|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
3.12.2016 8:57:13   
anandi
Evo da malo podignem temu
U 13+3 na fetalnom skriningu dr je rekla da misli da je user posted image e sad cekamo 16+3 da nam potvrdi. Od uvijek moja zelja je bila djevojcica a nesto unutra mi je govorilo da je djecak, pa vidjet cemo za pet dana

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
28.8.2018 14:28:31   
Amelaa RR
Da malo osvjezimo temu, buduce mame i sadasnje, kada ste vi saznale spol djeteta? Preporuka za UZ?

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
21.9.2018 11:08:55   
vortex RR
Draga Amela,
Ja sam saznala spol bas jako kasno, iza 22 sedmice sigurno tek. Beba se uvijek krila i iako su vecina ljudi govorili da to obicno onda bude curica, prava potvrda je stigla tek u 30 sedmici na 4D ultrazvuku, a negdje iza 22 smo dobili info: Cini se da je curica, ali se opet krije, pa nismo sigurni.


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 853
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *