|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
29.12.2014 8:14:24   
škorpija
E to je ok, pila sam u ratu, nije nešto preukusno, ali je zdravo 😊

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: Privatni vrtici u SA
29.12.2014 13:20:52   
Bella.88
medic za čokolade siuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: Privatni vrtici u SA
29.12.2014 13:39:57   
Medić*
ma eto proguglah malo, jer cisto sumnjam da bi iko djeci bijelu kafu davao, jelovnik svugdje stoji na oglasnim plocama, svak bi se trznuo da mu dijete pije tu kafu tako malo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: Privatni vrtici u SA
30.3.2015 23:59:57   
miks
Kakvo iskustvo imate sa vrticem Bonum kod zetre????

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: Privatni vrtici u SA
31.3.2015 9:42:11   
mamita 2013
Moj djecak ide od septembra u Bonum, ja sam generalno zadovoljna, nije sve savrseno ali isto kao i bilo kojem drugom vrticu. Ne znam sta te konkretno zanima. Dvije su grupe 0-3 i 3-6 ima i dvojezicna grupa za stariju djecu. Hrana je ok, nema salama, pasteta i sl. Dvoriste nije bas neko ali eto imaju ga. Cijena je  260 km za cijelodnevni boravak. Pitaj ako te jos nesto interesuje

(odgovor članu miks)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: Privatni vrtici u SA
6.4.2015 22:55:55   
Visnja RR
Link koji vodi na stranicu gdje se nalazi tekst o iskazu jednog roditelja na rad vrtica San pod nzivom "Ispovijest oca: Moja kerka je doivjela stranu torturu u vrtiu San!" emo ukloniti...
Na alost niko se nije javio javno da da demanti ve opominju/prijete putem privatnih poruka...








< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.4.2015 8:45:25 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: Privatni vrtici u SA
6.4.2015 22:57:00   
Medić*
Malo prije ovo citala, strasno...

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 17:19:25   
frenkoza
user posted image

joj zene moje od jutros sam nekoliko puta citala ovaj tekst i nekako sam se bas nasekirala... i moj decko ide u ovaj vrtic, doduse u hadzicima... i mi smo svi roditelji imali nekih manjih ili vecih incidenata sa upravom vrtica... strasno su tvrdoglavi i ne daju sebi nista reci... naravno nikad i nizasta nisu oni krivi... a imaju strasnih gresaka i propusta... na kraju se sve svodi na jedan problem - previse djece a premalo prostora i strucnog osoblja...
ne znam kako je gore u sanu ali kod nas su sve prostorije pod stalnim videonadzorom, al kasno je sve kad se desi neka tragedija i kad se djete istraumira...

na zalost, bar sto se tice nas ovdje u Hadzicima mi nemamo neku alternativu... imamo drzavni vrtic koji je u katastrofalnom stanju, uslovi su nikakvi...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 17:53:42   
škorpija
Ne znam, ja ne bih osuđivala na prvu, uvijek treba obje strane čuti, iako smatram da je zataškavanje povreda nedopustivo, treba reći šta je bilo jer je iskren odnos najbitniji, a svađa i tuča među djecom uvijek bude

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:03:38   
Visnja RR
UPKUS mi je poslao sljedeću poruku

"Navedena ustanova je poslala demanti navedenom portalu i vjecu za štambu bih zbog iznošenja klevete i niza lažnih navoda čime je isti portal preksio novinarsku etiku objave tekstova bez odgovora druge strane. Pozivamo vas da navedeni link odmah uklonite kako i vaš portal ne bi bio predmetom tužbe zbog navođenja na klevetu i objavu neistinih navoda..."

Zamolila sam da i nama posalju kako bi smo čuli i drugu stranu....
Ipak to naša djeca i roditelji koji su im povjerili svoju djecu zasluzuju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:15:30   
Hanady RR
poštovani UPKUS bi trebao znati da link navedeni drugoga portala ni slučajno nije objava na portalu....
Objave i PR portala su na naslovnoj strani a ovo je forumska tema...
a u našđim pravilima na koja uredno iste ove upućujemo već godinama uredno stoji da pojedinačna mišljenja i postovi članova foruma ne odražavaju stavove portala...


No svakako voljeli bi čuti i drugu stranu priče...
jer iskreno ova ovako napisana ima i meni niz nelogičnosti za tekst koji je pisao ''neuki'' roditelj...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:17:57   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

poštovani UPKUS bi trebao znati da link navedeni drugoga portala ni slučajno nije objava na portalu....
Objave i PR portala su na naslovnoj strani a ovo je forumska tema...
a u našđim pravilima na koja uredno iste ove upućujemo već godinama uredno stoji da pojedinačna mišljenja i postovi članova foruma ne odražavaju stavove portala...


No svakako voljeli bi čuti i drugu stranu priče...
jer iskreno ova ovako napisana ima i meni niz nelogičnosti za tekst koji je pisao ''neuki'' roditelj...



tebe sam željela čutiuser posted image

i baš kako kažeš želimo i drugu stranu priče

onako kako je napisana djeluje kao "osveta" nekog roditelja ... nedavno se slično desilo školi u kojoj ide moje dijete...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:19:28   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

poštovani UPKUS bi trebao znati da link navedeni drugoga portala ni slučajno nije objava na portalu....
Objave i PR portala su na naslovnoj strani a ovo je forumska tema...
a u našđim pravilima na koja uredno iste ove upućujemo već godinama uredno stoji da pojedinačna mišljenja i postovi članova foruma ne odražavaju stavove portala...


No svakako voljeli bi čuti i drugu stranu priče...
jer iskreno ova ovako napisana ima i meni niz nelogičnosti za tekst koji je pisao ''neuki'' roditelj...


user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:22:40   
Hanady RR
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:32:09   
frenkoza
Znate sta zenice moje pouzdano znam da jedan navod doticnog gospodina nije istinit, a to je gdje proziva vijece roditelja... vijece roditelja biramo mi roditelji na roditeljskom sastanku svake godine i tacno se zna ko su ti ljudi... isto tako je problematika manjka prostora i manjka strucnog osoblja tema kojim se vijece roditelja intenzivno bavi i o tome blagovremeno obavjestava roditelje, dobijemo sve izvjestaje i prepiske putem mail-a, a svakako imamo i telefone za sve sto nam treba da se obratimo nekom clanu vijeca roditelja...

s druge strane isto tako znam da je ponasanje gosp. "uprave" jako arogantno i samouvjereno i da ce naravno reci da su sve to glasine i lazi... nazalost ovo nije prvi put da skandali slicnog tipa izbijaju u vrticima an nura i do sada su svi zataskani i roditeljima predstavljeni kao gomila pretjerivanja, lazi, izmisljotina, namjestaljki konkurencije isl...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:37:06   
salmy

IZVORNA PORUKA: frenkoza

.

s druge strane isto tako znam da je ponasanje gosp. "uprave" jako arogantno i samouvjereno i da ce naravno reci da su sve to glasine i lazi... nazalost ovo nije prvi put da skandali slicnog tipa izbijaju u vrticima an nura i do sada su svi zataskani i roditeljima predstavljeni kao gomila pretjerivanja, lazi, izmisljotina, namjestaljki konkurencije isl...

izvini ako je tako..sta tvoje djete radi tu?

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:47:49   
Hanady RR
frenki moja...najprije poželjela sma te ono baš....user posted image
a nadalje...

u potpunosti se slažem da ti kao roditelj koji koristi usluge navedne ustanove imaš najviše razloga da zahtjevaš istinitost tačnosti gore napisanih navoda...
naravno da od uprav enećemo dobiti napismeno da istina to jeste ali zaista nelogičnosti u tekstu su meni koja nema dijete u toj ustanovi prvelike...
Voljela bih znati istinu, svi mi roditelji tu smo radi svoje dječice...

Ako već imaš mogućnost da razgovaraš sa vijećem roditelja pa pokušaj i o ovome problemu i javi nam ....šta se dešava...gdje su se pogubili ako jesu...

jer sikreno neko može da se sveti toj nazovimo arogantnoj upravi koja nije voljna priznati svoje greške...a svako ko radi i griješi...svi mi griješimo nekad u nečemu...naravno svako od nas nosi svoj vid odgovornosti i to je sasvim OK

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: Privatni vrtici u SA
7.4.2015 21:59:41   
frenkoza
kao sto sam vec napisala alternativa nam je ocajna...

iako je uprava takva kakva je uciteljice su ipak super... iako ih je malo i plate su im ocajne, one se trude daju maksimum od sebe da realizuju sve sto treba... sve dok je relacija ja-dijete- uciteljica dobra, sve dok ja uspijevam ostvariti uspjesnu komunikaciju i rijesiti svakodnevne probleme i problemcice sa uciteljicama ja ga necu ispisivati iz vrtica...
i pored raznih problema ja na djetetu vidim masu dobrih i pozitivnih stvari koje znam da je usvojio i naucio u vrticu... znaci nije sve tako crno...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 8:45:38   
škorpija
A bitno je i da je dijete zadovoljno, ja sam uvijek gledala kakvo mi je dijete a ne sta drugi kažu o vrtiću

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 9:32:39   
EEDITH
Moram se i ja uključiti u raspravu,mada sam se trudila da ne pišem,ali..........

Dakle ,pošto i moja djeca idu u njihov vrtić pa da i ja napišem svoje viđenje svega.
Kao prvo moje 3 djece ide/išlo (jedno je preraslo) u dotični vrtić i ja kao roditelj se nebi osjećala pravim roditeljem da imam toliko zamjerki na usluge vrtića,a i dalje šaljem djecu njima na čuvanje .
Ne radi se tu samo o čuvanju djece jer naša djeca imaju još masu aktivnosti i svega nauče u vrtiću,a naše učiteljice ne samo da su divne nego im skidam kapu za sav trud i pažnju koju posvećuju djeci .
Mi kao roditelji smo naravno ponekad nezadovoljni jer vjerovatno svi želimo najbolje svojoj djeci ,ali tu trebamo razmišljati i kao ljudi i pokušati probleme rješavati razgovorom,a ne svađom i prepiskama po portalima ,što po meni nije ni poslovno ni kulturno.

Svi imamo izbor ,ako nam se ne sviđa vrtić možemo djecu upisati u neki drugi .
Za novac koji izdvajamo za vrtić očekujemo možda i previše.

Još samo da dodam da će moja djeca ići u pomenuti vrtić sve dok budu mogli (izuzev ako se nešto promijeni ,odn.ako ne bude kao do sada,a može samo bolje iz dosadašnjeg iskustva)

Meni je dovoljno što moja djeca vole da idu u vrtić,vole učiteljice i ne ostaju u suzama nego sa osmjehom.

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 10:28:02   
salmy


IZVORNA PORUKA: EEDITH

Svi imamo izbor ,ako nam se ne svia vrti moemo djecu upisati u neki drugi .
Za novac koji izdvajamo za vrti oekujemo moda i previe.





slazem se...ovo je privatni vrtic i mogu da rade sta zele...koji zakon i koji roditeljski sastanak...
Ponavljam da je moja seka upisala djecaka u njihov vrtic i poslije mjesec ispisala...nasla tetu i vozdra...nije se svadjala nije dramila...jednostavno nije to to sto je ocekivala za novac koji daje...
a bilo je tu svega...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 8.4.2015 10:32:46 >

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 20:15:24   
UPPUKS
Donosimo objavu demantija Predškolske ustanove "AN-NUR" Sarajevo objavljene na potralu novi.ba

http://novi.ba/clanak/14574/saopstenje-vrtica-an-nur

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 20:41:15   
Hanady RR
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 21:40:46   
Medić*
Ja sam se licno iznenadila kada sam procitala ovo pismo oca. Iz razloga sto sam od mnogo, mogo njih cija djeca idu u tu ustanovu cula samo rijeci hvale.

Idealno nema nigdje sigurno.

Nisam povjerovala u napisao ali jednim dijelom sam mislila sve je moguce, nikada se ne zna. I bas sam cekala da se objelodani istina neka......

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: Privatni vrtici u SA
8.4.2015 21:45:07   
leona81
Istina je uvijek negdje izmedju :)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *