|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  218 219 [220] 221 222   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 7:44:34   
tap3ah
Miša mu meni to i dalje skupo. user posted image

Kako god skontam na moru mi ne treba veliki dnevni ni preljepi apartmani .... treba mi nešto gdje prespavamo i gdje se minimalno zadržavamo.

Cijeli dan smo na plaži a poslije šetnja.

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5476
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 8:06:35   
škorpija
Taj prvi apartman mi je premali, a drugi prevelik 😊, kako nema nekivs jednom spavaćom sobom 😊. A da je skupo svugdje jest, pa i u Neumu su poludjeli s cijenama

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 5477
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 9:21:56   
teacher75
zato je peljesac zakon user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5478
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 9:26:59   
ninuska
Jedina mana pwljesca su prodavnice. U Dracama imas samo jednu i to sa par artikala. U janjini dvije al sve je to meni nekako slabo. Jedino u Lidlu usput kupiti..

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5479
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 12:11:14   
teacher75
kupimo usput nesto a u janjini ima studenac. ne treba mi nista vise

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5480
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
21.6.2016 12:12:35   
teacher75
u zuljani mi je bilo zeznuto jer im janjina a ni orebic nisu bas blizu a u onoj jednoj prodavnici bas slab izbor

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5481
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.6.2016 14:12:34   
salmy
Jel neko bio na Korculi hotel Marko Polo4*?
I hotel Andrija u Sibeniku?
Bas je primamljivo ...razlicite su agencije..Andrija nudi mnogo bas bas

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5482
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.6.2016 15:01:03   
M.A.M.
Zene drage im li iko kakvu preporuku ili kontakt za smjestaj u Drveniku?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5483
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.6.2016 15:03:15   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: salmy

Jel neko bio na Korculi hotel Marko Polo4*?
I hotel Andrija u Sibeniku?
Bas je primamljivo ...razlicite su agencije..Andrija nudi mnogo bas bas


mi smo prošle godine bili u hotelu Andrija u Šibeniku i sve je super, nemam zamjerke

osim što boravak u tematskom hotelu za djecu sa dvadesetosamhiljadaipetstotina djece mač sa dvije oštrice-djeci je super, ali rizik da ti manje dijete nešto pokupi od viroza je jaaako visok i da ti sHebe ljetovanje..bilo je jako puno bolesne dječice i poznanika iz SA koji su s tim deverali...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5484
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.6.2016 15:29:09   
salmy

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel neko bio na Korculi hotel Marko Polo4*?
I hotel Andrija u Sibeniku?
Bas je primamljivo ...razlicite su agencije..Andrija nudi mnogo bas bas


mi smo prošle godine bili u hotelu Andrija u Šibeniku i sve je super, nemam zamjerke

osim što boravak u tematskom hotelu za djecu sa dvadesetosamhiljadaipetstotina djece mač sa dvije oštrice-djeci je super, ali rizik da ti manje dijete nešto pokupi od viroza je jaaako visok i da ti sHebe ljetovanje..bilo je jako puno bolesne dječice i poznanika iz SA koji su s tim deverali...


Cuj to? Nisam o tome razmisljala vidis u pravu si...a otkud tolika djeca..hahaha na slikama izgleda ogroooomno...i nije opste jeftino da toliko raje ljetuje..bas izgleda sminka...kakva je klopa klempo i to se podrazumjeva?...hocemo da promjenimo a ni sama ne znam sta

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 5485
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.6.2016 8:49:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel neko bio na Korculi hotel Marko Polo4*?
I hotel Andrija u Sibeniku?
Bas je primamljivo ...razlicite su agencije..Andrija nudi mnogo bas bas


mi smo prošle godine bili u hotelu Andrija u Šibeniku i sve je super, nemam zamjerke

osim što boravak u tematskom hotelu za djecu sa dvadeset_osamhiljadaipetstotina djece mač sa dvije oštrice-djeci je super, ali rizik da ti manje dijete nešto pokupi od viroza je jaaako visok i da ti sHebe ljetovanje..bilo je jako puno bolesne dječice i poznanika iz SA koji su s tim deverali...


Cuj to? Nisam o tome razmisljala vidis u pravu si...a otkud tolika djeca..hahaha na slikama izgleda ogroooomno...i nije opste jeftino da toliko raje ljetuje..bas izgleda sminka...kakva je klopa klempo i to se podrazumjeva?...hocemo da promjenimo a ni sama ne znam sta


kako odkud tolika djeca? pa dječiji hotel, neće babe biti tamo user posted image barem u ovom Andriji..
a ne ide samo naš narod tamo, zapravo najmanje je naših, dosta ima austrijanaca, njemaca, čeha standardno...njima je to sitnica user posted image
pa otidjite, dečko je sada veliki, ne bi trebalo da bude problema što se tiče virozica, valjda je to pregulio u vrtiću...na kraju, uglavnom su male bebe tj.djeca do 3-4 godine bila bolešljiva..
lijepo je jako, dosta drugačije od makarkse rivijere..totalno drugi ugođaj..

klopa je super, ima pp i stvarno bude svega, izbor jela ba veliki plus ima dječiji meni i poseban dio restorana sa malim stolicama i stolovima za djecu..ma super user posted image

< Poruku je uredio pocahontas -- 23.6.2016 8:50:43 >


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5486
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.6.2016 8:56:49   
M kao Mama
Auuuuuu predobro je u ovom Andriji, ha dobijem kakav bingo, povišicu, kakvu zaostavštinu od nekog ne znanog roleta, vodim nas tamo, stvarno je famozno, cijene nisam ni smjela da pogledam, mislim da je u rangu Turske i njihovih 5 *, al fakat predobro izgleda, posebno su me dojmile sobe,

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 5487
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.6.2016 17:17:37   
Full Moon
More je vec ugodno za kupanje, a i jos uvijrk nisu velike guzve, tako da je trenutno bas za odmora, ko planira...btw Visnja trebat ce mi ti kontakti za Dubu😃

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5488
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.6.2016 20:47:14   
almondray
Toliko nahvališe M.Dubu ovdje da sam i ja rezervisala user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 5489
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.6.2016 21:57:08   
almondray

IZVORNA PORUKA: M kao Mama

Auuuuuu predobro je u ovom Andriji, ha dobijem kakav bingo, povišicu, kakvu zaostavštinu od nekog ne znanog roleta, vodim nas tamo, stvarno je famozno, cijene nisam ni smjela da pogledam, mislim da je u rangu Turske i njihovih 5 *, al fakat predobro izgleda, posebno su me dojmile sobe,

Meni pop-up reklame iskaču sa famoznim ciframauser posted image
Svaka čast kad neko može toliko za noć da da.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5490
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
29.6.2016 22:03:11   
leme
drage zene,
da malo osvjezim ovu temu jer imam nekoliko pitanja. za 10 dana putujemo u Tursku na odmor s bebom koja ima godinu i po. zanima me da li je neka putovala avionom s bebom i kakva su iskustva? takodjer me zanima da li znate da li djecija kolica predajemo zajedno s ostalim prtljagom ili ih nosimo do samog ulaza u avion gdje ih predajemo stjuardesi i ponovo ih preuzimamo na izlazu, kako sam cula sve ovisi od aviokompanije do kompanije, a meni zanima kakva je situacija sa Turkish airlines.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5491
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
30.6.2016 9:45:10   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: leme

drage zene,
da malo osvjezim ovu temu jer imam nekoliko pitanja. za 10 dana putujemo u Tursku na odmor s bebom koja ima godinu i po. zanima me da li je neka putovala avionom s bebom i kakva su iskustva? takodjer me zanima da li znate da li djecija kolica predajemo zajedno s ostalim prtljagom ili ih nosimo do samog ulaza u avion gdje ih predajemo stjuardesi i ponovo ih preuzimamo na izlazu, kako sam cula sve ovisi od aviokompanije do kompanije, a meni zanima kakva je situacija sa Turkish airlines.


Leme, ja sam putovala avionom sa bebom od 11 mjeseci i sve je bilo ok. user posted image Spremi neke igracke, grickalice i slicno da zabavis bebu na aerodromu i u toku leta. Beba ce u avionu sjediti tebi u krilu i biti vezana za tvoj pojas posebnim dodatkom, pa je to malo moze unervoziti jer mora sjediti mirno, vezana prilikom polijetanja i slijetanja. Kasnije je mozes odvezati da bude malo slobodnija.
Kada letis sa Turkish airlines, oni ti na check in-u daju veliku kesu u koju ces staviti kolica i kolica budu kod tebe cijelo vrijeme na aerodromu dok ne prodjes sve kontrole. Tek na ukrcavanju stavljas kolica u tu kesu i dajes je stujardesi kada ulazis u avion. Kada izadjes iz aviona, kolica ce te cekati kod stepenica. Btw, te kese su im bas dobre i mi ih cuvamo za umotavanje velikih stvari koje stoje u garazi. user posted image

Naravno, spremi standardnu opremu: hranu, rezervnu odjecu, pelene, vodu,... Flasicu sa djecijom hranom ili nekim napitkom mozes slobodno ponijeti, nece ti je oduzeti na kontroli.

Sretno i uzivajte. user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 5492
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
30.6.2016 10:27:38   
SailorMoon
Mi smo bili prvi put u truskoj kada je moja mala imala 7mje. Od tada idemo svake godine.
Za kolica samo je bitno da na Check in kazes, da hoces da kolica predas pred avionom.
to vazi za sve kompanije

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 5493
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
1.7.2016 11:46:33   
leme
Super, hvala vam puno na iscepnim odgovorima. Nadam se da ce ako Bog da sve proci u najboljem redu i da cemo se fino provesti, cuvajte nam palceve 😂

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 5494
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
3.7.2016 18:33:01   
maja78 RR
Samo da javnem da je more divno i vrijeme toplo na jadranu

< Poruku je uredio maja78 RR -- 3.7.2016 18:35:21 >


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu leme)
Neposredna veza do poruke: 5495
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.7.2016 22:13:58   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Samo da javnem da je more divno i vrijeme toplo na jadranu

Majo,idete li u disco 😁😘

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 5496
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
11.7.2016 18:22:05   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Full Moon


IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Samo da javnem da je more divno i vrijeme toplo na jadranu

Majo,idete li u disco 😁😘



nisamo isli :) sinoc se vratili, nije htio do diska hahaha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 5497
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
19.7.2016 16:44:54   
esmina i bebina mam
Mi bili na Hvaru u Starom Gradu vratili se 13 og.Ljepota otok Hvar je prica za sebe.Stari Grad nema plaze za pohvaliti ali to nismo ni ocekivali posto je zaljev.Ali zato su plaze kod Vrboske i Jelse fantazija.Djeci se najvise svidjela plaza kampa Grebisce kod Jelse.Pjesak ali voda nije mutna.

_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 5498
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.7.2016 16:16:26   
mamita 2013
Da li je neko mozda bio u hotelu Senses na Hvaru u Vrboskoj?

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 5499
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
5.8.2016 20:48:51   
azra I ADI
Je li neko ljetovao u Baškj Vodi, kakve su cijene smještaja i jesu li plaže sa dosta borovine? Kakav je noćni život, imaju li ribarsko veče i sadržaja za djecu?

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 5500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  218 219 [220] 221 222   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  218 219 [220] 221 222   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *