|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
21.8.2013 14:00:14   
lala0606

IZVORNA PORUKA: gargamel

mislim da odredjivanje spola ovisi o polozaju bebe, o doktoru i njegovom iskustvu i uzv.
ako je 4d uzv onda je naravno lakse odrediti..

ma nikad se ne znam ... meni su na 4d rekli da je curica

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
21.8.2013 15:28:42   
gargamel
a ispostavilo se da je djecak???

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 0:55:49   
lala0606
da, mali pisonja nam se rodio... user posted image

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 11:07:27   
cukunukije
meni je na zadnjoj kontroli dr. rekao da je djevojčica,pa vidjet cemo :) 16-sedmica

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 11:12:41   
gargamel
nek vam je ziv i zdrav, a nije to nista, i doktori naravno mogu da pogrijese..ja stalno idem na kontrole, doktor je stariji, ima iskustva, 4d uzv, svaki put nam beba jasno pokaze kiticu. jednom je cak imao erekciju, pa je doktor iz zafrkancije mjerio.. sve sam spremila za djecaka, nece mi valjda sad curica doci?... mislim, ne bi imala nista protiv, spol nije bitan, ali sve mi plavo...user posted image

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 12:11:00   
lala0606
ma nek su zivi i zdravi to je najbitnije, meni su do 7 govorili da misli da je curica i to je bilo na 4d.. pocetkom 8 kaze on da ipak misli da je djecakuser posted image reko doktore nemojte vise misliti sad ste me samo zbunili... i meni je pokazao pisu par dana prije poroda, ali ja sam opet uzela bijelo za iznjet jer u mom slucaju nije bilo sigurno sta je malo ovo malo onouser posted image

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 12:12:12   
lala0606
ja sam cak na forumu na temi UZ slicice stavila jednu sliku i sve su mi forumasice rekle da je user posted image 100% ali et prevari nas bebac sveuser posted image

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 12:21:36   
gargamel
ne znam eto, zao bi mi bilo samo zato sto sam sve plavo pripremila, a ne rozo.. najvaznije je da je zivo i zdravo, a od 18-e sedmice doktor mi pokazuje i govori da je djecak, pa valjda nece pogrijesit..user posted image

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 12:25:56   
grozđe
Greske se dogadjaju user posted image ..to je sve slatko...mozes misliti iznenadjenja velikog....

samo neka je zivo i zdravo...

meni je doktor u 16.sedmici rekao da je musko i od tada uvijek gledamo malu guzu i cunu... bas se fino vidi... doktor kaze ma 100%, dileme nema....

ja imam plavih, zutih, bijelih, zelenih stvarcica... ne kupujem samo srca, ruze, masnice... a curica bi opet mogla sve nositi...


(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 12:32:50   
gargamel
pa i kod mene ti je ista situacija, sve isto, plavo, zeleno, zuto, doktor siguran, na uzv gledamo kiticu... ma hajde, samo nek je zivo i zdravo i da ga ubrzo upoznamo..user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
23.8.2013 13:43:22   
lala0606
ama zene no sikirikiuser posted image moj mali je krio pisu, nije mu se pokazivala svima user posted image pa oni cim ne vide dobro kazu da je curica.. kod vas je drukcija situacija vama je od pocetka djecak tako da mislim da nema fule, a i stvarcice su najmanji problem

(odgovor članu gargamel)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 15:01:45   
reallove
13 sedmica,isli na ultrazvuk,doktor kaze da je djevojcica,cak se kaze fino vidi i pokazivao mi je,ali sam ja slabo vidjela jer sam lezala...Pitala sam ga koliko je to tacno,kaze on 95% user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 15:50:39   
jaca89
nisam ni znala da se moze vidjeti tako rano uvijek sam mislila tek nekada kasnije,ja sutra idem na fetalni a trudna sam 13+4 mozda ce mi doktori i vidjeti mada mi nije ni bitno,najvaznije je da je zdrava i ziva user posted image ionako se vec brinem da li ce sve biti ureduuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 16:12:52   
LILLO
ionako se vec brinem da li ce sve biti uredu

nemas razloga sigurnouser posted image , jos par dana i ti si vec prosla krizni period...user posted image user posted image

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 16:35:56   
jaca89
jesam prosla taj period ali sam imala neki herpes doktorica me bas isprepadala user posted image ,trudim se misliti pozitivno i jedva cekam da sutra vidim bebaca user posted image user posted image

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 17:06:27   
reallove

IZVORNA PORUKA: jaca89

jesam prosla taj period ali sam imala neki herpes doktorica me bas isprepadala user posted image ,trudim se misliti pozitivno i jedva cekam da sutra vidim bebaca user posted image user posted image

Sretno,samo da sve bude ok...ja nisam ni pitala,doktor mi sam rece,ja sam mislila da je rano...i pokaza mi jos,a nogice rasirene,nije stidna beba uopsteuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 17:17:55   
niki83
Reallove user posted image user posted image masallah aBd braco i seka user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 17:18:19   
Thana85
u 23 sedmici smo saznali da je dječak user posted image

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 18:02:57   
reallove

IZVORNA PORUKA: niki83

Reallove user posted image user posted image masallah aBd braco i seka user posted image

:* ♥

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 18:12:31   
bamblbi
Ja sam danas išla na uz 20 sedmica i nije gin. uspjela vidjeti spol.
Naredni uz tek za 10 sedmicauser posted image




16.03.2008 Mamina sreća
14.05.2013 user posted image

_____________________________

16.03.2008 T
20.01.2014 H

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 19:03:45   
jaca89
ja se nadam reallove da i moja bebica nije stidna kao sto nije ni tvoja,a kako meni u nasem domu zdravlja uopste nije vidila da sam trudna u 5 sedmici sumnjam da ce vidjeti spol ili oni ne znaju ili im je los ultrazvuk user posted image

(odgovor članu bamblbi)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 21:04:40   
reallove

IZVORNA PORUKA: jaca89

ja se nadam reallove da i moja bebica nije stidna kao sto nije ni tvoja,a kako meni u nasem domu zdravlja uopste nije vidila da sam trudna u 5 sedmici sumnjam da ce vidjeti spol ili oni ne znaju ili im je los ultrazvuk user posted image
hehhehe,sa srecom,kako god,pa da i tebe obraduju abd kao sto je i mene moj dr...Moram priznati da je ovaj moj dr strasno pametan i fin..i za Amen je isto ovako bilo,nekako smo brzo saznali,rekao nam je odmah da je djecacic i eto ga..bas jedva cekam svaki pregled

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu jaca89)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2013 21:09:44   
Honey3

IZVORNA PORUKA: reallove

13 sedmica,isli na ultrazvuk,doktor kaze da je djevojcica,cak se kaze fino vidi i pokazivao mi je,ali sam ja slabo vidjela jer sam lezala...Pitala sam ga koliko je to tacno,kaze on 95% user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
29.8.2013 10:20:09   
grozđe
ma pogode doktori, bezbeli da pogode..jedino ako idete kod nekih sarlatana...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
29.8.2013 14:21:51   
milajusu
Meni je doktor u 19 sedmici rekao da je dječak, ali 90% :) trenutno sam 22 sedmica i nadam se da ce mi danas 100% sa sigurnoscu reci sta je user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *