|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 20:42:49   
R&T@
Dajte savjet koju da trazimo u biblioteci...

sa lijepim ilustracijama i bez strasnih likova...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 22:10:10   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra

Dajte savjet koju da trazimo u biblioteci...

sa lijepim ilustracijama i bez strasnih likova...


ja sam nekidan stavljala http://www.btcsahinpasic.ba/knjiga/222/za%C4%8Darani-svijet

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 22:23:53   
R&T@
Moje ovu posebno vole...
bas je jednostavna i poucna...

http://www.btcsahinpasic.ba/knjiga/215/ilustrovane-pri%C4%8De-za-djevoj%C4%8Dice

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 22:30:33   
rose 87
ako imate prijedloga za djecake pisite,price su nam obavezne pred spavanje ali nevoli kada se ponavljaju tako da nam uvijek trebaju svjeze ideje

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dječije slikovnice
11.3.2013 22:42:58   
mala_sa
I nama trebaju neke ideje za djecaka; moze i skuplja verzija, nije vazno. Ovih sa zivotinjama i zvucnim glasanjem imamo; ali ja bih voljela nesto poput prijasnjih (Bajke u slici - cini mi se da je bio komplet od 12 knjiga). Ja sam ga imala, ali ga vise nema user posted image .

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dječije slikovnice
12.3.2013 0:25:52   
leona81

IZVORNA PORUKA: tajra

Moje ovu posebno vole...
bas je jednostavna i poucna...

http://www.btcsahinpasic.ba/knjiga/215/ilustrovane-pri%C4%8De-za-djevoj%C4%8Dice


moramo posuditi u biblioteci pa ako se svidi M da je kupimo.nista vise ne kupujem napamet

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dječije slikovnice
12.3.2013 0:27:36   
Amani12

IZVORNA PORUKA: mala_sa

I nama trebaju neke ideje za djecaka; moze i skuplja verzija, nije vazno. Ovih sa zivotinjama i zvucnim glasanjem imamo; ali ja bih voljela nesto poput prijasnjih (Bajke u slici - cini mi se da je bio komplet od 12 knjiga). Ja sam ga imala, ali ga vise nema user posted image .


Bajke u slici su mi definitivno najdraze slikovnice iz djetinjstva,ali nazalost
nigdje ih nisam nasla da kupim. user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dječije slikovnice
12.3.2013 12:00:15   
Blue rose RR
Ezopove basne su mi prvi izbor za djecu jer se mnogo poučnih tema kroz njih može provući djeci, naravno malo većoj dječici. Bajke su mi sa ovog aspekta - strašššne :(((

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dječije slikovnice
12.3.2013 12:35:41   
Kviki

IZVORNA PORUKA: rose 87

ako imate prijedloga za djecake pisite,price su nam obavezne pred spavanje ali nevoli kada se ponavljaju tako da nam uvijek trebaju svjeze ideje


Postoje i Ilustrovane priče za dječake, ove kao što je tajra stavila za djevojčice, samo ne znam kakav im je sadržaj.
Moj sin baš voli slikovnice sa naljepnicama kašto je npr. Kuki u gradu/na selu/na moru...

user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dječije slikovnice
12.3.2013 13:27:32   
mamaibabo
moja mrvica uziva das joj citam pace pipi bas uziva ,sad mi samo donese i kaze mampace.....user posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *