|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 21:27:47   
ajnur
ja i MM u petak odosmo na korculu par dana user posted image tamo je extrauser posted image

_____________________________

Blagost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne ukrasi,a grubost ne dotakne ni jednu stvar a da je ne upropasti.Muhammed a.s

A 18.10.2010 mamin djecak
A10.08.2012 mamina cura

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 21:29:20   
Emina*
Jao, lijepo se provedite user posted image   user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 21:33:38   
Adana
user posted image  Uzivajte na Korculi!!!! I meni je tamo prelijepooooo!!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 21:46:20   
teta berta
Višnja, tu je Kričak ja mislim... A mi smo bili na plaži na koju se ide prema desno (a velika plaža u centru je lijevo) i radio je restoran ali više kao ljetna bašta. A i ja sam imala želju da se tamo začne Nika, al se mm nije dao prevarit pa se začela u Mo.user posted image  Bit će da je do koktela, mi ih nismo piliuser posted image  al sad znam kako ćemo za drugouser posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
25.3.2009 23:08:35   
juni
Korcula je na mene ostavila predivan utisak pa se rado vracam user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.3.2009 17:48:36   
orhideja
Ja odoh da  u nadjelju na dominikanisku republiku 14 dana imam da pocrnim ko oni tamouser posted image user posted image user posted image user posted image .Znaci nema me i navijamo zauser posted image  da se vratimuser posted image (to bi bilo super).

_____________________________

sad je sve u bozijim rukama

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
26.3.2009 18:17:59   
sarayka
Kao i prošle godine i ove aBd idemo u Gradac...Zaista smo prezadovoljni, vila u kojoj rezervisemo apartman je na mirnom mjestu sa privatnom plažom udaljenom 5 metara od vile, a sam apartman je jako uredan i čist ...
Još uvijek pazim na to da smo blizu BIH jer za nedaj Bože za sat smo u Mostaru...Tako da smatram da na sve treba misliti..
Eh sad ovako..prošle godine kad smo bili Lamija je imala 1,5 godinu - jaaakkko zeznut uzrast naime beba je još u fazi "hoću samo da hodam i nemam smire ni minutu user posted image " tako da svi bazenčići,kantice i lopatice nisu zanimljivi duže od 1 sata. Znači stalno ste u pokretu.Tako da odlaženje u inostranstvo sa tako malom bebom je za mene bacanje para jer ipak ste previse u frci oko bebe da probate sve draži tog relativno skupog ljetovanja, npr već djeca od 3-4-5 godina imaju jako fino organizovano vrijeme po takvim hotelima. Moja rodica je bila u turskoj sa curicom od 4 godine kojoj je bilo super jer se malena svo vrijeme igrala sa ostalom djecom i kojekakvim animatorima i klovnovima tako da je svima bilo prekrasno...
Odužih ja previse pa kao zakljucak ; ljeto u egiptu, tunisu ili turskoj je super ali ne sa malom bebom jer ona nema pojma gdje je svakako a vi platite 2-3 hiljade KM a niste uživali 100%user posted image . MM i ja smo bili sami u turskoj prije rođenja curice i opet cemo za neku godinu dvije do tada može i Hrvatska....
Lijep provod svima user posted image user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu orhideja)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
17.4.2009 9:48:59   
mišur
Mi smo prošle godine bili u Drveniku pored Makarske..
Luka je tad imao 5 mjeseci i super nam je bilo...
Mali hotelčić, nov, na samoj obali, sve nam pri ruci...Luka bio za poželjeti beba, samo je spavao...Milina jedna od ljetovanja...
Ove godine ćemo opet tamo, samo što će ovo prase imati 1,5 godinu skoro, pa će vjerovatno biti dosta uzbudljiviji odmoruser posted image

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.5.2009 15:54:41   
HanaBana
Nikako da se skontam gdje da idemouser posted image user posted image user posted image Imamo odmor krajem juna i krajem augusta. Krajem juna bi negdje u Tursku, Tunis ili Egipat a u agustu bi na jadran ili crnu goru. Najgore sto nikako da se uklopimo u termine koje nudeuser posted image user posted image user posted image Zna li iko mozemo li mi nekako dati svoje termine kada mozemo pa da nas nekako u agencijama ubace. Takodjer molim vas za pomoc gdje bi bilo najbolje. Hani je u junu 2 god ABD i nadam se da ne bi bilo problema gdje god isli, najvise bih volila Egipat ali trazim jos ponude...pomoooooooooooooc

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.5.2009 16:00:36   
lejlaze
vjerovatno hocemo ici na more, planiramo prvu sedmicu u junu, dok jos nije ugrijalo ono nepodnosiljvo.
a sada ne znam gdje cemo ili u Makarsku ili u Istru (mada mi je u Istru daleko sa bebacem). vidjecemo jos.



_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.5.2009 17:33:24   
namkic
drage mame sa iskustvom potrebna mi je vaša pomoć.Beba će imati 10 mjeseci akobogda u junu,planiramo na more sa bebom pa me zanima obzirom da idemo prvi puta koje pelene da koristim kad beba uđe u vodu,imaji li ikakve za tu namjenu ili da koristim kupaće,Šta ako se ukaki u vodi ,bilo bi nekulturno u najmanju ruku.

Koje su kreme najbolje za osjetljivu bebinu kožicu,i ša najminimalnije ponijeti od igračaka.
Jeste li nosili svoj krevetić ili ste imali u apartmanima.

jeli mi bolje uzeti polupansion ili pansion ili apartman zbog kuhanja bebinih hapica.

Svaki savjet bi mi dobrodošao

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.5.2009 17:37:33   
namkic
šta predlažeš u crnoj gori,rado bih išla tamo samo ne poznajem je gegrafski,gdje ima dosta šume a da je bliže bosni

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
6.5.2009 17:41:00   
namkic
gdje ljetuješ u baškoj jako me zanima zbog borove šume i tišine možeš li preporučiti neki apartman ili poslati broj

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 11:11:45   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: mukica


Ja sam bila i u Sharm el sheiku i u Hurgadi i samo rijeci hvale, s tim da mi je Sharm puno bolji.Kad uzmes hotel sa 4ili5 zvjezdica onda nema fule,toliki su im kompleksi da nemas potrebe izlaziti mimo hotela.
U Sharmu smo bili u Hilton Woterfols Risort hotelu,fantazija je
U Hurgadi smo bili u Mariot hotelu i on mi nije cemu jer je to hotel za njihove budjovane previse nekako utegnuto


Mukice zanima me da li si isla sa djecom u Sharm el sheik jer mm i ja bi rado isli u junu ali se bojimo zbog Hane. Da li u tom hotelu gdje si bila ima doktor za ne daj Boze? Hani bi tada bile pune dvije godine, ona ipak tesko izdrzi na jednom mjestu pa se malo pitamo jel to pravo mjesto sa malim djeteomuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 11:16:24   
andji
Ništa ne znam,ni gdje ni kad ni šta...kod nas je sve u zadnji moment,a ja volim iznenadjenjauser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu HannaS)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 11:23:35   
mala mu
ove godine će more samo na tv-u gledati,termin nam je baš u pravo vrijemeuser posted image user posted image user posted image nit ići sa stomačinom prije poroda a ni kasnije mi ne pada na pamet sa maleni user posted image ...tako da mi ovo ljeto preskačemo odmor na plaži,al' nas zaro iduće godine aBd niko ništa neće otjerati sa plaže..ima da i spavamo pored obaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ahmed -11.07.2009.
mrvica mamina

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 11:26:14   
Nunichi
I mi nemamo pojma da li cemo,zbog puslice. U junu nam je prerano,a u septembru ce joj biti 6 mjeseci,pa mozda tad koji dan odemo.One spice su sad proslost user posted image user posted image   U sustini nije mi bitno ove godine...Kako rece mala mu naredne cemo nadoknaditi,ako ne odemo.

(odgovor članu mala mu)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 12:10:27   
juni
Ja sam proslo ljeto isla sa velikom stomacinom user posted image u 8. mjesecu trudnoce, nije problem samo sto bi na plazi bila ujutro i poslijepodne. MM je mislio da necu moci plivati, kao stomak ce isplivati kao balon ali ipak je bilo isto kao prije. Beba u duploj vodi user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 12:19:21   
mišur
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Nikako da se skontam gdje da idemouser posted image user posted image user posted image Imamo odmor krajem juna i krajem augusta. Krajem juna bi negdje u Tursku, Tunis ili Egipat a u agustu bi na jadran ili crnu goru. Najgore sto nikako da se uklopimo u termine koje nudeuser posted image user posted image user posted image Zna li iko mozemo li mi nekako dati svoje termine kada mozemo pa da nas nekako u agencijama ubace. Takodjer molim vas za pomoc gdje bi bilo najbolje. Hani je u junu 2 god ABD i nadam se da ne bi bilo problema gdje god isli, najvise bih volila Egipat ali trazim jos ponude...pomoooooooooooooc


Mi smo prije dvije godine bili u Egiptu..
Doduše sami, Luka tad nije bio u planuuser posted image
Ako te nešto bude zanimalo, slike, hotel, utisci, javi se na pp...
Meni je bilo ekstra i svakome bih preporučila da ode...
U našem hotelu je bilo baš puno dječice...

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 12:24:09   
HanaBana
mišur sve me zanimauser posted image user posted image imas ppuser posted image user posted image hvala

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 12:40:01   
jasmina_mm
mi najvjerovatnije necemo ni ove godine, mozda da odemo u septembru na vikend ali vidjecemo ne da mi se dijete mrcvariti toliki put radi jednog ili dva dana...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 21:19:42   
pocahontas
hanabana, i ja sam bila u egiptu sa dragim kada bebach nije bio ni u planu i to 3 puta - 2004, 2007 i p'rosle godine...toliko da ti ne pricam kako nam je bilo bezze da smo cak tri puta isli :) dakle, topla preporuka je egipat i to sharm el sheikh....hurghada mi nije bila nesto....bilo je beba i od godinu dana i super su podnijeli i put i klimu...nije sparina kao u turskoj ali ipak sunce griej tako da bebu svakako moras sklanjati sa sunca kada upekne pod suncobran...i da, samo uzimaj hotel 5 zvjezdica...sve ispod toga je uzassssssssssssssss.....sretno! ;)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:31:31   
veeseelaa
ja ću garant negdje na Hrvatskom primorjuuser posted image user posted image user posted image  a tako bi rado negdje drugo, bila sam u Tunisu, Egiptu i Turskoj ma tamo je predivno... al sad je beba malena pa ne možemo daleko.
Kad pomislim na more izgubim se, šta ponijeti za bebu od 5-6-7 mjeseci, kolica? ležaljku? auto sjedalicu? hrana? odjeća? pa gdje će to da stane? jooj kakva su iskustva mamica koje su vodile tako malu bebu na more? sta ste nosile? kad sve trebauser posted image

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:35:35   
Nunichi
E moja vesela i ja se to pitam,mislim da je pametnije otvoriti temu novu user posted image user posted image user posted image sigurno svasta treba. user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
7.5.2009 23:36:36   
veeseelaa
nešto sam razmišljala treba i rešouser posted image  pa kako cu bebi grijati vodu za mlijekouser posted image
neću valjda stalno maltretirati osoblje za malo prokuhane vode aaaa treba i šerpica, jaouser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *