|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trpezarija
16.2.2009 22:08:16   
Anoniman
sto boja drveta, a stolice bež kao što gore rekoh. Mi nemamo problema, ja ih samo vlažnom krpom prebrišem i to je to. Ionako smo tu samo dok jedemo i evo za ove 2,5 god. se nisu ni rasklimale, što je amrino pitala, ni izlizale ni zaprljale, kao nove.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Trpezarija
16.2.2009 22:16:52   
Ilhana RR
ma ja, nas narod iako nema pojma oni pricaju glupost... bar ovde tako ;) hehe hvala ipak onda uzimam takve stolice... meni se svidjaju a i mm pa smo kontali kozne da uzmemo radi djece...

Hvala, pomogla si nam sa odlukom =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Trpezarija
16.2.2009 22:44:15   
nikita
Vec sam stavljala kako izgleda kuhinja, al evo na ovoj slici se vidi i stol i stolice:
user posted image

Nisam bas zadovoljna jer stol mi je vel 180 sa 90 i kad stavim astolicu kraj hladnjaka jedva se moze sjest a kada svi sjednemo ako je postojeci polozaj stolica ne moze se proci izmedu sanka i stola!
Kraj stola mi je granica parketa i plocica pa ga ne bi pomicala prema dnevnom da ne bi stolice ostetile parket !

Hocu reci Amrino pazi koju velicinu ces uzet i uvijek kontaj koliko ce biti prostora kad sve stolice budu zauzete.
Sto se tice ovih stolica dobre su, cvrste i daju se cistiti!


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Trpezarija
16.2.2009 23:26:54   
camm
IZVORNA PORUKA: Shee

sto boja drveta, a stolice bež kao što gore rekoh. Mi nemamo problema, ja ih samo vlažnom krpom prebrišem i to je to. Ionako smo tu samo dok jedemo i evo za ove 2,5 god. se nisu ni rasklimale, što je amrino pitala, ni izlizale ni zaprljale, kao nove.


Samo da napomenem da u dallasu je najbolja eko koza
ja imam ugao i tabure 3g i sada je kao novo!
A  prije smo imali jednu garnituru iz sabixa eko koza
koja je se izlizala za par mjeseci,zali Boze samo para!
U dallasu je osoblje ljubazno i stigne tacno kada kazu
ja sam stol kupila pa nam nije odgovarao i bez ikakvih problema smo
zamjenili i uzeli  neke druge stolice,po tome sam vidjela da su ljudi vrhunski.
a neko ti nece da zmjeni kabl od 10km.user posted image
 
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Trpezarija
16.2.2009 23:30:09   
Visnja RR
ja nisam za kozu u stanu... ljeti se zalijepis za nju kad si u sorcu... 
sta je eko koza? skaj ili...? 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Trpezarija
16.2.2009 23:41:49   
camm
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja nisam za kozu u stanu... ljeti se zalijepis za nju kad si u sorcu... 
sta je eko koza? skaj ili...? 


user posted image user posted image user posted image user posted image  nije skaj, mada i skaj  neki smatraju  eko kozom kao sto su nama u domaviji
htjeli uvaliti da se tako izrazimuser posted image

ova eko koza je slicna pravoj kozi
i na ovoj se ne lijepi, a kad je skaj u pitanju e to se bas lijepi.

Ima razlike u tome ne zna covjek nikad dok mu ne zatreba nesto
onda se informise obilazeci razne salone svi nude ralicito
i svak svoje hvali.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Trpezarija
17.2.2009 0:00:14   
Visnja RR
ama koza je jako skupa za namjestaj...
neki moji poznanici su kupili u Dalasu garnituru od crvene koze ... (takve garniture imate u Astrinom salonu obuce u Robotu) ...kazu da je eko... platili nesto preko 1000 km... al kad god bih dolazila kod njih ljeti rekla bih im da mi stave neku prostirku... jer se bas zalijepim u onim vrelim danima...
valjda im je neko podvalio ... 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Trpezarija
17.2.2009 0:20:15   
camm
Visnja mi kada smo otisli da kupimo
i gledali smo stof kartu vjeruj mi da je bilo 10 vrsta eko koze
a mm je naglasio to kao sto ti kazes da nece da se lijpi za odjecu
i da se ne izlize brzo,onda nam je zena rekla da ova najbolje ide i da se niko nije zalio
sreca nasa pa je taman bilo za naseg uglica inace bi morali cekati dok im stigne druga.
A i ona prva iz sabixa nije potparavala samo se ona zgulila brzo.
a jesam dosadnauser posted image user posted image  ne zamjerite mi ovo je sve dobronamjerno.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Trpezarija
17.2.2009 0:26:12   
Nunichi
Ja se bas pitam gdje su zene koje ne spavaju i svaku noc su tu...kad ono ona tamo gdje sam je i jutros ostavila. user posted image user posted image user posted image
Pari zena oci cijeli dan user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Trpezarija
17.2.2009 0:29:43   
camm
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Ja se bas pitam gdje su zene koje ne spavaju i svaku noc su tu...kad ono ona tamo gdje sam je i jutros ostavila. user posted image user posted image user posted image
Pari zena oci cijeli dan user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   nedo Bog da ja kupujem ja ne bih mogla spavatiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Trpezarija
17.2.2009 0:34:09   
Nunichi
Ma mi i onako ne spavamo user posted image user posted image user posted image user posted image
Isto nam to dodje,ko da i kupujemo. user posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Trpezarija
17.2.2009 1:12:35   
mamina cura
Ja volim da sama dizajniram svoj namjestaj. Lagano je i nije skupo samo treba imati ideju. Meni se uglavnom ne svidjaju stolovi i stolice koji su u ponudi kod nas, da je cijena prava, dizajn i na kraju najvaznije kvalitet. Za trpezarijski stol volim da je masivan a ne previse i da izdrzi sve sto zelim na njemu raditiuser posted image  

E sad, moj ti je savjet da nadjes kakvog stolara ili radnju koja radi namjestaj po mjeri a ako ti je muz slobodan moze i on. Kupite gonju plocu, izrezanu i obradjenu u boji i dimenziji koja samo vama odgovara. Kupite i 4 nogare, po preporuci metalne i va-la imate stol. Kupite onda kakve dobre stolice, mogu i polovne pa da ih presvlacite kako zelite.

Ako ti bude trebala kakva pomoc slobodno mi se javiuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Trpezarija
17.2.2009 16:34:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja nisam za kozu u stanu... ljeti se zalijepis za nju kad si u sorcu... 
sta je eko koza? skaj ili...? 

pa eto, malo kvalitetnija vrsta skaja, koliko ja znam, izgleda ali u suštini nije prava koža.user posted image
Ne znam, ja nikad ne ručam u šorcu pa nemam problema sa tim ljepljenjem.user posted image
A što se tiče tog klizanja, ljepljenja, znojenja, imamo i kožnu garnituru (uz to još bijelu!) u dnevoj sobi, ali ne sjedimo na njoj solo već uvijek prebacim kao neki šupljikavi prekrivač iste boje, koji perem non-stop. A ne znam kako bih onako na golo, nije baš idealno. A jedina prednost je što se može prebrisati i našpricati i uvijek kao novo. I lijepo izgleda, što jest jest.:)

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Trpezarija
17.2.2009 17:50:14   
žana o8
I ja imam garnituru od tzv.eko kože. Super mi je sada kad Žana sve uprlja, samo fino krpom obrišem. Ali mora se nešto prebaciti preko nje jer se ljeti ljepi, a zimi je hladna.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Trpezarija
17.2.2009 18:08:12   
Aminad
IZVORNA PORUKA: Shee

Ne znam, ja nikad ne ručam u šorcu pa nemam problema sa tim ljepljenjem.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vi iz trpezarije brzo pređoste u dnevni boravak. user posted image

Samo tako nastavite dalje pošto ću i ja uskoro da kupujem neke stvarčice za naš stan pa mi je ovo što pišete suuuper.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:17:33   
Amrino
Eh drage moje...kupili smo! user posted image a sada slijedi izvjestaj...
Isli smo u Dallas i tamo nema NISTA. Sve je predjidjavo, kicasto, stakleni sareni stolovi....I ono sto kao lici na nesto...je boze sacuvaj...sto koji je iverica a samo noge puno drvo- oko 600 KM. Stolice oko 190 KM a dok nam je pokazivao stolici je otpala noga user posted image . I jos smo se smmmrrrrzli jer nemaju grijanje.
Isli smo i u Urban- samo imaju dva stola...takodje bezze. Pukne meni film i zapucamo mi u Top Mebl...Ma hej- odusevila sam se. Toliko su ljubazni, tako je sve divno i kvalitetno a sto me najvise iznenadilo- JEFTINO. Kupili smo sto- puno drvo- 299 KM i 4  stolice tamno smedja eko koza- po 59 KM tj. sve ukupno nas je doslo 535 KM a dostavili su nam sve odmah danas user posted image .
Ma bas sam se iznenadila da je Standard ispao jeftiniji od svih ostalih...
Sad cu slikati pa postavim slikice da vidite user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:23:01   
Visnja RR
ma to ja komsijama rekla da dolazi jedna super mama user posted image
ccccc pa bona mogla si samo preci ulicu i na kaficu... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:26:39   
nikita
aj bas mi je drago da si nasla i da si zadovoljna ,stavljaj slikice user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:30:53   
Nunichi
Boga mi si brza Amrino,ja sam mislila ti ces sad daaaanima trazit. user posted image user posted image
Super ste prosli i sa cijenama...ajde daj nam slike. user posted image user posted image

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:37:45   
Amrino
user posted image   user posted image

Evo...nisu bas najbolje slike ali eto...Sto je masivan i potezak a stolice sam gledala da su mi sto lakse i ususnije. Bile su diiiivne stolice bez tapacirunga, samo tesko masivno drvo, udobne, krasne oko 120 KM i neckali smo se izmedju njih i ovih ali na kraju sam skontala da su mi one ipak preteske...Padne ti stolica na nogu i slomi ti je user posted image . Jos sam kontala kupiti i za trpezariju isti tepih kao sto su mi oni u dnevnoj i to je to. Ah da...fali i luster.
Odlucila sam se za eko kozu radi odrzavanja a sto se "ljepljenja" tice i ja to mrzim tako da sam za dnevnu uzela eko ali nesto kao eko brusena koza...mat. se zove elefant i divan je, ne lijepi se i pelako se odrzava- toplo preporucujem user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Trpezarija
17.2.2009 20:40:18   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma to ja komsijama rekla da dolazi jedna super mama user posted image
ccccc pa bona mogla si samo preci ulicu i na kaficu... user posted image


E sad se vadi...ja pricam juce kako cu u Top Meble a ti tek sad zoves...user posted image . Salim se...bila sam sa MM a Hamza njemu u rukama spavao user posted image . Moramo se dogovoriti za kafenisanja ovih dana user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Trpezarija
17.2.2009 21:01:32   
mazalica
Odlican sto i stolice i jako povoljno sto me je iznenadilo jer su mi rekli da je tu sve preskupo... ja sam samo sto puno drvo platila 560KM plus sest stolica po 80KM....

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Trpezarija
17.2.2009 21:06:10   
Nunichi
user posted image user posted image Super su i sto i stolice...a i cijena mi se svidja. user posted image user posted image

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Trpezarija
17.2.2009 21:23:05   
mamy Sabina
E,Amra divna ti je trpezarija
Baš mi se sviđaju sto i stoliceuser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Trpezarija
17.2.2009 21:28:39   
kristijan
super je ko zna u mo dobar povoljan salon

_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *