|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
15.3.2017 10:11:58   
aidana

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: škorpija

Smatram da treba provjeravativuvjete boravka djece u privatnim vrtićima, ne treba se oslanjati na savjest vlasnika



ja se ni na kog ne oslanjam
samo na sebe


Pa naravno da ne treba nikom slijepo vjerovati ali mora postojati neki stepen povjerenja inace ne bih mogla uopste ostaviti dijete.

Nego da ja iz radoznalosti odem malo OT. Skorpija je li ti pregledas snimke svaki dan kad dodjes kuci ili mozes preko mob vidjeti sta se desava dok si na poslu?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Privatni vrtici u SA
18.3.2017 18:10:29   
škorpija

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: škorpija

Smatram da treba provjeravativuvjete boravka djece u privatnim vrtićima, ne treba se oslanjati na savjest vlasnika



ja se ni na kog ne oslanjam
samo na sebe


Pa naravno da ne treba nikom slijepo vjerovati ali mora postojati neki stepen povjerenja inace ne bih mogla uopste ostaviti dijete.

Nego da ja iz radoznalosti odem malo OT. Skorpija je li ti pregledas snimke svaki dan kad dodjes kuci ili mozes preko mob vidjeti sta se desava dok si na poslu?

Mogu preko moba direktno gledati, al iskreno ne stignem 😀. A sudeći po maloj teta je divna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Privatni vrtici u SA
21.3.2017 16:12:57   
ema_
I mi smo u vrtić Pony otišli po preporuci prijatelja koji su, također, imali prekrasno iskustvo sa navedenim vrtićem, temeljeno na činjenici da im je dvoje djece, svojevremeno, išlo u isti , te da nisu imali apsolutno nikakvih zamjerki niti primjedaba . Međutim, naglašavam to je bilo nekada,.... Trenutna situacija u navedenom vrtiću, a kojoj sam lično svjedočila je,u najmanju ruku, zabrinjavajuća i ovim putem samo skrećem pažnju roditeljima čija djeca u istom borave da provjere i da redovito provjeravaju uvjete u kojima borave njihova djeca. Također, ne slažem se s komentarom jedne članice da treba imati povjerenja kada se ostavljaju djeca, jer baš kada se o njima radi ne treba i ne smije se ni u koga imati povjerenja i mogu samo reći hvala Bogu pa ga ja nisam imala, pa sam provjerila i uvidjela ono što nisam trebala da uvidim i spoznam

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 12:47:27   
Mama2013
Cao , vidim dugo se nije ništa pisalo .. da li neko ima iskustva sa Smart vrtićem ?

(odgovor članu ema_)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 17:09:26   
Visnja RR
priča se da je extra....da djeca baš uživaju da se pazi na kvalitet ...pogotovo hrane .... e sad ovo je sve po sistemu "rekla kazala"

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 18:27:59   
Mama2013
To sam i ja čula , ali to se pričalo o Montessori kad je tek otvorio kao i o kids landu a poslje se počelo drugačije pričati pa me strah radi toga .. ako ima neko ko ide tamo bila bih zahvalna na iskustvu iz prve ruke

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 20:04:32   
idana_85
Koje su cijene prihvatljive za priatni vrtic? Gledam cijeli dan neke i razlika je i do 100 KM, a rijec je o cijelodnevnom programu.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 20:32:14   
Visnja RR
Ih pa cijene tu idu od 250 pa i do preko 500....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Privatni vrtici u SA
4.9.2017 20:46:58   
Mama2013
Cijene idu od 250KM do 600KM, zavisi sta tebi odgovara

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 9:06:52   
Farah 00
Pozdrav,

Drage mame mozete li mi dati preporuku za privatni vrtic na podrucju Grbavice-Marijin Dvor (ova lokacija nam najvise odgovara) i eventualno na podrucju Opcine Novo Sarajevo i Centra. Moja D ce aBd krajem novembra napuniti 2 godine i planiram je upisati u vrtic. Kod privatnog vrtica mi je primarna higijena, da su tople prostorije, eventualno ako imaju neku manju bastu ili da izvode djecicu vani bilo bi pozeljno.

Vrtic Smart mi je skup za cijenu od 590 KM, tako da mi on otpadauser posted image user posted image

najblizi nam je vrtic Amel i Nur na grbavici pa eventualno iskustva mama sa tim vrticem?

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 9:46:50   
salmy
Vrtić Bombon sve pohvale....Novo Sarajevo
Moj A je išao kod njih u stari vrtić....Sad od sestre sin ide u Bombon...Sve pohvale

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 10:44:50   
lulaloo
vrtic pony, u centru grada blizu zgrade vlade federacije - imaju svoj vlastiti prevoz.

moj mladji ide vec godinu u jaslice - on sretan da ide, mi prezadovoljni :)

cisto, uredno, ima dvoriste, hrana domaca (moj sve poceo da jede - salate, voce, "kuhaniju").

uglavnom, vidi se na djetetu da je zadovoljno i sretno.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 11:28:29   
aidana
Ja sam sina kad je bio manji vodila na radionice u Edukativni Centar Sovice. Tad su bili na Grbavici a sad su se preselili negdje u Hrasno.
Meni se jako svidjelo, tete su divne, bila je manja grupa djece, prostor lijep, cist, jelovnik je bio odlican....ali to je dakle sve bilo prije, nemam svjezih informacija. Ne znam da li sad u novom prostoru primaju djecu mladju od 3 godine.


Znam roditelje koji su zadovoljni i Jabukom na Vracama.

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 11:43:44   
Farah 00
Hvala vam drage moje.
Poslala sam upit Sovicama da li primaju djecu i od 2 godine, mada mm ce D voditi u vrtic i nije da bi mu bas odgovaralo, obzirom da on radi u Centru a Sovice su negdje kod Bosmala.

Najavit cu se da pogledam taj vrtic Pony sto je u Centru, lulaloo koja je cijena za jaslicki uzrast? I jesu li odvojeni po grupama?

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 14:06:29   
lulaloo
cijena za jaslice je 320 KM.

da, odvojeni su po grupama - jaslice (do 3 godine), pa zatim grupe 3-4, 4-5, 5-6.

Imas na FB grupu vrtic pony, pa mozes vidjeti kako otprilike izgledaju prostorije, dvorište, ali naravno - najbolje je uzivo otici i pogledati...


(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 15:11:28   
Visnja RR
Vrtić Pony
http://www.ringeraja.ba/clanak/vrtic-pony_2373.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 21:18:28   
Farah 00
IZVORNA PORUKA: aidana

Ja sam sina kad je bio manji vodila na radionice u Edukativni Centar Sovice. Tad su bili na Grbavici a sad su se preselili negdje u Hrasno.
Meni se jako svidjelo, tete su divne, bila je manja grupa djece, prostor lijep, cist, jelovnik je bio odlican....ali to je dakle sve bilo prije, nemam svjezih informacija. Ne znam da li sad u novom prostoru primaju djecu mladju od 3 godine.


Znam roditelje koji su zadovoljni i Jabukom na Vracama.


Za Sovice su mi javili da pruzaju usluge do 5 sati boravka djece kroz edukativne i zabavne radionice.

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 21:20:32   
Farah 00
Za sad su u opticaju vrtic Pony i Ameln i Nur, otici cu licno u oba pa cemo vidjeti 😊

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2017 23:08:20   
mamita 2013
Sve pohvale za vrtic Pony, moj sin ide vec 3 godine. Divno dvoriste, hrana, super osoblje. Imaju i prevoz koji se dodatno placa. Cesto vode djecu na planine, jezera, u pozoriste, muzej i sl. Uglavnom za svaku preporuku

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Privatni vrtici u SA
6.1.2018 10:19:28   
UPPUKS
Saopštenje iz press službe Vlade Kantona Sarajevo

http://vlada.ks.gov.ba/aktuelnosti/novosti/ministarstvo-za-obrazovanje-nauku-i-mlade-ks-21

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Privatni vrtici u SA
6.1.2018 10:21:02   
UPPUKS
Saopštenje iz udruženja

http://vrtic.ba/Aktivnosti/Clanak/Saopstenje_iz_udruzenja

(odgovor članu UPPUKS)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Privatni vrtici u SA
22.2.2018 0:21:05   
Amra99
Pozdrav svima. Imali neko iskustva sa vrticem Panda na Ilidzi? Imam djecaka 1,5 god. I trazimo vrtic na Ilidzi. Sve preporuke, iskus
tva su dobro dosli.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Privatni vrtici u SA
27.6.2018 13:44:36   
Suncic@
Pozzz vidim da je 0va tema bila podavno, ima li neko ko bi podijelio iskustva u vezi vrtica,cijene usluga itf relacija Hrasno,Grbavica,Kovacici , ...

_____________________________

Idemo dalje, sve do medalje ...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Privatni vrtici u SA
25.6.2019 1:33:50   
knicks
vidio sam da su neku clanovi kritikovali upravu vrtica san. mogu samo potvrditi. vrtic mi se ucinio fin al uprava je nesposobna, neprofesionalna i nekorektna.javili smo se i dobili cijene i onda smo izmaltretirani sa preko 20 mailova da bi nam na kraju bila saopstena cjena za 50 posto skuplja od obecane. dakle za dvoje djece nam je saopstena cjena od 425 prvobitno da bi na kraju nam bilo receno da ce kostati preko 600. razlog je vise nego glup, navodno upisujem djecu na dva mjeseca pa je skuplje. ja sam saopstio da zelim 4 mjeseca a ne dva na sta mi je odgovoreno da tacno poslje dva prestaje skolska godina i da moram uplatiti dva za staru i dva za novu i dakle za 4 mieseca bi mi uzeli 800 km vise jer navodno upisujem po dva mjeseca oba puta i tako od 4 mjeseca oni napravise dva. to su mi mogli odmah reci a oni su me zavlacili 10 dana da bi na kraju povisili cijenu. moram jos dodati da su htjeli vize boravka iako smo oboje iz sarajeva pa jos dokumenata, tako da je lakse firmu otvoriti nego upisat djecu u privatni vrtic. nakon toga nijr bio kraj, htjeli su i taj poviseni iznos odjednom. sve su svemu uprava je odlcna da otjera zainsteresovane i cisto nevjerovatno kakav ton imaju u mailu i na telefonu. dno dna

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1599
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *