|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
26.10.2016 21:24:12   
Emma26
Hvala ti na informaciji, odlucila sam i definitivno idem, samo jos ne znam nikakve detalje, koliko, sta i kako... Slabo sam upucena u sve to...sve mi je nepoznato user posted image

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
30.10.2016 9:44:46   
iselma
Ako nekome trebaju injekcije Merional 75 I.U. rok važenja je 03/2017. Meni je poslije inseminacije ostalo 6 komada.


< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.11.2016 13:01:52 >

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
5.11.2016 10:30:10   
bahçeci
Poštovana,

drago nam je, jer Ste ukazali povjerenje našoj klinici. Vaše hormone ukoliko nisu stariji od šest mjeseci nećete morati ponavljati. HSG ukoliko Ste radili rengenski također nećete ponavljati. Na konsultacijama ćete imati priliku o svemu detaljno da razgovarate sa našim ljekarima i dobit ćete stručno mišljenje u vezi sa Vašim problemom. Sretno!


Vaš Bahçeci tim!

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
5.11.2016 10:30:16   
bahçeci
Poštovana,

drago nam je, jer Ste ukazali povjerenje našoj klinici. Vaše hormone ukoliko nisu stariji od šest mjeseci nećete morati ponavljati. HSG ukoliko Ste radili rengenski također nećete ponavljati. Na konsultacijama ćete imati priliku o svemu detaljno da razgovarate sa našim ljekarima i dobit ćete stručno mišljenje u vezi sa Vašim problemom. Sretno!


Vaš Bahçeci tim!

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
5.11.2016 10:30:56   
bahçeci
Poštovana,

drago nam je, jer Ste ukazali povjerenje našoj klinici. Vaše hormone ukoliko nisu stariji od šest mjeseci nećete morati ponavljati. HSG ukoliko Ste radili rengenski također nećete ponavljati. Na konsultacijama ćete imati priliku o svemu detaljno da razgovarate sa našim ljekarima i dobit ćete stručno mišljenje u vezi sa Vašim problemom. Sretno!


Vaš Bahçeci tim!

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
5.11.2016 10:32:21   
bahçeci
Poštovana,

drago nam je, jer Ste ukazali povjerenje našoj klinici. Vaše hormone ukoliko nisu stariji od šest mjeseci nećete morati ponavljati. HSG ukoliko Ste radili rengenski također nećete ponavljati. Na konsultacijama ćete imati priliku o svemu detaljno da razgovarate sa našim ljekarima i dobit ćete stručno mišljenje u vezi sa Vašim problemom. Sretno!


Vaš Bahçeci tim!

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
5.11.2016 10:37:39   
vrabchica
Postovani,
Bili smo na prvim konsultacijama i zelim da vam kazem da smo prezadovoljni i da smo odlucili biti vasi buduci pacjenti. user posted image
Vidimo se uskoro.
Lijep pozdrav.

(odgovor članu bahçeci)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
20.11.2016 20:24:13   
ajllin
Malo sam kasno usla na forum. Ja sam na samom kraju procesa pa ako bude neki pitanja slobodno. Mada ce vam sve objasniti... sretnoooo
P.s nalaze sve mozete da radite na dipu BESPLATNO

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 8:50:39   
Emma26
Cao, mene sve zanima, ja sam na početku, dobila sam antibiotike da pijem, ja i muz, moramo uraditi seroloske nalaze, zatim Hsg...zanima me gdje si radila seroloske nalaze na dipu ili u domu zdravlja?

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 11:25:49   
ajllin
Sa tim papirom sto su ti dali na klinici za seroloske nalaze odes do svog doma zdravlja gdje se lijecis zamolis doktora da vam da upitnice(objasnis o cemu je rijec i sigurno ce ti dati) zatim sa nekim uputnicama (anti hiv, hepatitis, torc) ides na dip a labarotorijske i intenista ides u svoj dom zdravlja i jedan se radi na transfuziologiji kod stomatoloskog fakulteta. Sve ovo radis besplatno i to ce klinika uvaziti. Za torc na dipu nisu imali reagense ja sam uradidila privatno u biohemu inace su najjeftiniji ali sam novac refundirala od zavoda za zdravstvo 😉. Hsg sam radila u dogovoru sa klinikom u poliklinici sunce i kosta 350. Ako bude jos neki pitanja .. tu sam ☺. Sretnooooo 😁

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 11:40:26   
Emma26
Bas ti hvala... Nije mi Torch naveden da moram raditi samo ovi Anti Hcv, Anti Hiv, toxoplasma lgG+lgM, CMV IgG+lgM, endokrinoloski nalazi(prolactin, TSH) i hormoni FSH, LH, estradiol, progesteron... HSG su i meni rekli u polikl. Sunce... I nakon toga opet sve nalaze donijeti, pa da vidimo sta nije uredu... Na pregledu su mi rekli da su mi blago policisticni jajnici i da to zna praviti problem s terapijo., pa me bas strah da i ovo ne uspije...jer do sad nisam reagovala na neke lijekove za stimulaciju kad sam radila inseminaciju... :-(

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 15:17:49   
ajllin
toxoplasma lgG+lgM, CMV IgG+lgM, ovo je torch ☺ i hormone mozed da radis na dipu. Komplet hormonska slika je 14 km . Nemoj da se sikiras ☺ uzmi i femisan A kapi nije na odmet jer su super ☺

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 15:24:23   
Emma26
Hoću, pila sam ih i prije... Nisu mi za kapi nista rekli.. Ali su za cajeve macina trava i virak rekli da prestanem piti... Bas cu pitat za kapi slijedeci put kad odem... Jesu li tebi rekli da ih pijes? Radila si vto? Sad cekas test ili?

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
21.11.2016 17:28:07   
ajllin
Za kapi je bio moj savjet ☺ mislim na priodnoj bazi lijek ili caj ti me moze naskodit ☺

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
4.1.2017 13:08:13   
3_godine
Drage ženice, ukoliko nekom bude potrebno, povoljno bih prodala ampule puregona i štopericu Ovitrelle. Terapija je kupljena polovinom novembra u Beogradu jer sam se taj mjesec spremala za svoj 2. postupak u New life, medjutim nekim cudom (zaista cudom) sam ostala trudna taj mjesec tako da mi je kompletna terapija ostala. Dio sam već prodala a za sada imam još ovo dvoje. Možete mi se javiti na pp.

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
9.1.2017 13:01:57   
Emma26
Mene zanima šta u slučaju da mi hormoni nisu uredni? Mislim na drugi dan ciklusa kad bi trebala početi piti terapiju? Ne počinjem s terapijom i čekam slijedeći ciklus ili?

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
9.1.2017 13:30:54   
ajllin
Ceka se sljedeci ciklus

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
11.5.2017 13:48:42   
amiyca
Kod nas je dijagnoza sekundarni sterilitet. Prosle godine smo prikupili nalaze, ali zbog privatnih problema nismo krenuli u postupak na klinici. Nalazi supruga su bili u redu, kao i moji. Da li je nalaz HSG od prosle godine valjan ili se treba ponoviti? Ostale nalaze smo gotovo sve prikupili pa bismo trebali doci na nove konsultacije do kraja maja i krenuti u predlozeni postupak.

_____________________________

Sunce mamino 20.04.2012

(odgovor članu ajllin)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Bahçeci BiH IVF Centar Sarajevo
15.5.2017 17:44:53   
are
Postovani, radi li se kod vas sveobuhvatno pretrazivanje hromozoma i koja je cijena? i koja je cijena za PGD?

(odgovor članu amiyca)
Neposredna veza do poruke: 144
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *