|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 14:51:33   
Anoniman
joj, mi smo prava mahala, od toga ko šta ruča, pa do toga kakve gaće nosi!!!user posted image
Jest malo škakljivo, al mi smo naše.user posted image
Alma ras pamučni veš je zakon, najviše nosim bijelu boju jer veš i ručnike perem na 90.
A ostalu kolekciju, zna se gdje...
Hehe!!! imam dva kompleta Victoria secret, oba sam dobila od muža, jedan (crni grudnjak i gaćice) za medeni mjesec, drugi za godišnjicu braka(bijeli korset i tange)!!!!user posted image user posted image user posted image
Inače je tako, više on kupuje već ja.user posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Donji veš:)))
6.2.2009 15:04:57   
Gigana
IZVORNA PORUKA: andji

Eto Gigana,to nisam znala,moguće je...hvala tiuser posted image user posted image user posted image kod nas ima svašta,pa i da se dešavaju takve stvari


Ne da je moguće, nego je to 100% dupljak roba, nema teoretske šanse da uvoze original robu iz VS.  Ne znam samo kako ih nije stid prodavati takvo nešto i to još po takvim cijenama.  I ne znam šta oni misle, da su sve žene iz Sarajeva tolike papanke da nemaju pristup internetu i da ne mogu vidjeti nikakvu razliku između originala i njihove robe.  Pa i vrećice za pakovanje su dupljak.

Alma,

radnja se nalazi u prolazu kod Geme u Titovoj.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Donji veš:)))
18.2.2010 8:28:55   
leli§
ne bih da otvaram novu temu, tako da cu pitanje da uputim ovdje. interesuje me kojeg proizvodjaca/prodavnicu donjeg rublja preporucujete. eh ne mora sad biti markirano jer mi ne pada na pamet placati 50km za "gace", ali da ne bude ni nesto sto ce se raspasti za dva dana (sto mi se desilo sa zadnjom robom koju sam kupila u Almi Ras-nazalost jer sam kod njih nalazila modele koje mi se svidjaju a bili su i dobri-ne znam sta bi ovaj put, mozda sma samo nletila na losu isporuku, ali eto). prevsnetveno me inetresuje pamucni ves za svakodnevu upotrebu.

ako je nekome neprijatno pisati o tome gdje kupuje ves neka se javi kao anoniman, vazi i za inostranstvo i za bih i sve dolazi u obzir od pijace do CK-a:) izludise me gaceuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Donji veš:)))
18.2.2010 8:41:05   
Anoniman
Ja ti baš htjedoh preporučiti Alma-ras meni su super stvari...prezadovoljna sam
Kupujem one najobičnije njihove bijele sa 2 gumice sa strane, ko nove su mi a stalno ih otkuhajem.


(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Donji veš:)))
18.2.2010 10:01:05   
teacher75
i meni je alma ras super, a jos domaci proizvod user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 19:31:15   
milenium
IZVORNA PORUKA: nikita

Zimi vecinom pamucni ves ,svakakvih boja ,dok je ljeti druga situacija,imam tangica svih boja ,mada se slazem sa vjesticom da su izvor bakterija ali...nece valjda!Kad treba zavoditi tu su halteri u bijeloj i crnoj bojiuser posted image

P.S.Moj ginic kaze da su jednodnevni ulosci izvor bakterija,upala i bijelog pranja,pa eto da znate




slažem se s ovimuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 19:47:45   
Visnja RR
to je cista glupost... ako se cesto mjenjaju i ako se zena redovno pere tj kako treba odrzava higijenu nec biti ni infekcija ni bjelog pranja...i naravno ako je zdrava...
zadnjih 20 g nosim fine tanke dnevne uloske a nikada nisam imala nikakvu infekciju... ima lijepih tankih pamucnih koje preporucujem...
al da se vratimo donjem vesu ...
pamuk , pamuk i samo pamuk....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 19:52:52   
niki83
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: nikita

Zimi vecinom pamucni ves ,svakakvih boja ,dok je ljeti druga situacija,imam tangica svih boja ,mada se slazem sa vjesticom da su izvor bakterija ali...nece valjda!Kad treba zavoditi tu su halteri u bijeloj i crnoj bojiuser posted image

P.S.Moj ginic kaze da su jednodnevni ulosci izvor bakterija,upala i bijelog pranja,pa eto da znate




slažem se s ovimuser posted image


takodjer...samo potpomazu razvoju bakterija, gljivica..jer niti jedni nisu radjeni od prirodnih materijala..hemija!!!


_____________________________

N&N

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 19:56:28   
ivana st
IZVORNA PORUKA: niki83

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: nikita

Zimi vecinom pamucni ves ,svakakvih boja ,dok je ljeti druga situacija,imam tangica svih boja ,mada se slazem sa vjesticom da su izvor bakterija ali...nece valjda!Kad treba zavoditi tu su halteri u bijeloj i crnoj bojiuser posted image

P.S.Moj ginic kaze da su jednodnevni ulosci izvor bakterija,upala i bijelog pranja,pa eto da znate




slažem se s ovimuser posted image


takodjer...samo potpomazu razvoju bakterija, gljivica..jer niti jedni nisu radjeni od prirodnih materijala..hemija!



Potpisujem! Koristim samo pamučno donje rublje, a tangice i čipka su samo za specijalne prilike user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 20:03:07   
sara.at

IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: andji

a tek veš Victoria's secret,uhhhhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nažalost nemam ni jedan komad,a mislim da je odskora otvorena jedna radnje u SA,a možda i više...a to što se tiče kg,vjerujem da možeš naći neke komad ekoji ti lijepo stoje i i na tu kilažu koju imaš saduser posted image user posted image user posted image otiće to polako



Žene moje drage,

samo da vam skrenem pažnju da ova radnja koja se zove "My Secret, Victoris's Secret" nema apsolutno nikakve veze sa VS u Americi i nemojte slučajno da se zaletite pa da kupite tamo išta, to je sami dupljak.

Lično naručujem veš i grudnjake, kao i cipele i džempere i pantalone itd. iz VS godinama i znam o čemu vam pričam. 
Prvo, VS je poznata po svojoj Pink kolekciji i ta pink boja je vrlo specifična.  Ova pink boja u ovoj radnji nema nikakve veze sa originalom, nego je njena blijeda kopija.
Drugo, VS nema nijednu radnju van USA, to je jednostavno njihova politika firme, što opet govori o čemu se ovdje radi.  Kolegica i ja smo im slale e-mail u kojem smo im dale prijedlog da bi željele otvoriti VS u Sarajevu i da nam daju sve potrebene informacije o tome, a onda su nam i odgovorili da im je zao sto nas moraju odbiti, jer je njihova politika firme da VS radnje se mogu otvarati samo u Americi.
Treće, u ovoj radnji u Sarajevu su nabili tolike cijene da to nije normalno.  Cijena jednih gaća je 169 KM. user posted image
Ako odete na VS website, vidjećete da su najskuplje gaće nekih 30-40 $ i to govore šest jezika.
Četvrto, VS vrši dostavu u BIH na vašu kucnu adresu.  Na narudzbu do 75$ ćete platiti poštarine oko 40$ i dobićete originalnu robu. 






moram reci da je ovo tacno Victoris Secret nema nijednu radnju van Amerike ja sam trazila po Austriji,Njemackoj i Svajcarskoj al njena roba se prodaje samo u Americi. A ove laznjake u Sarajevu najvoljela bi prijaviti, sramota nabiju cjene a robu kupuju u Kini 100 za 1eur nemam rijeci...

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Donji veš:)))
19.2.2010 21:06:06   
leli§

IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja ti baš htjedoh preporučiti Alma-ras meni su super stvari...prezadovoljna sam
Kupujem one najobičnije njihove bijele sa 2 gumice sa strane, ko nove su mi a stalno ih otkuhajem.





IZVORNA PORUKA: teacher75

i meni je alma ras super, a jos domaci proizvod user posted image



ma joj zene ja sam bas uspijela nabasati na njihovu robu koja se nije pokazala bas najbolja...kao sto navedoh---ja vec kupujem u almi ras, ali ovaj zadnji putuser posted image imam i te breskva sto ti spominjes, ali su mi starije u boljem stanju nego ova nova tura...ali od njihovog vesa najvise volim one obicne sto imaju samo cipku sa prednje strane na rubu na stomaku i one sa jednom trakicom sa strane...

ima li iko jos neki prijedlog ?

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 0:29:47   
milenium
mm krepa od smjeha kad ja obučem donji veš od alme ras i izviri ona etiketa ''domaće je domaće''user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio milenium -- 20.2.2010 0:30:04 >

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 0:55:14   
leli§

IZVORNA PORUKA: milenium

mm krepa od smjeha kad ja obučem donji veš od alme ras i izviri ona etiketa ''domaće je domaće''user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahaha...ti napisi flomasterom "moje je samo tvoje" ili nest slicno...ili skini etiketu---ja sam svoje poskidala...bas sam "muhanata" na etiketice inace...a jos pogotovo kada mi na hlace puknu etiketu od 4-5 listova duzine 10cm...to vjerovatno da imam sta citati kad sam u wc-uuser posted image nego pusti se etiketa imas li ti kakav drugi prijedlog za ove "gace"

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 0:59:08   
Anoniman
Meni se to domaće je domaće sad pa sad ispereuser posted image nije im kvalitetna štampauser posted image user posted image user posted image ..i bolje je

(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:01:28   
leli§
user posted image user posted image user posted image ih pa ti onda flomasterom mozes napisati sta zelisuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 20.2.2010 1:02:04 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:03:18   
Ilhana RR
jao nisam primjetila to da pise na alma ras, moram vidjeti... ja bas volim njihov donji ves =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:06:25   
milenium
ma i ja uvjek orežem s hlača ili bunda,šta će mi 10 listova etiketa,ali sa veša nisam nikad kidala,i baš mi je naziv nekakav...neznam nija,nebi da se radi o nekakvoj salami ili kobasi domaćojuser posted image

ja nosim pamuk i zadovoljna sam alma ras vešovima,a volim i dobri stari galeb,nije skup a i moj je svekar kupovao vešove od galeba kad je bio mladuser posted image ,dok su još na tržištu znači dobri suuser posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:09:40   
leli§
dobro si ...galeb... ima li to igdje u sa? znam da ima nesto njihovog asortimana na stanici za komericjalu na ceki, ali meni se cini da su samo muske kosulje...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:19:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leli§

user posted image user posted image user posted image ih pa ti onda flomasterom mozes napisati sta zelisuser posted image user posted image user posted image

ne može folmasterom briše se ili bi ipak mogla pa mogu mjenjat slogan zavisno od situacijeuser posted image ...



(odgovor članu leli§)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:31:38   
milenium
ima i ženskog veša,nikita je na nekoj temi postavila sliku steznika,na kojoj bi to temi moglo bituser posted image postoji li tema steznjak?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 1:46:49   
scarlett
IZVORNA PORUKA: leli§

dobro si ...galeb... ima li to igdje u sa? znam da ima nesto njihovog asortimana na stanici za komericjalu na ceki, ali meni se cini da su samo muske kosulje...


Meni se čini da ima prodavnica Galeb na Baš Čaršiji, mislim da je to to user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 10:33:45   
nikita
http://www.galeb.hr/Po%c4%8detna/tabid/72/language/hr-HR/Default.aspx

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 15:04:45   
milenium
e bravo nikiuser posted image ja sam neki dan mm kupila par vešova ''adriatic'',a nisam ni znala da je i to branša od galeba,jedan je bio 12kmuser posted image ,pa nije ni skupo,s obzirom da su ostali u tom intimnom rublju bili sve od 20-40kmuser posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Donji veš:)))
20.2.2010 18:10:19   
leona81
ja sam od tangi(u kombinaciji sa antibioticima koji su mi unistili floru) imala probleme sa candidom, vecinom sam kupovala vs, intimissimi i skinijeve gacice al to prije problema...nakon toga polako prelazila na pamuk, i u trudnoci naravno nosila samo pamucne obicne gacice i trudnicke, alma Ras vecinom(urban Republic i oviesse su se nakon nekoliko pranja ili raspale ili izgubile boju)i hvala Bogu vise nisam imala nikakvih problema...sto se tice intimnih kupki nisam za njih ali pamucne uloske(libresse) sam nosila i u trudnoci i nakon i nemam problema s njima...grudnjaci vs ,calvin klein, esprit, cak imam neke iz newyorkera, a od sportskih grudnjaka i korzeta samo lisca...one za dojilje sam uzimala u tiffaniju h und m, 2 komada za 25 km...potkosulje pamucne sam uzimala u mangu, tally weilu, zari po 10 km a jako dobrih ima i na siranu, kostaju 5, 6 km -  volim duge i da mi omogucavaju nesmetano dojenje a da ne moram sve sa sebe skidati:)



_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Donji veš:)))
21.2.2010 20:14:27   
larina
ma i ja sam u tangi imam ih raznih boja ali imam i obicnih pamucnih,svilenih ma raznih samo da lijepo izgledaju nikad mi nisu ni jedne zdravstveno smetale stalno ih mijenjam i higijena na prvom mjestu,grudnjake volim sportske da mi malo smanje user posted image da nije bas upadnouser posted image a najvise volim crnu boju grudnjaka i donjeg vesa

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *