|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 0:39:12   
lepetetka

IZVORNA PORUKA: teacher75

cesto razmisljam kako bih da zivim u maminoj kuci na kovacima sad sa djecom. dok bih se popela gore sa kolicima i to s njih dvoje pokajala bih se, pa onda gdje bih izasla s njima, dole na carsiju u guzvu, nigdje ni parka niti icega drugog zanimljivog djeci


joj Tiki i ja volim hodati plaho user posted image mi kada smo ovaj sadašnji stan kupovali, dobro smo razmišljali i vagali šta da kupimo... ja djetinjstvo provela u kući, a kao djevojka u stanu...i znam kako je i u jednom i u drugom...i reko mužu hajmo kuću kupiti, mene tu mami privatnost, kuća i avlija-jedno malo carstvo unutra, još kada se ima para i sredi se...mmm... ali mene mm pita "da li bi ti zaista mogla živjeti u kući", pritom misleći na priličnu odvojenost od svega što urbano nosi...ehhhh tu sam zastala....i nakon dosta razmišljanja odlučili smo se za stan,...imamo vikendicu, pa eto to mi dođe kao kuća kada poželim, imaju i moji roditelji, pa odemo i gore kod njih kada poželimo malo baštice i avlije, a ima i dosta zemlje okolo, pa aBd možda napravimo za staračkih dana jedan kućerak,... sad zasad ja sam za stan, ali ko zna šta čovjeku naumpadne..

Iman vama neka je sa srećom, da je u dobru napravite, i da sretno živite u njoj aBd user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 9:18:54   
vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e čuj klintonuser posted image user posted image user posted image
pa gdje klintona nađe...user posted image


pa ja rekoh svjetska elita user posted image user posted image


joj vesela i ti ga vala lupiš user posted image
elita živi u kući, kao i srednji stalež, kao i siromasi (ako gledamo širom svijeta)
isto kao što širom svijeta imaš luksuzne zgrade, sa domarom, obezbjeđenjem, sa luksuznim dvoetažnim stanom, tako da elita zna i u stanovima živjeti , kao i otali ljudi
samo što elita živi u luksuznim stanovima i kućama, a ostai ljudi žive u običnim stanoviam i kućama
presmiješno mi je to sad raspravljanje jel elita živi u stanu ili u kući user posted image
i de ba vesela, nađi malo nornmalnije ljude s kojima ćeš se družiti
ovdje samo ti znaš ljude gdje su samo sinovi dobili nasljedstvo,a kćerke izvisile
(btw moja mama je dobila tu kuću na mejtašu, njen brat je otišao u podstanare, njega sljeduje stan, ali ne dok mu je živa mama)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 9:47:35   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: Iman83

Hvala, hvala.

Odlučili smo se ipak za tu opciju, pa kad zavrtimo svrzino kolo ima da nas nema user posted image

Znam da je rupa bez dna, ali polako. Kažu da svaka kuća ima svoju nafaku(valjda je i sa stanom istouser posted image ) pa eto, vidjećemo.


Kažu, kad se kuća pravi i Bog pomaže. user posted image

Ja sam se rodila i odrasla (pola-pola) na Bjelavama (u kući) i na Čaršiji preko puta Vijećnice, ko cura živjela u stanu (na Malti), udala se i sad živim opet u kući. I da ti kažem, ne bih nikad mijenjala ovaj rahatluk, prostora ko u priči (dva sprata). pomoćni objekti (za sve gluposti koje nam je žao baciti user posted image ), 2 garaže, avlija ooooogrooomna, šadrvan za sjediti ljeti, ma milina. Kad pomislim na ona 4 zida u stanu, odmah me srklet fata. Kao šte većina kaže, u kući i oko kuće ima daleko više ulaganja (bar nama), al polako, jedne godine jedno, dogodine nešto drugo i tako redom. Što mora sve odmah. Mm i ja smo našu kuću renovirali od do za sve ove godine braka (postepeno, ne odjednom), preuredili okućnicu, trebali bi još jednu od garaža malo proširiti. Meni je sad nepojmljivo da živim u strogom centru u nekom stančiću od 40-tak kvadrata, samo da bih bila u centru. Pa uždije ljeti u onaj beton okolo, uh. Hb sad autom na svako mjesto u gradu stigneš najdalje za pola sata, najnajdalje.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 403
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 10:16:32   
teacher75
ja sam gradsko dijete i kao sto je lepetetka rekla volim urbano a ne vozim pa kad bih daleko zivjela, centra grada ne bih ni vidjela,buduci da ni mm u centar ne voli autom ici zbog parkinga i guzve a on centar i gradsku vrevu jednostavno ne voli, on bi sad preselio u neku kucu na planini, sto dalje od grada a ja user posted image totalno smo drugaciji po tom pitanju. ja ako 2 sedmice ne odem do grada ludim, jos zivimo na grbavici gdje sve imam al moram svako malo otici do centra za svoju dusuuser posted image ne bih voljela ni dole zivjeti al grbavica mi je idealna jer smo malo izdvojeni od sve te guzve, imamo sve za djecu okolo, a opet mi nije daleko pjeske odletiti do centra kad to pozelimuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.8.2012 10:17:06 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 404
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 10:42:24   
Anoniman
Iman, neka vam je sretno. Da bude hairliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 405
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 16:34:36   
veeseelaa
presmiješno mi je to sad raspravljanje jel elita živi u stanu ili u kući user posted image
i de ba vesela, nađi malo nornmalnije ljude s kojima ćeš se družiti
ovdje samo ti znaš ljude gdje su samo sinovi dobili nasljedstvo,a kćerke izvisile


Bgm vještice počinje me šuha hvatati od tvog citiranja mojih postova user posted image
malo, malo eto tebe user posted image

znači samo ja znam kćerke koje nisu dobile etažu porodične kuće user posted image misterij


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 406
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 17:18:37   
Precious

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa je draga Skvo al o većini ja govorim u nas
evo Hanady je na Sedreniku, vjerujem da su i kod nje u naselju (u većini) snahe i svekrve u kućama a kćeri nedje tamo....
ajde nije ni bitno
realno za održavanje kuće treba više love
zato bi ja radije stan, jer mi je bezveze da vikend provedem u košenju trave il skidanju snijega sa krova



+ neki rad s drvima a oko mene trce dva rotvajlera i eto meni savrsenog vikenda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 407
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 20:07:54   
veeseelaa
baš nisi zahtjevna user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: Kuća ili stan?
12.8.2012 22:56:41   
Precious

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

baš nisi zahtjevna user posted image


Ni slucajno user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: Kuća ili stan?
16.8.2012 12:22:43   
Dz3ni

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja sam gradsko dijete i kao sto je lepetetka rekla volim urbano a ne vozim pa kad bih daleko zivjela, centra grada ne bih ni vidjela,buduci da ni mm u centar ne voli autom ici zbog parkinga i guzve a on centar i gradsku vrevu jednostavno ne voli, on bi sad preselio u neku kucu na planini, sto dalje od grada a ja user posted image totalno smo drugaciji po tom pitanju. ja ako 2 sedmice ne odem do grada ludim, jos zivimo na grbavici gdje sve imam al moram svako malo otici do centra za svoju dusuuser posted image ne bih voljela ni dole zivjeti al grbavica mi je idealna jer smo malo izdvojeni od sve te guzve, imamo sve za djecu okolo, a opet mi nije daleko pjeske odletiti do centra kad to pozelimuser posted image


Ovo ko da sam ja pisala...još i ja na grbavici živim user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: Kuća ili stan?
15.7.2013 11:23:33   
Crnkica
Živim u stanu sa mužem i djecom,više bi voljela kuću sa baštom u kojoj će se djeca igrati....a ja i mm u hladovini uživati user posted image

< Poruku je uredio dzejla2012 -- 15.7.2013 11:26:14 >

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: Kuća ili stan?
15.7.2013 15:05:30   
Lejla Ka
Rodila se u stanu, udala se u kuću. Da imam prostora, imam, da imam bašću, imam, da imam sušit veš, imam. A ja bih opet mogla i u stanu živjet, i ne bi mi smetalo. Samo nekog balkončića i makar na spratu normalne ljude za komšije user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: Kuća ili stan?
15.7.2013 23:41:01   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Gdje to cerke ne dobijaju etazu?


u guzici user posted image pa kod nas, uglavnom
po mom komšiluku sve same svekrve i snajeuser posted image , kćerke nedje drugo žive



Pa tu su i kcerke, samo su sada snaje. user posted image
Nas smo tri sestre i svaka je dobila jednako.
Meni nije blizak mentalitet gdje su kceri otpatci i tretirane drugacije nego brat ( braca ).

Zivim u stanu, tipicno sam haustorce, ali bih voljela imati svoj komadic dvorista, nesto kao u Peytonu na Ilidzi, onaj koncept mi je idealan, ali Ilidza nije za nas.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: Kuća ili stan?
15.7.2013 23:44:51   
bebaa
rodila se u kući i udala se u stan....ihhhhh lijepa kuća,okućnica,jutarnja kafica u dvorištu pod streho,dugi nićni razgovori s drugaricama.....gledanje u zvijezde.....ehhhh moja ja,ostarih,nema više zahebancije.....otplaćuj ratu za stan i šuti...a kad odeš ako odeš u penziju imaš kućerinu kod sveki pa zvjerlaj čitavu noć na zvijezde ako doživiš to.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: Kuća ili stan?
17.7.2013 13:00:24   
elmaL

IZVORNA PORUKA: bebaa

rodila se u kući i udala se u stan....ihhhhh lijepa kuća,okućnica,jutarnja kafica u dvorištu pod streho,dugi nićni razgovori s drugaricama.....gledanje u zvijezde.....ehhhh moja ja,ostarih,nema više zahebancije.....otplaćuj ratu za stan i šuti...a kad odeš ako odeš u penziju imaš kućerinu kod sveki pa zvjerlaj čitavu noć na zvijezde ako doživiš to.....user posted image

user posted image
e ovako je i kod mene user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: Kuća ili stan?
30.8.2013 19:40:49   
dandi84
Kuća definitivno, ne bih mogla zivjeti u stanu...user posted image Naucila sam na slobodu koju kuća dopušta a stan ne...Volim dvorište, bastu, kafenisanja u pidžami ujutru u dvorištu i to mi nista ne moze zamjeniti pogotovo u ljetnjem periodu...user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: Kuća ili stan?
30.8.2013 20:15:54   
sretna_mama
Cijeli život sam u kući..Na dan mog rođenja, tata i mama su je dobili..preuređivali, dorađivali user posted image ..elem sad je prizemna lijepa, s dvroištem, i puuuuuuuuuno zelenila..milina..

MM i ja smo u stanu, imamo dosta prostora i 2 balkona, i ne mogu se odlučiti...Sve ima svoje čari.. u dvorištu imam i dobar, zidani roštilj, stolice i stol i nekako širina, cvijeće okolo, šlauf, koji jaaaaaaaaaako volim..

U stanu mi fale te neke stvarčice i trenutno mi je najveća prednost što mi niko ne zijeva u rpozore, a u kući..prvi mrak i žaluzine, inače je komšija za stolom..

Ovdje se razgačim, i nema otvaranja bez najave user posted image

< Poruku je uredio sretna_mama -- 30.8.2013 20:16:29 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: Kuća ili stan?
26.11.2013 18:22:51   
ljubi_1985
zivim u stanu i nekako nikako,joj recenice,da se prilagodim sve ima svoje prednosti... prije braka sam zivjela u porodicnoj kuci sa velikom terasom, prostranim dvoristem,prelijepim cvjetnjakom i uzivala sam...sloboda-to za mene predstavlja kuca.... dok stan ok je ali nije to to... ogranicen prostor,pa i balkon je velik ali opet nije mi po volji osjecam se ograniceno ... ali kad se zasitim stana obavezno kod mame s bebom na duzi odmor...pa jos kad muz mora na poslovni put pa to je super uzivancija kod nensi neogranicena... i da zivim sa svekrom,svekrva je umrla prosle godine a ok-ej su korektni :-)


_____________________________

Eldar 01.10.2012.

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Kuća ili stan?
30.11.2014 22:37:54   
irenaSA
I suprug i ja smo gradska djeca user posted image ...no živimo u kući...to nam se u početku nije činilo kao dobra ideja jer nas je puuuno koštalo ali sada kada imamo ove dvije bubice drugačiji život nemožemo zamisliti...
Nama bi bilo super i da smo u stanuuser posted image
Oboje vozimo i imamo svako svoje auto do centra smo za 10 do 15 min., svoj mir, baštu, nikog iznad ili ispod, nagodne komšije koje vidimo godišnje...
Dok smo bili mlađi drugačije smo percipirali život u centru i izvan...mislim da mi je sada porodična oaza izvan gradske vreve i gužve, gradskog saobraćaja a opet nadomak svemu tome mnogo bolja opcija za život...

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:36:02   
MicoTico
Odrsala sam u stanu, kao i mm. Kad sam se udala, kratko smo isto živjelui u stanu dok nismo kuću napravili. I sad mi je kuća zakon.
Neko napisa da u kući nema slobodu ko u stanu ( u fazonu u stanu se razgaći, u kući non-stop komšije). To kod mene nije slučaj.
Ne vidim nikakvu razliku po tom pitanju stan-kuća.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:38:32   
teacher75
Ja bih najradije veliki stan na manhattan-uuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:39:51   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: teacher75

Ja bih najradije veliki stan na manhattan-uuser posted image

A ja bih najradije nekakvu kuću ko iz Kućanicauser posted image  Ona od Bree bi mi baš štimalauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:42:17   
Mya_81 RR
Ja bih kucu, pod uslovom da ima super ogradjeno dvoriste. I ne mora biti neka velika kuca.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:49:47   
vila_7
Zivjela sam i u stanu i u kuci .
Definitivno moj izbor je kuca koju sad i pokusavamo kupiti.
Ideala - mala sredjena kucica sa podrumom , i ogradjeno dvoriste

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Kuća ili stan?
1.12.2014 9:59:49   
yoko eto
ja sam haustorce
kada bih mogla birati...to bi bila def. kuca...Barem znas u sta novac dajes...pa tako izaberes stolariju, podove, nacin grijanja...napravis sebi prostor koliki ti treba...imas okucnicu...uzivas brate. Nema da ti neko burgija subotom u 8h..nema ishrakanih stubista...pokvarenih liftova...poplava komsijskih...svadja...za steku kad god nesto im zafali...divota, brate...i to bih se okruzila zidinama od barem 2m user posted image ...eh, jedina mana...sto je kod nas (barem u sa) tesko naci fin komad zemlje a da te papanijada neokruzuje

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *