|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 15:05:14   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

Jutro i od mene,ja i M bili vani vala i mene sve zabolilo nisam u formi koda mi je 50 a ne 30 hahaha
ALMOND kud si navalila neka te jos makar 20 dana s nama.
UNCHY i ANDY bravo za kupovinu .,cekamo slikice.
JA jos nikako da krenem s tim ave odgadjam neznam sta mi je u prvoj trudnoci pocela od 20 tjedna s kupovinom a evo me u 32 oj sada a jos nisam.



Pa draga sta cekas? Imas li ti vec stvari? Tebi je lakse mi nemamo nista zato sam naprijed pocela ne da sve moram odjednom kostalo bi me puno a vako je lakse a i ceka se dugo eto kolica 9 nedelja tako da sam sretna da sam narucila prije user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 16:35:24   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: marinčii

Jutro i od mene,ja i M bili vani vala i mene sve zabolilo nisam u formi koda mi je 50 a ne 30 hahaha
ALMOND kud si navalila neka te jos makar 20 dana s nama.
UNCHY i ANDY bravo za kupovinu .,cekamo slikice.
JA jos nikako da krenem s tim ave odgadjam neznam sta mi je u prvoj trudnoci pocela od 20 tjedna s kupovinom a evo me u 32 oj sada a jos nisam.



Pa draga sta cekas? Imas li ti vec stvari? Tebi je lakse mi nemamo nista zato sam naprijed pocela ne da sve moram odjednom kostalo bi me puno a vako je lakse a i ceka se dugo eto kolica 9 nedelja tako da sam sretna da sam narucila prije user posted image user posted image

ja moram uzet samo par bodica i odjelce za iznjet bebicu i naravno ove potreostine za sebe, zato i ne zurim al abd ovi dans cu i to obavit kad udjem u 9 mjesec ko zna oce mi bit do hodanja.


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 17:18:04   
vanchi88
jutro cure
tj. dancic za vas
ja doruckovala, pijem mlijeko i malo blejim u tv.....sanjala sam porod sinoc, rodila ja svog bebana bez bolova bez icega user posted image
evo ja u cetvrtak 31 ulazim u 32 i jos nista nemam..... sobica koja je namenjena za bebana je puna stvari od selidbe cekam mm sa puta pa da on to krci ...jos se dogovoramo gdje da uzimamo kolica da li da uzmem onaj kompletan set sa car seat i kolica......on bi u ameriku da odemo da uzmemo kolica ma joj........reko ima vremena sve, ko sto kod nas kazu ne valja nista prije nego sto se rodi ...torbu cu da pripremim ubrzo ne znam ni sama sta mi sve treba.......pola toga u bolnici daju (pelene,formulu,uloske)


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 18:58:33   
vanchi88
nema nikogaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 19:16:51   
marinčii
Evo mene VANCHII,ovaj mali me tako lupa uh sve skacem sa stolice, uh sta je ovo bas bude nekad neugodno i prestravi me.
Sta ima kod tebe?

< Poruku je uredio marinčii -- 7.10.2014 19:17:42 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 19:43:43   
vanchi88
moj je poprilicno miran danas, i kad udari skroz me dole zvizne hehe ili gore visoko nema neke sredine :)
nista posebno, sama sam kuci gledam neki filmic napolju kisa
ti?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
7.10.2014 20:07:14   
marinčii
I ovaj moj udara nize kontam da je jos uvijek s nogicama dole,nekad me tako udari da pomislim da ce izac dole haha.
Ja taman pojela topli sendvic i evo me podrigujem ,joj bas sam vise i sebi dodijala sta god pojedem ne sjedne mi.
Jel ti znas jel ti se beban namjestio glavicom dole?

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 8:59:02   
unchy
jutro zene!!! pa gdje ste sve? umirili se nesto....user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 9:04:20   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy

jutro zene!!! pa gdje ste sve? umirili se nesto....user posted image



Evo mene, juce isla u goste kod jedne male bebe stare 2 nedeljejoj sto je malaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 10:10:08   
marinčii
jutro žene
Nadam se da ste mi sve dobro..
Ja i moj dargi danas slavimo 9 godina braka,pa evo user posted image user posted image ,da se počastite..
Ja sam imala mirnu noć,jednom ustala na wc .
Svima vam elim ugodan i lijep dan.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 10:25:26   
unchy
cestitam vam!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 10:28:19   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: unchy

jutro zene!!! pa gdje ste sve? umirili se nesto....user posted image



Evo mene, juce isla u goste kod jedne male bebe stare 2 nedeljejoj sto je malaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

jesu jesu mali, ja se sjecam kad je moja sestra rodila, a bebac imao 3,600 kg i dug 54 cm, a tako je bio mali da sam ga se bojala uzeti bez dekice, uvijek ga drzala sa dekicom u narucju user posted image , kako cu svoju curicu, ne znam, lipo me hvata prpa kad odem na trudnicku listu i ugledam odmah decembar user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 10:37:05   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: unchy

jutro zene!!! pa gdje ste sve? umirili se nesto....user posted image



Evo mene, juce isla u goste kod jedne male bebe stare 2 nedeljejoj sto je malaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

jesu jesu mali, ja se sjecam kad je moja sestra rodila, a bebac imao 3,600 kg i dug 54 cm, a tako je bio mali da sam ga se bojala uzeti bez dekice, uvijek ga drzala sa dekicom u narucju user posted image , kako cu svoju curicu, ne znam, lipo me hvata prpa kad odem na trudnicku listu i ugledam odmah decembar user posted image



Ova curica je 3200 sada i 48 duga haha a bila je 2900 grama kad se rodila uh skroz mala :-)


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 10:41:03   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

jutro žene
Nadam se da ste mi sve dobro..
Ja i moj dargi danas slavimo 9 godina braka,pa evo user posted image user posted image ,da se počastite..
Ja sam imala mirnu noć,jednom ustala na wc .
Svima vam elim ugodan i lijep dan.



Draga moja da ih dozivite jos puno puno.... Sretno vam bilo user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 11:00:33   
marinčii
Hvala Vam drage moje na lijepim željama.

A moj M je bio 3 450 i 54 cm dug a bio mi je tako mali,prvi dan u bolnici oni njega donjeli i on počeo štucat a ja hoću da ga uzmem a nemam pojma kako ću ,držim ga sve mi se ruke tresu,uh kad se samo sjetim...

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 13:58:46   
vanchi88
cao drage cure
kao prvo zelim da cestitam Mariniiii i njenom muzicu sretnu godisnjicu braka, jos mnogo godina lijepih trenutaka i ljubavi vam od srca zelim....:)) jel imate neki posebnih planova?

a na odgovor na tvoje pitanje : bio je glavicom dole zadnjih mjesec ali ne znam sada, uglavnom osjetim ga ali kao da iznutra udara mozda se opet okrenuo ledjima meni pa udara mi u mjehur ne znam ni sama
ja se uglavnom nisam naspavala, sinoc nisam do 2 zaspala, legla i dzaba...ustanem ugrijem sebi casu mlijeka pogledala neki film i uhvati me san...u 7 ustala. haos
cekam da me zovu ovi od Dr da zakazu sledeci pregled i ultrazvuk za iducu sedmicu... bas me neka trema hvata radi tog ultrazvuka mada mi je doktor rekao nije pouzdan sto se tice datuma....moze ti reci da si 36 nedelja a ti manje ili vise za koju sedmicu user posted image
kako ste vi danas? ikakvih tegoba? mene je zadnjih dan dva malo kao da se siri maternica kao blagi tupi menstrualni bolovi u donjem djelu i umirio se koliko toliko s obzirom na nedelju ....vjerovatno raste

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:11:02   
marinčii
VANCHII draga hvala na lohepim zeljama,a nemamo nekihl posebnih planova,malo cemo nas troje u setnju i na toplu cokoladu,nesto mi se bas pije i tako .
Sto se tice uzv neznam sta bibti rekla,moguca su odstupanja i do dva tjedna,meni se dosad gotovo poklapa uzv sa trudnocom mjerenom u odnosu na menzes,zapravo zadnji put po menzesu bila 28+5 a po uzv 28+4

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:15:21   
vanchi88
upravo pijem toplu cokoladu, pridruzi mi se :)))
porodicno proveden dan, divno!
do sada sam se i ja poklapala sa zadnjom menstruacijom iuvijek kad mjere trbuh po sedmici ide, krupan ili sitan on dolazi...sva sreca odmah posle ultrazvuka narucuju me kod gin tako da cu odma sve znati

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:20:08   
marinčii
Kod vas bas ucestaju pregledi pri kraju,to je bas super .Kod nas tek u 9 mjesec kad udjemo svaki tjedan na pregled idemo ,dotada svaka4 tjedna imamo pregled,ja trebam sad 20 og , mogu ti reci da jedva cekam da vidim jel sve ok .

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:37:12   
vanchi88
jos dve nedelje pa cu preci na sedmicne preglede
osjetim pritisak malo dok sjedim dole... onda se pomjeri i lakse bude
sta li radiiii user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:43:25   
marinčii
Joj i kod mene tako bude ja se bas prepadnem kontam kreno momak da izidje prije vremena:)

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:54:09   
vanchi88
citala sam malo o tom pritisku dole
80% zena ga osjeti u zadnjim mjesecima....zbog tezine bebe, pogotovo ako nisko nosis, kao recimo ja

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 14:59:41   
marinčii
Ma neznam ni sama jel nisko nosim, nisu mi dosad govorili nista u vezi toga.,iako stomak mi jeste nekako nize u odnosu na prvu trudnocu kada nisam imala ovakve tegobe.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 17:07:33   
almondray
DD
Marinči sretna godišnjicauser posted image da još mnoge doživite zajedno u zdravlju sa svojom dječicom aBd.

Mi sinoć bili kod prijatelja , popijem 3 šoljice kafe i čašu cole, jutros budna do 4huser posted image jednostavno mi se ne spava.Samo me ruke zabolile od silnog namještanja.

Čitam o tom strahu od maleckih bićauser posted image moj stariji rođen sa 3100 ,prvi mjesec ga nisam smjela uzeti u rukeuser posted image mm svaki put ustajao i dodavao mi ga na podoj.Doduše nisam mogla ni ustatiuser posted image
Drugi još manjiuser posted image 3kg user posted image ja u bolnici krenula od kreveta do kreveta zagledam tuđe bebeuser posted image a u sebi mislim pa valjda bi mi rekli da nije normalno da bude tako malecka bebauser posted image
A mm kad mu je vidio nožiceuser posted image pa kaže ženo šta je ovouser posted image kifle su debljeuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-oktobar
8.10.2014 19:24:33   
Andy_Bec23
Evo mene imala goste... Mali se ispovracao na kutnu pa sam ribala i cistila :( i opet se osjeti smrad poludit cu ....

Ja sam pospremala i sad sam umorna :( icu se kupat da se opustim vec osjetim ledja :(

Marinci pa ako nemoras puno kupovat onda je lakse ;)

Vanchi a sta ti cekas e nemojte rec da vas nismo napomenuli drage moje kasno ce vam biti neznam kako kod vas sa dostavom ali nemojte si pravit stres pred kraj...

Ja ocu da sve bude sredinom - krajem novembra da mogu zadnji mjesec uzivat i pec kolacice za Bozic ;) ipak treba i to sve pripremiti

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *