|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 14:26:39   
tukica
Evo da se i ja ponovo tuspasim na ovom forumu... Nadam se da ima i starih clanova... Ja sam po drugi put aBd maminka user posted image ... Međutim, sve cari trudnoce odnedavno su prestale kad mi je dr na zadnjoj kontroli rekao da je kod bebe jedna mozdana komora prosirena i da se zasad treba pratiti, ali da ce se u 30.sedmici znati da li je u pitanju neka bolest... i jako sam zabrinuta i sad pregled ocekujem k'o ozeb'o sunce...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 14:57:04   
bambi1

Pozz tukice,
sta mislis da potrazis misljenje jos jednog dr. Skoro iskustvo-prijateljica je bila trudna i na kontroli joj dr rekla da beba ne piski nikako, da ima sigurno problema sa bubrezima i svata nesto. Uglavnom prijateljica se izbezumila, odma otisla na jezero, gore je pregledali sve ok. I rodila je bebicu sve ok.


(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 14:58:12   
leme
user posted image user posted image user posted image vjerujem da si pod stresom zbog toga i najgore je iscekivanje al vrlo cesto doktori pogrijese i na kraju sve bude hvala Bogu u redu, iskreno vjerujem da ce tako bit i drzimo fige ;)

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:02:10   
tukica
Znam da cesto doktori znaju pogrijesiti, ali def.sam i ja na UZ vidjela to uvecanje... I pregled sam radila na GAK-u, a onda otisla i po drugo misljenje odmah kod Masica koji mi je isto to potvrdio, samo mi je rekao da to nije nista i da u 95% slučajeva to bude sve ok, ali onih 5 % i to redovno pracenje je nesto sto me izludi. Najgore je sto sam 3 sedmice prije ovog zadnjeg pregleda bila kod dr Taiba u poliklinici Sunce koji mi nista nije ni vidio ni rekao, sad ne znam da li je do njega ili se ta komora jednostavno za 3 sedmice prosirila toliko,,, kakogod, ja sam bila super raspolozena, pogotovo sto mi je ovo druga trudnoca, ali sad u 25.sedmici mi se vise sve smucilo user posted image Nadam se da ce biti sve ok...

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:17:05   
Andy_Bec23
Tukice dobro dosla, cestitam na bebici.. Neznam sta to znaci ali znam da je opterecenje i stress jer je covijek u neizvjesnosti ...
Ja ti drzim fige da nije nista i molim dragog Boga da na sljedecoj kontroli sve bude u redu ...
Sta imas kuci? I sta nosis sada?

Nego ja vam zaboravila rec da ja imam bolove opet one menstrualne al da se uopce ne sekiram i da i ako krene porod ;) uopce nepijem magnezij vise ;)
Al cu vam rec i da moja psiha totalno drugacije radi sada kad sam presla 30 sedmicu jer znam i da se rodi nemoze imat nikake posljedice ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:22:02   
bambi1
Ja sam prije 3 mjeseca imala spontani , nije bilo otkucaja srca i zavrseno kiretazom. Juce radila test pozitivan al ne mogu da se radujem , uzasan strah imam od pregleda prvog, ne daj Boze da se ponovi kao prosli put user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:25:16   
tukica
Hvala :) Da su mi rekli da ima i 1% sanse da ne bude nesto ok, bila bih zabrinuta... a sad ovako, jos vise... prva dva dana sam preplakala, sad sam kao bolja, ali pojma nemam kakva cu biti pred sam pregled i kako cu reagovati na bilo kakvu inf. koju dobijem. Imam vec curicu od 3 god i 7 mj. i sa njom mi je bila skolska trudnoca... sve za 5... sad me je ovo jako pogodilo i potreslo... pogotovo sto niko ne moze uzicati na to i popraviti situaciju...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:35:15   
leme
ja sam straaaasno bila zabrinuta kad sam se u 28. sedmici pocela otvarat i smjestena u bolnicu, uhhh ne zelim se ni sjecat tog osjecaja i tih strahova. svaki dan mi je bio kao godina i mislila sam da samo udjem u 8. mjesec, a evo hvala Bogu ja i bebica dogurasmo do 36. sedmice i sad se lakse dise :D
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tukice dobro dosla, cestitam na bebici.. Neznam sta to znaci ali znam da je opterecenje i stress jer je covijek u neizvjesnosti ...
Ja ti drzim fige da nije nista i molim dragog Boga da na sljedecoj kontroli sve bude u redu ...
Sta imas kuci? I sta nosis sada?

Nego ja vam zaboravila rec da ja imam bolove opet one menstrualne al da se uopce ne sekiram i da i ako krene porod ;) uopce nepijem magnezij vise ;)
Al cu vam rec i da moja psiha totalno drugacije radi sada kad sam presla 30 sedmicu jer znam i da se rodi nemoze imat nikake posljedice ;)


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:42:56   
mala curica

IZVORNA PORUKA: bambi1

Ja sam prije 3 mjeseca imala spontani , nije bilo otkucaja srca i zavrseno kiretazom. Juce radila test pozitivan al ne mogu da se radujem , uzasan strah imam od pregleda prvog, ne daj Boze da se ponovi kao prosli put user posted image



Bambi,probaj se malo opustiti da budes jaca od strahova.Tako ces i fetusu pomoci da se pravilnije razvije,ako ti nisi u stalnom stresu.
Znam da zvuci nemoguce,ali vjeruj mi ima nas dosta koje su prosle slicno ili cak i gore situacije.
Pa ne dopustamo da strah bude jaci od nas.
Uz Boziju pomoc sve ce biti u redu user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:45:03   
bambi1

IZVORNA PORUKA: mala curica


IZVORNA PORUKA: bambi1

Ja sam prije 3 mjeseca imala spontani , nije bilo otkucaja srca i zavrseno kiretazom. Juce radila test pozitivan al ne mogu da se radujem , uzasan strah imam od pregleda prvog, ne daj Boze da se ponovi kao prosli put user posted image



Bambi,probaj se malo opustiti da budes jaca od strahova.Tako ces i fetusu pomoci da se pravilnije razvije,ako ti nisi u stalnom stresu.
Znam da zvuci nemoguce,ali vjeruj mi ima nas dosta koje su prosle slicno ili cak i gore situacije.
Pa ne dopustamo da strah bude jaci od nas.
Uz Boziju pomoc sve ce biti u redu user posted image


Hvala ti mala curice. Meni je prva trudnoca zavrsila spontanim, pa druga bila uredna, treca spontani i evo sad nadam se da ce biti sve ok user posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:48:13   
vanchi88
user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:50:55   
mala curica
Mila,razumijem te.
I moja prva trudnoca je zavrsila spontanim,tako sto mi je plod sam ispao u wc skoljku.
Ovoga se ne volim ni sjecati,ali pisem da bi shvatila da te u potpunosti razumijem.
Sada na ovu trudnocu sam cekala 8 godina,i samo molim dragog Boga da sve bude u redu.
Ne zelim da se stresam i imam negativne misli.
Ljubim te i opusti se i odmaraj,slusaj muziku,setaj.......user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:55:34   
BebeLina
Vrijeme je za novu temu :) U ocekivanju beba-novembar :)

Drage moje trudnice.. Sta god da se desava u vasem tijelu, ne dopustite da vam psiha padne. JEr ako psiha nije ok, onda nista drugo nije ok. Ma koliko vi plakale, ne mozete promijeniti situaciju. Mozete, ali na gore. A ja zelim da vam bude bolje...

tukice i bambi, za domacu zadacu napisati pozitivan post na ovoj temi... Zelim da vidim da ste jake i hrabre, jer znam da jeste. Sve zene su... Svasta smo prosle, pa evo nas, znamo se i nasmiijat svojim mukama i bolovima.. Mislite pozitivno, tako cete prizvati pozitivu.

Kad mi je najteze, otplacem, obrisem suze, nasminkam se i sve bude ok.. MORA! Kad sam izgubila svoje bebe svi su mislili da sam u nekom soku, jer ne placem, kao nisam svjesna sta se desilo. A grijesilis u. Ja vjerujem u Boga i u ono sto On odredi. Ako je On htio da tako bude, hvala Mu. On zna zasto je to dobro. Sad, u ovoj trudnoci ocekujem samo najbolje, da me nagradi za strpljenje i sve sto sam prosla...

Ljubim vas i grlim... I dajte mi osmijeh.... user posted image

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 15:56:27   
bejbibi
Samo da pozdravim BAMBI I TUKICU i da vam kazem da mislim na vas i da drzim fige da bude sve ok sa bebicama. Najvaznije vam je da niste pod stresom. On je najgoriiii. Bas me rastuzi kad cujem ovakve price :( sta sve zene prodju BOze. Iskreno se nadam da cete nam javiti dobre vijesti aBd uskoro :)
Pozz za ostale :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 16:08:00   
leme
BRAVO! svaka cast na hrabrosti, zrelosti i strpljeno, a najvise svaka cast na zahvalnosti Bogu jer je On jedini svemoguc i On uredjuje stvari onakve kakve treba da budu i daje nam ono sto je najbolje za nas, iako cesto toga nismo svjesni, ali kad tad postanemo
IZVORNA PORUKA: BebeLina

Vrijeme je za novu temu :) U ocekivanju beba-novembar :)

Drage moje trudnice.. Sta god da se desava u vasem tijelu, ne dopustite da vam psiha padne. JEr ako psiha nije ok, onda nista drugo nije ok. Ma koliko vi plakale, ne mozete promijeniti situaciju. Mozete, ali na gore. A ja zelim da vam bude bolje...

tukice i bambi, za domacu zadacu napisati pozitivan post na ovoj temi... Zelim da vidim da ste jake i hrabre, jer znam da jeste. Sve zene su... Svasta smo prosle, pa evo nas, znamo se i nasmiijat svojim mukama i bolovima.. Mislite pozitivno, tako cete prizvati pozitivu.

Kad mi je najteze, otplacem, obrisem suze, nasminkam se i sve bude ok.. MORA! Kad sam izgubila svoje bebe svi su mislili da sam u nekom soku, jer ne placem, kao nisam svjesna sta se desilo. A grijesilis u. Ja vjerujem u Boga i u ono sto On odredi. Ako je On htio da tako bude, hvala Mu. On zna zasto je to dobro. Sad, u ovoj trudnoci ocekujem samo najbolje, da me nagradi za strpljenje i sve sto sam prosla...

Ljubim vas i grlim... I dajte mi osmijeh.... user posted image


(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 18:05:22   
vanchi88
jesmo mi ono rekle nesto svaki mjesec kad smo trebale zvanicno dobiti ulazimo u naredni mjesec trudnoce ili, na datum kad je termin ulazi se tada u sledeci mjesec?


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 18:07:00   
vanchi88
Gledam na kalendaru, ako se sa 35 (usli u 36) nedelju, ja bi trebala 6 novembra da udjem u 9? Marinci, pomozi mi smo tu negdje user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 18:08:14   
Lejla23
Kako ste drage moje, ja se evo najela crvenih paprika i suhog mesa, hehe, i suđe oprala, baš sam se umorila, sad sam legla i ne radim ništa do daljnjeg

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 18:33:49   
leme
Negdje pise da u deveto ulazis cim udjes u 36. sedmicu, a negdje pise da svaki put na isti datum ulazis u novi mjesec, npr. Meni je termin 2.12. stp znaci da ja 2.11. ulazim u deveti mjesec

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1219
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 18:43:03   
tukica
Hvala svima na podrsci user posted image Nadam se da ce sve biti ok... BebeLina pisem post cim prije, trenutno me slomi i ova velika beba pored mene i ova mala beba u meni... Ne vidim na oci... Nadam se i ocekujem lijepe vijesti i vjerujem da ce i biti...

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1220
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 19:00:13   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: vanchi88

jesmo mi ono rekle nesto svaki mjesec kad smo trebale zvanicno dobiti ulazimo u naredni mjesec trudnoce ili, na datum kad je termin ulazi se tada u sledeci mjesec?




Prvi dan posljednje menge plus 7 dana i onda ulazis svakog tog u mjesecu u novi mjesec. Moja je bila 16.3+7 dana je 23 i svakog 23 ulazim u novi mjesec ;)


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1221
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 19:04:48   
Andy_Bec23
Draga bambi dobro dosla i cestitam na bebici ... Bit ce sve ok ovaj puta vidjet ces ....

Zelim ugodnu i laku trudnocu :)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1222
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 19:32:49   
leme
Nego jel od sutra prelazimo na novu temu Novembar? :D pregurasmo mi i oktobar Bogu hvala :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1223
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:14:19   
Andy_Bec23
Dada sutra prelazimo u novembar jao sta vrijeme leti nemoguce .... Juhuu jos lalo pa ce i nase bebice Adbd ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 1224
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
31.10.2014 20:22:40   
leme
Bas leti vrijeme, iako sam non stop kuci dan mi prebrzo proleti. Da mi je dogurat dp sredine novembra aBd i ja presretna

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 48 [49] 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *