|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
1.3.2009 14:36:28   
adannn
Žao mi  je mila....

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
1.3.2009 19:32:25   
SelmydZany
Drage moje puno vam hvala na rijecima utjehe...puno mi znace...vjerujete da sam samu sebe iznenadila kolko sam bila jaka u ovoj situaciji,jer sam inace placljivica...a ovih dana sam se tako jako i hrabro drzala...kao i moj otac,svih ovih godina....tjesila sam svoju malu seku i mamu...necu da mi se one brinu....bit ce sve onako kako Bog odredi....mi tu ne mozemo nista...samo se moliti dragom Bogu...i jos jednom veliko vam hvala....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
1.3.2009 20:55:23   
nikita
SelmydZany Uvijek i zauvijek....  jako mi je zao zbog gubitka, ti se hrabro drzis ,ostani takva!

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
1.3.2009 21:19:11   
Anoniman
žao mi je draga, svi ćemo jednom.user posted image

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
1.3.2009 21:22:32   
Emina*
Jao draga, bas mi je zao...  user posted image   user posted image   user posted image
Da vam svima Allah podari snage da ovo zajedno prebrodite...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
2.3.2009 19:48:58   
SelmydZany
Veliko vam HVALA na podrsci i rijecima utjehe...puno mi to znaci...vasa podrska mi izmamiuser posted image i jos jednom veliko hvala...

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati......
19.12.2009 16:38:53   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: DZANINI

Drage moje kao i sto sam naslova kaze ,...sta kupit svekrvi za rodzendan i to relativno mladoj zeni..zenii koja je jako teska ima sve....i koju puno volim...user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Dobru knjigu, buket cvijeca ili nes sl.



IZVORNA PORUKA: Hanady

Evo tis uper prijedlog...kupi joj dobru knjigu...najnoviji naslov to garant nema. Ili čak možeš kupiti veliki porodični album u koji ćeš staviti par izrađenih slika sebe, svoga muža i nje zajedno i dječice ako imate pa neka ona nastavi u njega redati vaše slike...proširuje finu uspomenu.



IZVORNA PORUKA: Romali

Mi smo nedavno našoj kupili kožne rukavice, bila je presretna. A unaprijed sam znala da je veličina ruk.kao kod mene. Sad je zima pa mi se učinilo prikladno.
Može knjiga, to mi je suuuuuuper poklonuser posted image




IZVORNA PORUKA: DZANINI


IZVORNA PORUKA: Hanady

Evo tis uper prijedlog...kupi joj dobru knjigu...najnoviji naslov to garant nema. Ili čak možeš kupiti veliki porodični album u koji ćeš staviti par izrađenih slika sebe, svoga muža i nje zajedno i dječice ako imate pa neka ona nastavi u njega redati vaše slike...proširuje finu uspomenu.



m mm ovaJ Album mi je super..al gdje sad da ga po ovom vremenu ganjam user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: bebbe

Hehehe... Ja imam dvije svekrve- majku i macehu od mm. Macehi je rodjendan u utorak i mislila sam joj kupiti knjigu i napraviti tortu plus cvijece... Pa, eto... To i predlazem...



IZVORNA PORUKA: anuska08

Lijepi šal ili parfemčić



IZVORNA PORUKA: belmac

albuma maš svugdje kupiti. imaš ih u knjižarama, tržnim centrima...nedavno sam gledala prelijepe u mercatoru sa kožnim okvirima. nije ih teško naći, ako se za to odlučiš.



< Poruku je uredio Visnja RR -- 19.12.2009 16:39:21 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
19.12.2009 16:42:55   
teacher75
nesto od kozmetike, pidzamu, trenerku, novcanik, knjigu, tasnu, sal, maramu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
19.12.2009 16:44:45   
teacher75
jao, bas mi je zao, ja tek sad procitah sve od pocetka:((


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
19.12.2009 17:35:35   
Private
A sta pokloniti svekrvi ako vam je isti dan rodendan kao meni user posted image

Ja bih kupila neku lijepu pidamu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
19.12.2009 20:08:47   
zagy
Mojoj svekrvi se svidjela jedna pidzama u Lisci, pa sam to kontala za slijedeći rodjendan da joj uzmemuser posted image

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
8.1.2010 11:31:22   
Tidzi
Drage moje, ja vjecito patim sa tim sta kupiti svekrvi za rodjendan? Naime, uskoro ce punih 5 godina, od kada smo MM i ja u braku, i od tada je moja svekrva primale poklone, uglavnom u zlatu...mindjuse, ogrlica, prsten, narukvica...u ovo je ukljuceno i 2 rodjenja dijeteta od kojih je ona uvijek dobila nesto od zlata. Prosle godine, nam je dosadilo da joj to poklanjamo, a i dobila je uglavnom sve od toga, odlucimo se da kupimo parfem (Joop), koji isto nije bio bas jeftin i bombonjeru. Kada je vidjela poklon, nije bila bas odusevljena i to se odmah i vidjelo. Jer ona je cudna zena i fakat nikad nije zadovoljna.
Sad ima za 10 dana rodjendan i mi smo joj vec kupili sat. Ali....problem je...sto sam upravo cula da joj je kcerka isto kupila sat i to mi sveki rekla, jer joj je vec to dala prije rodjendana. Mi sad ne znamo sta da radimo. Sta cemo sad? Sta da radim sa satom? Ne zelim ga zadrzati za sebe, jer ih vec dovoljno imam, a i prilicno smo ga platili da ga ostavim da skuplja prasinu.. A i da sat poklonim svojoj seki, ali sta cu i opet njoj kupiti, sta? A ne bi i opet nesto od zlata, jer na ljeto radjam trece dijete i tad nam je tradicionalno da joj nesto poklonimo od zlata. Pomozite molim vas, ocajna sam...


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
8.1.2010 15:07:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Tidzi

Drage moje, ja vjecito patim sa tim sta kupiti svekrvi za rodjendan? Naime, uskoro ce punih 5 godina, od kada smo MM i ja u braku, i od tada je moja svekrva primale poklone, uglavnom u zlatu...mindjuse, ogrlica, prsten, narukvica...u ovo je ukljuceno i 2 rodjenja dijeteta od kojih je ona uvijek dobila nesto od zlata. Prosle godine, nam je dosadilo da joj to poklanjamo, a i dobila je uglavnom sve od toga, odlucimo se da kupimo parfem (Joop), koji isto nije bio bas jeftin i bombonjeru. Kada je vidjela poklon, nije bila bas odusevljena i to se odmah i vidjelo. Jer ona je cudna zena i fakat nikad nije zadovoljna.
Sad ima za 10 dana rodjendan i mi smo joj vec kupili sat. Ali....problem je...sto sam upravo cula da joj je kcerka isto kupila sat i to mi sveki rekla, jer joj je vec to dala prije rodjendana. Mi sad ne znamo sta da radimo. Sta cemo sad? Sta da radim sa satom? Ne zelim ga zadrzati za sebe, jer ih vec dovoljno imam, a i prilicno smo ga platili da ga ostavim da skuplja prasinu.. A i da sat poklonim svojoj seki, ali sta cu i opet njoj kupiti, sta? A ne bi i opet nesto od zlata, jer na ljeto radjam trece dijete i tad nam je tradicionalno da joj nesto poklonimo od zlata. Pomozite molim vas, ocajna sam...



ne kontam ovaj dio???? ko je rodio? sveki? ko? ti? što njoj poklon ako si ti rodila? ja tvoje sveki što se nakitilauser posted image user posted image user posted image
nadam se da je i ona fer i korektna prema tebi kao ti prema njoj (izuzev ako mm samo kupuje poklone svojoj mami pa se onda rečenica i ne pikauser posted image )
Moja sveki ne pridaje važnost rodjendanima, kako ni svojima tako ni svoje djece a osobito ne momuser posted image  tako da sam u prvoj godini braka kupila poklon njoj a već sada ne, nisam joj ni čestitala, mislim i da joj čestitam da bi se iznenadila
Jednostavno takva je osoba, ništa ne obilježava izuzev Bajrama
Meni lakše, ubrzo će meni rodjendan, doći će mi moji i suuperrr

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.1.2010 15:08:58 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
8.1.2010 15:59:42   
Tidzi
U mojoj familiji je bio obicaj i dan danas je, kada rodim dijete, moja majka mni kupim neki poklon u tom smislu, a onda kada ja kod nje budem isla prvi put sa dijetom isto tako kupimo nesto u tom smislu. E, sad ja svojoj mami za rodjendan nikada ne kupujem neke takve poklone koje smo kupovali svekrvi, jer moja je majka skromna zena i nije joj bitno sta so joj kupili, nego da smo se toga sjetili i otisli joj. Dok je svekrva drugi slucaj. Ona cesto nije zadovoljna ni sa vrijednim poklonima, nije ona izabrala i nije po njenom smeku. Jos ona isto, prije nego joj bude rodjendan, na 2-3 mjeseca pocne da kao prica sta bi ona volila sebi kupiti, a to je tako cesto, dato mi shvatimo "sta da joj kupimo za rodjndan, odnosno da trebamo to da kupimo". MM se obicno inervira, pa na kraju nece ni da ide. A sem toga, na kraju krajeva, kad bolje razmislim, ona nama ne poklanja nista, pa nikada nista nismo rekli.
Sto se tice MM, on im nikada ne bi ni cestitao, jer je tako odrastao s njima, a jos manje nesto kupio. Dok sam ja drugacije odgojena. I kod nas nikada poklon nije mjerio koliko je vrijedan, dok se moja sveki, da izvinete, poku..la, pa sad izmislja sta bi. Doslo mi da se razbolim 20.1 kad bude imala rodjendan, neka mi Bog oprosti, al stvarno, ne mogu vise da podnesem taj bezobrazluk.
MM kaze da joj ponesemo sat, ako nesto kaze, da joj kazemo da nismo znali da ce joj kupiti i kcerka, a da smo ga mi vec prije uzeli.


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:23:42   
veeseelaa
izvini al meni je to sve čudno, čemu tolika strepnja od sveki? hoćeš fino može, nećeš ja nikad s njom ni sjela, ne bi da je sto puta rodila mm
Eto mu je pa nek je trpi
Kod mene nema ništa na silu
Nema tog insana da me može prisiliti da s nekim budem ok ako ja to neću jer je isti đubre
Ja ti nemam tih problema, dosta mi je frke oko djeteta još da me neko sa strane zahebava, fino može a Boga mi drugačije ma ni pozdravila je ne bi a o poklonu da ne pričam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:30:13   
milenium
ti jo pokloni sat a ona neka ga zamjeni u zlatarnoj za nešto drugo ako joj se ne sviđa,šta bi ti još trebala i čitat misli šta joj netko drugi kupio ,ma daj nek bude zadovoljna.da je moja takva dobila bi nogu u guz...da prostite!  

a ni meni nije jasan ovaj dio što je i veeesela navela.ti rodila a ona se nakitilauser posted image bome fino!njoj ko bubregu u lojuuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:39:11   
veeseelaa
milenium to su izmislile sverkrve da bi im snaje šta kupile
Fakat nebuloza, ja se porodim i sveki kupujem poklonuser posted image
tako je i ova moja mene izradila, stalno je pričala kako je to red dok mi prsten ne iskamčiuser posted image user posted image user posted image user posted image  kad sam kreten, seljačka politika je najgorauser posted image user posted image user posted image
nek ga stavi u seharu, to je zadnja hedija od meneuser posted image
Bolje da sam svojoj majci kupila, ona me je njegovala nakon poroda, dijete mi čuvala i sad je čuva kad je potrebno al kad sam debil, hebem ti merhametuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:41:55   
milenium
Bolje da sam svojoj majci kupila, ona me je njegovala nakon poroda, dijete mi čuvala i sad je čuva kad je potrebno al kad sam debil, hebem ti merhamet
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e ovo si dobro rekla,čuj da ja njoj kupim prsten?pa nije mi ga ona pravila nego mm da prostite.e svašta ti ću čut.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:42:59   
veeseelaa
Hanadyn prijedlog je najpametniji, kupi joj knjigu i to s naslovom "čangrizava baba"user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.1.2010 0:46:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:45:08   
veeseelaa
ama to je priča da šta iskamči, birvaktile sjeli na selu i dogovorili pravila igreuser posted image
Nijednom mi ne reče kupi majci poklon, koja je to opasna babauser posted image user posted image
a i ja naivna ko francuska sobaricauser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
9.1.2010 0:52:15   
Hanady RR
Mi smo jedan drugome najbolji poklon
[K2501] 22,30 KM user posted image Pisac: Sulejman Bugari
Evo prijedlog nije skupo, a poučno štivo...samo neznam Tidži jel ti vjerski odgovara...a a ko da vjeruj mi za male pare ima da je kvalitetno ušutkaš.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
14.5.2010 20:02:46   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: ziki

Izvinjavam se moderatorima ako ima tema ja je nisam našla.
Potrebne su ideje za dva poklona, muški i ženski. Osobe su 43-44 godina i oboje su doktorirali -u pitanju su moji tetična i amidžić. Ja sam kontala poslovnu torbu-e al me sestra preduhitrila tako da je to otpalo. Sad sam bez ideje. Upomoć



IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja bi im poklonila neki dobar set, naliv pero i hemijsku. Na to bi izgravirala njihova imena ili datum doktoriranja





_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
10.1.2011 15:36:41   
HanaBana
Tati mi je rodjendan u cetvrtak i imam zelju da mu kupim kozni novcanik i kais. Ima li iko ideju gdje bih to mogla naci. Nasla sam kais ali bih volila da to ide u kompletu. Hvala unaprijed.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
10.1.2011 15:37:27   
Skvo RR
Da probas u Moni?

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sta pokloniti za rodjendan svekru/tati?
10.1.2011 15:41:17   
HanaBana
Provjericu i tamo samo nikako nemam vremena da hodam jer sma do 5 na poslu pa moram trcati po Hanu i tu se moj dan zavrsava, jer je ostatk samo posvecen njojuser posted image
hvala na ideji, pogledacu vec nekakouser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *