|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "bijelo pranje"
15.10.2012 16:47:10   
Arminaa

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

isti problem sa bijelim pranjem.. popila kutiju antibiotika- cefalexsin, koristila 2 kutijice vaginaleta nystatin i 2 puta po 3 kom Canesten vag. Napila sam se brusnice caja, doduse oni filter vrecica, zatim caja stanjskog za trudnice (brusnica osnovni sastojak) , i na kraju se pomirila da b.p. je konstanta u mom slucaju.


A jesi li radila briseve? Vjerovatno jesi, jer ne bi pila antibiotike na 'coravo'user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: "bijelo pranje"
10.11.2012 12:08:10   
ivanai
pozdrav cure neznam gdje da smjestim ovo moje pitanje pa odlucih ovdje. trudna sam 19t koristim utrrogestan vaginalno u zadnje vrijeme sam primjetila da mi uz normalan bjeli iscjedak od utrogestana iscuri i neki vodeni toliko da mi smoci gacice ako nemam dnevni ulozak. prepala sam se dami mozda necuri plodna voda bila na UZ prosli petajk doktorica kaze sve ok plodne vode dovoljno to je vjerovatno od utrogestana al ja se i dalje plasim posto sam citala o tom visokom pucanju vodenjaka i svasta nesto. zanima me dali se nekoj od vas javljao takav iscjedak?

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: "bijelo pranje"
10.11.2012 12:29:19   
bozijidar
ivanai, ja sam koristila utrogestan do 12 nedjelje. Vrlo cesto sam imala vodenkast iscjedak, kao da sam se upiskila. user posted image Zbog čega koristis utrogestan?

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: "bijelo pranje"
10.11.2012 13:23:07   
ivanai
puno ti hvala na odgovoru bozijidar smirila si me user posted image utrogestan sam pocela koristiti posle vto pa sam prokrvarila u 9 nedelji imala hematom koji je hvala bogu nestao al posto su blizanci koristim ga i dalje .

(odgovor članu bozijidar)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: "bijelo pranje"
10.11.2012 17:26:27   
Full Moon
ivanai, ma ne znam je li do utrogestana ili prosto zbog trudnoce, nisi ukljucena u razgovore u ocekivanju bebe, tamo mi redovno sve kukamo o mokrom vesuuser posted image , nije neuobicajena pojava, sretno sa trudnocom, ja sam isto imala hematom i koristila utrogestan od 13. sedmice do neke sad ne znam tacno, mozda 30, morala bih provjeriti tacno, ali ja sam ga pilauser posted image

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:25:06   
tratinčicaa
Pitanje, vodeni sekret, uz malo bjeličastog sadržaja / izvinjavam se na detaljima/ i pecka pomalo.
Ja s ovim nemam iskustva jer nisam imala sekret nikada mimo trudnoće. Ehh moj dr. na godišnjem do 8.maja user posted image Šta sad?! Jojj koji sam ja peh!
Šta mi savjetujete. Panika me već uhvatila pod svoje.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:31:42   
SdZ
Ako mozes gdje nabaviti caj Zlatna trava, pomoci ce sigurno.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:32:43   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: SdZ

Ako mozes gdje nabaviti caj Zlatna trava, pomoci ce sigurno.

Proizvođač? Prvi put čujem za taj čaj. Pije se ili ispira njime?

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:36:26   
SdZ
Njega prodaju travari. Pijes ga. Ja sam pila svaki dan pola ili jednu litru caja i nakon desetak dana sam se osjecala bolje.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:39:19   
bebaa
čaj od peršuna je zakon za bjelo pranje...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:39:46   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: SdZ

Njega prodaju travari. Pijes ga. Ja sam pila svaki dan pola ili jednu litru caja i nakon desetak dana sam se osjecala bolje.

Ma slaba sam ti s travarima user posted image ali pitat ću, šta drugo?! Pokušat ću stupiti u kontakt sa dr. u toku dana. user posted image
Najgore mi je što mi je dr. na g.o, kome sad da idem?? Privatno negdje? Čitam neki brisevi se rade.. jojj baš me strefilo.user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:43:08   
SdZ
Ja sam narucivala iz Ljubuskog. Jedna gospodja radi s tim i salje u Cazin na prodaju. Samo sto je taj caj najprodavaniji i moras ga naruciti.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:46:26   
tratinčicaa
Pa to bi danima trajalo od narudžbe do isporuke. Hvala ti, meni treba nešto odmah i sad. Ne smijem toliko čekati, pa dotad će mi i gin sa g.o user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:46:41   
bebaa

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: SdZ

Njega prodaju travari. Pijes ga. Ja sam pila svaki dan pola ili jednu litru caja i nakon desetak dana sam se osjecala bolje.

Ma slaba sam ti s travarima user posted image ali pitat ću, šta drugo?! Pokušat ću stupiti u kontakt sa dr. u toku dana. user posted image
Najgore mi je što mi je dr. na g.o, kome sad da idem?? Privatno negdje? Čitam neki brisevi se rade.. jojj baš me strefilo.user posted image

nemoj odma na prvu kontat o dr. i brisevima...sigurno je melo jača upala...obavezno danas 2 l brusnice i najviše 3 šolje čaja za bjelo pranje...ako te pecka kupi i hipermangan pa se operi...možeš uzeti i vaginalete kantarionovog ulja...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:49:31   
SdZ
Ali probaj naci negdje travara i traziti taj caj, vjerujem da ima negdje. Neces se pokajati. To ti ja garantujem. user posted image



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:50:04   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: SdZ

Njega prodaju travari. Pijes ga. Ja sam pila svaki dan pola ili jednu litru caja i nakon desetak dana sam se osjecala bolje.

Ma slaba sam ti s travarima user posted image ali pitat ću, šta drugo?! Pokušat ću stupiti u kontakt sa dr. u toku dana. user posted image
Najgore mi je što mi je dr. na g.o, kome sad da idem?? Privatno negdje? Čitam neki brisevi se rade.. jojj baš me strefilo.user posted image

nemoj odma na prvu kontat o dr. i brisevima...sigurno je melo jača upala...obavezno danas 2 l brusnice i najviše 3 šolje čaja za bjelo pranje...ako te pecka kupi i hipermangan pa se operi...možeš uzeti i vaginalete kantarionovog ulja...

Upravo sam pripremila brusnicu da pijem, a koji je to draga čaj koji ti pominješ? Ma ne pecka jako niti svrbi baš...ali osjećam blagi proces da ide ka tome. user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:52:18   
bebaa
ja obično uzmem peršun svjež pa zalijem ključalom vodom ili imaš od pharmameda čaj za bbjelo pranje mislim u svakoj apoteci...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:54:27   
SdZ
I ja sam cula da je dobar i ovaj caj od persina, a pila sam i taj "za bijelo pranje".
Brzo ozdravljenje.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 8:56:38   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: bebaa

ja obično uzmem peršun svjež pa zalijem ključalom vodom ili imaš od pharmameda čaj za bbjelo pranje mislim u svakoj apoteci...

bebaa draga, zar peršun u trudnoći?! Čitala sam baš sada da se ispira njime, ali nekako se bojim da mi ne naškodi user posted image Bacam se sad na brusnicu, ODMAH!
Tražim i te ostale čajeve u apoteci, hvala ti puno!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 9:02:39   
bebaa

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: bebaa

ja obično uzmem peršun svjež pa zalijem ključalom vodom ili imaš od pharmameda čaj za bbjelo pranje mislim u svakoj apoteci...

bebaa draga, zar peršun u trudnoći?! Čitala sam baš sada da se ispira njime, ali nekako se bojim da mi ne naškodi user posted image Bacam se sad na brusnicu, ODMAH!
Tražim i te ostale čajeve u apoteci, hvala ti puno!

čekaj ba nisam skontala da si trudna,,,onda nipošto peršun...brusnica i hipermangan...to sam ja u trudnoći koristila...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 9:10:11   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: bebaa

ja obično uzmem peršun svjež pa zalijem ključalom vodom ili imaš od pharmameda čaj za bbjelo pranje mislim u svakoj apoteci...

bebaa draga, zar peršun u trudnoći?! Čitala sam baš sada da se ispira njime, ali nekako se bojim da mi ne naškodi user posted image Bacam se sad na brusnicu, ODMAH!
Tražim i te ostale čajeve u apoteci, hvala ti puno!

čekaj ba nisam skontala da si trudna,,,onda nipošto peršun...brusnica i hipermangan...to sam ja u trudnoći koristila...

vidim ja da ti nisi skonala user posted image al' jesam ja user posted image hvala ti, slijedim savjete a svakako moram dr.zvati za ovo.ne smijem ja baš sama na svoju ruku.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 10:52:58   
tratinčicaa
Šta mislite o ovome? Da li bi se smjelo koristiti u trudnoći?

Liječenje bijeloga pranja žena

Priprema: Uzeti po 40 g lista i cvijeta kunice i kamilice i po 10 g kadulje i lišća koprive. Potom, 4 velike kašike ove mješavine se popare s 1 l ključale vode. Nakon što sve odstoji 10 minuta, procijedi se kroz čistu lanenu krpu ili gazu. Kad se ohladi na temperaturu tijela, ovim čajem se ispire rodnica.

Istovremeno se pije čaj, koji se priprema tako da se 3 velike kašike mješavine od po 25 g cvijeta i lista kunice, trave ive, dubačca, kamilice, kadulje, divljeg mažurana i bijele koprive popare s 1 l ključale vode. Nakon što odstoji cijelu noć poklopljeno, procijedi se i pije umjesto vode u toku dana.

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 14:10:38   
Medić*
Tratincica mozes pored brusnice uzeti Pancicev caj za trudnice i djecu. Vidim zene ga hvale za urinarne infekcije i sl.
Nemoj usloske koristiti, redovno se zapiri dole, posusi papirom, mijenjaj ves cesce.

< Poruku je uredio medic slatki -- 26.4.2013 14:11:17 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 14:14:08   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Tratincica mozes pored brusnice uzeti Pancicev caj za trudnice i djecu. Vidim zene ga hvale za urinarne infekcije i sl.
Nemoj usloske koristiti, redovno se zapiri dole, posusi papirom, mijenjaj ves cesce.

Hvala ti puno. Sad sam bila po apotekama...i niko mi ne da ništa! user posted image Baš sam se naljutila. Dr. mi preko tel.reče da "imam pravo na sekret" ali ako sam se uspaničila da odem nekom drugom na pregled...možda je glupo, ali meni se ne ide nikome. Radije ću pokušati nekim babskim metodama, nego da me čačkaju i daju dijagnoze drugi dr. Nemam crvenila, nemam bolova, ništa, i čekat ću. Valjda neće biti ništa naopaku, majku mu user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: "bijelo pranje"
26.4.2013 14:19:02   
Medić*
IZVORNA PORUKA: tratinčicaa


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Tratincica mozes pored brusnice uzeti Pancicev caj za trudnice i djecu. Vidim zene ga hvale za urinarne infekcije i sl.
Nemoj usloske koristiti, redovno se zapiri dole, posusi papirom, mijenjaj ves cesce.

Hvala ti puno. Sad sam bila po apotekama...i niko mi ne da ništa! user posted image Baš sam se naljutila. Dr. mi preko tel.reče da "imam pravo na sekret" ali ako sam se uspaničila da odem nekom drugom na pregled...možda je glupo, ali meni se ne ide nikome. Radije ću pokušati nekim babskim metodama, nego da me čačkaju i daju dijagnoze drugi dr. Nemam crvenila, nemam bolova, ništa, i čekat ću. Valjda neće biti ništa naopaku, majku mu user posted image


Taj caj imas u Lukavici u nekom trznom centru TOM, ima apoteka unutra. Ima negdje i u sarajevu neka apoteka ali ne znam koja. Kazu da je dobar. Ne moze skoditi.

Kazu da je to bijelo pranje normalno, sta znam ukoliko nema mirisai ne svrbi, ako nije bas obilno i sl. Ja ga imam po malo od pocetka.





_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *