|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  217 218 [219] 220 221   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.5.2016 12:22:45   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije


Imaš ovdje info, pogledaj slaže li se ovaj datum sa datumom tvog predavanja zahtjeva.
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/obavjestenja/preuzimanje-putnih-isprava-47

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5451
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.5.2016 12:34:26   
salmy
Hvala zene...sutra ce mm otic ..ja predala on ce podic..ja sam se da ce decku vaziti barem 5 god

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5452
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.5.2016 12:49:10   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Hvala zene...sutra ce mm otic ..ja predala on ce podic..ja sam se da ce decku vaziti barem 5 god


hoće. sada će dobiti na 5 godina

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5453
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 8:18:04   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista user posted image )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise user posted image

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

mi idem vec 3.godinu u drace. mozda se i vidimo user posted image


mi cesto sidjemo u drace. budemo na onoj plazi sto gleda na cestu. mozda sam te i vidjala user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5454
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 9:07:40   
rose
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: salmy

Jel zna neko mogu li tel.provjeriti jel pasos gotov?sutra ravno mjesec dana..rekli za mj.doci..da dzaba ne cekam ako nije


Imaš ovdje info, pogledaj slaže li se ovaj datum sa datumom tvog predavanja zahtjeva.
http://mup.ks.gov.ba/aktuelno/obavjestenja/preuzimanje-putnih-isprava-47



onda su i nasi gotovi...mi predali 29. aprila

< Poruku je uredio rose -- 27.5.2016 9:08:03 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5455
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 15:39:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75

nama privatni polupansion ne bi nikako odgovarao jer smo muhanati sto se tice hrane. ja i nisam al jesu mm i djeca a ne volimo ni kad nam je programirano kad cemo doruckovati i vecerati. u nekom all inclusive hotelu bi vec moglo al nije nam toliki jorgan nazalostuser posted image zato kuham na moru al sve brzinska jela i ne svaki dan. nekad odemo na pizzu il tako nesto. dorucak i vecera su uglavnom mazalice. nije mi to neki teret a jedemo sta svi volimo i nema zanovijetanja user posted image

ni meni to stvarno nije problem, volim da pojedem po svom tabijatu i kakav crni pretis pa to ni moja rahmetli nana nije vukla na more, horoz supa iz kese, isprzi pilezinu, jos nazalost sad nema nigdje kupiti Maggi pire krompir u prahu ( vinja ta bi s njim, ti si mi to nekad preporučila i odličan je bio), za dručak mazalice i bijela kafa i vozi.

Al mm ove godine insistrira na polupansionu zbog male bebe pa vidjet ćemo

ja vucem i pretis al oni najmanji i zs pola sata imam skuhan rucakuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5456
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 15:43:23   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

Naravno da jedemo u obliznjoj jarabi restoranu uz plazu....uz sladoled kafe bice obavezno..taman do vecere...nista mi draze nema sredjena vecerat. I samo ustat😂😂😂...hahaha setnja i picence....ruke mi dodju sebi na more...mrzim sidje po spremanje i pranje tanjira...

ni to ne radim. koristimo plasticne tanjire i escajg. jedino serpu i tavu operem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 5457
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 15:45:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista user posted image )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna



I sad je tako. Parkiras auto na cesti i sidjes dole. Ima kafic uz kamp. Sta ce ti vise user posted image

Mi smo isli na jadnodnevni izlet. Inace smo svake godine u Janjini. Ona je na sred Peljesca ali ne izlazi na more, pa svaki dan idemo na drugu plazu. Dvije minute voznje do Sresera, 15min do Zuljane, pola sata do Divne...

mi idem vec 3.godinu u drace. mozda se i vidimo user posted image


mi cesto sidjemo u drace. budemo na onoj plazi sto gleda na cestu. mozda sam te i vidjala user posted image


mi budemo ispred ona dva kafica a djeca se igraju u onom pijesku u plicakuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5458
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
27.5.2016 15:48:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

meni je polupansion sranje najobičnije. ili puni ili ništa. od doručka do večere prođe i 10 sati što je meni nezamislivo da nemam još jedan odbrok između. a kada je ručak u ptanju pice i sendviči nisu opcija. meni je to glavni obrok. večera mi i ne treba.

slazem se. najpotrebniji mi je rucak oko 3-4 a za dorucak mogu nesto bezveze namazati i pojesti. vecera mi ne treba il isto tako nesto malo mogu pojesti ko za dorucak

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5459
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2016 17:46:32   
almondray
Ženice kako i preko čega uplaćujete depozit na rezervaciju?
Koje opcije imam za Hr?

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5460
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2016 19:13:47   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.


pitala jutros...
apartmani će biti spremni za 15 dana ....moraju da ih osvjeze ovih dana...
za desetak dana cu znati detalje pa ti posaljem kontakt broj

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5461
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2016 19:15:09   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: almondray

Ženice kako i preko čega uplaćujete depozit na rezervaciju?
Koje opcije imam za Hr?


ja sam prosle godine plaćala na žiro račun osobe kod koje sam isla...samo napisla da je u pitanju "poklon"

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5462
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2016 19:47:15   
almondray

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.


pitala jutros...
apartmani će biti spremni za 15 dana ....moraju da ih osvjeze ovih dana...
za desetak dana cu znati detalje pa ti posaljem kontakt broj

Pišem ti pp.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5463
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
28.5.2016 23:40:34   
teacher75
mi ne placamo nista unaprijed. ljudi nam vjeruju jer vec 3.put idemo kod njih a prvi put smo hodali po mjestu u nasli smjestaj srecom jako brzouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5464
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
29.5.2016 6:44:42   
almondray

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi ne placamo nista unaprijed. ljudi nam vjeruju jer vec 3.put idemo kod njih a prvi put smo hodali po mjestu u nasli smjestaj srecom jako brzouser posted image

I mi smo do sada tako,a ovo je prvi put 10 g da idem u hr a ne idem kod istih ljudi.
Em sam jedva mm nagovorila da trebamo bliže smještaj,em nepoznato mjesto još i ovo.
A moram ići na sigurno,jednom smo u Neumu jedva našli,bilo je došlo da se vratimo kući,i ne ulazu u Neum nađemo sobu.
A čula sam dosta priča kako u hr znaju izraditi na "usmenom" zakazivanju rezervacije,dođeš tamo a oni već izdali.Ovo sa akontacijom je vjerovatno osiguranje i meni i njima.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5465
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
30.5.2016 11:55:33   
Lavica28
Mala Duba je prekrasna, bili smo u vili Antunovic bez hrane, samo smjestaj, vrlo uredno, cisto i novo, minuta hoda do plaze, sve preporuk...ove godine smo mislili malo sjevernije, ali kak nisam nikada ljetovala sjeverno od Splita, ima li iko da preporuci neko manjelijepo mjesto pogodno za dječicu, bez velike gužve i sa hladom.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 5466
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
1.6.2016 10:38:03   
anidla
odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 5467
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
1.6.2016 13:26:49   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.

< Poruku je uredio ladyblue RR -- 1.6.2016 13:30:37 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 5468
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
1.6.2016 15:33:48   
anidla

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.



ajjjj bas cemo se mimoici user posted image user posted image user posted image a mogla su nam se djeca zabavljati dok mi ispijamo kafe user posted image

mi cemo poslije Bajrama...kad ti odes user posted image

nego, kakav je taj resort Dalmacija? Kakva je plaza? Znas li poziciju tih bungalova, da li su blizu plaze? Jbg smorih te pitanjima, ali trudna sam pa ces mi halaliti user posted image user posted image user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5469
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
3.6.2016 20:16:27   
lejla80
Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 5470
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.6.2016 10:29:43   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: anidla

odlucili smo se zaZaostrog ove godine, nisam nikad bila...valjda nismo pogrijesili,,,

rezervisali smo bungalov u kampu sa polupansionom...

da li je neko isao? Iskustva?



ja sam ti u Zaostrogu domaća. kada idete? to u Dalmaciji rezervisali?
ja sam ti dole od 24.6. - 3.7. i od 10. - 21. 8.



ajjjj bas cemo se mimoici user posted image user posted image user posted image a mogla su nam se djeca zabavljati dok mi ispijamo kafe user posted image

mi cemo poslije Bajrama...kad ti odes user posted image

nego, kakav je taj resort Dalmacija? Kakva je plaza? Znas li poziciju tih bungalova, da li su blizu plaze? Jbg smorih te pitanjima, ali trudna sam pa ces mi halaliti user posted image user posted image user posted image


ma on ti je na samoj plaži. extra je pozicioniran i dobra im je hrana. mislim da se nećete pokajati s tim da je to period kada su dole nesnosne gužve. e tu može biti malo problematično jer u Zaostrogu kada je sezona je haos. dobro je što je Bajram ranije pa možda ne polete svi odmah poslije Bajrama. obično je ludilo oko 1.8.
zato sam ja malo pomjerila. N neće u školu ove godine tako da ću vjerovatno opet u septembru malo otići. tada je dole najljepše.


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 5471
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.6.2016 10:30:51   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..


kako misliš nije u centru? nema centra u Zaostrogu user posted image user posted image user posted image
sve se dešava u 300 m user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 5472
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.6.2016 10:47:59   
lejla80

IZVORNA PORUKA: ladyblue RR


IZVORNA PORUKA: lejla80

Ja sam prošle godine bila u Dalmaciji. Kamp je na samoj plaži, nije baš u centru, pa nije ni prevelika gužva. More čisto, doručak standardni, ručak solidan. Ima dosta i voća a djeca uživala maksimalno. Zaostrog ko zaostrog, nije mjesto za one koji vole noćni život i slične aktivnosti. Ja sam se baš, baš odmorila, planiram i ove godine na isto mjesto aBd. Ako te još nešto zanima , pitaj ..


kako misliš nije u centru? nema centra u Zaostrogu user posted image user posted image user posted image
sve se dešava u 300 m user posted image


Meni je centar onaj dio kod marketa, i tu je baš užasna gužva, ja se prepala kad sam tek stigla jer sam kontala da je tu negdje i Dalmacija..ovamo ispred Dalmacije je podnošljivo ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 5473
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
13.6.2016 15:29:42   
tap3ah
Ima li ko da je otišao na Jadran?
Kakvo je vrijeme i je li mnoooogo hladno i da li duva mnogo?

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 5474
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.6.2016 19:15:02   
Visnja RR
Ako neko želi M.Dubu.... mogu dati kontakt telefon na pp

mali apartman od 25 kvadrta je 50 eura (2 +1)
a veliki od 75 kvadrata 80 eura ( dvije spavace sobe, veliki dnevni boravak s velikom terasom i lijepim pogledom na more

klima 5 eura

kuća je od prodavnice udaljena 30 m ... i od plaže 40 do 50 metara

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 5475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  217 218 [219] 220 221   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  217 218 [219] 220 221   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *