|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 21:33:07   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je tito zakon mjesto za djecu- fino popijem kafu na miru dok se lana igra u pijesku, nekad znamo sjediti i 2 sata da joj ne dosadi a ima fino male raje za igru uvijekuser posted image


mogu ti reći da ti ova nije lošauser posted image ...ovaj moj je opsjednut sa parkom i "pjekak"..tito mi nije pao na pamet da i ja i m na miru oćejfimo..nego uvijek po praku se vučem za njim i pazim da kome od djece ne istrse kantu pjeska na glavu user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 21:56:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je tito zakon mjesto za djecu- fino popijem kafu na miru dok se lana igra u pijesku, nekad znamo sjediti i 2 sata da joj ne dosadi a ima fino male raje za igru uvijekuser posted image


mogu ti reći da ti ova nije lošauser posted image ...ovaj moj je opsjednut sa parkom i "pjekak"..tito mi nije pao na pamet da i ja i m na miru oćejfimo..nego uvijek po praku se vučem za njim i pazim da kome od djece ne istrse kantu pjeska na glavu user posted image

kako ti ba Tito nije pa na pamet...ja ga spomenem svaki dan barem dvdeset putauser posted image user posted image ...cim krenem vijesti kcitati..."eee, Tito dragi"i goli otouser posted image user posted image ...tito je inace zakon, ako imas "normalno" dijete...ja s ovim mojim ne mogu ni tamo...njemu je pijesak interesantan 3 sec...onda predje na onaj dzip...pa na tenk...pa na motore,kojih uvijek ima...pa ulazi u kafanu iza sanka...pa uzima bicikle...elem,meni i tito prisjedne

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
10.6.2011 21:57:58   
teacher75
mi smo u zadnje vrijeme stalno u titu ili u pampersovom parku, na trafici kod mosta na putu prema pampersovom parku ima coffee to go- pa uzmem kafu i ocejfim uz kafu i tamo, al tito je titouser posted image user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 10.6.2011 21:58:14 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 11:35:06   
shejla
a gdje je Pampers park??? sta ima tamo???

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 11:41:36   
shejla
IZVORNA PORUKA: salmy

i pampresova kucica za presvalcenje,koja je stalno pod katancemuser posted image user posted image user posted image user posted image  i zaboravih napisati da ima puno kozauser posted image user posted image user posted image


pod katancem je jer se kljuc uzima u kucici gdje se prodaju zetoni user posted image

Meni je super u pionirskoj.... Lamiji  bas bude zanimljivo... Obidjemo zivotinjice, pa onda na igraliste (ljulja nam je glavna zabavauser posted image )...

Super je "Đulbašća"... preporucujem, za nedjeljni rucak....ili samo kaficu user posted image (To je iznad ravnih Bakija...samo pravo - pise 500 metara, ali, mislim da ima "malo" vise user posted image )


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 11:46:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je tito zakon mjesto za djecu- fino popijem kafu na miru dok se lana igra u pijesku, nekad znamo sjediti i 2 sata da joj ne dosadi a ima fino male raje za igru uvijekuser posted image


mogu ti reći da ti ova nije lošauser posted image ...ovaj moj je opsjednut sa parkom i "pjekak"..tito mi nije pao na pamet da i ja i m na miru oćejfimo..nego uvijek po praku se vučem za njim i pazim da kome od djece ne istrse kantu pjeska na glavu user posted image

kako ti ba Tito nije pa na pamet...ja ga spomenem svaki dan barem dvdeset putauser posted image user posted image ...cim krenem vijesti kcitati..."eee, Tito dragi"i goli otouser posted image user posted image ...tito je inace zakon, ako imas "normalno" dijete...ja s ovim mojim ne mogu ni tamo...njemu je pijesak interesantan 3 sec...onda predje na onaj dzip...pa na tenk...pa na motore,kojih uvijek ima...pa ulazi u kafanu iza sanka...pa uzima bicikle...elem,meni i tito prisjedne




tako i treba... user posted image

kome jos treba pjesak .... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 15:38:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje je Pampers park??? sta ima tamo???

pampers park je u aleji lipa preko puta 3.gimnazije, pored onog obdanista, imaju standardni rekviziti za djecu i sitni pijesak kao i sljunak, i uvijek gomila djeceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 15:40:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: teacher75

meni je tito zakon mjesto za djecu- fino popijem kafu na miru dok se lana igra u pijesku, nekad znamo sjediti i 2 sata da joj ne dosadi a ima fino male raje za igru uvijekuser posted image


mogu ti reći da ti ova nije lošauser posted image ...ovaj moj je opsjednut sa parkom i "pjekak"..tito mi nije pao na pamet da i ja i m na miru oćejfimo..nego uvijek po praku se vučem za njim i pazim da kome od djece ne istrse kantu pjeska na glavu user posted image

kako ti ba Tito nije pa na pamet...ja ga spomenem svaki dan barem dvdeset putauser posted image user posted image ...cim krenem vijesti kcitati..."eee, Tito dragi"i goli otouser posted image user posted image ...tito je inace zakon, ako imas "normalno" dijete...ja s ovim mojim ne mogu ni tamo...njemu je pijesak interesantan 3 sec...onda predje na onaj dzip...pa na tenk...pa na motore,kojih uvijek ima...pa ulazi u kafanu iza sanka...pa uzima bicikle...elem,meni i tito prisjedne




tako i treba... user posted image

kome jos treba pjesak .... user posted image

treba lani, njoj najinteresantniji pijesak od svega, samo bi punila kantice i prosipala satimauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
13.6.2011 15:47:33   
mama75
Pijesak je i nama najinteresantniji, narocito kada ima druge djece pa im ga moze prosipati na glavu user posted image  user posted image Zato mi u Tito idemo 1x mjesecno - cekamo da nas zaborave, da me neka mama ne prebije zbog zijana moje suptilne djevojcice user posted image user posted image  

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
14.6.2011 9:32:58   
ena23
Za nas je najrahatnije na stojcevcu. Ne moramo uopste rostiljati, samo sendvice i smoki i vode u torbu i voz. Cak mm i ja uspijemo koju progovoriti user posted image . Jos da hoce neko dovesti veliki bager i ostaviti ondje na nekoj od livada, eh tad bi bas pustila mozak na pasu. 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
16.7.2011 21:45:54   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ena23

Za nas je najrahatnije na stojcevcu. Ne moramo uopste rostiljati, samo sendvice i smoki i vode u torbu i voz. Cak mm i ja uspijemo koju progovoriti user posted image . Jos da hoce neko dovesti veliki bager i ostaviti ondje na nekoj od livada, eh tad bi bas pustila mozak na pasu. 

POTPIS ko kuća, pogovot ovo za kako ajidn kaže bagu (bager)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
16.7.2011 22:37:04   
Hanady RR
prenos postova
IZVORNA PORUKA: tukica

kako sam naslov kaze, dajte neke prijedloge za izlete sa malim bebicama, gdje ici jer su ove vreline nepodnosljive kako za nas roditelje, tako i za bebice... npr. ja sam bila na bijambarama i super je...


IZVORNA PORUKA: škorpija

Meni je i vrelo bosne super, oko 10-11 ujutro nema nikoga, hladovina je, svježe ispod planine baš lijepo,

onda ono izletiše tkod sela lokve ne znam kako se tačno zove, odmah poslije hadžića, ima hlada, jesti piti, nije skupo,

na igmanu mi je super, ali na malom polju, brova šuma, debeli hlad, ma ekstra, na velikom polju stalno puše neki vjetar nije za male bebe


IZVORNA PORUKA: doublemum

onda ono izletiše tkod sela lokve ne znam kako se tačno zove, odmah poslije hadžića, ima hlada, jesti piti, nije skupo

Zovikuser posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: teacher75

igman, bjelasnica, bijambare




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
16.7.2011 22:51:31   
lila25
ejjj zenice kakvo je to izletiste u Zoviku stalno prolazimo pored nisam znala da tu ima nesto..user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
16.7.2011 22:55:33   
lejna_
IZVORNA PORUKA: lila25

ejjj zenice kakvo je to izletiste u Zoviku stalno prolazimo pored nisam znala da tu ima nesto..user posted image


Skretanje pored table Lokve! Bude auta, nalijevo, a ti pogledaš desno user posted image  tu je to, preko riječice user posted image

Klipača -1,5KM
Pita - 15KM

user posted image user posted image user posted image

Mogućnost okretanja janjeta, .... domaće rakije, ... roštilj njihov, ...

Tobogan, ljulje za djecu, ....


(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
17.7.2011 13:59:48   
entinte
Mi bebicu cesto odvedemo na Igman, super je user posted image  

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.7.2011 11:28:21   
peky
sta mislite bil bilo pametno voditi dvije bebe (jedna 14mjeseci druga 8mj) na boracko jezero????
mislili poci ujutro rano i biti tamo cijeli dan.... pa nesto ne znam zbog vrucine bil to bilo pametno????

_____________________________

26.10.2010. se rodila moja najveca sreca...... volimo te do neba

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.7.2011 22:29:44   
lila25
ejj gore bas ima super hlada ako uhvatite fino mjesto mi prosle godine isli sa bebom od 7 mj.super mu bilo ponijeli bazencic i brckali ga malo u hladu...

(odgovor članu peky)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
19.7.2011 9:44:28   
aldi
Pogledajte i ovo

www.umoljani.com.ba

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
22.6.2013 11:27:17   
ElmaB
Zna li neko radno vrijeme vikendom Pionirske doline? Niko mi se javlja na telefone koji su u imeniku.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
12.7.2013 14:24:13   
ema_28
https://www.facebook.com/SarajevskaBajka

ja sam bila prosli vikend ovdje prelijepo je i ima parkic za djecu nista ne morate nositi sa sobom

_____________________________

07.01.2011 curica :-*
23.02.2013 djecak :-*

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.8.2013 15:51:56   
shpagica
Kako je na Brusu zna li neko? Trebala bih sutra (sama bez mm-a) da ih izvedem koji sat da se istrce, pa ne znam ima li kakva fina livadica, odnosno kako je za malu djecu koja nisu bas za skakanja po ljuljackama i toboganima (ili jesu al da ja poginem podizuci je)?

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.8.2013 16:53:07   
Super Beba

IZVORNA PORUKA: ema_28

https://www.facebook.com/SarajevskaBajka

ja sam bila prosli vikend ovdje prelijepo je i ima parkic za djecu nista ne morate nositi sa sobom


ovo mi se čini baš interesantnim...morat' ću otići da vidim :)

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
2.8.2013 23:30:08   
aidana

IZVORNA PORUKA: ema_28

https://www.facebook.com/SarajevskaBajka

ja sam bila prosli vikend ovdje prelijepo je i ima parkic za djecu nista ne morate nositi sa sobom


I ja sam bila nedavno. Lijepo je, samo sto su ljulje i pijesak na suncu pa sljedeci put ne bih isla u podne. Takodjer ovo malo igraliste nije blizu stolova gdje sjedite pa zavisno od uzrasta djece jedan roditelj mora biti sa djetetom dok drugi pije kafu.

(odgovor članu ema_28)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
12.8.2013 20:56:50   
salmy
mi smo se odusevili

Barice stari dio grada..skretanje se zove Rajska dolina

divno je sto zivotinje set_aju okolo i upoznaju se sa djecom..predivno je...moj momak je prvi put imao susret sa konjicem
http://slkm.at/5527311

http://slkm.at/5527313

http://slkm.at/5527314

http://slkm.at/5527315

http://slkm.at/5527316

http://slkm.at/5527317

http://slkm.at/5527319

Vidjeli smo: Konjice,koke i pilice..patke i pacice..zeceve male tek rodjeniuser posted image ribice..pauna..i domacina cuku koji se zove Linda...predivan je

< Poruku je uredio salmy -- 12.8.2013 20:58:50 >

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
12.8.2013 21:36:30   
teacher75
salmy, divno jeuser posted image mi smo nekad davno tamo isli kad nije bilo zivotinja i ovih folova za djecu i jeli smo tamo super ustipke

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *