|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:29:15   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno user posted image

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee user posted image



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 5401
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:34:05   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno user posted image

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee user posted image



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....

Visnja, koliko si placala smjestaj? Ima li hladovine?
Treba i meni kontakt :). Da je kuca blizu plaze i da ima hladovine zbog bebe

lulaloo koliko je smjestaj? Moze i pp. A mozda vam je i ista kuca user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 22.5.2016 10:36:00 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5402
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:44:50   
Visnja RR
evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5403
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:49:20   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: lulaloo

Mi rezervisali apartman u Zivogoscu Porat, navodno je na plazi i imat cemo svoje dvoriste, rostilj i ogroman balkon, sve u hladovini - i sad citam malo po forumu i jedna clanica napisala da je Porat katastrofa, jedno od ruznijih mjesta?!

Pa je li bas toliki uzas? A mislila sam da ce biti idealno user posted image

Pomagajte, pls, recite da nije toliko grozno, pleasee user posted image



ne znam koji dio Porata.... moja prijateljica Maja je napisala da joj je Porat grozan...ali ja sam prosle godine bila u djelu do kojeg se dolazi jednom jako strmom ulicom i idilično je.... kuća na samoj plaži s velikim dvoristem , rostilj..5 minuta od kuće prema centru Porata imas prodavnicu s pecivima , malo dalje kafici, picerije, dječje igraliste

uglavnom plaža gdje sam ja bila je predivna ...
Naći ću ti fotku i postati kasnije....

Visnja, koliko si placala smjestaj? Ima li hladovine?
Treba i meni kontakt :). Da je kuca blizu plaze i da ima hladovine zbog bebe

lulaloo koliko je smjestaj? Moze i pp. A mozda vam je i ista kuca user posted image



ja sam kod njih isla na par dana u esptembru prosle godine ... pronasla ih na ovoj stranici
http://www.smjestaj.com.hr/zivogosce/legin/


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5404
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:52:38   
ninuska
Upravo gledala ovaj smjestaj user posted image . Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5405
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 10:55:43   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

Upravo gledala ovaj smjestaj user posted image . Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.


u septembru je bilo 35 eura...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 5406
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 11:06:07   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg






jel moguce da smo bile na istom mjestu user posted image


ovo mi nesto poznato user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5407
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 11:19:52   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: ninuska

Upravo gledala ovaj smjestaj user posted image . Nema cijena, poslacu upit.
Sve sto sam gledala po Hrvatskoj za august je preskupo. Nisu normalni. Jos sa polupansionom. Moze se za skoro isto love otici u Tursku.


u septembru je bilo 35 eura...

Hvala user posted image . Pitacu za august :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5408
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 11:34:49   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo fotki

ovo je plaža u tom dijelu Porata

prostire se jos duplo iza drveca .... ulaz u vodu savršen , nema krupnog kamenja ni trave

http://www4.slikomat.com/13/0522/f1w-153.jpg

kad predješ ovaj mali prvoj onda dolazis u centar Porata ...tamo su plaže ružne ...tj nije bas za manju djecu..
mnogi koji se nalaze u centru Porata ne znaju za ovaj dio jer im se bude mrsko preći taj lagani prevoj d vide sta ima iza...

http://www4.slikomat.com/13/0522/u71-152.jpg

ovo je bila nasa kuca:

http://www4.slikomat.com/13/0522/tpe-150.jpg






jel moguce da smo bile na istom mjestu user posted image


ovo mi nesto poznato user posted image


Pa POrat :) al nije centar nego pored... dolazi se drugom a ne prvom strmom ulicom... ulice su hebade ...al jbg...

jedina mana u ovoj kuci je bila ta sto je posteljina stara ...starija i od mene ...pa kome to smeta moze ponijeti svoju.... i sto je kuca dupleks ...jedan dio ima veeelike predivne balkone a drugi dio ( u kojem smo mi bili) su mali) ali to i nije bitno jer je dvoriste ogromno sa stolovima i klupama ... dvoriste je u šljiviku...pa sjedis i s grana bereš šljive...što mi je bilo čudno jer dolje niko ne jede šlive pa se grane lome od njih :)))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5409
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 16:12:41   
lulaloo
Visnja, puno, puno hvala na ovim informacijama - ovo gdje si bila izgleda bas lijepo, vidim ima hlada i plaza je child friendly. I mislim da je to dio Porata u kojem cemo i mi biti - kuca u kojoj si ti odsjela je na adresi Porat 6, a ova u koju cemo mi je Porat 18.

Ninuska, evo u ovu kucu idemo, uzeli smo apartman sa balkonom i dvoristem, cijena je 100 EUR dnevno za nas 4:

http://www.booking.com/hotel/hr/apartments-lozina-zivogosce.en-gb.html?aid=357026;label=gog235jc-hotel-XX-hr-apartmentsNlozinaNzivogosce-unspec-ba-tab-L%3Aen-O%3AosSx-B%3Asafari-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=5f1aa3c82f8833a6b8dc4faabc34fcf3;dcid=1;dist=0&sb_price_type=total&type=total&

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5410
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 23:30:46   
teacher75
stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 5411
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
22.5.2016 23:48:17   
saamy
De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5412
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.5.2016 8:19:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: lulaloo

Visnja, puno, puno hvala na ovim informacijama - ovo gdje si bila izgleda bas lijepo, vidim ima hlada i plaza je child friendly. I mislim da je to dio Porata u kojem cemo i mi biti - kuca u kojoj si ti odsjela je na adresi Porat 6, a ova u koju cemo mi je Porat 18.

Ninuska, evo u ovu kucu idemo, uzeli smo apartman sa balkonom i dvoristem, cijena je 100 EUR dnevno za nas 4:

http://www.booking.com/hotel/hr/apartments-lozina-zivogosce.en-gb.html?aid=357026;label=gog235jc-hotel-XX-hr-apartmentsNlozinaNzivogosce-unspec-ba-tab-L%3Aen-O%3AosSx-B%3Asafari-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=5f1aa3c82f8833a6b8dc4faabc34fcf3;dcid=1;dist=0&sb_price_type=total&type=total&


To je jedan od tri najljepse kuce u tom djelu...zato i jeste visoka cjena...
za minut si na plazi ...
ona se nalazi na tom malom "brezuljku" koji spaja Porat od dijela gdje sam ja bila....
vazno je samo da znas od hotela kad ides prema toj kuci ne skreces u prvu lijevo nego drugu strmu ulicu ...jedna od druge su udaljenje 20 metara :)
mi napravili gresku pa skrenuli u prvu ....a ja se grozim tih uskih strmih ulica u kojim se dva auta ne mogu mimoici....


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 5413
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
23.5.2016 16:52:23   
lulaloo
Visnja, user posted image jos jednom puno hvala za sve ove info.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5414
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 12:52:25   
almondray

IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

user posted image
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim user posted image neće nam janje servirati user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5415
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 13:13:47   
škorpija

IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 5416
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 13:30:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

user posted image
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim user posted image neće nam janje servirati user posted image



Bogami ovo nije humano, s našim platama malo ko će g... smočit ove godine

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5417
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 13:44:31   
almondray

IZVORNA PORUKA: M kao Mama


IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

user posted image
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim user posted image neće nam janje servirati user posted image



Bogami ovo nije humano, s našim platama malo ko će g... smočit ove godine

user posted image kako dođoh do Brela dođoh i do cifre od 5ooo i više sa doručkomuser posted image puni pansion ne smijem ni istraživati.
Mislim da se uglavnom oglašavaju ljudi koji možda žive od toga i lovci u mutnom.
Mi smo do sada ljetovali u Makarskoj kod prijatelja,plaćali smo jeftinije jer su dalekooo a sad mi to nije rješenje zbog male djece.

Višnja i Niki su hvalile Malu Dubu i normalan smještaj te ću najvjerovatnije ostati na tom.
Ako još neko ima kontakt manjeg mjesta,da je zadovoljan cijenom(čitaj oko100KM po danu) neka piše.
Kuham sama sebi i svojoj dječici hahahaha

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 5418
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 15:55:08   
M kao Mama
almondray


moj ti je savjet ako možeš da izdeveraš do 1.09. da tada idete, hem nema gužve, hem nije vrelina, hem cijene normalne, mislim možda su nekome i ove u top sezoni normalne, mi smo do L škole uvijek išli u septembru bilo nam super, al kako krenu škola idemo u augutu, jer ovo sad i Ramazan pada u julu, odnosno junu, ja sam već slala neke upite bogami, 70,80,90 evrića mi traže za apartman za nas 4.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5419
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 18:45:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: almondray


IZVORNA PORUKA: teacher75

stvarno su poludili s cijenama, cuj 100 eura apartman za 4

user posted image
Meni se vrtoglava od ovih cijena,za 5 noćenja nas 5 ništa ispod hiljadarke(soba) a sa doručkom 2,500-3000 mislim user posted image neće nam janje servirati user posted image

Ma bjezi, nikad do sad nigdje nisam za apartman dala vise od 40 eura, ne bih iz principa, sto je previse, previse je

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 5420
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 18:50:23   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5421
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 19:00:27   
teacher75
Vucina plaza u zuljani, divna i duba kod trpnja i prapratno kod stona su divne pjescane plaze na peljescu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5422
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 21:19:36   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: saamy

De mi recite u kojem djelu hr su pjescane plaze?? Nemojte se smijati user posted image nisam nikad bila samo u prolazu...user posted image



Pelješac, mjesto Žuljana, Crikvenica, Pag



Žuljana je prekrasna. Imaju i kamp. Ima i Divna na Pelješcu, ali to nije naseljeno mjesto nego samo kamp i kafić. Proguglaj slike


Divna s najljepšom bojom mora ...al sam isla davno s prijateljicama (prije Hrista user posted image )i tada je bila samo plaža bez ikakvih sadržaja....kola smo parkirali uz cestu pa se provukli kroz neko žbunje do plaže...divna je baš divna

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 5423
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 21:22:37   
Visnja RR
Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5424
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
24.5.2016 21:40:26   
almondray

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Mala Duba je prelijepo mirno mjesto...sve blizu....plaže prelijepe s hladom.... mnogo toga izdaju česima preko agancija...ali se moze naci ponesto i nisu skupi....
moja rodica ima kuću dolje i prosle godine je izdavala al nisam sigurna da će i ove.... imala je mali apartman 2 +1 i veliki za 6 odraslih osoba....
jedna naša ženica je išla kod nje

hoćeš li je pitati,ili da mi das kontakt da ja pitam.To je sigurno gdje je i Niki išla,ona je od tebe dobila kontakt.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *