|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2010 22:42:02   
noaa
tajra super su cipeliceuser posted image a ovoj mojoj br 18 vec mjesecima kupila joj predivne sandalice br 19 dabogda da ih ovo ljeto pronosa noga ko ustipakuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2010 22:44:30   
R&T@
Znam, znam.....
Samo se ja tjesim, a u kaucu imam barem 50 pari, brojevi od 16 do 27.
Pa nek od tih bira,........

Lude mame, treba i ovo na onu temu pribor za djevojcice.....
OT, Hanady, gdje ta radnja na čarsiji sa snalicama?????!!!!!!!!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2010 22:48:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Znam, znam.....
Samo se ja tjesim, a u kaucu imam barem 50 pari, brojevi od 1' do 27.
Pa nek od tih bira,........

Lude mame, treba i ovo na onu temu pribor za djevojcice.....
OT, Hanady, gdje ta radnja na čarsiji sa snalicama?????!!!!!!!!

kad kreneš od sebilja prema kovačima pješke onom kaldrmom pa fino uz brdo na desnu stranu prije stepenica za kovače..nemožeš fulit blješti pravo od šanlica i džiža :)


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2010 22:52:35   
noaa
ima li u SA Kozmo? ja veceras prvi put usla i pala na dupeuser posted image snalica,rajfova i ostalog accessoriza ko u prici.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
29.3.2010 23:58:44   
škorpija
ima u BBI

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
30.3.2010 1:31:09   
malena_t
Hvala vam ženeuser posted image

tajra cipelice su superuser posted image a što se slanih rolata tiče super su za ovakve prilike, posebno ako ima mama sa dječicomuser posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 20:50:30   
Anoniman
Evo obiljezismo iliti proslavismo i mi prvi rodjendancic, bar sto se tice ovog dijela oko sisanog kuma i te stvari, a sutra, prekosutra itd. nastavljamo festati sa dragim ljudima.
Mi smo super prosli, moja i mm mama skuhale neka jela, a mi kupili pecenja i torticu, naravno pica i te popratne sitnice i laganiniuser posted image , bilo je slatko, A bila malo pospana ali izdrzala je, ljubi je majka, i rekla sam jedva cekam kad ce joj lupam 18. rodj. ono da sama slavi sa rajomuser posted image

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 21:10:01   
shejla
evo i ja se sjetih ove teme user posted image
obiljezili smo rodjendancic (familijarno i moji najbolji prijatelji, bez puno guzve) bilo je super user posted image  

Na meniju bilo:
meza
slane kiflice  (po receptu sa RR, extra su ispale)
pite - sirnica i burek
ruska salata

slike sam vec stavljala na temi "Slike...", ali evo i ovdje da vidite kako smo se pospremili user posted image

user posted image

user posted image


i torta od mame1

user posted image


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 21:11:53   
shejla
ova mi se slika okrenula naopacke...user posted image  Ali eto, vidi se... nadam se user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 6.4.2010 21:12:08 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 21:14:04   
Anoniman
Ma vrijedi sa Lamijicu i vrat iskrenutiuser posted image

(odgovor članu shejla)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 21:15:46   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sahara

Ma vrijedi sa Lamijicu i vrat iskrenutiuser posted image

ne zabušavaj...daj sliku torteuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
6.4.2010 21:16:26   
shejla
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 9:19:45   
Mala Selma
Drage moje...

posto se nama priblizava prvi rodjendan imam par dilema, a mozda mi vi mozete pomoci user posted image .
Posto mi zivimo u jednosobnom stanu, odbacili smo pomisao da proslava bude u stanu i odlucili se za Caffe Bar koji drzi moj brat (veci je prosotr). E sad, posto je 28. srijeda, radni dan, pozivnice ce biti od 18,00 do 21,00 , jer ipak je to bar koji ima puno posla i bezveze mi je da bude zatvoren citavu noc za goste, mada je moj brat dao nama odresene ruke da radimo kako hocemo, kontam A svakako ide spavati oko 21,00-21,30 i ta je ok sto je striktno odredjeno vrijeme od kada do kada, sta vi mislite?
Pozvat cemo i familiju i prijatelje da djecicom, e sada da li neko zna nekog animatora u Sarajevu, klovn bi bio najbolji....ako zna da mi posalje broj tel, jer smo mislili da on zabavlja malu raju, prvi zeze od balona i sl.
Totru cemo naruciti od mame elme, vidim da svi hvalite i da su super (vizuelno) pa i to smo zavrsili.
E sad za klopu, nisam pametna, sta i kako....malo sam pricala sa prijateljima, neki imaju stav da mi je bezveze klopa vec samo da budu grickalice, jer to je A rodjendan i nije cilj jest i opijati se, a sa druge strane meni nesto glupo da nema klope....sta vi mislite....
Eto, bila bih vam zahvalna da mi nesto sugerisete i date neku ideju, savjet ili kritikuuser posted image user posted image ...

e da, a posma nemam sta da mm i ja kupimo bebiju, ja sam mislila neke bajke i da napisemo posvetu, pa da dozivim da on svojoj djecici cita iste, ako Bog dauser posted image
Hvala vam...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:20:53   
Mala Selma
Niko nema neku sugestijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:24:20   
škorpija
ja bih ipak napravila neki švedski sto, sa jednostavnim jelima i hranom koja ne curi, uvijeks e na sjelima ogladni, pa kakva god da suuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:26:44   
Mya_81 RR
Ja se nadam da se nećeš naljutiti kad ovo napišem jer mi nije namjera, ali meni je bezveze imati rođendan u kojem je tačno određeno kad gosti moraju otići, bez obzira što je u pitanju dječiji rođendan user posted image Mada znam da pokušavaš nekako sve uskladiti i radni dan, i to što nije baš vaš prostor...ne znam koliko je moguće da gosti koji žele ostati ostanu, a vi zbog dječaka odete kući. Uostalom, ako ste dobili prostor iskoristi ga (neka to bude rodjendanski poklon od tvog brata user posted image ) jer je ipak u pitanju prvi rodjendan...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:28:22   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Niko nema neku sugestijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je sasvim ok na pozivnicama naznačit vrijeme trajanj zabave naprimjer od 18 do 21 h...zašto ne. dosta rođendana mojih prijateljia u lokalima ima pozivnice takvoga vida i mene lično nikada nisu vrijeđale čak ni onda kada nsima imala svoju djecu pa nisma znala kako je to ''potežak'' posao za roditelje i malu bebu koja je umorna od gostiju i koja ima svoj režim spavanja.

animator...ne znam nikoga...ali pokušaj malo pogooglat ja sam sigurna naći ćeš jer znam da ima toga u sarajevu čak sam nekada imala i vizitku neku al je sada nema u vizitkaru ( baš me čudi da je nema kad mi je sve na izvolite pred djecomuser posted image )

hrana...ja bih u ovom tvom slučaju radila grickalice i u zavisnosti od broja gostiju 1-2 hladne plate i eventulano 1-2 plate kanapea-malih zalogaja. sad to možeš naručiti i gotovo u Konzumu ali možeš vrlo lako za malu lovu to napraviti i sama. ako želiš neke recpte kanapea i malih zalogaja i ideja za hladne plate javi...stavim ti na recepti, recepti.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:33:16   
Mya_81 RR
Zaboravih napisati vezano za hranu, ako će biti odrasli onda bi ipak trebala biti neka meza. Druga stvar je kad naša djeca sa 8,9 itd godina budu zvali samo svoje prijatelje pa se onda kupe samo grickalice, ali ovako...

Mi smo nedavno bili na rođendanu na kojem je roditeljima bila ponudjena samo kafa (i to samo jedna poslije koje te niko više nije upitao hoćeš li još nešto popiti) i ja sam zaista bila razočarana user posted image user posted image user posted image Naravno da nisam išla tamo da se najedem, ali rođendan je rođendan...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
8.4.2010 21:46:11   
R&T@
Ja zaboravila ovu temu, sramota!
Ali evo izvjestaj, jos je svjeze, i odgovor.
I mi smo bili u cafeu, i na pozivnicama je pisalo u 18 sati.
Gostiju oko 40 i nekoliko djece.
Kupila sam plasticne tanjire i viljuske, i slozio je mm svedski sto, na kojem je bilo sve sto se moglo kupiti i posluziti hladno: pite(jami, baby burek i zeljanica-lijepo izgledaju na ovalu), forneti, naresci, kanapei, salate, izrezano hladno telece meso, slani rafaelo.
Sokove i kafu mi točili.
Mi dosli oko 4, tad "istjerali" goste i slozili stolove.
Kad je vecina nasih gostiju stigla razrezali tortu i obavili kumstvo, oko 8 sati.
Slavljenica se malo naljutila, ali popila mlijeko i smirila se.
Oko 9 je nana i dedo odveli, stariji gosti se razisli prije 10.
Nas nekoliko ostali da pospremimo (plastiku u smece), poklone u auto (jedva)
i malo jos sjedili.

Ti mozes vrlo slicno, a za poklon kako zelis.
Ja sam izabrala igracku, jer sam vec rekla da sam gora od djece i da nikad nisam "praktična".

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.4.2010 11:58:47   
Mala Selma
Drage moje hvala vam na sugestijama i idejama, ma divne steuser posted image user posted image user posted image

Sinoc sam pricala sam mm i skontali smo da cemo ipak staviti vrijeme na pozivnicama, ali naravno svi koji budu zelili da ostanu duze, ostace.....necemo mi tjerati sad nase prijatelje i familijuuser posted image  Ja i bebi cemo kuci oko 21,oosat a mm ce ostati i duze.
Za klopu smo se odlucili, kao sto neko rece bas mi je bezveze da ljudi dodju popiju pice , pojedu tortu i odu...pa kad su vec dosli , neka se i posluze!!
hanady mozes li mi poslati par recepata za te male zalogajcice, bila bih ti beskrajno zahvalnauser posted image
Kupit cemo jami pitu, suha meza (sir i suho meso), forneti, ja cu napraviti slani rolat od zelja i sira i jos nesto, skontat cu.Naravno uzet cu i grickalica, kikiriki, pistacije, bademe.
Posto pored cafica ima i super picerija, mozda za djecicu i pica.
Planirali smo oko 50 odraslih i 15 djece, ali i to nije siguran broj...

Joj toliko sam se opteretila oko rodjendana da vam nemogu opisati....volila bi da sve bude super i da svi gosti budu zadovoljni, mada je to tesko...svima ugoditi....

Evo, posto sam sada na poslu, zamolila sam kolegu da mi omoguci pristup internetu (posto radim u drzavnoj instituciji i nemamo pristup svim stranicama , a ni googlu), da mogu posjetiti forum i pokupiti neke ideje...Hvala Samireuser posted image user posted image

Hvala vam velika i naravno javljam vam sta smo skontali....odoh traziti nekog animatorauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.4.2010 12:07:57   
gvendolina
Mala selma vi slavite 1. rođendan samo 2 dana prije nasuser posted image
I mi smo u dilemi kako sve organizovati,pogotovo jer je nama rockas pred 1.Maj mislili smo prvi dan pozvati samo uzi krug porodice,a kasnije prijatelje.Mozda nesto iskombinujemo i napravimo prvomajsku proslavuuser posted image   Sad samo preostaje da smislimo sta obuci,jeste li vi nasli nestouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
9.4.2010 12:41:00   
Mala Selma
Minsmo, u fazi smo trazenja...a stvarno majke djevojcica nisu svjesne koliko su u prednosti, od nas, majki djecakauser posted image bas sto se tice odjece, ma za curice nema sta nema a za djecake...katastrofa, kao sto rece škorpija mozes ih obuci kao revizora ili penzicauser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 14:18:41   
Sonja

IZVORNA PORUKA: gvendolina

.Mozda nesto iskombinujemo i napravimo prvomajsku proslavuuser posted image   Sad samo preostaje da smislimo sta obuci,jeste li vi nasli nestouser posted image



eh kod nas je prava prvomajska proslava hehehe
ni ja nemam pojma sta mu obuci
mozda neku maicu sa kragnom kao kosuljica..vidjela sam par lijepih pa mozda to...
user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 15:40:34   
gvendolina
sonjice bice pravi prvomajski derneci  user posted image user posted image user posted image

Super ti je ideja za maicu sa kragnom tako ce izgledati svecanijeuser posted image Ne svidjaju mi se nesto ni one kosuljice,nekako penzionerskiuser posted image
Danas smo malo svrljali po radnjama,trazili cipelice.Ali smo se razocarali...gledali frodo i nemaju brojevauser posted image Jedino sto se mama uspjela ponoviti sa novom frizurom,nek je bar to rijesenouser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Prvi rodjendan-kako prikladno obiljeziti?
10.4.2010 16:27:46   
škorpija
joooj ni ja nemam pojma šta da obučemo, imamo puno novih i lijepih stvarčica ali mu još uvijek sve veliko, teško da će baš toliko porasti do rođendanauser posted image , tražili cipelice, za dječajke su tako ružneeeeeee, joj baš sam se iznervirala,
ali smo kupili ako ništa svjećicu sa brojem 1, kontam ne do bog može baš nestati kad nama bude trabal pa neka je nek stojiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *