|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tefal tave
9.3.2011 10:42:21   
salmy
IZVORNA PORUKA: bebacha

hitno,hitnouser posted image
jel ima neko tefal grill tavu,onu  cetvrtastu.imam veliku zelju za njom al kontam isplatril se dat 40Km za nju,nek mi neko kaze da je dobra pa da idem danas kupit.inace sam zadovoljna tefalom al me interesuje kakva je grill

Mi imamo tu cetvrtastu nije tefal,ali je ja rijetko koristim.Meni se ne dopada oblik na koji se nikako ne mogu naviknuti,uvijek mi sve zagoriuser posted image user posted image user posted image
A obzirom da je ta tefalova mislim da je kvalitetna,pa nije ni skupa toliko
A jeli ti bas frka da je danas moras kupiti,nek malo prenociuser posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Tefal tave
9.3.2011 10:47:53   
bebacha
vec dugo noci spava u mojoj glaviuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Tefal tave
9.3.2011 15:38:40   
leli§
ja imam 2 tefalove (za palacinke i onu "obicnu") ali ni jednu vise ne koristim, ne moze tefal na Indukcionu platuuser posted image user posted image user posted image  mozete samo zamisliti na sta to lici kada ja palacinke pravim u serpiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Tefal tave
9.3.2011 16:25:09   
emma.L
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

hitno,hitnouser posted image
jel ima neko tefal grill tavu,onu  cetvrtastu.imam veliku zelju za njom al kontam isplatril se dat 40Km za nju,nek mi neko kaze da je dobra pa da idem danas kupit.inace sam zadovoljna tefalom al me interesuje kakva je grill

Mi imamo tu cetvrtastu nije tefal,ali je ja rijetko koristim.Meni se ne dopada oblik na koji se nikako ne mogu naviknuti,uvijek mi sve zagoriuser posted image user posted image user posted image
A obzirom da je ta tefalova mislim da je kvalitetna,pa nije ni skupa toliko
A jeli ti bas frka da je danas moras kupiti,nek malo prenociuser posted image


Mi smo je imali i koristili baš često (pogotovo za povrće i gljive, njam njam), ali nam se nakon par godina od silnog korištenja ostrugala i kako kažu da teflon nije zdrav kad se ošteti, mi smo je bacili a novu nismo kupili iako planiramo. Kupi, ali odmah uzmi i plastične špatle i vidjet ćeš kako je super.
Čak sam u njoj znala grilati, pa nasuti vrhnja i sira i bijelog luka, skinuti dršku (ako mislimo na istu tavu) i uvaliti u rernu da se zapeče. user posted image

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Tefal tave
9.3.2011 16:36:41   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

hitno,hitnouser posted image
jel ima neko tefal grill tavu,onu  cetvrtastu.imam veliku zelju za njom al kontam isplatril se dat 40Km za nju,nek mi neko kaze da je dobra pa da idem danas kupit.inace sam zadovoljna tefalom al me interesuje kakva je grill

Mi imamo tu cetvrtastu nije tefal,ali je ja rijetko koristim.Meni se ne dopada oblik na koji se nikako ne mogu naviknuti,uvijek mi sve zagoriuser posted image user posted image user posted image
A obzirom da je ta tefalova mislim da je kvalitetna,pa nije ni skupa toliko
A jeli ti bas frka da je danas moras kupiti,nek malo prenociuser posted image


odlicna samo koristi samo drvene kutljace jer ako je izgrebes mozes je baciti jer je kancerogena kada se osteti.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Tefal tave
30.11.2011 12:52:22   
Anoniman
e ja sam sakupila one naljepnice u Konzumu, pa do kraja godine ima da se pocastimuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Tefal tave
30.11.2011 12:53:48   
henna ze
ako nekom trebaju naljepnice iz zenice imam ja 50 kom

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Tefal tave
30.11.2011 13:41:27   
salmy
Zna li neko gdje ima tefal tava po nekoj normalnoj cjeni?
koju god sam gledala (a treba nam malo veca za prziti) cjene su user posted image user posted image
ili neka druga marka koje su kvalitetne?

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Tefal tave
30.11.2011 13:48:06   
henna ze
koja ti je to normalna cijena?
tefal tave su ekstra..pogotovo ova nova kolecija iz konzuma..na akciji su 50 posto..isplati se kupiti jer ne kupuješ svaki dan..ja samo ne bih dala mm da pere sudje jer bi je on prao onom grubom stranom spužvice..
ako misliš na one neke kopije što imaju teflonsko dno...to je bacanje para..
kad smo preselili kupimo neke tri tave za 25 KM isto u konzumu na akciji ..hajd reko za jaja i palačinke...eno im se dno deformisalo..skroz se izvile..a šporet ravna plata..nigdje veze..mogla taman jednu kako treba..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Tefal tave
30.11.2011 13:53:15   
salmy
Ma neznam do nekih 25  KM,nemam pojma.Imam jednu isto tefal koja je super za jaja  i palacinke,ali mi treba za ribu pomfrit,snicle
Nisam gledala te u konzumu,pa sigurno su dobre... 

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Tefal tave
30.11.2011 13:57:29   
henna ze
nemam sad kod sebe katalog da vidim..al su snižene 50% ako imaš naljepnice...ako ti se neka svidi..vidi koliko naljepnica treba..pošaljem ti ja sutra poštom na kućnu adresu..no frks..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Tefal tave
30.11.2011 13:59:18   
salmy
IZVORNA PORUKA: henna ze

nemam sad kod sebe katalog da vidim..al su snižene 50% ako imaš naljepnice...ako ti se neka svidi..vidi koliko naljepnica treba..pošaljem ti ja sutra poštom na kućnu adresu..no frks..
a joj dobra si,hvala ti...iznenadi me ono pravouser posted image user posted image
hocu idem veceras da vidim,pa ti javim....hvala ti

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:02:15   
henna ze
ma ja ih imam svakako..pa bezveze da propadnu..bolje da ih ti iskoristiš zar ne?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:04:54   
salmy
IZVORNA PORUKA: henna ze

ma ja ih imam svakako..pa bezveze da propadnu..bolje da ih ti iskoristiš zar ne?
kad bi svi tako razmisljali,ovaj svijet bi bio divanuser posted image
javim ti se svakako


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:07:37   
palachinken
henna ze, hajde pitaj gospodju mamu hoce li im dolaziti grill tave dok su na snizenju. Danas otisla, sve se razabralo, samo one najvece i najmanje ostale.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:09:58   
henna ze
hoću..evo pitaću..sad je zazzet telefon..a pitaću i MM..možda kod njih u radnji ima? jesi gledala u bosanki?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:10:24   
palachinken
Tamo nema ni jedne.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:11:56   
henna ze
evo..danas trebaju doći..kad dodju jedna grill će tebe čekati..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:12:54   
palachinken

IZVORNA PORUKA: henna ze

evo..danas trebaju doći..kad dodju jedna grill će tebe čekati..


user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:13:58   
Anoniman
Salmy, najbolje ti je da uzmes ove u Konzumu, em Tefal em 40% jeftinije (Hena, pogrijesila si user posted image )
Preporucujem ti tavu od 32 cm ili 28cm, dublja je, kosta inace 53KM, a na Konzumovoj akciji 31KM uz te sakupljene kupone (potrebno je da sakupis 7kupona-10Km-1 kupon).

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 30.11.2011 14:18:17 >

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:18:01   
henna ze
hahaha pogriješila..
daću joj ja kupone..ja kršim i svoju i od mm platu sad pa sad...kupona može bit za sve žene na rr ( a sve se nema)

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:20:47   
palachinken
Kakav je onaj njihov pretis lonac? Izgleda ko space shuttle, ima li ko iskustva s njim?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:21:06   
damma
IZVORNA PORUKA: salmy

Zna li neko gdje ima tefal tava po nekoj normalnoj cjeni?
koju god sam gledala (a treba nam malo veca za prziti) cjene su user posted image user posted image
ili neka druga marka koje su kvalitetne?


kod mene nije tefal, al je prepredobra. kupila preko firme hepok, na rate daju, 110 KM. stvarno dobra tava. kod mame ima tefal, a vjeruj da je bolja ova. sad je i ona narucila.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:23:20   
salmy
a fazon je sto mi uvijek zaboravimo uzeti kupone bilo gdje.A stalno smo il Konzum il Mercatoruser posted image
nedavno me obradovala nasa leona sa kuponima.Kupila sam momku Dormeo prekrivac u pola jeftinije

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Tefal tave
30.11.2011 14:27:47   
henna ze
ja imam neki divljaner turski...radi..skuha grah i još nismo eksplodirali..a nadam se i nećemo...
moja mama ima solingen..i on isto dobro kuha grah...
a vjerujem da ovaj spejs šatl..najbolje kuha grah od svih...
šalu na stranu..moj kolega je  uzeo cijeli ovaj komplet..kaže da je njegova draga prezadovoljna sa svim..
mislim princip je isti kod svakog pretisa..samo je razlika u osiguračima...vjerujem da ovaj ima odlične...
hoćul javit i za pretisuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *