|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako znati da li se beba spustila
24.8.2012 15:21:11   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ajla86


IZVORNA PORUKA: mayra

ja sam znala po strijama, jer taman kad se beba pocela spustati, ja sam pocela i pucati hahahha



ja sam primjetila da sam bukvalnio preko noci dobila koju striju,anvece ih nije bilu ujutru tokom tusiranja vidim ko modre-ljubicaste linije po dnu stomaka user posted image jesul to strije???
nisam ih imala nikad a sad sam 36 sedmica


Da to su "slavne" strije user posted image user posted image
Meni je stomak takodjer ispucao preko noci user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako znati da li se beba spustila
24.8.2012 16:44:23   
ajla86
mislila sam se provuci bez njih user posted image user posted image user posted image
nije fer da u zadnjim sedmicama dobijem ih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako znati da li se beba spustila
24.8.2012 21:38:52   
Lulu_08
Sto se tice strija u prvoj trudnoci mi pupo ispucao tako nekako oko 35/36 nedelja, bas preko noci, iako se nije bio spustio stomak.

U drugoj trudnoci nisam dobila niti jednu (novu) striju a pupo se poceo spustati oko 33ce nedelje. Znala sam tako jer sam osjetila bol i pritisak po dnu stomaka i u podrucju oko prepona, a isto se potvrdilo na UZV-u.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako znati da li se beba spustila
24.8.2012 21:50:34   
MicoTico
Meni se stomak u prvoj trudnoći spustio dan pred porod (prenijela sam 10 dana), a u drugoj čim sam ušla u 9. mjesec i opet sam prenijela (doduše 2 dana).

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako znati da li se beba spustila
24.8.2012 22:24:36   
sirnica
Moj se stomak takođe spustio mjesec prije poroda, a strije sam dobila na samom porodu.

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kako znati da li se beba spustila
25.8.2012 10:59:24   
ajla86
nije fer pred kraj da ispucamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jos sam se po ovoj vrelini mackala i packala svim i svacim cak i maslinovim fujjjjjjj
sva se uljepim a opet strije grrrrrr

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kako znati da li se beba spustila
25.10.2012 14:38:40   
Lalali
Meni je stomak tokom cijele trudnoce imao jajast oblik i pocinjao je tacno ispod dojki i tako je ostalo do poroda. Iako kazu da osjetis cescu potrebu za wc-om i stomak izgubi jajasti oblik ne mora da uvijek bude tako. Najbolji nacin da se to provjeri je vaginalni pregled. Jer meni je dr. rekao kako se necu poroditi jos sigurno za 15 dana jer je stomak bio visoko kada me pregledao vaginalno glavica je vec bila skroz u kanalu i bilo je pitanje sata kada cu se poroditi.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *