|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 11:59:16   
morenaa
Marincii super su ti nalazi..
moj djecak je veliki momak, iduce godine skolaracuser posted image a curi ce sad 2god, skinuli smo pelenu,spava u svojoj sobi tako da je i ona velika.. jako je nemirna, suprotnost potpuna u odnosu na brata pa mislim da ce nam biti bas zabavno kad se rodi bebicauser posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 12:06:37   
marinčii
Ovaj moj jos nema svoje sobe tako da je spava s nama a i kada mu kazemo da ce mo mu praviti sobu buni se kaze necu ja sam da spavam ,bas je neka velika maza i tesko mu se odvojit od mene.A i on polazi iduce godine u skolu ,mogu ti reci da me bas strah al valjda i to prodje dobro.
KO tebi vodi trudnocu?jesi bila vec na pregledu?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 12:45:01   
elma_87
jel koja od vas placljiva u trudnoci? ja ne znam sta je ovo. na svaku glupost odvalim plakati, ne mogu da dodjem sebi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 12:49:22   
morenaa
Marinci trudnocu mi vodi dr Bjelanovic, tebi?
Elma i ja sam osjetljivija iako ne placem , ma hormoni su cudouser posted image

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 12:57:47   
Andy_Bec23
Evo mene ja spavala ;) joj bas fino ... Ma ne boli vise kazem vam ja to sta bebac raste i siri se sve ;)

Marinci super za nalaze da tako ostane do kraja;)

Gdje nam je vanchi i ona ceka nalaze nadam se da je sve ok....

Vidim da sam ovdje skoro sve imaju djecu? Nisam valda jedina kome je prvo?

Moj prinz je pravo aktivan danas ... Neda mi da spavam ,danas bas udara pravo ;)

Rose_87 zar vi jos imate sunca? Zavidim u nas kisa vec 2 dana ;(

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 12.9.2014 13:01:02 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 12:58:23   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: elma_87

jel koja od vas placljiva u trudnoci? ja ne znam sta je ovo. na svaku glupost odvalim plakati, ne mogu da dodjem sebi... user posted image user posted image user posted image



Trudnicki hormoni ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 13:04:28   
elma_87
Andy drago mi je da ti je boljeuser posted image

Malo mi neobicno sto me ovako drmaju hormoni user posted image Sa prvim nije bilo tako. Mozda sam postala osjetljivija na ovu svoju smizlu :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 13:30:13   
rose 87
andy i kod nas je dva dana padala i danas pravo lijepo,nigdje oblacka,evo sad dosli umorila sam se pravo,uzela sebi 2 trenerkice da imam po kuci pa sad odoh da ih isprobam,danas cemo rostilj-mm mislim haha,tako da odmaram samo
joj znoji li se koja od vas vise u trudnoci,mene nekad stid bude,jos koristim i deo i stik i sve,nije mi ovako bilo prije trudnoce...


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 13:38:04   
almondray
Morena kad je tvojoj curi rođ:?
Mom mališi je 02.11 a ostala sam user posted image na isti dan kao i prije 2 god. user posted image termin mi je 12.11 aBd kao i I što je trebao biti.
user posted image bravo za pelenu, meni je to bio br.1 zadatak preko ljeta.Sreća išlo je lagano, ko bi kupovao duple peleneuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 13:45:05   
almondray
Marinči user posted image bravo za nalaze.
Meni je sad dobro , hvala na pitanju.Možda je bila prehlada...a možda sam i preforsirala , ko zna.
Andy imaćeš i ti svoju gardu ako Bod dauser posted image ništa nisi propustila.Meni moji krv popiše kad su zajedno.Dođe mi da vrištim.Stariji kojem je 9,5 je baš bezobrazan , sve će uraditi samo malog da iznervira, rasplače...onda ja galamim , pa se svi unervoze, ludnicauser posted image kako će tek biti kad još jedan bato dođe user posted image

Eh juče sam imala prve bh kontrakcije, i to me uhvatiše kad sam krenula do trgovine.Došlo mi je da sjednem na stepenice i da se skupimuser posted image .Ne boli ništa samo taj neki osjećaj koji me tjera da se savijem u klupko.Došla kući i pod tuš...posle nekog vremena prestadoše.A bilo ih je bgm svake 3-4 min , jedno pola satauser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 13:47:50   
vanchi88
vanchi je tuuu
samo ja sam 6h iza vas u vremenskoj zoni tako da sam ja tek sada ustalaaaa user posted image
idem doruckovati sa mm pa na kontrolu, javljam se za koji sat...
kisss user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 14:16:10   
marinčii
MORENAA ja sam kod ZAdre sada i ionako ne ci i mi se los ,vidjet cemo.
ALMOND i ja zadnji dana imam te bh kontrakcije sve cesce nisu bolne i traju svega nekoliko sekundi ,obicno me uhvate kad sta radim i saginjem se.
ELMA87 ja sam tti isto placljiva,jel procitam neku tuznu vijest glddam film placem ko kisna godina mada nisam neko mjerilo jer sam inace takva ne samo u trudnoci

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 16:05:11   
morenaa

IZVORNA PORUKA: almondray

Morena kad je tvojoj curi rođ:?
Mom mališi je 02.11 a ostala sam user posted image na isti dan kao i prije 2 god. user posted image termin mi je 12.11 aBd kao i I što je trebao biti.
user posted image bravo za pelenu, meni je to bio br.1 zadatak preko ljeta.Sreća išlo je lagano, ko bi kupovao duple peleneuser posted image

29.10. Oni su bas vrsnjaciuser posted image
a moja smizla je bas zivahna i vezana za mene, nemam pojma kako ce ona prihvatiti bebu. Dok mi je N. Uvijek bio mirno dijete, nikad apsolutno nikad nije bio ni ljubomoran na seku niti ju je ikad udario il slicno. Al zato ona nadoknadi i za sebe i za njegauser posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 17:05:03   
Pingvina
Ja sam uskocila samo da vam mahnem i pozelim ugodne trudnoce svima od reda..posebno mojoj Andy...I slucajno ugledam da je i Vanchi tu...da znas da si me obradovala bas, bas...Drzim fige mile moje okruglice..user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 17:07:45   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Pingvina

Ja sam uskocila samo da vam mahnem i pozelim ugodne trudnoce svima od reda..posebno mojoj Andy...I slucajno ugledam da je i Vanchi tu...da znas da si me obradovala bas, bas...Drzim fige mile moje okruglice..user posted image user posted image



Pingiiiiiiiiiiiiiiiiiii ljubiiiii nam druga nasega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 19:21:06   
vedada
samo da pozdravim sve trudnice :-) sto nas ima masla, meni termin 04.02.2015 :-)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 19:45:02   
marinčii
DV trudnice gdje ste sve ,kako prodje dan .Ja taman vecerala i mogu reci da mi zadnji par dana manje muka a ja odma krenem brinuti kako da sad se odjednom smanji ,uh jesmo mi zene bas cudne.
VANCHII kako bi na pregledu?jesu uredni nalazi?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 20:33:30   
milenium

IZVORNA PORUKA: almondray

Morena kad je tvojoj curi rođ:?
Mom mališi je 02.11 a ostala sam user posted image na isti dan kao i prije 2 god. user posted image termin mi je 12.11 aBd kao i I što je trebao biti.
user posted image bravo za pelenu, meni je to bio br.1 zadatak preko ljeta.Sreća išlo je lagano, ko bi kupovao duple peleneuser posted image

nisam te zapazila ovdje,al nisam ni ja česta sa javljanjima. još ja neki dan čitala temu razgovori u očekivanju iz 2012 svih 9 mjeseci jer me zanimalo kako sam se osjećala u prošloj trudnoći. malo sam ove razgovore zapostavila radi one grupe na fb ali kao što kaže andi tamo se detaljiše,nekad se izgubim,nemam pojma tko je tko a ovdje sve pohvatam po nadimcima. almondrai pa ti onda zatrudnila kad je prvom bilo godinu i 3 mj? jel ti ovo sad drugo il treće? ja sam isto ostala trudna kad je ovom bilo godinu i 3 m,skoro pa na isti datum,baš kao i kod tebe.

andi Beč i morena ne znamo spol jer mi je posteljica bila nisko pa je i djete nekako ''zabačeno'' skupljeno pa dr nije mogao vidjeti.mislim da će u pon reći,a nadam se i da se ta posteljica digne.
morena i kod mene kao i kod tebe cura i momak pa nam sad svejedno za spol.samo nek je zdravo.

elma plačljivost je normalna,rasplače me i reklama nekauser posted image nekad mislim da sam pukla.

rose ja se isto znojim,najčešće po noći,ujutro sva mokra.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 22:18:21   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

DV trudnice gdje ste sve ,kako prodje dan .Ja taman vecerala i mogu reci da mi zadnji par dana manje muka a ja odma krenem brinuti kako da sad se odjednom smanji ,uh jesmo mi zene bas cudne.
VANCHII kako bi na pregledu?jesu uredni nalazi?

user posted image user posted image
Dobro sad imaš lupanje konkretno tako da znaš da je bebać tu.HB živ i zdrav.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 22:31:35   
marinčii

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: marinčii

DV trudnice gdje ste sve ,kako prodje dan .Ja taman vecerala i mogu reci da mi zadnji par dana manje muka a ja odma krenem brinuti kako da sad se odjednom smanji ,uh jesmo mi zene bas cudne.
VANCHII kako bi na pregledu?jesu uredni nalazi?

user posted image user posted image
Dobro sad imaš lupanje konkretno tako da znaš da je bebać tu.HB živ i zdrav.

ma sreca mi kratko trajala maloprije sam povratila ,tako mi i treba kad sama sebi prizivam.:)

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 23:00:13   
vanchi88
cao cure
ne znam ima li jos koga s obzirom da je kod vas vec 23h :)
nalazi su super. Glukoza 7. sto je idealno nakon OGTT. Zeljezo takodje dobro. na vrijeme sve ide....pregledala me dole po prvi put i cervix je visoko, tvrd i zatvoren sto je odlicno. Iduca kontrola 23.9... od sad na svake dve nedelje

andy - ako te boli trba znaj da raste, ja sam danas bas dobila potvrdu od svoje doktorice jer sam je pitala jel normalno da nekad me boli kao kad trebam dobiti i sasvim je to uredu... tako da ne brini,samo znaci da trba raste user posted image
pingvina - javi nam se cesce


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
12.9.2014 23:09:32   
vanchi88
marinci...
i ja cu se izgleda opet pridruziiti povracanju i mucnini....pocelo je po malo opet kao u pocetkuuu
pogotovo kad osjetim glad, odmah i muka uz to...

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
13.9.2014 8:52:16   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

marinci...
i ja cu se izgleda opet pridruziiti povracanju i mucnini....pocelo je po malo opet kao u pocetkuuu
pogotovo kad osjetim glad, odmah i muka uz to...



Jutro drage moje, koje tmurno vrijeme uzas ;( kisa pada ne prestaje ;(

Vanchi duso drago mi je ds je nalaz uredan i da je sve kako treba ;) a sto se tice bolova i ja sam mislila da je tako jer raste i nema zasto drugo da boli ;)
Ja idem u utorak na taj test , valda ce sve bit ok ;)

Joj ja vam smrcem i kasljem ;( a sad sam pirila nos sama krv ;( samo da se ne prehladim ....

Mi idemo poslje sa prijateljima u muzej tranvaja i obda ce mo vidjet sta dalje ;)

Ovsj moj bebac je juce bio lud, cjeli dan skako pa umiri se na pol sata pa opet skace haha ;) joj ja uzivam u tome ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
13.9.2014 8:54:37   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

marinci...
i ja cu se izgleda opet pridruziiti povracanju i mucnini....pocelo je po malo opet kao u pocetkuuu
pogotovo kad osjetim glad, odmah i muka uz to...



Draga moja i meni je muka cesto kad osjetim glad... Moja doktorica je rekla da je to zato sto maternica pritisce zeludac i da moguce da mi bude muka tako da nemoj se sekirat ;) mozda te nekad samo uhvati ko i mene ;) uzmes sitnicj i pojedes ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Septembar
13.9.2014 10:10:44   
elma_87
Zdravo zenice
Evo ja malo uletih na brzaka dok ispijam kaficu. Mi danas idemo kod sveki za vikend. Odoh da se malo odmorim dok jos uvijek ne zan da sam trudna. Onda ce poceti da me tovi hranom user posted image

Rose87 ja se nisam znojila u trudnoci, ali zato poslije poroda sam morala tri puta navece da presvlacim pidjamu (minumum). Imala sam osjecaj da se topim. I opcenito, odkako sam rodila znojim se vise i neugodnijeg je mirisa nego prije. Valjda su hormoni odradili svoje.

Almondray ja bih voljela da uspijem skinuti pelenu prije prinove. Curica bi trebala imati 1g i 8mj kad dodje drugo abd.
Ja sam u prethodnoj trudnoci isto imala te bh kontrakcije. Nije mi bas bio ugodan osjeca. Tracak straha stalno prisutan user posted image


(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *