|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:30:09   
veeseelaa
ali ko je u situaciji da bira,kao sto smo evo mi bili,zasto da ne izabere ono sto mu vise odgovara?


baš tako


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:36:46   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma tor de france je mala maca.to ti je za onaj dakar reli ili kako se vec kaze


suze me obliše
ni ja brda ne volim
ako ću ja dumam kako ću s autom popet se i sić svaki dan hebo ti taj život



ma sta ti je bona vesela ovdje u sarajevu u svim ovim brdima gdje su kuce,tu se ne mogu mimoici ni dvije macke.a tek zimi meraka..oni ljudi sto voze one kombije to su heroji majke mi

Baš...

evo ja sma sa jednog brda sarajevskog udala se na još veće...pa svi vozimo i džipove i monovlumene i karavane i nikada se sudar nije desio...jedina bolkada nas na brdu bila je onda kada je bio blokiran komlent grad snjegom...
nikada nismo na posao zakasnili niti nas je rbdo spriječilo u bilo čemu,,,,

a i djeca nam pefektno voze bicikla ...imamo avlije user posted image

pa da lako mi je za one koji imaju dzipove ali jadni oni koji moraju kombijem kojeg vise nema nego sto ga ima.
u nekim dijelovima dok kombi vozi konkretno na sedrenik ja sve kontam nekom ce krov sa kuce skinuti.nije mi inace jasno kako dođe do toga da kuce budu blizu jedna druge toliko?valjda je uvijek postojao neki propis koji određuje minimalan razmak,mislim nije oduvijek bila "divlja gradnja".ali....ko voli nek izvoli ali mene neka omasi zadovoljstvo penjaja

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:37:59   
veeseelaa
moj je daidža par puta čekao bus za B.potok i nema ga nikako pa oplete pješke il dodje jednom u sat vremena, užas, po ovom međaru


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:38:50   
veeseelaa
valjda je uvijek postojao neki propis koji određuje minimalan razmak,mislim nije oduvijek bila "divlja gradnja".ali....ko voli nek izvoli ali mene neka omasi zadovoljstvo penjaja


ma jašta je neg bila, većinom, pa se poslije legalizirala
pa i sad ima masa kuća koje nisu legalizirane

ja sam jednom s autom išla na Soukbunar, kad preživi kukala ti majka
tu baš moraš imat mašinu da izadješ uz brdo user posted image

a tek Mahmutovac, u jednu okuku ulijećeš na slijepo, a moraš se zaletjeti da auto ne krene nazad pa ako ti ko izleti uffff


< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2012 15:40:23 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:41:28   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma tor de france je mala maca.to ti je za onaj dakar reli ili kako se vec kaze


suze me obliše
ni ja brda ne volim
ako ću ja dumam kako ću s autom popet se i sić svaki dan hebo ti taj život



ma sta ti je bona vesela ovdje u sarajevu u svim ovim brdima gdje su kuce,tu se ne mogu mimoici ni dvije macke.a tek zimi meraka..oni ljudi sto voze one kombije to su heroji majke mi

Baš...

evo ja sma sa jednog brda sarajevskog udala se na još veće...pa svi vozimo i džipove i monovlumene i karavane i nikada se sudar nije desio...jedina bolkada nas na brdu bila je onda kada je bio blokiran komlent grad snjegom...
nikada nismo na posao zakasnili niti nas je rbdo spriječilo u bilo čemu,,,,

a i djeca nam pefektno voze bicikla ...imamo avlije user posted image

pa da lako mi je za one koji imaju dzipove ali jadni oni koji moraju kombijem kojeg vise nema nego sto ga ima.
u nekim dijelovima dok kombi vozi konkretno na sedrenik ja sve kontam nekom ce krov sa kuce skinuti.nije mi inace jasno kako dođe do toga da kuce budu blizu jedna druge toliko?valjda je uvijek postojao neki propis koji određuje minimalan razmak,mislim nije oduvijek bila "divlja gradnja".ali....ko voli nek izvoli ali mene neka omasi zadovoljstvo penjaja


na sdreniku nije divlja gradnja...upravo suprtno osvje su kuće legaliziraneuser posted image
a to za kombi...također nije istina...nema šanse da dohbati iti jednu kuću jer sve kuće imaju avlije ipred ulaza koji su ukrenuti na glavnu džadu...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:42:15   
veeseelaa
upravo suprtno osvje su kuće legaliziraneuser posted image


pa ja to i rekoh.... prvo se gradilo pa legaliziralo, nisu svi naravno, neko je možda imao us tartu dozvolu al većina da Bog da


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:43:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moj je daidža par puta čekao bus za B.potok i nema ga nikako pa oplete pješke il dodje jednom u sat vremena, užas, po ovom međaru



ja sma odrasla u B. potoku...
školu srednju i fakultet sa redvnom predvanjima sam završila vozeći se tim autobudom...
nikada nikada nije se čekao sat vremena...
jednu turu ''ukratsi'' mogu al 25 minuta traje vožnja od stanice kod ekija do franje račkoga kod muzeja gdje je tada autobus išao , a sada ide na željezničku...


tih generaliziranja do rekla kazala je smješan...
a posebno što nije istinituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:44:48   
veeseelaa
ja ti pričam šta se dešavalo proteklih dana, nije moj daidža balavac da laže
krene od moje mame sa Č.vile pa se jadan nakon sat vremena vrati, nema veli busa
jednom pješke opleo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:45:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

upravo suprtno osvje su kuće legaliziraneuser posted image


pa ja to i rekoh.... prvo se gradilo pa legaliziralo, nisu svi naravno, neko je možda imao us tartu dozvolu al većina da Bog da



sad ćeš mi reći da je tako samo na brdima....
u svim naslejima koja su i u ravnom tako je...
to sa brdom veze nema...
86 godine kada je moj otac pordao stana na marin dvoru u zgradi gdje je imao kacelariju šipad (iznad menice sadašnje mujanić) lokacije za gradnju kuće u sarajevu legalno sa papirmima biče su moguće u buća potoku i otesu...
otes je ravniji al moj je otac odabrao buća potok...
i sada ja na njegovom mjestu isto bih biralauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:47:41   
veeseelaa
a vidim nedjeljom po redu vožnje voze zaista jednom u sat vremena 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:47:56   
sabinos

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moj je daidža par puta čekao bus za B.potok i nema ga nikako pa oplete pješke il dodje jednom u sat vremena, užas, po ovom međaru


ma jadan ti ako moras da ides ti kombijima,niti su linije redovne,niti znas kad ce doci i da li ce doci..onda kad dođe naroda more ceka,i uvijek uđe vise nego sto bi smjelo,i naravno onda se i kombiji lakse kvare itd itd...ko ima auto onda ok,podnosljivo je..ali ovo je sad neka druga tema.ko je navikao podnosi ali meni fakat ne sjeda nikako.ja odrasla u gradu gdje brda skoro nema ni za lijeka..odoh ja OT..user posted image bjezim

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:48:31   
veeseelaa
otes je ravniji


al poplavljen čim kiše heknu


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:48:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ti pričam šta se dešavalo proteklih dana, nije moj daidža balavac da laže
krene od moje mame sa Č.vile pa se jadan nakon sat vremena vrati, nema veli busa
jednom pješke opleo



proteklih dana se desio sukob gras centrotrans...

to nema veze sa brdom...

i moja mama neki dan nije imala busa 28 minuta...na usasku u buća potok uzela taksi koji je o kuće koštao 2,80 KMuser posted image
a do tvoje mame do ulaska u buća potok preko pruge kraj škole slobdona vuković šetanj traje oko 8 minuta najvišeuser posted image


Mislim znam...
šta da radimuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:49:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

otes je ravniji


al poplavljen čim kiše heknu



pa rekoh ti ...moj otac pametno birao...
i ja bih opet istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:51:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moj je daidža par puta čekao bus za B.potok i nema ga nikako pa oplete pješke il dodje jednom u sat vremena, užas, po ovom međaru


ma jadan ti ako moras da ides ti kombijima,niti su linije redovne,niti znas kad ce doci i da li ce doci..onda kad dođe naroda more ceka,i uvijek uđe vise nego sto bi smjelo,i naravno onda se i kombiji lakse kvare itd itd...ko ima auto onda ok,podnosljivo je..ali ovo je sad neka druga tema.ko je navikao podnosi ali meni fakat ne sjeda nikako.ja odrasla u gradu gdje brda skoro nema ni za lijeka..odoh ja OT..user posted image bjezim

Moja prva rodica zivi na Pogledinama (samo ti ime kaze gdje je to) na Bistriku i isla sam kao student relativno cesto kod nje onim mini busom. Krece sa Principovog mosta svakih 15 minuta, a vikendom rjedje, svakih pola sata. Redovan je bio ko svicarski sat, sto jest jest. Mislim da je sad zaista Gras dobro uvezao tajgradski saobracaj. Pa ljudi moji do Ivana idu Grasovi busovi, redovno.

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:51:50   
veeseelaa
86 godine kada je moj otac pordao stana na marin dvoru u zgradi gdje je imao kacelariju šipad (iznad menice sadašnje mujanić) lokacije za gradnju kuće u sarajevu legalno sa papirmima biče su moguće u buća potoku i otesu...


moj rahmetli otac 1986 kupio kuću u naselju Bare sa svim papirima
a znam da su naše komšije tek poslije rata kuće legalizirali
no nije ni bitno

htjela sam reć da je lokacija za kuću jako bitna, prevoz, blizina prodavnica, hitne, bolnice i sl
ravnica, brdo, prevoz, škola, poplavljena područja itd
pa sve ti cijenu diktira

nazove se par br i vidiš cijene kuća kolike su i sve ti se samo kaže

evo na šip-u m2 zemlje je 250-300 KM a ravnica, lijepo al cijena žara jbg

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2012 15:52:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:55:47   
veeseelaa
Mislim da je sad zaista Gras dobro uvezao tajgradski saobracaj


pravoooo, sve fercera

čas rade, čas ne rade

ja se skoro vozila u tramvaju kad se zapali user posted image
lele, il se samo meni takve stvari dešavaju, mislim meni koja sam nakon možda i 10 godina ušla u tramvaj user posted image

dobra jedino komercijala, ko dingospo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:57:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

86 godine kada je moj otac pordao stana na marin dvoru u zgradi gdje je imao kacelariju šipad (iznad menice sadašnje mujanić) lokacije za gradnju kuće u sarajevu legalno sa papirmima biče su moguće u buća potoku i otesu...


moj rahmetli otac 1986 kupio kuću u naselju Bare sa svim papirima
a znam da su naše komšije tek poslije rata kuće legalizirali
no nije ni bitno

htjela sam reć da je lokacija za kuću jako bitna, prevoz, blizina prodavnica, hitne, bolnice i sl
ravnica, brdo, prevoz, škola, poplavljena područja itd
pa sve ti cijenu diktira

nazove se par br i vidiš cijene kuća kolike su i sve ti se samo kaže

evo na šip-u m2 zemlje je 250-300 KM a ravnica, lijepo al cijena žara jbg


moj kupio zemlju i naparavio dupleksuser posted image legaliziranuser posted image
onda jednu kuću u dupleksu prodao i isplatio hipoteku na sveuser posted image
inače ekonomista biouser posted image

a naša kuća...
bila si ti pred njom...al recimo...u ulasku na buća potok imamo apoteku, ambulantu...imali smo uvijek...
školu u ulici do moje...baš blizu...
džamija isto tu...
pordavnice odmah izna dkuće sve i autobuska stanica...

evo sad su kod mame doselili doktor i doktorica mladi bračni par koji rade na koševu...nemaju ni auto...
mama nije htjela izdavati jer stavrno to je zamorno postalo...svega se javalj...
al njima je jer su molili niko neće da im izda stan jer imaju malenoga pekinezera...
znači i brdovita naselja imaju mogućnost skladnoga života...

samo ne treba generaliziratiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 15:57:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Mislim da je sad zaista Gras dobro uvezao tajgradski saobracaj


pravoooo, sve fercera

čas rade, čas ne rade

ja se skoro vozila u tramvaju kad se zapali user posted image
lele, il se samo meni takve stvari dešavaju, mislim meni koja sam nakon možda i 10 godina ušla u tramvaj user posted image

dobra jedino komercijala, ko dingospo user posted image


ja dok sam zivjela na Alipasinom uvijek sam se vozila Komercijalom. Uvjijek imas mjesta da sjednes, stane mi ispred zgrade(dalje mi je bila tramv. stanica), a kosta koliko i tramv. karta kad je kupujes u tramvaju.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 16:03:52   
Bihter
Hvala Veselauser posted image user posted image user posted image Sto se stana tice i ja sam prezadovoljna zivotom u njemu ali jedino me buka smeta..Mm kad je stan kupovao momak je bio i naravno izabrao ga u samom centru..Glavna raskrsnica nam s jedne strane sa druge strane kantonalna zgrada velesajma u Kerntenu,u kantonu Austrije di budemo..ma koma...Uvijek buka..auti..ljudi..grad zivi danju i nocu..Pa ajde kad je covjek mlad sve je to super,blizu grad,mozes u izlaz pjesice,super ali poslje s familijom se nekako u stanu vise ne vidim. Meni je idila kucica,basta..predgradje.. jedna user posted image jedan user posted image i naravno najvaznije od svega jedna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 16:08:57   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma tor de france je mala maca.to ti je za onaj dakar reli ili kako se vec kaze


suze me obliše
ni ja brda ne volim
ako ću ja dumam kako ću s autom popet se i sić svaki dan hebo ti taj život



ma sta ti je bona vesela ovdje u sarajevu u svim ovim brdima gdje su kuce,tu se ne mogu mimoici ni dvije macke.a tek zimi meraka..oni ljudi sto voze one kombije to su heroji majke mi

Baš...

evo ja sma sa jednog brda sarajevskog udala se na još veće...pa svi vozimo i džipove i monovlumene i karavane i nikada se sudar nije desio...jedina bolkada nas na brdu bila je onda kada je bio blokiran komlent grad snjegom...
nikada nismo na posao zakasnili niti nas je rbdo spriječilo u bilo čemu,,,,

a i djeca nam pefektno voze bicikla ...imamo avlije user posted image


Nemoj slucajno da mi neko nesto protiv brda i mahale govori...ja sam klasična "brđanka"odrasla na Panjinoj Kuli iznad bolnice "Podhrastovi"....nikad nikome nije bilo tijesno...ni parkirat,ni mimoić se...ako ti se komšo parkira na mjesto,samo zviznes,eto ga trči jadan da pomjeri auto i to jos s osmijehom na licu iako ga je taj zvizduk s rucka digo....komsija je to-ne bilo ko....a ovdje gdje sad stanujem....pu....nikakve veze...nikakve duse....samo neko glupavo "zdravo"procijeđeno kroz nos i usput te odmjeri od glave do pete....ima mjesta kolko hoćeš da se mimoiđeš sa svakim i parkinga koliko hoćeš,al đaba sve to....ja sam navikla na onaj mahalski mentalitet..."Uranio,kako si", "Jesi mi dobar"...uguši me stan...ali eto čovjek mora da se prilagodi mada mi tačno u dusi fali moje brdo drago...user posted image user posted image user posted image
Joj tog meraka....od parkuše pješoke razvališ preko Bardakčija ako ti se mrsko tiskat sa svijetom po kombiju....meni 17 minuta od parka do kuće trebalo....imala manekensku liniju....user posted image
a ovo ovdje gledam živi na malti,krene autom da popije kafu u robotu.....Bože sačuvaj....al eto...ima nas svakakvih....

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 16:14:43   
MAMA MA
a nije bila loša ni maršuta,Baš-čaršija-Budakovići i eto me kuci za tren....opet je uz brdo...i skidala sam kile ko luda....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kuća ili stan?
10.8.2012 16:16:23   
vjestica
nisu ni brda, kao ni haustori, što su nekad bili
i ja sma odrasla na brdu, u mahali
sad živim u haustoru
sve ima svoje prednosti i mane
i na mom brdu je uvijek bilo slabo mjesta za parking, pa kad se ti uvališ nekome na mjesto, taj kad dođe, trubi, to doletiš i pomjeriš auto
sad na tom istom brdu, kad se uvališ nekome na mjesto, probuši ti gumu
ne treba generalizirati
a da ne budem totalno ot - i kuća i stan ima svoje prednosti i mane
i sad kad bih mogla birati, teško bih se odlučila
zimi jest problem grijanje, kakav god da je, teže je kuću ugrijati, kuća je rupa bez dna, stalno nešto radi (pogotovo kad živiš u staroj bosanskoj kući, staroj 200g, ćerpićari), ali zato ljeti meraka u avliji svojoj, ma uopšte kuća je evća sloboda, nempram paziti kad ću mašinu upaliti, jeli djeca trče kroz kući u sl stvari


< Poruku je uredio vjestica -- 10.8.2012 16:20:24 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kuća ili stan?
11.8.2012 8:33:04   
Trnoruzica
Stan definitivno user posted image Sa velikom terasom user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kuća ili stan?
11.8.2012 13:14:07   
palachinken
Kad već maštamo...
user posted image

< Poruku je uredio palachinken -- 11.8.2012 13:15:29 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *