|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 21:15:50   
remzy
Emina puno ti hvala na informacijama i mogu ti reci da sad kad sam vidjela kako izgledaju jos vise mi se svidaju,a i nije im okvir nesto losuser posted image user posted image user posted image
hvala punouser posted image user posted image user posted image user posted image
jos samo da ih djeca dobro ocuvaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,od silnog citanjauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 21:19:59   
Emina*
Nema na cemu, drago mi je da ti se svidjaju, i da sam pomogla user posted image   user posted image ...
Uzivo su jos ljepse.. Tvrdi je uvez, i stranice su one fine glatke, sa slikama..
Ma odusevit ces se user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 21:22:55   
remzy
nema sta ,nego da ti vjerujem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 22:12:50   
ziki
Ne zna se ko je veci zaljubljenik u knjige od nas troje. Tarik vec ima svoju policu za knjige koje on lista, "cita" slaze. Kupili smo mu komplet Oxford enciklopedija i knjigu bajki. MM mu je u Tuzli kupio tri slikovnice Ko je u zraku, na rijeci, na drvetu, kartonske sa finim ilustracijama. Njih najvise voli, sjedi ko veliki "cita" pokazuje slike i nesto prica na svom jeziku. Sa svojim knjigama je pazljiv a kad dograbi nesto Emirovo cijepa odmah, moje ne dira jos uvijek.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 22:32:38   
neki
Stvarno bi bilo super kad bi se sve te slikovnice mogle skupiti,Emina koliko kostaju,cini mi se da nisu uopste skupe?A meni je jos rano da Saidu pocnem skupljati heheuser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 22:36:21   
Okarica
IZVORNA PORUKA: ziki

Ne zna se ko je veci zaljubljenik u knjige od nas troje. Tarik vec ima svoju policu za knjige koje on lista, "cita" slaze. Kupili smo mu komplet Oxford enciklopedija i knjigu bajki. MM mu je u Tuzli kupio tri slikovnice Ko je u zraku, na rijeci, na drvetu, kartonske sa finim ilustracijama. Njih najvise voli, sjedi ko veliki "cita" pokazuje slike i nesto prica na svom jeziku. Sa svojim knjigama je pazljiv a kad dograbi nesto Emirovo cijepa odmah, moje ne dira jos uvijek.


Presladak je Tarik! Kad je počeo da lista slikovnice?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 22:46:16   
ziki
Hvala na komplimentu u ime Tarika. On lista prave knige bajke i enciklopedijuuser posted image Lista vec neko vrijeme u pocetku je bilo po nekoliko strana(10-ak) odjednom sad se vec izvezbo pravo.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dječije slikovnice
24.3.2009 23:09:11   
sarayka
Moželi nam neko reći cijenu ti slikovnica koje dođu uz novine 24sata?? Hvalauser posted image

_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 3:29:42   
stella
Mi smo Hani kupili prvo onu kao plasticnu,ali ne sadrzi pvc.Snjom se najvise i najduze igra.Imamo i mi biblioteku(4police),ali nije nasa na zalost.
Posle smo kupili platnenu  svemirca.
Sada kupujemo one bas djecije tvrde.
Kada smo kupili pace,ja kazem pile i pokazem joj,i kad smo dosli kuci ja je pitam bezveze gdje je pile ona mi donese slikovnicu.Bas sam se prijatno iznenadila.Odmah smo joj kupili i jagnje i mislim da iz te serije imaju jos dvije.
Bas je neki dan dobila nekoliko starih slikovnica i djecijih knjiga.
I vec se polako kucimouser posted image sto se tice slikovnica i djecijih knjiga.
Ja imam samo nekoliko mojih knjiga.



_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 3:33:25   
stella
Eminice ti uvijek sve nadjesuser posted image user posted image
Malo smo zakasnili ali eto i mi cemo poceti kupovati te knjigice,hvala za info.user posted image

Znaci kupim novine 24 sata i uz njih dodje knjiga koju dodatno platim?Izlazi petkom?

Za sve sto mi je trebalo sa trafike,jedna od najboljih mislim da je ona kod Slatkog coseta.Tu uvijek sve nadjem,a i ljubazni su.


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 8:16:37   
Emina*
One se pravo raspisale ovdje user posted image  user posted image
(Ovo je tema djecije slikovnice, a haman vise mame kupuju sebi user posted image )..
Stella, ja uvijek iskopam sve user posted image ...  Bakir je premaleni za ove slikovnice, i jos uvijek mu ih ne dam...  Skupljam, neka ima za koju godinu ce mu to biti super...
On inace ima one s kojima se igra, i koje "cita" (prevrce stranice, i upire prstima u sve sto je sareno user posted image )  Tipa, onaj Slon Benjamin (heheh, pazi kako se slon zove user posted image )

Knjige kostaju 8 KM, i izlaze svakog petka...  Ne kupujete casopis 24 sata, nego knjige posebno..  Malo se zagledajte, i vidjet cete...  Na svakoj trafici su izlozene....
Stavila sam link na prethodnoj stranici, da otprilike vidite kako izgledaju...
Vjerujte mi da knjige predivno izgledaju....
Javite mi, ako sta kupite, da cujem utiske user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 10:53:10   
Amrino
Joj Emina jesi me nafurala na ove bajke. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
MM je upravo dobio instrukcije user posted image .
Nisam fakat znala....Gledala sam reklamu na Novoj...pa sam mislila da to samo kod njih ima...
Valjda cemo uspjeti naci sve brojeve...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 11:07:27   
bebacha
Evo da se i mi prijavimo u klub citalacauser posted image user posted image Ajla ima dosta slikovnica.ja ih bas volim pa joj stalno kupujem a i ona voli da ih "cita"user posted image user posted image za sad su to vecinom one od tvrdog kartona da ih ne podere ali sam primjetila da kad uzme novine ili nesto drugo s tankim listovima da ih ne podere nego gleda slike.Da se pohvalimo Tariku da i mi imamo knjigu "Ko je u moru".user posted image user posted image  
A ja luda nisam znala da tih slikovnica uz "24 sata" ima i kod nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A sad se sjeti da sam vidjela u nasem kiosku dosta tih slikovnica na izlogu.vjerovatno se ne prodaju bas dobro.
juuuuuuuuhhhhu.blago nama


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 14:48:18   
Amrino
Evo MM dosao i kupio nam br. 4 i br. 6 (Knjiga o dzungli i Maza i Lunjo). Super su!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nadam se da cemo uspjeti naci i ostale...ako ne na trafikama onda mislim da ce biti na sajmu...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 17:51:54   
stella
user posted image Eminice.
I mi cemo u nabavku.Super da si nam rekla,a nisu ni skupe.user posted image
Hani je omiljeni tl kataloguser posted image
naucila je dosta,dosta pojmova a najnovije je babi-barbi,fifi-bibiuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 17:55:59   
Blue rose RR
I kod nas je kikica TL katalog omiljena zanimacija.user posted image
Obično uzme stiker blokove i lijepi po igračkama da:"Kad mami i tati bude pjata, pupe Mejem".
Naravno izlijepi masu stikera.user posted image
Očekujemo da izađe i onaj novi katalog sa TL opremom, takoda ćemo "upotpuniti kolekciju"user posted image kataloga.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dječije slikovnice
25.3.2009 18:03:13   
stella
user posted image user posted image mi jos nismo dosli do te razineuser posted image user posted image za Meryemuser posted image
Vec je poderala nekoliko,sada imamo 1 tl i jedan cam al u njemu samo stoliceuser posted image
Al vjeruj da je dosta stvari po njemu naucila,sada je onaj stari sa pocoyom i kad je pitam gdje je pocoyo ona donese katalog i pokaze ga,a kada vidi elma kaze la la la la,jer sam joj pjevala onu pjesmicu sa elmo fonauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 7:47:40   
merima_s
U novom robotu sam vidjela da imaju jos po jedan primjerak  pepeljuge i trnoruzice. Ako kome treba tu moze naci.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:07:01   
tap3ah
Mi smo i prije rođenja Vede-mede počeli skupljati te diznijeve slikovnice.

A takođe bih vam najtoplije preporučio u Tropikovim prodavnicama komplet od 8.40 KM-ćića u kojem dođe knjiga (Aladin, Čudovišta iz ormara, Winnie Pooh, Bambi sa CD-om i sl...), slikovnica, bojanka i jedan časopis Winnie Pooh, ja sam nedavno u Zenici naletio u toj prodavnici na te komplete (zapakovani su kao paketić) i uzeo sve što je bilo na policama.

Mišljenja sam da ne može nikada biti rano za slikovnice.


_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:08:56   
Emina*
Jao, i ovo mi zvuci super user posted image  user posted image
Ja samo knjige kupujem user posted image   user posted image .. Morat cu i to pogledati..
Super... Hvala  user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 26.3.2009 8:09:06 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:20:25   
tea lana
mene interesuje da li je neko u Sarajevu mozda vidjeo Fifi slikovnice ja sam na sajmu uzela jednu,a mislim da ih ima vise,moze i Nody.Kazem da su slikovnice al to su ilustrirane knjige.hvala

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:23:16   
Emina*
Jesil vidjela u Tropikovim radnjama??
Znam da su oni zastupnici za te fifi-dzidze user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:25:53   
tea lana
Nema pojma gdje se nalaze ove Tropikove radnje nisam jos nikad naisla na njih,sigurno su negdje u dijelu grada u koji ne idem  bas cesto.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:28:25   
Emina*
Ne znam gdje si u Sarajevu??
Ja znam za jednu, na onoj raskrsnici kod ambasade Saudijske Arabije (gdje je kuca Ejupa Ganica)...  Na semaforu, kad ides prema medicinskom fakultetu...
Tamo je prije bila videoteka Tropic, ali su je zamijenili sa njihovom radnjom, u kojoj ima puno igracaka fifi, i svasta nesto user posted image
Ne znam imal' jos negdje, ali ja znam za tu...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dječije slikovnice
26.3.2009 8:32:54   
tea lana
pa sad mi je jasno sto jos nisam naisla na tu radnju,ja sam na Alipasinom polju a u taj dio grada jedino idem daleko bilo nekom u bolnicu.Ali mogla bi slijedece sedmice otici maksuz gore.Hvala ti puno 

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *