|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trazim posao
10.11.2013 20:37:58   
canim
http://www.fmrpo.gov.ba/ba/pregled-vijesti/pregled/javni-natjecaj-grant-sredstva-za-2013-godinu

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 1401
   RE: Trazim posao
12.11.2013 15:57:21   
sanela8
Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1402
   RE: Trazim posao
12.11.2013 16:06:48   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: sanela8

Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.


budes u Tuzli ???

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sanela8)
Neposredna veza do poruke: 1403
   RE: Trazim posao
12.11.2013 21:55:18   
sanela8

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: sanela8

Evo i ja se prijavljujem za posao.MOLIM VAS, ako je bilo kome ili poznaje nekome kome je potreban radnik na podrucju Tk da mi javi.Po zanimanju dipl.pravnik,vec 5 godina intenzivno trazim posao.Nazalost,nemam rodbinske veze,a ni nekih poznanstava.Imam 2 djece.Suprug je takodjer na birou,sve prihode ostvarimo sa honorarnim poslovima.Uopce nije bitno o kakvom je poslu rijec.Ne mora imati veze sa pravom.Radila bih svaki posten posao,bez obzira na radno vrijeme i visinu plate.


budes u Tuzli ???

Da user posted image


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1404
   RE: Trazim posao
14.11.2013 15:19:20   
canim
jysk

http://www.jysk.ba/job-offer/vacancies.htm?jobid=60345&langid=16

(odgovor članu sanela8)
Neposredna veza do poruke: 1405
   RE: Trazim posao
17.11.2013 19:16:21   
ljubi_1985
ako ko sazna za posao vise medicinske sestre ili pedijatrijske sestre molila bih da me obavijestiuser posted image a ja cu da pratim temu

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 1406
   RE: Trazim posao
26.11.2013 20:29:48   
nelah
Da se i ja prikljucim ovoj temi, tražim posao, po zanimanju soc.radnica, radila u nevladinom sektoru, trenutno tražim posao, ne mora imati veze sa strukom, i da nas sto manje bude na ovoj temi

(odgovor članu ljubi_1985)
Neposredna veza do poruke: 1407
   RE: Trazim posao
13.12.2013 23:07:30   
NUDIM POSAO!!!!!
HITNO POTREBNA RADNICA ZA RAD U LOKALU U BOSANSKOM ŠAMCU DNEVNICA 30KM-ILI-PLAT 900KM BRACNI PAR NORMALAN DRZI LOKAL I PRAONU U CENTRU GRADA,GDJE DOLAZE NORMALNI I PRIJATNI LJUDI ZA SVE ZAINTERESOVANE 065 413 393 MOLIM SAMO NA MOB.ZVATI OD 9DO 21H,NERADI SE O KAFANI I NEKOJ RUPI,NETRAZIMO MANEKENKE (2-RADNICE HITNO POTREBNE),IZGLED I GOD NISU PRESUDNI KAO STO TO "UGOSTITELJI TRAZE",TREBA MI NEKO KOME TREBA POSAO,KO SE MOZE DRZATI DOGOVORA I KO JE PEDANTAN...SVE JE SAMO DOGOVOR,HVALA L.P.

(odgovor članu nelah)
Neposredna veza do poruke: 1408
   RE: Trazim posao
12.1.2014 13:56:38   
veeseelaa
http://www.jabihposao.com/index.php?stranica=PrikaziPosao&posaoID=5140&naslov=Potrebna+recepcionerka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu NUDIM POSAO!!!!!)
Neposredna veza do poruke: 1409
   RE: Trazim posao
17.1.2014 23:44:36   
sabinos
hvala ti boze pa vise nisam redovni posjetilac ove temeuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1410
   RE: Trazim posao
18.1.2014 10:49:24   
Teddy Bear
sabinos cestitam, otkrij mi tajnu user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 1411
   RE: Trazim posao
18.1.2014 11:19:12   
idana_85
sabinos cestitam i sama tako zahvaljujem Bogu.
Ja sam inace Nezavisni Senior menadzer u Oriflameu, u martu abd Nezvisni direktor. Postigla sam to za 6 mjesece, uz dnevni rad od 2-3h. Svaka zenica koja zeli, slobodno neka mi se javi rado cu je nauciti. Zabavno je, nemate sefa, koliko radite toliko i zaradite, druzite se i sto je najvaznije dosta vremena provodite sa porodicom.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 1412
   RE: Trazim posao
27.1.2014 16:55:57   
elmaL
Federalni Zavod za PIO/MIO trazi pravnika/cu u Gorazdu, ako je neko zavrsio pravo ili zna nekog ko bi se mogao prijavitiuser posted image

ako trebalo vise informacije, posljite pp, proslijedicu mm-ov mail za detalje, on me pitao znam li ikoga user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1413
   RE: Trazim posao
28.1.2014 8:48:33   
almondray
Babysaurus tj. Naida zaspošljava nekoga u stalni radni odnos , bez radnog iskustva.Teksilna skola uslov.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 1414
   RE: Trazim posao
28.1.2014 12:08:01   
mamica Emina
Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...user posted image

_____________________________

"Odabrao sam jednog anđela za tebe,on će te čekati i brinuti se za tebe.Svakog dana će se smijati s tobom,imaćeš njegovu ljubav i bićeš sretno biće."-"Hoćeš li mi reći ime tog anđela?" -"Nije važno kako se zove"-reče Bog-"ti ćeš ga zvati MAMA!!!"


(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1415
   RE: Trazim posao
30.1.2014 10:31:30   
almondray

IZVORNA PORUKA: mamica Emina

Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...user posted image

Nazalost danas nista od toga nije garant da ces imat posao.
Nije sramota bilo sta raditi sve dok je to posteno zaradjena para.
I doticna koja nudi zaposlenje je fakultetski obrazovana , kao i njen muz i sticajem okolnosti ostadose bez posla.I tako mic po mic, sav po sav nastade Babysaurus.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu mamica Emina)
Neposredna veza do poruke: 1416
   RE: Trazim posao
30.1.2014 10:50:49   
grozđe

IZVORNA PORUKA: mamica Emina

Eee ko mi je kriv što završih gimnaziju... I što moram sad još godinu i po čekati da završim fakultet pa tek onda posao tražit...user posted image


user posted image

(odgovor članu mamica Emina)
Neposredna veza do poruke: 1417
   RE: Trazim posao
11.2.2014 11:35:00   
selebriti
http://www.redbull.com/ba/bs/stories/1331630574019/studenti-tra%C5%BEite-posao-ovo-su-nova-radna-mjesta

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 1418
   RE: Trazim posao
23.2.2014 6:08:09   
idana_85
Pozdrav,
Sutra u 15:30h u Radon plazi u prizemlju, nakon sajma vjencanja user posted image , ce se odrzati Oriflame poslovna prilika.
Zaista vas toplo pozivam da neobavezno dodjete i cujete. Meni je Oriflame promjenio zivot. Kao diplomirani ekonomista, 5 godina sam na birou. Kratko sam radila u struci i to je bio pakao. Za manje od godinu dana dosla sam na status Oriflame direktora i postala neko ko mjesecno u prosjeku zaradjuje 1500 KM. Mnoge clanice me znaju i rade samnom te vam to mogu potvrditi. Dodjite,rado cuvam objasniti sistem i pomoci. Ovo je zaista fantastican posao za zenu, koje vecinom rade od kuce. Potrazite Aidu ili se javite na broj 062 014 025.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 1419
   RE: Trazim posao
25.3.2014 8:04:21   
sabinas
Jutro mile moje,

Treba mi hitno savjet,misljenje,iskustvo...Dali je neko aplicirao na ovaj konkurs http://fzzz.ba/oglasi/zdravstvo.html...ja sam imala namjeru aplicirati,poslala sam i CV,onda su mi odgovorili da trebam potpisati 2 dokumenta,skenirati i poslati i kao uplatiit 25 km na ime clanarine,a nakon toga da ce mi poslati ugovor o radu,odredeno ili na neodredeno.Sve mi je ok osim ove uplate od 25 km...ne znam da nije neka prevara upitanju...Pomagajte...posao mi je zaista HITNO potreban...nije problem meni ni uplatiti,ali da ne bude uplatila,pa nista od toga user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1420
   RE: Trazim posao
25.3.2014 8:19:56   
ninuska
Ja ne mogu da otvorim ovu stranicu, ali vidim na linku da je u pitanju federalni zavod za zaposllkavanje? Da nazoves i pitas?
Malo mi je cudna ta uplata, ali ako ide preko federalnog zavoda valjda bi trebala biti neka garancijauser posted image

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 1421
   RE: Trazim posao
25.3.2014 8:22:39   
vila_7

IZVORNA PORUKA: sabinas

Jutro mile moje,

Treba mi hitno savjet,misljenje,iskustvo...Dali je neko aplicirao na ovaj konkurs http://fzzz.ba/oglasi/zdravstvo.html...ja sam imala namjeru aplicirati,poslala sam i CV,onda su mi odgovorili da trebam potpisati 2 dokumenta,skenirati i poslati i kao uplatiit 25 km na ime clanarine,a nakon toga da ce mi poslati ugovor o radu,odredeno ili na neodredeno.Sve mi je ok osim ove uplate od 25 km...ne znam da nije neka prevara upitanju...Pomagajte...posao mi je zaista HITNO potreban...nije problem meni ni uplatiti,ali da ne bude uplatila,pa nista od toga user posted image


Ni ja ne mogu otvoriti stranicu,ali definitivno ne bih nista uplacivala jer je besmisleno da traze uplatu - mislim da je neka muljaza

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 1422
   RE: Trazim posao
25.3.2014 8:42:40   
sabinas
Evo ovo je konkurs :
Opis radnog mjesta:

Ustanova Medico-kucna njega Zenica u kooperaciji sa Belgijskom organizacijom Senioren Unie
objavljuje;

OGLAS ZA POSAO

Potrebne su osobe za njegovanje starih i iznemoglih osoba [Bosanaca] nastanjenih u Belgiji i
Holandiji.

1. Konkurs: za rad u Europi trazimo medicinske teh., njegovatelje, fizioterapeute, vozace, cistacice,
spremacice, kuhare/ice iz cijele Bosne i Hercegovine. Smjestaj obezbjedjen bez hrane. Troskove
radne i boravisne dozvole snosi organizacija. Plata je u visini EU prosjeka.


2. Konkurs: za rad u cijeloj BiH trazimo med.teh, njegovatelje, diplomirane med.teh.,
dipl.ekonomiste, i dipl.pravnike [trazimo pripravnike i osobe sa radnim iskustvom]. Plata je u visini
prosjeka FBiH.

Sve prijave slati na:

Facebook stranicu/ Ustanova Medico-kucna njega ili email za oglas:
# 1 na infomedico@europe.com
#2 na medicokucnanjega@gmail.com

Adresa: Marsala Tita 22, Zenica, BIH

NAPOMENA: Trajno otvoren konkurs #1; konkurs #2 ostaje otvoren do popunjavanja radnih mjesta.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Komercijalni rad organizacije: Svakodnevna kucna njega, uz simbolicnu mjesecnu clanarinu u Zenici.

Mislim da je *zatovren* ukoliko su popunili radna mjesta ili iz nekog drugog razloga.Meni su poslali dokument o *poslovnoj saradnji* i *izjavu o oetickom kodeksu*...u principu i jendog i drugog dokumenta nema muljaza,sve je ok,osim dole napomene da kao se ti dokumenti potpisu,skeniraju i posalju i da ima ta uplatnica od 25 km na ime clanarine i da ta clanarina vrijedi godinu dana.Ja sam pokusala dobiti kontakt broj,ali mi rekose da je menadzemnt u Briselu i iz tog razloga *ovako* komuniciraju..zene pomagajte....

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 1423
   RE: Trazim posao
25.3.2014 9:08:25   
Crnkica
Ja mislim čista prevara jer nekoliko stvari se ne poklapa,kad apliciraš za posao,ništa ne uplaćuješ jer ne znaš da li će te primiti,firma plaća posredniku a ne ti.
I kakva članarina,na ime čega,i još stranica im nije validna,zato ako si iz Zenice put pod noge i na ovu adresu i uvjeri se sama.

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 1424
   RE: Trazim posao
25.3.2014 9:15:55   
sabinas
Nazalost nisam blizu Zenice...nadam se da ima Zenicanki da mi pomognu..kao i svima nama koji razmisljaju dali aplicirati ili ne...user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *