali seuser posted image
hebote...to porcija ustipaka skoro 6 kmuser posted image ..ko rucak...nisam ja tamo nikad bila...a vjerovatno i necu...kako si opisalauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:36:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi juce bili na cavljaku, smrzli se, puhao neki jak vjetar. narucili u planinskom domu ustipke, uzasno su masni, 3 kafe i 2 porcije ustipaka kostalo 17kmuser posted image rekli smo nikad vise gore necemo jesti ustipke. nije bilo skoro nikoga, doduse radni dan. htjeli smo prvo na ustipke u rajsku dolinu-tamo su super i imaju tobogan i ljulje za djecu, ali nije radilo pa smo produzili gore na cavljak i pokajali seuser posted image
hebote...to porcija ustipaka skoro 6 kmuser posted image ..ko rucak...nisam ja tamo nikad bila...a vjerovatno i necu...kako si opisalauser posted image


i mi smo ostali user posted image a nikad nisam pojela masnije ustipke, uzas, mm je imao problema sa stomakom citav dan (ima osjetljiv zeludac), stalno mu se povracalo. bolje bi bilo da smo otisli kod kule na rucak i ko ljudi se najeli za par maraka vise, a ne bi ni vjetra bilo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:42:11   
tweety

IZVORNA PORUKA: new mama

Ne znam odakle ces doci,ali ako ides sa autoputa znaci kad dodjes na glavnu ides skroz do Skenderije,pa onda na semaforu skrenes lijevo i pravo do raskrsnice gdje je Americka ambasada,uglavnom prati kuda ide trola,tako ti je najlakse,e znaci tu skrenes desno pa odmah lijevo i onda pravo do do zadnje trolejbuske stanice i tu je to,nadam se da ti nisam zakomplikovalauser posted image ,ako jos sta mogu pomoci pisiuser posted image


Znaci na semaforima kod Skenderije lijevo ili?Zaboravila sam napisati da dolazimo iz Mostara..

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.4.2011 23:45:31   
new mama
Ma da kad dodjes na raskrsnicu na Skenderiji lijevo i ostalo ovako kako sam ti napisalauser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
3.4.2011 0:12:55   
tweety
Hvala vam puno!Našla sam i adresu,Patriotske lige 58.

< Poruku je uredio tweety -- 3.4.2011 0:13:08 >

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
3.4.2011 0:21:29   
mama75
Adresa ti bas ne znaci puno. new mama ti je dobro objasnila: na Skendriji lijevo, pravo preko raskrsnice i onda 3. ulica desno (na semaforu od kojeg se pravo ide prema naselju Ciglane ti skrenes desno) i onda odmah  prva ulica lijevo. Dalje ides samo ravno nekih 1,5-2 km i vidjeces trolejbusku okretaljku i to je znak da si stigla. Usput mozes i nekoga pitati za put prema Pionirskoj. Tako po adresi ce ti biti tesko da trazis. I kao sto n.mama rece: samo prati trolejbuske zice i nema greske! user posted image Lijep provod!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
3.4.2011 0:22:53   
tweety
Adresu sam mislila radila navigacije a i ovako kako ste objasnile nije komplikovano!Hvala još jednom user posted image user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:28:49   
vila_7
moze li mi neko reci kakva je sad situacija u Pionirskoj dolini.....htjela bih doci malo user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:39:12   
Mamarica
Pionirska je super, lijepo je uredjeno, cisto, raznih zanimacija za djecu, prije svega zivotinje, gumeni tobogan, autici, ringispil. Na samom pocetku ima kafic gdje mozes naruciti i jelo (cevapi/pizza), a donose iz one picerije prije samog ulaza u Pionirsku. Ima i jedna terasa kod igralista na drugom kraju gdje se moze popiti kafa i sok. Vikendom je guzva, radim danom je ok.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:40:16   
vila_7
hvala ti mnogo na odgovoru....ja i mislim radnim danom,znaci tad nije guzva! jedva cekam! user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:44:00   
Mamarica
Ponesite smokija za perad user posted image , nema vise onog cike unutra sa sokovima i grickalicama sto je nekad imao stand sa sokicima na slamku i grickalica, cisto da znas-da poneses djetetu sokic i vode.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:46:02   
salmy
Vise ima zivotinja u mom parku nego u pionirskojuser posted image user posted image  koze pa opet koze........pa medo kojeg nikad nema vani.........pa koze.........pa zmija koja je vjecito nafiksana....pa koze........
Ja nam pionirske cudo......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 13:48:44   
salmy
i pampresova kucica za presvalcenje,koja je stalno pod katancemuser posted image user posted image user posted image user posted image  i zaboravih napisati da ima puno kozauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *