|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 22:36:10   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Drage moje, nazalost nisam bila od petka u BiH, kazem nazalost jer nisam ucestvovala u akcijama, ali tu sam, recite sta je sad najneophodnije, hrana, odjeca, lijekovi???Citam da djeca salju svoje igracke i porukiice neznanim drugovima, pa ako ima mjesta mozda i za neku igrackicu da posaljemo, plisanu ili tako nesto...



Pozoriste mladih skuplja igracke od sutra...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 23:38:39   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Drage moje, nazalost nisam bila od petka u BiH, kazem nazalost jer nisam ucestvovala u akcijama, ali tu sam, recite sta je sad najneophodnije, hrana, odjeca, lijekovi???Citam da djeca salju svoje igracke i porukiice neznanim drugovima, pa ako ima mjesta mozda i za neku igrackicu da posaljemo, plisanu ili tako nesto...



Pozoriste mladih skuplja igracke od sutra...


Hvala na informacijiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
20.5.2014 23:50:46   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: Full Moon

Drage moje, nazalost nisam bila od petka u BiH, kazem nazalost jer nisam ucestvovala u akcijama, ali tu sam, recite sta je sad najneophodnije, hrana, odjeca, lijekovi???Citam da djeca salju svoje igracke i porukiice neznanim drugovima, pa ako ima mjesta mozda i za neku igrackicu da posaljemo, plisanu ili tako nesto...



Pozoriste mladih skuplja igracke od sutra...


Hvala na informacijiuser posted image


od 10 do 20 h

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
21.5.2014 10:12:35   
EEDITH
mama 2009 možeš li mi poslati br. tel na pp da ti dobacim neke pomoći

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
21.5.2014 18:09:32   
teacher75
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.710525452322124.1073741899.475362232505115&type=1

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
21.5.2014 20:24:29   
mamita 2013
Upravo sam zvala koordinatoricu za ove dvije porodice iz Z.polja,rekla mi je da su skupili pun kombi al da ne znaju jos tacno sta tu sve ima,pa da se javim ujutro da mi kaze sta im nedostaje

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
21.5.2014 20:29:25   
Hanady RR
I ja sma upravo kontaktirala iste...dogovrila za krevetić i dušek za bebu...i nešto posteljine za istu..njihovi volonteri dolaze na adresu po istouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
21.5.2014 22:50:11   
bebaa
http://www.bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewnewnews.php?id=58246

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 9:19:34   
lana32
Imam i ja jedan krevetić za bebu ,htjela sam ga dati mama2009,ali joj nije moglo stati ,te ako imaju ti volonteri koji dolaze po to ,i ako cujete da kome jos treba ,javite mi na pp .

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 10:27:43   
Dalil@
lana32, muz i ja u petak, abd, vozimo stvari za Zenicu. Mi cemo dati svoj jogi (nov je skroz) pa bi bilo super da se skompletira nekome sa tvojim krevetićem. Ako ga nisi proslijedila - javi pa se dogovorimo oko prijevoza.

PS. Mi vozimo hranu i sanitarije..ako neko zeli poslati nesto-nekome..javite se :)

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 10:33:43   
lana32
E odlično ,nisam ga otpremila,jer mama2009 nije mogla da ga stavi u auto . Moja adresa tesanjska 24 ,kod avaz tornja ,poslacu vam na pp ostale podatke ,ja sam na poslu do 4 ,ali nema veze ostavicu vam telefon moga muza,on ce vam dati krevetic

_____________________________

Lea - 19.01 2012
Anabela - 25.02 2013

Ja pjevam svoj blues u srcu dubine i držim se pretežno zlatne sredine, to je bar rutinska stvar..

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 12:09:36   
Dalil@
Primila pp. Tnx user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 13:02:19   
hatepsut
Mya i ja ,s jos jednom zenicom smo juce posjetili trudnicu iz Maglaja u bolnici .Ona ceka da rodi,ici ce kod svoje mame,jer u Maglaj nema gdje(prijeti im kliziste).Kupile smo joj vesa,carapa,dale joj da ima djeparac a za ostatak cemo kupiti sta bude potrebno za bebu.Ona je sva pogubljena,ali kako i nebi bila,s druge strane jedna jako skromna zena.
Ja sam spremila odjecu za bebu,mama2009 ce donijeti jos stvari za nju tako da ce njen muz kad ona aBd rodi doci po to.Jedna zenica iz grupe je obecala kolica,druga nosiljku tako da smo i to objezbjedile.

Hvala svim zenicama koje nesebicno pomazu .Divne ste user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 13:54:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mya i ja ,s jos jednom zenicom smo juce posjetili trudnicu iz Maglaja u bolnici .Ona ceka da rodi,ici ce kod svoje mame,jer u Maglaj nema gdje(prijeti im kliziste).Kupile smo joj vesa,carapa,dale joj da ima djeparac a za ostatak cemo kupiti sta bude potrebno za bebu.Ona je sva pogubljena,ali kako i nebi bila,s druge strane jedna jako skromna zena.
Ja sam spremila odjecu za bebu,mama2009 ce donijeti jos stvari za nju tako da ce njen muz kad ona aBd rodi doci po to.Jedna zenica iz grupe je obecala kolica,druga nosiljku tako da smo i to objezbjedile.

Hvala svim zenicama koje nesebicno pomazu .Divne ste user posted image


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 14:44:09   
minie

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mya i ja ,s jos jednom zenicom smo juce posjetili trudnicu iz Maglaja u bolnici .Ona ceka da rodi,ici ce kod svoje mame,jer u Maglaj nema gdje(prijeti im kliziste).Kupile smo joj vesa,carapa,dale joj da ima djeparac a za ostatak cemo kupiti sta bude potrebno za bebu.Ona je sva pogubljena,ali kako i nebi bila,s druge strane jedna jako skromna zena.
Ja sam spremila odjecu za bebu,mama2009 ce donijeti jos stvari za nju tako da ce njen muz kad ona aBd rodi doci po to.Jedna zenica iz grupe je obecala kolica,druga nosiljku tako da smo i to objezbjedile.

Hvala svim zenicama koje nesebicno pomazu .Divne ste user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 14:47:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mya i ja ,s jos jednom zenicom smo juce posjetili trudnicu iz Maglaja u bolnici .Ona ceka da rodi,ici ce kod svoje mame,jer u Maglaj nema gdje(prijeti im kliziste).Kupile smo joj vesa,carapa,dale joj da ima djeparac a za ostatak cemo kupiti sta bude potrebno za bebu.Ona je sva pogubljena,ali kako i nebi bila,s druge strane jedna jako skromna zena.
Ja sam spremila odjecu za bebu,mama2009 ce donijeti jos stvari za nju tako da ce njen muz kad ona aBd rodi doci po to.Jedna zenica iz grupe je obecala kolica,druga nosiljku tako da smo i to objezbjedile.

Hvala svim zenicama koje nesebicno pomazu .Divne ste user posted image

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 14:51:27   
palachinken
Divno, drage moje sugrađanke :)

Dalil@, gdje konkretno vozite u Zenici?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 14:58:14   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Mya i ja ,s jos jednom zenicom smo juce posjetili trudnicu iz Maglaja u bolnici .Ona ceka da rodi,ici ce kod svoje mame,jer u Maglaj nema gdje(prijeti im kliziste).Kupile smo joj vesa,carapa,dale joj da ima djeparac a za ostatak cemo kupiti sta bude potrebno za bebu.Ona je sva pogubljena,ali kako i nebi bila,s druge strane jedna jako skromna zena.
Ja sam spremila odjecu za bebu,mama2009 ce donijeti jos stvari za nju tako da ce njen muz kad ona aBd rodi doci po to.Jedna zenica iz grupe je obecala kolica,druga nosiljku tako da smo i to objezbjedile.

Hvala svim zenicama koje nesebicno pomazu .Divne ste user posted image



hato i tebi i svim ženama koje us na bilo koji način pomogle, ovu ženu i sve ostale žrtve, što kažu dragi Allah da upiše u sevape i samo na dobro da vrati svima, Amin

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:06:12   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: palachinken

Divno, drage moje sugrađanke :)

Dalil@, gdje konkretno vozite u Zenici?


Palacinko, ne znam tacno. Muz se vec dogovorio s nekim kolegama. Dijele pomoc direktno porodicama koje su u potrebi. Kazu da uzimaju u obzir i ove sto su po okolnim privatnim smjestajima. Zasto?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:06:59   
Dalil@
Jel ti znas nekoga kome ovaj krevetic i jogi trebaju? Da do tebe dovezemo?

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:08:10   
henna ze
hato možeš li onda i ovaj krevetic ti uzeti za nju...ako nije kome namijenjen drugo?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:10:01   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Dalil@


IZVORNA PORUKA: palachinken

Divno, drage moje sugrađanke :)

Dalil@, gdje konkretno vozite u Zenici?


Palacinko, ne znam tacno. Muz se vec dogovorio s nekim kolegama. Dijele pomoc direktno porodicama koje su u potrebi. Kazu da uzimaju u obzir i ove sto su po okolnim privatnim smjestajima. Zasto?

A to me interesovalo, idete na ruke :) Jer CK trenutno ne vrsi raspodjelu pomoci.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:11:29   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Jel ti znas nekoga kome ovaj krevetic i jogi trebaju? Da do tebe dovezemo?

Ček da nazovem.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:13:23   
palachinken
Dalila, hajde javim ti kasnije dok dobijem ovog momka stp je isao u Raspotočje, u te kuce gdje je dosta beba i djece. Sad mi se ne javlja.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: POMOĆ ZA DJECU poplavljenih područja
22.5.2014 15:15:03   
Dalil@
ok. Tu sam :)

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *