|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
30.11.2012 13:50:55   
Mamalica
IZVORNA PORUKA: Mamalica


IZVORNA PORUKA: Medi_87

Radi se o stručnoj literaturi, tematika zaštićeni svjedok SAD imam jako puno pa ne mogu sama sve stici, a nemam puno vremena, mamalina radi se o cca 200 starnica sto bi da mi neko drugi prevede

OK, odoh ga pitati pa ti javim na pp al mislim da ti to i nije bas jeftino user posted image

Odgovorio mi je:
Sa eng. na nas 7 KM po stranici, obrnuto 12 KM po stranici.
Ustvari, cijeli prevod bi te dosao 1000 KM.

Pretpostavljam da ti je to ipak puno user posted image

< Poruku je uredio Mamalica -- 30.11.2012 13:53:49 >


_____________________________

Moj mali princ - Adi 13.01.2011.

(odgovor članu Mamalica)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Trazim posao
30.11.2012 13:57:23   
Medi_87
animagical imma ja oko 1000 stranica za prevesti ali ove dvije mi je malo teze jer ima puno izraza za koje bas i nisma sigurna kkao prevesti, mamalina jako punooooooo, izgleda da cu sve morati sama

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Trazim posao
30.11.2012 13:59:16   
Mamalica

IZVORNA PORUKA: Medi_87

animagical imma ja oko 1000 stranica za prevesti ali ove dvije mi je malo teze jer ima puno izraza za koje bas i nisma sigurna kkao prevesti, mamalina jako punooooooo, izgleda da cu sve morati sama

pametno user posted image user posted image

_____________________________

Moj mali princ - Adi 13.01.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Trazim posao
30.11.2012 14:03:00   
animagical
otovori sebi neku temu vezano za prevode i tamo stavljaj izraze u sklpou recenice koje ne znas prevesti, pa cemo uskaki ako ko bude znao ;) ima uostalom na rr i nekoliko prof engleskog, mislim da im nece biti lijeno pripomoci

(odgovor članu Mamalica)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Trazim posao
30.11.2012 14:06:49   
Medi_87
vazi tnx na savjetima i info u svakom slučajuuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Trazim posao
30.11.2012 16:52:34   
Amyla
Znali neko mozda da li ima neka firma koja bi bila voljna primiti pripravnika (preko Zavoda za zaposljavanje) magistra psihologije, dakle pripravnicki mora biti u struci, mozda ako neka od vas zna da u svojoj firmi ima psihologa mi moze poslati neki kontakt telefon na pp bila bih vam jako zahvalna user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Trazim posao
8.1.2013 13:09:53   
leona81
evo oglas

http://ukinbih.fco.gov.uk/en/about-us/our-embassy/working-for-us/vacancy#.UOvkTPS7Vy0.facebook

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Trazim posao
8.1.2013 15:34:12   
Super Beba
http://oscebih.org/VacanciesTenders.aspx?id=150&lang=EN


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Trazim posao
11.1.2013 17:43:12   
ljiljo
trazim posao, perfektno njemacki i engleski govorim, radila u racunovodstvu, naplati, u njemackoj firmi u odjelu kvaliteta, poslovi administracije. Hitno!

_____________________________

20.01.2009 ispunile sve naše želje

02.11.2013 - 8 sedmica - vanmatericna

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Trazim posao
15.1.2013 10:43:49   
selebriti

Sutra u hotelu Saraj, dakle 16.01. će se održati prezentacija o radu na brodovima i test engleskog jezika (20 eura košta). Za one koji trenutno ne rade ništa, a i nemaju izgleda da će nešto i raditi u skorijoj budućnosti. :)

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu ljiljo)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Trazim posao
20.1.2013 18:04:35   
lila25
Zna li mi neko odgovoriti kako da dokazem pripravnicki staz kao radno iskustvo jeli se trebam obratiti toj ustanovi gdje sam stazirala da mi daju potvrdu ili negdje drugo ???

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Trazim posao
20.1.2013 18:16:18   
Amyla
lila25 ja koliko znam pripravnicki bi ti trebao pisati u radnoj knjizici, jedino ako to nije bio volonterski rad, onda zaista ne znam, sad koliko ja znam treba se prije pocetka volonterskog rada potpisati određeni ugovor i on je dokaz da ste obavili taj volonterski rad (nakon kojeg se moze polagati strucni rad), ali ti se obrati federalnom zavodu za zaposljavanja, to ti je najbolje.

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Trazim posao
20.1.2013 19:02:35   
ninuska

IZVORNA PORUKA: lila25

Zna li mi neko odgovoriti kako da dokazem pripravnicki staz kao radno iskustvo jeli se trebam obratiti toj ustanovi gdje sam stazirala da mi daju potvrdu ili negdje drugo ???


Pripravniiki staz su ti trebali upisati u radnu knjizicu. I ja sam odradila 1 god. pripravnickog i uvedeno je u knjizicu user posted image

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Trazim posao
20.1.2013 23:42:22   
lila25
Hvala na odg.Ja sam volontirala,a sad su usvojili zakon da se priznaje volonterski kao radno iskustvo pa sam zbunjena da li cu moci svoj volonterski od 6 mj dokazati kao radno iskustvouser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Trazim posao
21.1.2013 15:20:51   
namkic
Evo i ja sa de prijavim na temu, diplomirani inžinjer građevinarstva (Hidrotehnički smjer) već godinu dana na birou.

Privatnne firme koje rade na izgradnji autoceste neće žene a u administraciji je sve puno,pa ako neko ima tetke ,amidže ,daidže ,muževe i prijatelje na uticajnim mjestima molim pomoć

Privatno radim legalizacije građevinskuh objekata pa ako nekome treba neka me pozove na 062 248 072


_____________________________

mamin dunjaluk rodio se 01.08.2008.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Trazim posao
21.1.2013 16:16:00   
Amyla

IZVORNA PORUKA: lila25

Hvala na odg.Ja sam volontirala,a sad su usvojili zakon da se priznaje volonterski kao radno iskustvo pa sam zbunjena da li cu moci svoj volonterski od 6 mj dokazati kao radno iskustvouser posted image


to zaista ne znam, ja koliko znam sad se potpise ugovor prije pocetka volontiranja, ali vidi sa firmom gdje si radila, mozda ti i daju neku potvdu (hoce sigurno), samo ne znam da li ce ti ovi u zavodu to priznati kao pripravnicki, a i ako si fakultet zavrsila, moras imati godinu dana pripravnickog da bi mogla polagati strucni ispit user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Trazim posao
21.1.2013 23:32:52   
zvončica

IZVORNA PORUKA: Amyla


IZVORNA PORUKA: lila25

Hvala na odg.Ja sam volontirala,a sad su usvojili zakon da se priznaje volonterski kao radno iskustvo pa sam zbunjena da li cu moci svoj volonterski od 6 mj dokazati kao radno iskustvouser posted image


to zaista ne znam, ja koliko znam sad se potpise ugovor prije pocetka volontiranja, ali vidi sa firmom gdje si radila, mozda ti i daju neku potvdu (hoce sigurno), samo ne znam da li ce ti ovi u zavodu to priznati kao pripravnicki, a i ako si fakultet zavrsila, moras imati godinu dana pripravnickog da bi mogla polagati strucni ispit user posted image


Lila i ja smo zavrsile Fakultet zdravstvenih studija i odradile pripravnicki jos prosle godine, polozile strucni.... i nas pripravnicki je trajao 6 mjeseci....e, sad nismo sve odradile u jednoj ustanovi, vec u dvije....i nismo ni sa jednom ustanovom ugovor potpisivale....i kako to prikazati kao radno/volontersko iskustvo....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Trazim posao
22.1.2013 9:10:09   
lila25
zvoncice nase stanje je ne definisano user posted image user posted image i za temu je pravna pitanja....

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Trazim posao
24.1.2013 16:24:38   
gvendolina
savrsen spoj,sopingujes i jos ti plate user posted image

http://posao.ba/job.php?&jobID=66569

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Trazim posao
24.1.2013 21:18:30   
Amyla

IZVORNA PORUKA: zvončica


IZVORNA PORUKA: Amyla


IZVORNA PORUKA: lila25

Hvala na odg.Ja sam volontirala,a sad su usvojili zakon da se priznaje volonterski kao radno iskustvo pa sam zbunjena da li cu moci svoj volonterski od 6 mj dokazati kao radno iskustvouser posted image


to zaista ne znam, ja koliko znam sad se potpise ugovor prije pocetka volontiranja, ali vidi sa firmom gdje si radila, mozda ti i daju neku potvdu (hoce sigurno), samo ne znam da li ce ti ovi u zavodu to priznati kao pripravnicki, a i ako si fakultet zavrsila, moras imati godinu dana pripravnickog da bi mogla polagati strucni ispit user posted image


Lila i ja smo zavrsile Fakultet zdravstvenih studija i odradile pripravnicki jos prosle godine, polozile strucni.... i nas pripravnicki je trajao 6 mjeseci....e, sad nismo sve odradile u jednoj ustanovi, vec u dvije....i nismo ni sa jednom ustanovom ugovor potpisivale....i kako to prikazati kao radno/volontersko iskustvo....


zvoncice, ja ne razumijem kako nemas nikakav papir ako si polagala strucni, on bi valjda trebao imati neku potvvrdu :) a ranije je volontiranje bilo bas to, volontiranje, od prosle godine (ja mislim) je izasao zakon o volontiranju, da se racuna kao pripravnicki, sto podrazumijeva ugovore, placanje (oko 300km, ja mislim) i sve ostalo, samo sto ne ide radni staz i nije pripravnicki vec volonterski rad, nakon kojeg se moze polagati strucni ispit, dakle zakonom je regulisano, pokusajte vidjeti sa FZZZ, imate broj na njihovoj stranici, pa vidite, sretno user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Trazim posao
22.2.2013 19:12:49   
muaaa
Odavno niko nije posjetio ovu temuuser posted image

Ja bezuspjesno slajem mailove preko posao.ba, ali nisu se udostojili ni odgovoriti nikada poslodavci.Neznam da li je iko dobio posao preko njih?

Sss,ako znate da nekom treba,i trgovina dolazi u obzir,javiteuser posted image



_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Trazim posao
22.2.2013 19:26:51   
ninuska

IZVORNA PORUKA: muaaa

Odavno niko nije posjetio ovu temuuser posted image

Ja bezuspjesno slajem mailove preko posao.ba, ali nisu se udostojili ni odgovoriti nikada poslodavci.Neznam da li je iko dobio posao preko njih?

Sss,ako znate da nekom treba,i trgovina dolazi u obzir,javiteuser posted image




Meni se desava kad posaljem preko posao.ba mail da me ne zovu, znaci nikad me nisu zvali, ali kad firma stavi svoju mail adresu ili kad im poštom posaljem dobijem ponekad odgovor i poziv za razgovor, ali zaposlenje ne user posted image .

Moja sestra je nedavno dobila posao za SSS preko njih, ali je slal mail direktno poslodavcu tj, na njihovu adresu.

tako da sam se i ja pitala da li u necemu grijesim, ali uredno popunim podatke( ime, prezime, mail) i napisem biografiju), ali odg nikauser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Trazim posao
22.2.2013 19:40:55   
Ben 10
Moja kolegica je poslala prijavu preko maila na posao ba i nadje vezu za neki posao i covjek zove tu vezu ovaj joj kaze da joj biografija i mail nikada nisu stigli ,da ih nema nikako tamo u evidenciji i slala ponovo na njihov mail ,a ne na posao ba mail.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Trazim posao
22.2.2013 20:02:21   
muaaa
Nema broja koliko puta sam poslala,ali nikad ama bas nikada odgovor nisam dobila.

Izgleda da je i posao.ba korumpiranuser posted image

Ko vise uleti taj posao dobijeuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Trazim posao
22.2.2013 20:25:18   
Ben 10
Posao.ba samo proslijedi biografiju ,oni samo za to sluze ,ne traze ti oni posao...
Kada posaljes mail ,gore ti pise da je poruka proslijedjena poslodavcu.E sada dodje li do doticnoga ili ne ,to je pitanje jer eto i sama kazes da ti se nikada nisu javili ko ni mena ,a saljem.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *