|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 23:54:23   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: klemzi

Neću ja još. a sad gledam svoj ticker, trudna preko devedeset nedjelja user posted image user posted image user posted image user posted image



Nije te dugo bilo ;) kako si kako decko napreduje? Ima li vec 2 godine?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 23:56:39   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: unchy


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Unchy pa kako ti je termin 22.12 a 37+1 po zadnjoj m meni danas 37+1 a termin 21.12...

Sada ce nasa marinci na carski akovec nije posto se nejavlja nikako???

Bom tako pise. Zadnja m.bila 17.03. I termin mi 22.12.



Moja zadnja bila 16.3. i termin 21.12 po menzi 37+2 evo u 00;00 ahahaha ma ko zna kako oni to sve racunaju ;) bitno da se mi porodimo ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
1.12.2014 23:59:52   
unchy
Jest draga, jos malo pa cemo ako Bog da drzati u narucju svoje user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 0:50:27   
milenium
loptice,kako se ti osjećaš?
morena, ja izbjegavam suhu hranu u trudnoći općenito.
unchi koji si ti ono tjedan?
vanchi gdje si,il je muž dosa ili rađaš?user posted image
osim žgaravice i neprestanog lupkanja u stomaku super se osjećam.user posted image

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 0:55:14   
unchy

IZVORNA PORUKA: milenium

loptice,kako se ti osjećaš?
morena, ja izbjegavam suhu hranu u trudnoći općenito.
unchi koji si ti ono tjedan?
vanchi gdje si,il je muž dosa ili rađaš?user posted image
osim žgaravice i neprestanog lupkanja u stomaku super se osjećam.user posted image

38 sedmica sam

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 1:03:59   
milenium
uh,ja u toj sedmici obično rodim.user posted image a ovaj put ćemo vidjet.

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 7:33:39   
amrara
ja prekosutra punih 38 sedmica, znaci ulazim u 39 a toliko mi je mrsko pakovati torbu. Imam jos da sebe spakujem, precistim sve generalno i da odem do supermarketa da kupim malo zaliha. Isto kao da cu se stvarno na termin poroditi pa imam jos fore. S prvim djetetom sam 10 dana pred termin bila 4 prsta otvorena i nije me nista boljelo.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 8:21:50   
loptica7
Dobro jutro svima!
Ja sam spakirala sve stvari za bolnicu i za bebu. Ostalo je još pripremiti sve za Božić i generalno čišćenje. user posted image U prve dvije trudnoće nisam bila otvorena, jer sam se počela otvarati kad sam dobila trudove. Obje trudnoće sam prenijela po 2 dana, tako da računam da i sada imam fore.
Idući tjedan planiram otići na kontrolu, da vidimo da li je beba ostala u pravilnom položaju ili je se kojim slučajem vratila na prvi položaj.
Danas pravim tortu, jer je maminu dečku sutra rođendan i to 5., kako vrijeme leti.user posted image user posted image

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 8:33:43   
marseljeza
Sinoć me je beba u 2 probudila, njemu je očito dovoljno sna bilo i ja sam naravno morala ostati budna sve dok je bilo vrijeme za ustajanje i polazak na posao. Ništa mi gore nema ko kad me noć zatekne budnu, pa onda me misli uzmu, a šta, a kako user posted image user posted image

Dobro jutro svima :)

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 9:56:52   
marinčii
Jutro trudnice
Ja nocas nisam bas dobro spavala,em me zaboli jedna strana pa se prebacim na drugu i tako cijelu noc da mi je rodit pa da se naspavam na stomaku...
ANDY eto ispade da ce cekati termin a zadnji put mi rekao kao 5-og cu leci u bolnicu,ma ovi nasi doktori ko ce im vise znati sta oni hoce i kako...
VANCHII kod nas se tolerira i do 2 tjedna preko termina ,bas jucer na kontroli vecinom sve zene kojima je presao termin i svima naravno dosadilo ovo iscekivanje al eto sta da rade moraju cekati nemabim druge...
MIR@H jel curica ozdravila?
MARSELJEZA ti si nam nova ?pa dobro nam dosla?koliko si trudna?Znaci i tvoj bebac aktivan?! i ovaj moj je takav nekad se i zabrinem kontam sto toliko mrda i

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:02:43   
marseljeza
@marinčii.. poprilično nova :) hvala ti, trudna sam 28 nedelja, prva trudnoća. moj bebac je itekako aktivan, u toku dana možda upratim neka 2 sata da miruje i to je to, ostalo je skakanje po mojim rebrima :) Doktor kaže odavno nije vidio bebu dok radi ultrazvuk da se toliko može okretati :D Trudnoća lagana hvala Bogu, bez nekih većih tegoba, osim što sam mnoooogo povraćala, redovno na infuziju, postala sam bila redovni gost, ali se poslije 5 mjeseca sve smirilo, poprilično :) Koji si ti mjesec? :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:10:41   
rose 87
jutro i od nas user posted image
loptica 7 i tvoj djecak slavi rodjendan u decembru i moj 20.12. puni 5 godina isto,sretno kad budes na pregledu,nije se valjda opet bebac okrenuo
marincii ni meni nije jasan tvoj dok.,da se nekom ovdje desava to rekla bih mu da ceka pare dok.,jer im je to standardno ponasanje kad treba izglaviti jos koju paru user posted image ,ja se sve bojim tako tog zavlacenja na kraju...
amrara sta cekas trudnice,joj eto mene da ti to sredim sve,ja jedva cekam da pocnem te pripreme,htjela nedavno prati odjecu pa sam skontala da je stvarno rano i da trebam cekati
milenium iste muke imamo,zgaravica me muci ali i jedem puno mandarina i naranci ovo kako sam bolesna pa zbog toga
odoh zvati dok da vidim kad bih mogla na pregled,trudnice uzivajte mi danas

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:30:33   
Andy_Bec23
jutro drage moje, ja ustala pijem kavicu i cekam mamu da pravimo palacinke s sirom njam njamuser posted image user posted image user posted image

Marinci draga bas mi cudno to da je reko 5.12 pa sad 8.12 nek si ti nama usla u 39 sedmicu jer kazu babice i dokori da je to najoptimalnije za porod user posted image user posted image

mi smo isto uali u 38 po M i imamo jos samo malo juhuuj ma nek se rodi on meni ziv i zdrav pa kad god user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:30:42   
bejbibi
Jutro drage :) kako ste?.... Vidim decembarske terminuse na veliko o pripremamauser posted image samo tako.?eto jos koji dan vam je ostao,blago vama.....idem nesto pojest,gladna sam strasnoo :((.. Ugl kod nas zasad sve ok...kasnije cu zvsti dr da se narucim aBduser posted image ....cujemo se kasnije..imate mahanje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:31:23   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: rose 87

jutro i od nas user posted image
loptica 7 i tvoj djecak slavi rodjendan u decembru i moj 20.12. puni 5 godina isto,sretno kad budes na pregledu,nije se valjda opet bebac okrenuo
marincii ni meni nije jasan tvoj dok.,da se nekom ovdje desava to rekla bih mu da ceka pare dok.,jer im je to standardno ponasanje kad treba izglaviti jos koju paru user posted image ,ja se sve bojim tako tog zavlacenja na kraju...
amrara sta cekas trudnice,joj eto mene da ti to sredim sve,ja jedva cekam da pocnem te pripreme,htjela nedavno prati odjecu pa sam skontala da je stvarno rano i da trebam cekati
milenium iste muke imamo,zgaravica me muci ali i jedem puno mandarina i naranci ovo kako sam bolesna pa zbog toga
odoh zvati dok da vidim kad bih mogla na pregled,trudnice uzivajte mi danas



Ja sam stvari prala tek prosle nedjelje znaci sa punih 35 sedmica user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 10:35:16   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: marinčii

Jutro trudnice
Ja nocas nisam bas dobro spavala,em me zaboli jedna strana pa se prebacim na drugu i tako cijelu noc da mi je rodit pa da se naspavam na stomaku...




Ja mogu spavat samo me bole kukovi i svaki put kad se okrecem probudim se al brzo zaspem , i ja jedva cekam da zaspem na stomaku hahauser posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 12:05:56   
Andy_Bec23
Gdje ste nestale sve?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 12:53:14   
Andy_Bec23
Jao drage moje sad me jako strah za bebu user posted image user posted image tako sam se nazivcirala sada pukla sam bila razbila sam handy i plakala iz sveg glasa pol sata....

Tresla sam se user posted image user posted image user posted image Nadam se da nisam bebi naskodila al nisam vise mogla istrpit user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:08:46   
bejbibi
ANDY draga pa sta je bilo:( ne sekiraj se..napravi kamilicu i popij..mozda te smiri malo...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:10:26   
bejbibi
Ja sutra aBd idem na kontrolu u 16.15... Jedva cekam

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:23:37   
TiruTiru
Dan mamice, trudnice , bebice...ja sa ctg a...uredan, potpisan, niko me nije pregledao, kontrola za 6 dana...sad se razmsiljam nakaniti izaci u setnju malo, lijep dan...kod mame cu na rucak, ne kuham danas :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:24:09   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bejbibi

ANDY draga pa sta je bilo:( ne sekiraj se..napravi kamilicu i popij..mozda te smiri malo...



Posvadjah se sa mamom na nozeve eto sta bi... Nimalo respekta ni ona ni sestra nemaju prema meni i mom muzu . Napravile su mi od zivota pakao ja psihicki ne mogu sa njima vise ... Vjerujte pukla sam sad se smirih jela sam i evo lezim gledam bebaca kako se mrda i stuca vec jedno 5 minuta ... To me tako smiruje ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:24:47   
Vanja88
Dancic!
Ja otpratila mm na posao, stigao sinoc kuci pa ja se uvijek razbudim kad njega otpratim tek za sat dva mogu opet zaspati ehe
Andy ko je tebe nasikirao??


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:33:12   
Andy_Bec23
Samo da mi bebac bude u redu .... Valda ce biti Bog dragi je uz mene .... Pa ovo je za ne povjerovat ....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
2.12.2014 13:36:21   
Vanja88
ne smijes se ti zivcirati radi svega i svacega, ti si sada vise osjetljiva nego inace
a fino kazes ako ces dolaziti meni dobro dosla si ali znaju se neka pravila... ako se naljuti,pusti proci ce je
ti ces biti majka uskoro i tvoj prioritet je tvoje dijete

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *