|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:01:56   
rose 87
tiru tiru trudnoca,net pisanje = zona opasnosti da se sve pogresno skonta hahaha,nadam se da ti nece jos dugo potrajati zgaravica mene muci vec od 20-te sedmice,meni su bademi lijek,probaj naci nesto da ti pomogne
marincii sve ja tebe razumijem nazalost,evo mog iskustva s prvog poroda,bebac je bio krupan,posteljica stara,on je tvrdio da ceka porod jer vjeruje da to sve moze prirodno,ali 3 dana poslije termina sve je bilo ma hajde eto vidjecemo sutra,ma neznam mozdaaaa da jos sacekamo-dali je cekao pare ili ne neznam,znam da sam rodila user posted image sa apgarom 7 ili 8,on je hB dobro reagovao kad sam dosla u bolnicu sa zelenom plodnom vodom i kad je vidjeo da otkucaji srca nisu dobri kod user posted image odmah je predlozio CR ali eto ja sve razmisljam dali je bilo potrebe da se moj djecak napati,neznam imam veliki strah kao i ti ne od poroda vec sto im iskreno nemogu vjerovati i svaki put kad mi kazu nesto ja to "prezvacem" sto puta i pitam se jeli to stvarno tako
eto utusih ja vas user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:06:20   
bejbibi
Nisi draga ne brini ;).... Stvarno mi je zao kad ovako citam necija iskustva, nazalost, sve zbog doktora debila... Ma ne mogu da vjerujem da su takvi da Bog sacuva...ja sam strogo protiv davanja bilo cega al debili se navikli valjda,sta li..... Cccc pa njihov je posao da stite ljudski zivot,primaju plate.. Al ne,oni bi kojekakve poklone....da Bog sacuva....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:18:22   
TiruTiru
ja dobih info kao u 9. kad se spusta beba nema vise zgaravice...blizi se porod, pa se zabrinuh reko necu jossss :)))
hvala ti puno :)

Andy , ja i ti istu stvar pisemo, na razlicit nacin, niko ne rece da se citaju info po internetu :) i da je internet mjerodavan... al hajde sve ej to do ovih nasih trudnih hormona :)
i necu vise, sem napisati, nisam vakcinisana, jer su 80tih godina pocele da se pojavljuju tj izasla je "serija vakcina" s greskom, koje su se povalcila, tamo vamo, uglavnom mama se bojala i nije me vakcinisala. Zdrava sam, prava, ne zelim se porediti ...s tim da nisam bolovala djecije bolesti sem pljuskavica...trudila sam se, jos u osnovnoj skoli kako bih izbjegla casove, al nije islo :) sve ostalo, hvala bogu je ok
sad, sto se tice vakcina o kojim govorimo i nase djece, ja kad bih mogla birat, vakcinisala bih na pojedine...al na sve ne bih ni pod razno.
eto toliko od mene :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:36:51   
mala curica
Evo mene s suzama radosnicama.user posted image
Sunce moje drago,mase rukicama i nozicamauser posted image
Hvala dragom Bogu sve je ok.
Jos sam pod utiskom pokreta moje bajvece radosti.Mamino blago jedino na svijetu.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:37:28   
rose 87
eh hajde sad ljepse teme,dobih jucer punu kesu robice za bebicu,sve 50-62 br.,sve mi nesto malo-premalo vise sam zaboravila koliki budu kad se rode...trazila sinoc u gradu neke naljepnice za zid,da zaljepim povis kreveta pa ne nadjoh nista da mi odgovara,moracu do fisa da prosetamo da vidim
isto sam u potrazi za dobrimmm receptom za tortu,posto ce djecaku brzo rodjendan da mogu praviti
planirate li vi sta kuhati pa zamrzavati prije poroda,ja nisam prosli put ali sam se pokajala,dobro bi mi doslo,pa planiram sad,nabrajajte sta se sve moze zalediti,posebno me interesuje od slatkih stvari...eto vam tema hehe

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:38:14   
mala curica
Duple poruke su dokaz da mi mozak ne radi.Uzbudzenje cini svoje,tako da ne zamjerite mi na duplim porukamauser posted image


< Poruku je uredio mala curica -- 3.12.2014 12:40:55 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:39:41   
rose 87

IZVORNA PORUKA: mala curica

Evo mene s suzama radosnicama.user posted image
Sunce moje drago,mase rukicama i nozicamauser posted image
Hvala dragom Bogu sve je ok.
Jos sam pod utiskom pokreta moje bajvece radosti.Mamino blago jedino na svijetu.user posted image

user posted image user posted image user posted image za bebicu,podsjeti ti mene na taj osjecaj kad vidis prvi put pokrete na uz,shvatis bas da u tebi raste pravi covjek hehe,nije vise samo mrvica,da nam se uvijek tako radosna vracas sa pregleda

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:40:49   
TiruTiru

IZVORNA PORUKA: rose 87


IZVORNA PORUKA: mala curica

Evo mene s suzama radosnicama.user posted image
Sunce moje drago,mase rukicama i nozicamauser posted image
Hvala dragom Bogu sve je ok.
Jos sam pod utiskom pokreta moje bajvece radosti.Mamino blago jedino na svijetu.user posted image

user posted image user posted image user posted image za bebicu,podsjeti ti mene na taj osjecaj kad vidis prvi put pokrete na uz,shvatis bas da u tebi raste pravi covjek hehe,nije vise samo mrvica,da nam se uvijek tako radosna vracas sa pregleda

user posted image user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:42:52   
mala curica
Rose tako divne rijeci,jos vise si me rasplakala.U muzevoj firmi placek k'o blentava.
Hvala vam sto dijelite moju radnost.....
user posted image user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:48:12   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: mala curica

Evo mene s suzama radosnicama.user posted image
Sunce moje drago,mase rukicama i nozicamauser posted image
Hvala dragom Bogu sve je ok.
Jos sam pod utiskom pokreta moje bajvece radosti.Mamino blago jedino na svijetu.user posted image




Juhuuuuuuu cestitam draga moja :) da ti i ostatak trudnoce bude vako uredan .... Ljubim tebe i mrvicu ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:50:13   
Andy_Bec23
Mala c ja mislila ti u petak ides tek ;) bas sam sretna za tebe ;) jesi se odlucila za bolnicu?



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:50:42   
rose 87
user posted image samo placi draga,sad je jedino vrijeme kad mozes plakati kad hoces,ili kao ja napominjati muza da se u nekoj tamo zemlji trudnica ne tereti za ubistvo m jer je bila pod utjecajem hormona hahaha,jucer moj dolazi sa najvecoooommm kinder cokoladom rekoh odakle ti to kaze kupila mi sefica user posted image -hajde vjerovat cu da je kupila djetetu kao sto on kaze haha

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:53:03   
mala curica
Hvala Andy user posted image user posted image
Doktor kaze da je bas sve u najboljem redu.Mislila sam da ce biti malih komplikacija zbog prvog spontanog i operacije (Konizacije).
Bozija volja da sve bude u redu.
hmmmm od zadnjeg vaganja udebljala sam se 2,300
sada imam 62.300.user posted image nesto mebi od ruke idu ove kiliceuser posted image

Ko Bog da uskoro cemo imati jako dosta veselja u cekaoniciuser posted image
Drage moje user posted image .

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:56:13   
Andy_Bec23
Mala c ma naravno da ce sve bit u redu sto nebi bilo ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:56:50   
mala curica
Andy ti si zaminenila mene i Marincii.Ona je u petak 05.12 trebala na CR.
Upravo pijem kako i idemo u par bolnica da vidim imaju li slobodni termin.
Aaaaa ovo moram podijeloti s vama,user posted image user posted image
Termin za porodjaj je 30.06,a na taj datum je rodjena bivsa od mog muza.
Kaze on doktoru "Ma bit ce to par dana ranije"user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 12:59:19   
unchy
Pozz drage moje, ja ustala u 12, uzas, prodje mi dan u nista. Sretno svima na kontroli danas.
Andy kod nas u bolnici je haus, ne mozes da vjerujes kakvo je stanje, ne zna se ni ko pije ni ko placa. Zena pala i prebila kuk i hitno treba na operaciju, a oni je vratili rekli nemaju anestezije, ma fuj. Moj did je bio u bolnici sedam dana i mama je sve morala kupovati, nista nemaju, i pustili ga iz bolnice bez dijagnoze i bez terapije, jer nisu mogli uraditi neke nalaze zato sto su im pokvareni aparati, ma uzas.
Nadam se da necu morati na CR, pa da se ne sikiram, al ne mogu da vjerujem da nemaju anestezije, kao kupi anesteziju 500 KM, zamisli neki koji nemaju prebijene kako se ponasaju, ma fuj drzave ...

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 13:12:30   
bejbibi
Mala c draga user posted image za kontrolu... Bas mi je drago da je sve ok... Da aBd bude sve super do krajauser posted image ah,te bivse user posted image kako znaju zivot zagorcatuser posted image .....ma i da se tad bebac rodi aata te briga..ro ce bit tvoj najljepsi dan,zaboravit ces ko sve ima rodjendan na taj dan ;).....

Joj UNCHY bas sam zabrinuta za nas :( to je strasno..sta se to desava Boze.nije normalno.. Cuj 500km, jesu oni normalni???? Boze nemaju osnovne stvari za bolnicu..komotnomozes umrijet , ccccc.... Ro treba dati u novine il nesto,pod hitno da se nwsto poduzme...pa halo kantonalna bolnica,nije ro privatno da bankrotirauser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 13:39:08   
TiruTiru
moja mama je imala prije dvije godine cito uputnicu za operaciju na srcu...zena bas lose bila, zacepljenja 90%...stavili je na listu, da ocekuje poziv za godinu dana user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 13:55:16   
marinčii

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

moja mama je imala prije dvije godine cito uputnicu za operaciju na srcu...zena bas lose bila, zacepljenja 90%...stavili je na listu, da ocekuje poziv za godinu dana user posted image

auu bas me zanima koliko bi cekala da nije imala tu uputnicu za hitne slucajeve;e pa.stvarno to samo kod nas moze biti...

UNCHY i kod nas je slicna situacija sve gotovo moras kupiti ,mada anesteziju imaju to jos uvijek nije upitno al ostale lijekove i terpaiji svu koju primas odes kupiti i onda ti daju..Ma do neki dan nije bilo ni tople vode na odjelu za porodilje al eto citam da su to napokon sredili,pa kako bi se istusirala u sred 12 mjeseca hladnom uzas jedan i gotovo...

MALA CURICE bravo za kontrolu,tako mi je drago da je sve ok ,uzivaj draga moja zasluzila si

ROSE ma i mene je toga strah jer sam svjesna da ima takvi doktora koji prije nego im kazes da ces platiti nece nista poduzeti,ako vidim da se izmotava u ponedeljak recu fino ili mi recite sta je na stvari ili cu ja naci drugog doktora nece me vala vise odugovlaciti pa da se ne dao BOg nesto iskomplicira

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 14:10:15   
Mir@H
Mala curice to je tebi mrvica mahala da kaze da je dobro i da ce sve biti ok aBd user posted image
Citam ovo za bolnice i ne mogu doci sebi,cuj nema anestezije...a ima da guzonje u vladi kupuju auta od 160000km,prave milionske predizborne kampanje i sl...A za placanje doktorima,koliko god mi bili protiv toga negdje te jednostavno ne gledaju bez novca. Moja jetrva se napatila u Zenici,prenijela bebu 10 dana,manjak plodne vode,zamucena,al dok nije platila nista. Kad je dala novac za dva sata joj uradili cr.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 14:29:35   
mala curica
Ma bivsa ko bivsa,skuplja prasinu user posted image user posted image
Sta me briga za takve.
Marincii,dusa moja,dugo me "poznajes" i znas kako i sta je bilo.user posted image
Mie@h da,mrva moja.Kaze meni mm eto ti mase,ja pocela plakati
Kaze doktor jeli ovo prva beba?Rekoh jeste,jedna je bila neuspjesna.
Ahhh sada razumijem ove suze.user posted image

A zgrozavam se na ove price o bolnicama ,Boze nemaju anestezijuuser posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 3.12.2014 14:30:30 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Mir@H)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 15:09:19   
morenaa
Andy sad razumijem zasto si bila ljuta, ja ne dopustatm da se u nasem domu psuje Boga, prvi put upozorim a drugi put kazem da ako netko ne moze postovati nesto tako bitno onda nemamo sto raditi zajedno, imala sam takvu situaciju i s tim ljudima sam ostala ok al vise mi ne dolaze kuci. Lijepo se zna da se postuju neka pravila
mala curice bravo za pregleduser posted image
Marinci sigurna sam da tvojj dr ne ceka novac, nego je bolje za bebu da je sto duze u stomaku, nije ti prosao termin pa zasto bi zurila? A i da te zaboli za 5 minuta si u bolnici i svaki dr ce ti raditi carski kad je dijete na zadak,nemas se cega plasiti.. ja bi na tvom mjestu cekala jos jer mozda se beba ipak okrene , carski ima puno vise rizika i komplikacija i ne treba zuriti ako jos ima vremena. Ne misli na prvi porod i lose iskustvo, uvjeri sebe da ce ovaj put sve biti puno bolje i prepusti se u Bozje ruke:)
I da ja nikom nista nisam placala...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 16:28:20   
unchy
Gdje nam je Vanchi???

(odgovor članu morenaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 17:14:51   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: mala curica

Ma bivsa ko bivsa,skuplja prasinu user posted image user posted image
Sta me briga za takve.
Marincii,dusa moja,dugo me "poznajes" i znas kako i sta je bilo.user posted image
Mie@h da,mrva moja.Kaze meni mm eto ti mase,ja pocela plakati
Kaze doktor jeli ovo prva beba?Rekoh jeste,jedna je bila neuspjesna.
Ahhh sada razumijem ove suze.user posted image

A zgrozavam se na ove price o bolnicama ,Boze nemaju anestezijuuser posted image


Neka padaju suze radosnice, nema nista ljepse


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori o ocekivanju beba - Decembar
3.12.2014 17:15:58   
Andy_Bec23
Nego ja sam nocas isla u wc i tako sam tesko zaspala.. Stalno razmisljam sta i kako ce vit, ocu li ja to uspjeti itd ... Neki strah me uvatio ... Bas cudno

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *