|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
17.6.2010 10:33:51   
merjem
evo gledam nalaz moje bebe koja je imala povisen bilurubin i tad su rekli da je na granici a iznosio je 265,7 tako da se i meni cini da je 260 neka granica.a sto sse tice ovih kesica za piskanje stvarno su patnja.znam da u bolnici imaju neku cjevcicu kojom izvlace urin i rado bih sad na to pristala jer ovako nikad necu uspjeti a citajuci vase postove bicu u dilemi u vjerodostojnost nalaza.

_____________________________

19.12.2006 Merjem
22.10.2009 Ajse

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
6.11.2010 23:34:09   
sporty mamaa
Molim vas savjet. Beba mi u zadnja 4 dana stalno piski u gace( da napomenem pelena smo se rijesili prije 6 mj. i sve je bilo ok), ona kaze da ce piskit, ali vec se dotad napola upiskila. Bojim se da se nije prehladila, kao mala imali smo e.colli i prosto se bojim da opet nesto ne stima s urinom. Pijemo brusnicu, ne znam vise sta da radim. Ona stalno sjeda po parketu, vani je po sto puta moram dizat sa betona, sa stepenica. Kontala sam ako ovako nastavi da je odvedem u pon. doktoru cisto da vidimo jel nesto s urinom. Ako ko ima savjet hvala velika...user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 6.11.2010 23:35:03 >

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
6.11.2010 23:39:10   
DM
Moguća prehlada(jer često piški) a možda je (na sve to) i ona faza -kad im je mrsko ići na wc?!
Koliko joj je sada god?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
6.11.2010 23:44:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Moguća prehlada(jer često piški) a možda je (na sve to) i ona faza -kad im je mrsko ići na wc?!
Koliko joj je sada god?


i ja mislim ovako.
opet daješ joj brusinu moguće da je ona porvocira na češći odlazak u Wc a njoj više msrko...
moja starija imala je tu fazu nedavno...još počela da se drži rukom a ne ide u WC mrsko joj dangubi tamo al poršla je i ta faza čekamo neku novu.user posted image

nadam se i kod vas je faza samo u pitanju user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
7.11.2010 0:19:31   
sporty mamaa
Hvala vam na odgovoru, malenoj je 2 god. i 3 mjeseca, sad ne znam, mozda je i uhvatila ta faza... A hanady tek sam joj sinoc pocela davati brusnicu, samo salicu dnevno, sad jel joj mrsko ili se prehladila ne znam, al cudno mi kako ovako cesto mokriuser posted image user posted image Nadam se i ja da je samo faza, a koliko traje ta faza, mi ostadosmo bez gacauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
7.11.2010 0:21:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Hvala vam na odgovoru, malenoj je 2 god. i 3 mjeseca, sad ne znam, mozda je i uhvatila ta faza... A hanady tek sam joj sinoc pocela davati brusnicu, samo salicu dnevno, sad jel joj mrsko ili se prehladila ne znam, al cudno mi kako ovako cesto mokriuser posted image user posted image Nadam se i ja da je samo faza, a koliko traje ta faza, mi ostadosmo bez gacauser posted image

i mis mo bez gaća ostajali....
kupila sam 3 pakovanja po 7 gaćica...nemogu se oprat i sušit svake po malo pišnula a moraš joj presvućuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
7.11.2010 0:57:37   
sporty mamaa
Bas tako, morat cu slj . tjedan kupit jos gaca, nemogu samo masinu zbog gaca palit svaki danuser posted image Ja joj jos kazem, obucu ti pelenu, a ona pocne plakat NEMOJ MAMA, NECU PENEMUuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Referentne vrijednosti nalaza kod beba
13.12.2011 12:37:48   
sretna_mama
Hvala na vrijednostima..


(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *