|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kamenac u pegli
3.1.2013 12:33:59   
mamin_zivot
Ja to rijesim za noc... 2 limuntosa istreses u casu vode promijesas kasikom i naspes u peglu, ostavi da prenoci, sav kamenac se istopi vidjeces zuta voda bude...pozdrav

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Targus)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kamenac u pegli
8.1.2013 9:10:46   
Fleks
A hoce li onda poslije ostavljati zute fleke na odjeci il ce ispariti?

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kamenac u pegli
9.1.2013 17:24:37   
mamin_zivot
K-asnije napunis peglu cistom vodom ukljuci je neka ispari, ne ostavlja fleke.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu Fleks)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kamenac u pegli
14.1.2013 22:20:11   
salmy
IZVORNA PORUKA: Targus


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Zene ...imam problem s peglom...mm pokusao da pegla i naravno okrenuo na najvecu tem. za komad odjece za koju je trebala duplo manja temp. i sad je pegla crna ..kako ocistiti**???????



Ja imam isti problem, pegla sa keramickim dnom..probala sam sa soli, zagrijes peglu do maksimuma , protrljas sa soli i prepeglas preko stare krpe, peskira stagod..dosta je spalo, al nije sve..sirce ne ide, gornja strana spuzve ne moze jer bi izgrebala..ako ko ima bolje rjesenje bila bih zahvalna :)
isti sam  problem imala ...probala sve i svasta na hladnu peglu
Maloprije sam uzela i polako...zagrijala peglu koliko mogu drzati krpicu na njoj...naprskala uno(onaj tisalov proizvod) ala dax...spuzvicu okrenula grubu stranu i trljala..dodavala malo vima i sve spalo.....
eno je sija se samo tako....a bas je bila user posted image

(odgovor članu Targus)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kamenac u pegli
14.1.2013 22:21:53   
salmy
IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

Ja to rijesim za noc... 2 limuntosa istreses u casu vode promijesas kasikom i naspes u peglu, ostavi da prenoci, sav kamenac se istopi vidjeces zuta voda bude...pozdrav
pa naravno da ce biti zuta kad je limuntos zutuser posted image

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kamenac u pegli
18.1.2013 11:34:02   
Fleks

IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

K-asnije napunis peglu cistom vodom ukljuci je neka ispari, ne ostavlja fleke.



Super, moram to probat, hvala user posted image

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kamenac u pegli
18.1.2013 11:41:13   
Targus

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: Targus


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Zene ...imam problem s peglom...mm pokusao da pegla i naravno okrenuo na najvecu tem. za komad odjece za koju je trebala duplo manja temp. i sad je pegla crna ..kako ocistiti**???????



Ja imam isti problem, pegla sa keramickim dnom..probala sam sa soli, zagrijes peglu do maksimuma , protrljas sa soli i prepeglas preko stare krpe, peskira stagod..dosta je spalo, al nije sve..sirce ne ide, gornja strana spuzve ne moze jer bi izgrebala..ako ko ima bolje rjesenje bila bih zahvalna :)
isti sam  problem imala ...probala sve i svasta na hladnu peglu
Maloprije sam uzela i polako...zagrijala peglu koliko mogu drzati krpicu na njoj...naprskala uno(onaj tisalov proizvod) ala dax...spuzvicu okrenula grubu stranu i trljala..dodavala malo vima i sve spalo.....
eno je sija se samo tako....a bas je bila user posted image


Super, bas ti hvala! Ja sam sve pokusala, na kraju sam se pomirila da nece bit cista..probam ovo obavezno user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kamenac u pegli
14.9.2013 22:40:51   
salmy
Maloprije peglala i odjednom voda smedja..pogledam kamenac se skupio ..kako ocistiti bez sode i limuntosa....ima onaj hepek za cistiti ali ne fercera
Pegla je Roventa..poprilicno novauser posted image

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 58
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *