|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.3.2010 12:02:17   
anidla
nama je jos puno do rodjendana, ali cesto sebe uhvatim kako mastam i kontam kako i sta....zamisljam....zelim akBgda da taj dan bude poseban, bas kao i onog dana kad se Noa rodio...user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.3.2010 12:21:46   
Nejrica
Ja vam mogu iz prve ruke prenijeti moje iskustvo sa rodjendanom,jer smo to prosli i to jako uspjesnouser posted image user posted image
S obzirom da nasi prijatelji nemaju djece,ustvari ima samo jedan par,mi smo odlucili da njih zovemo malo kasnije na kolace,a posto svi rade,po svemu sudeci ce to tek biti slijedeci vikend,pa se skoro i ne broji kao rodjendan,ali eto.

U srijedu smo zvali rodbinu,pa nas je bilo oko 20,al bas taman,nije bilo ni previse guzve.
Mi smo ispekli jagnje i posluzivali ga sa zapecenim krompirom.Pravila sam sirnicu i burek,bila hladna plata sa prsutom,sudjukom,sirom i jajima,a salate-kombinacija kiselih krastavaca i paprika,a druga svjezi kupus sa paradajzom.
Torta Bumba,moja mama pravila baklavu,rodica donijela jos jednu tortu...sokovi,pice,kafa...i bilo stvarno super.I narod je bio obrazli,nisu sad zasjeli do zore,ma ja sam prezadovoljna.
Posto smo imali jos dva druga,uzela im ja kapice,balone,ma svi su bili sretni.
Nadam se da sam pomogla i da cete imati i vi slatke rodjkase!


< Poruku je uredio Nejrica -- 1.3.2010 12:23:08 >


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.3.2010 12:26:15   
anidla
ja zamisljam prvi rodjendan sa puno male djece, da slusaju djecije pjesmice, i da smo svi veselo obuceni...u mojoj masti ja sam rucno napravila pozivnice i male zahvalnice, uredila sam sobu kao igraonu sa puno balona, zastavica, maski, trubica user posted image user posted image user posted image user posted image luda sam ali eto, nije zabranjeno mastati a nekad i tu mastu pretvoriti u stvarnost....

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
1.3.2010 12:35:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

IZVORNA PORUKA: dadada

tako sam i ja kontala...meza, neko peceno meso, salate


Samo za tebe sam sad stavila ovdje jedan recept user posted image

Salata Mimoza





user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 21:37:35   
R&T@
hocu da aktiviram ovu temu jer ce, abd, biti ubrzo nekoliko malih velikih slavljenika!
Mi brojimo dane, još 22 dana,abd.
Prvo se hvalim: našli haljinicu i svu opremu.
u bbi centru
Tetka, moja sestra, sve kupila.
Puuuuuno joj hvalauser posted image
(Slikat cu vam sutra)
Zatim, Elma pristala da napravi tortu (Necu reci kakvu da Sahara misli...user posted image )
MM ubijedila da proslava ne bude u kući...pa odmah posla manje...
h
hajde ostali (martovski i aprilski slavljenici)da vidimo sta planirte?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 21:45:26   
malena_t
Nama je rođendan u narednu nedjelju. Nakon duuuuuuuuuuugo, duuuuuuuuuugo mozganja odlučili smo da dan uoči rođendana organizujemo ručak za familiju, biće jedno 20-ak ljudi. Na rođendan popodne pravimo zabavu za malu raju, a uveče ćemo ugostiti par prijatelja koji još nemaju malu raju.
Nadamo se da će biti lijepouser posted image  


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 21:48:38   
noaa

IZVORNA PORUKA: malena_t

Nama je rođendan u narednu nedjelju. Nakon duuuuuuuuuuugo, duuuuuuuuuugo mozganja odlučili smo da dan uoči rođendana organizujemo ručak za familiju, biće jedno 20-ak ljudi. Na rođendan popodne pravimo zabavu za malu raju, a uveče ćemo ugostiti par prijatelja koji još nemaju malu raju.
Nadamo se da će biti lijepouser posted image  


eh kod nas taj dio za rodbinu ide sutra pa javim detaljeuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:08:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

hocu da aktiviram ovu temu jer ce, abd, biti ubrzo nekoliko malih velikih slavljenika!
Mi brojimo dane, još 22 dana,abd.
Prvo se hvalim: našli haljinicu i svu opremu.
u bbi centru
Tetka, moja sestra, sve kupila.
Puuuuuno joj hvalauser posted image
(Slikat cu vam sutra)
Zatim, Elma pristala da napravi tortu (Necu reci kakvu da Sahara misli...user posted image )
MM ubijedila da proslava ne bude u kući...pa odmah posla manje...
h
hajde ostali (martovski i aprilski slavljenici)da vidimo sta planirte?



Prvo nemoj ti meni da ja mislim, da nije teta Elma prodala moju idejuuser posted image , i nama je rekla praviti,a bas me zanima sta cete obuciuser posted image , necemo kopirati majke mi, i ja sam kupila ali nam fale neke cipelice, zapravo imamo jedne ali bi mi svecanije, joj cure koliko sad rodjendana ima, jupiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:16:10   
Anoniman
Otvorih, tek evo mi sahareuser posted image ...prvo izviniuser posted image bum ispravila

a ja evo opet sva se preznojavam kontajuci sta cu i kako cu...mislim, ljudi su pozvani...nazad vise nemauser posted image e sad pod br. 1 sta da mu obucem?
br.2 sta ako mi torta neuspijeuser posted image user posted image
br.3 sta da napravim za malu raju..mislim za jesti (2 god., 6 mjeseci i Andrej)

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:16:33   
Hanady RR
uh mi ćemo sada samo da čestitamo i posmatramo...vala neka je i 1 rođendan poršao. sahara ako ti odgovaraju jedne zlatne uz tu kombinaciju javi se na PP jer mi samo obuli za rođendan i eto sad nam već male porasla nam nona za broj. Cipe su 20-21( s tim da je to broj ustavri 19-20 jer su malo uži i kraći model kao baletanke a imaju onaj dio za zakopčat oko gležnja)


< Poruku je uredio Hanady -- 13.3.2010 22:19:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:19:45   
R&T@
Mi, kao stariji, imamo prioritet user posted image user posted image
odala nam elma sveuser posted image
Haljina je tamno bež sa naranđastim ,nema rukava ali je majica iz iste kolekcije.
a stramplice smo "krvavo" platile, skoro 20 km, uh
nemamo ni mi cipeliceuser posted image
kakva je vasa haljina?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:22:59   
Anoniman
Hanady, hvala za cipe, malo nam je to veliko, ma ne brini ima i papa, moja mama isplela, ha ja, kad joj obucem haljinicu bez rukava i pletene pape, ma bit ce k'o bombonauser posted image user posted image user posted image
dadada, ma nisi ti kriva, ali mii moras sve ispricati o tom dogadjaju veceras, jer i ja trebam prije posla na sis, a z amalu raju pa nemas sta spremati, ta beba od 6 mjeseci moze dobiti teglicu neceg aod cika Hippa, tvoj Andrej malo torte i svega ostaloga, a to dijete od 2 godine vala mozes i u granap poslati a kamoli da brines sta ce jesti, hihihihi

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:27:44   
Anoniman
tajra, grrrrrrrrrrrrrrrrrr, nemoj da zenu sad zovem,user posted image , a ja sam kupila dvije haljinice i ne znam koju bih, morat cu ih slikati pa da pomognete, uglavnom jedna je bijel sa nekim cvijecem, pa je ustvari jarkih boja, ovaj malo zelena, zuta, ma ne znam nemojte me viseuser posted image

< Poruku je uredio sahara -- 13.3.2010 22:28:55 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:29:31   
R&T@
IZVORNA PORUKA: sahara

Hanady, hvala za cipe, malo nam je to veliko, ma ne brini ima i papa, moja mama isplela, ha ja, kad joj obucem haljinicu bez rukava i pletene pape, ma bit ce k'o bombonauser posted image user posted image user posted image
dadada, ma nisi ti kriva, ali mii moras sve ispricati o tom dogadjaju veceras, jer i ja trebam prije posla na sis, a z amalu raju pa nemas sta spremati, ta beba od 6 mjeseci moze dobiti teglicu neceg aod cika Hippa, tvoj Andrej malo torte i svega ostaloga, a to dijete od 2 godine vala mozes i u granap poslati a kamoli da brines sta ce jesti, hihihihi


Što me nasmija....Luda si skroz.....
Ali si upravu, ono ce i onako jesti šta stigne sa stola.

A, Andrej ce garant jesti kupovnu zeljanicuuser posted image

Izgleda da smo obje za haljinu bježale od roze boje....

< Poruku je uredio tajra -- 13.3.2010 22:31:03 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:30:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Otvorih, tek evo mi sahareuser posted image ...prvo izviniuser posted image bum ispravila

a ja evo opet sva se preznojavam kontajuci sta cu i kako cu...mislim, ljudi su pozvani...nazad vise nemauser posted image e sad pod br. 1 sta da mu obucem?
br.2 sta ako mi torta neuspijeuser posted image user posted image
br.3 sta da napravim za malu raju..mislim za jesti (2 god., 6 mjeseci i Andrej)



e ti si meni super user posted image
pozvala pa planira...dobro evo pomoć za tebe
meni se jako sviđaju dečkići u onim prslucima pletenim kulerskim a ispod košuljica i to karirana i tako dajem ti sugestiju da odeš do teranove tamo je prsluče u kombinaciji bijelo, plavo i bordo na sniženju i košta 19 Km a košulje su im po 20 Km i ima jedna divna bordo bijela i na to farmerkice a najslađe sam vidjela ZARi uski model farmerkica i koštaju 15km. elem obukoh ga.
tortu pravi dan prije računaj da ti do jedno 3-4 sata popodne bude gotova ako neuspije elma će ti garant pomoći a ima i drugih slastičarni tipa fantazija, kolačara itd.
a šta spremiti za malu raju:
1. na nekoj od tema sam postavila slike sa rođendana svoje starije curice a imaju i recepti 3-4 jednostavne stavri koja djeca naprosto obožavaju...savici od paštete, kockice od palnete, čim nađem tu temu budem ti prekopirala i da posljednje što sam porbala praviti i super je ispalo imaš na temi recepti, recepti cancone male...malo posla, vrlo ukusno, inovativno i dosta ispadne a djeca vole.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:34:55   
malena_t
IZVORNA PORUKA: sahara

a z amalu raju pa nemas sta spremati, ta beba od 6 mjeseci moze dobiti teglicu neceg aod cika Hippa, tvoj Andrej malo torte i svega ostaloga, a to dijete od 2 godine vala mozes i u granap poslati a kamoli da brines sta ce jesti, hihihihi




Hihihihihihuser posted image user posted image user posted image

A za ovo pod brojem dva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Joooooooooj žene, moj sin nosi cipelice broj 23user posted image

Koliko koštaju torte kod teta Elme, ako nije tajna?


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:36:55   
Apotekarka
dadda pogledaj na mom albumu sliku kosuljice sto mu je baka kupila meni je pravo super,mozes tako nesto...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:37:00   
Hanady RR
e valjad si porčitala nisma ni ja trebala pisat cjenu ebi ga zanijela se.


< Poruku je uredio Hanady -- 13.3.2010 22:40:14 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:37:52   
Anoniman
malena_t, poslat cu ti ja pp sa cijenama da ne reklamiramo ovdje, ok, a nisam skontala cemuuser posted image

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:40:52   
malena_t
Hvala tiuser posted image

Pitala je šta ako torta ne uspije, pa to user posted image . U svakom slučaju svaka čast pa se usudi sama praviti tortu. dadada user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:41:27   
R&T@
možda žena ne zna da dada sama pravi tortu?
A to za broj cipelica, moja starija cura ima tri godine i nosi broj 28...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:42:19   
malena_t
Vidjela sam Hanady, a vidjela sam i tortuuser posted image Hvala user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:51:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: dadada

Otvorih, tek evo mi sahareuser posted image ...prvo izviniuser posted image bum ispravila

a ja evo opet sva se preznojavam kontajuci sta cu i kako cu...mislim, ljudi su pozvani...nazad vise nemauser posted image e sad pod br. 1 sta da mu obucem?
br.2 sta ako mi torta neuspijeuser posted image user posted image
br.3 sta da napravim za malu raju..mislim za jesti (2 god., 6 mjeseci i Andrej)



e ti si meni super user posted image
pozvala pa planira...dobro evo pomoć za tebe
meni se jako sviđaju dečkići u onim prslucima pletenim kulerskim a ispod košuljica i to karirana i tako dajem ti sugestiju da odeš do teranove tamo je prsluče u kombinaciji bijelo, plavo i bordo na sniženju i košta 19 Km a košulje su im po 20 Km i ima jedna divna bordo bijela i na to farmerkice a najslađe sam vidjela ZARi uski model farmerkica i koštaju 15km. elem obukoh ga.
tortu pravi dan prije računaj da ti do jedno 3-4 sata popodne bude gotova ako neuspije elma će ti garant pomoći a ima i drugih slastičarni tipa fantazija, kolačara itd.
a šta spremiti za malu raju:
1. na nekoj od tema sam postavila slike sa rođendana svoje starije curice a imaju i recepti 3-4 jednostavne stavri koja djeca naprosto obožavaju...savici od paštete, kockice od palnete, čim nađem tu temu budem ti prekopirala i da posljednje što sam porbala praviti i super je ispalo imaš na temi recepti, recepti cancone male...malo posla, vrlo ukusno, inovativno i dosta ispadne a djeca vole.


aj lajk, aj lajk...hvaaalaaaa....upeglacu ja tebe da se sjetis recepta ako link nenadjesuser posted image

Sutra definitivno moram taj fondant probati, da znam sta me ceka

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 22:58:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Hanady, hvala za cipe, malo nam je to veliko, ma ne brini ima i papa, moja mama isplela, ha ja, kad joj obucem haljinicu bez rukava i pletene pape, ma bit ce k'o bombonauser posted image user posted image user posted image
dadada, ma nisi ti kriva, ali mii moras sve ispricati o tom dogadjaju veceras, jer i ja trebam prije posla na sis, a z amalu raju pa nemas sta spremati, ta beba od 6 mjeseci moze dobiti teglicu neceg aod cika Hippa, tvoj Andrej malo torte i svega ostaloga, a to dijete od 2 godine vala mozes i u granap poslati a kamoli da brines sta ce jesti, hihihihi


user posted image user posted image user posted image user posted image pa vjeruj mi ko mu je mater ne bi me ni cudilo da ga posalje u granapuser posted image user posted image user posted image ...sram me bilo kako pricam o svojoj najdrugariciuser posted image

Jos sam zaboravila da ima i jedna trudnicauser posted image user posted image

dam ti br. od mog gaya, samo budi spremna na sveuser posted image D. me zove lokicauser posted image user posted image ma u svakom slucaju me bolje sisa od moje stare i friza ala glup glupljiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
13.3.2010 23:04:13   
Anoniman
Hvala zene...odoh sad spavat da nastavim s nocnim morama a sutra po albumima da vam marisem ideje

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *