|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tapete
15.7.2010 22:59:27   
Anoniman
ma znam ja kako to sve izgleda i moji su od kika vijeka imali tapete u stanu... sto kazes tek poslije rata su ih skinuli i tada smo se pravo namucili da ih poskidamo... ali isto tako se sjecam kako je bilo jednostavno za odrzavati... mama je to tako lagano radila... a ovako mi krecimo 2 puta godisnje.... svaki put gletovanje, svaki put zafrkancije jer su nam zidovi katastrofa i uvijek nesto ima da se odljepljuje... pa daj mijesaj boju, te daj valjaj, te daj cisti, te daj ovo, te daj ono... ma bljakica... a inace ti mi to sami sve radimo ja i mm, tako da bi i tapete sami ljepili, sto znaci da ne bi imali tih glavobolja oko majstora... user posted image

(odgovor članu scarlett)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tapete
15.7.2010 23:12:18   
Daj daj
Scarlett hajde "kuci" user posted image imas u Dugi (Mravici) mi bili neki dan. 

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tapete
16.7.2010 9:50:23   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: scarlett

Eto, uspjela sam postaviti slikicu, ako ko vidi ovu tapetu u Sa pleeeeeaaaaaaase, javite mi !!!

Ja sam je vidjela u Pennyju, ali nema više i ne može se poručitiuser posted image user posted image user posted image , a ona bi mi se baš uklapala sa svim. Mislila sam samo jedan zid oblijepiti, uživo je ova tapeta još ljepša i boje su svijetlosmeđe i bež, soba bi izgledala baš toplo.

Dida u pravu si 100%, evo nismo ni počeli raditi stan a s majstorima već muku mućimo, izgleda da je najbolje preuzeti stvar u svoje ruke, pa kako bude...



Jesu li provjerili da li ima u ostalim prodavnicama, jer imaju na tri-četiri lokacije, Nedžarići, Velešići, Vogošća.
Možda, možda imauser posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tapete
16.7.2010 13:04:27   
scarlett
Ma da zvali su, ali nestalooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tapete
26.10.2011 22:21:24   
teacher75
i mi smo u potrazi za tapetom jer hocemo da ukrasimo dio spavace sobe, tacnije dio iznad kreveta, posto su nam zidovi okreceni u svijetlo ljubicastu boju, treba nam neki dezen u ljubicastim nijansama. obisli ambijentu u interexu i penny i nista odgovarajuce ne nadjosmouser posted image gdje jos da pogledamo?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tapete
26.10.2011 23:25:47   
Amelaa RR
Ja sam ove godine kada sam krecila, u spavacoj zid na koji se naslanja krevet stavila tapetu, izabrala na tapete.ba boja ciklame i super je legla na wenge namjestaj.. i nasala u svom gradu distributera..narucila i to je to...
user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.10.2011 23:26:59 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tapete
26.10.2011 23:37:37   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo u potrazi za tapetom jer hocemo da ukrasimo dio spavace sobe, tacnije dio iznad kreveta, posto su nam zidovi okreceni u svijetlo ljubicastu boju, treba nam neki dezen u ljubicastim nijansama. obisli ambijentu u interexu i penny i nista odgovarajuce ne nadjosmouser posted image gdje jos da pogledamo?



u Merkuru na Stupu neki dan dosle zanimljive ..pogledaj

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tapete
26.10.2011 23:45:48   
Amelaa RR
Evo kako je kod mene ispalo...slika je losa..al vidi se..



< Poruku je uredio Amelaa RR -- 26.10.2011 23:50:59 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tapete
27.10.2011 16:01:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Evo kako je kod mene ispalo...slika je losa..al vidi se..



user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tapete
27.10.2011 16:30:50   
Hannan
Teacher, a bi li pokusala sa bojama, mi smo sebi ljetos radili.Boje jesu malo skuplje ali dobijes fantastican izgled.
Evo slike, jest da se boja na mjestima jos nije bila skroz osusila, a ja pozurila sve vratim na mjesto.

user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tapete
27.10.2011 16:46:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hannan

Teacher, a bi li pokusala sa bojama, mi smo sebi ljetos radili.Boje jesu malo skuplje ali dobijes fantastican izgled.
Evo slike, jest da se boja na mjestima jos nije bila skroz osusila, a ja pozurila sve vratim na mjesto.


 

lijepo je ali bih ja ipak radije tapete, dio iznad kreveta se nekako brzo isprlja pa kontam na tapetama ce se manje vidjeti i lakse je ocistiti, a i hocemo da jedan dio te iste tapete zaljepimo na jedan dio americkog plakara kao ukras


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tapete
27.10.2011 16:59:35   
Hannan
Ma da, razumijem te, samo dajem ideju :) jer vidim koliko su ljudi odusevljeni kad dodju i vide...mada meni se nesto nije svidjela ljubicasta, prije sam na istom mjestu imala 3 strafte jabuka zelene, i pozeljela da mijenjam a nisam znala sta bih a muz se zalijepio za ovu,ali na kraju sam zadovoljna.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tapete
31.10.2011 9:42:43   
palachinken

IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo u potrazi za tapetom jer hocemo da ukrasimo dio spavace sobe, tacnije dio iznad kreveta, posto su nam zidovi okreceni u svijetlo ljubicastu boju, treba nam neki dezen u ljubicastim nijansama. obisli ambijentu u interexu i penny i nista odgovarajuce ne nadjosmouser posted image gdje jos da pogledamo?

www.tapete.ba (nadam se da nije reklama), imas dostavu, a imas i spisak prodavnica u Sa gdje ih mozes naci

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tapete
1.11.2011 14:51:08   
animagical
IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo u potrazi za tapetom jer hocemo da ukrasimo dio spavace sobe, tacnije dio iznad kreveta, posto su nam zidovi okreceni u svijetlo ljubicastu boju, treba nam neki dezen u ljubicastim nijansama. obisli ambijentu u interexu i penny i nista odgovarajuce ne nadjosmouser posted image gdje jos da pogledamo?


mi smo djecje tapete nasli u Sentadi na Pofalicima samo ne mogu da se sjetim kako se zove...caparol cini mi se...ugl imaju kataloge i bas puno dezena, jesu malo skuplji ali ako ti ne treba puno rolni onda su ok...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tapete
1.11.2011 15:17:27   
Blue rose RR
Meni se čini da je OBI nabavio tapete u svojoj ponudi, pa odite se raspitati ili nazovite.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tapete
19.11.2011 0:47:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: teacher75

i mi smo u potrazi za tapetom jer hocemo da ukrasimo dio spavace sobe, tacnije dio iznad kreveta, posto su nam zidovi okreceni u svijetlo ljubicas_tu boju, treba nam neki dezen u ljubicas_tim nijansama. obisli ambijentu u interexu i penny i nista odgovarajuce ne nadjosmouser posted image gdje jos da pogledamo?


mi smo djecje tapete nasli u Sentadi na Pofalicima samo ne mogu da se sjetim kako se zove...caparol cini mi se...ugl imaju kataloge i bas puno dezena, jesu malo skuplji ali ako ti ne treba puno rolni onda su ok...

Caparol imaju more tapeta, nemoguce je da ne izaberes nesto sto ti odgovara. Mana im je cijena. Od 39KM pa nadalje...Ja sam uzela za djecju sobu u Caparolu, po 39KM, a za dnevnu u penniju po 25KM. Penny imas u Vogosci, na Velesicima, u Nedzaricima i na mostarskom raskrscu. Ima ih po 19.99Km i 25KM.

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 19.11.2011 1:00:33 >

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Tapete
19.11.2011 0:53:24   
Medić*
Mi smo bas prekjuce za dnevnu sobu  uzeli dekortaivne tapete u Penny, 25 km. Gledali smo u Merkuru, bilo dvije tri vrste lijepih dezena ali nama boja nije odg, cini mi se cijena 39 km, ima nekih i od 25 km. Imas i  u Intershopu ali mi nismo gledali.

< Poruku je uredio medic slatki -- 19.11.2011 0:54:13 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Tapete
19.11.2011 0:58:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Mi smo bas prekjuce za dnevnu sobu  uzeli dekortaivne tapete u Penny, 25 km. Gledali smo u Merkuru, bilo dvije tri vrste lijepih dezena ali nama boja nije odg, cini mi se cijena 39 km, ima nekih i od 25 km. Imas i  u Intershopu ali mi nismo gledali.
Kakve?Slikajuser posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Tapete
29.5.2012 8:49:56   
Miimy
Recite mi gdje mogu kupiti tapetu svijetlo zelena mi treba glat bez ikakvih sara , cvjetova itd. netreba mi puno samo da oblozim tri ladice od jedne vitrinice da mise uklopi uz beby krevetac ..

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Tapete
29.5.2012 8:54:50   
damma

IZVORNA PORUKA: Miimy

Recite mi gdje mogu kupiti tapetu svijetlo zelena mi treba glat bez ikakvih sara , cvjetova itd. netreba mi puno samo da oblozim tri ladice od jedne vitrinice da mise uklopi uz beby krevetac ..


Ja sam planirala uzet te tapete da oblozim plakar u hodniku, trenutno je tamna boja, pa bi nesto svjetlije. Jel idu posebne tapete za to ili..?
Odo ja OT, izvini, valjda ce ti neko odgovorit.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Tapete
29.5.2012 11:36:10   
Hannan
ZA ovo oblaganje bi vam vjerovatno bolje posluzile one samoljepljive tapete, one su onako glat, sa sjajem...e samo je pitanje kakvih boja imaju, ja sam davno prije neke 3-4 g. gledala bile su one neke bijele nijanse, pa kao mermerne i sjecams e d aje bila jedna narandzasta, vjerovatno da sad ima vise izbora nego tada.I cini m ise da su one krace nego ove tapete za zid, cini m ise da je u rolni 5m i cijena je bila oko 6-7KM.
Obicno ih ima u radnjama gdje su boje i lakovi.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Tapete
29.5.2012 11:43:40   
Anoniman
Najveci izbor tapeta ima u Caparolu u Sentadi, a za tu namjenu(oblaganje plocastog namjestaja) najbolje je , mozda, da uzmete one samoljepljive tapete. Ima ih malo u Robotu(ne vjerujem da ima zelena) i OBIu.

(odgovor članu Hannan)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Tapete
29.5.2012 13:24:00   
Miimy
Hvala Vam puno na odgovoru potrazicemo ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Tapete
1.11.2012 12:39:44   
Buduca_mamica
Pozdrav drage moje. Zanima me, ako neko zna, gdje mogu uzeti ljubicaste, jednobojne tapete za zid. Treba mi samo jedan zid da uradim, ali jako je tesko naci jednobojne.. Unaprijed hvalauser posted image user posted image

_____________________________

Ocekujem svoj prvi ponos -svoju djevojcicu 31.12.2012

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Tapete
1.11.2012 12:47:05   
zumbulcica
U peniju je biloprosle godine.A imas velikiizbor i u onoj radnji na Sentadi,blizu Zareuser posted image

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Buduca_mamica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *