|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:41:21   
Anoniman
nama se zna desiti do 3 stolice dnevno kad mixa voce cijeli dan npr grozđe,mandarine,pa malo jabuke itd..ujutro poslije bocice obavezno puna pelena sadrzaja,boje i cesto bez mirisa kako ti opisujesuser posted image

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:41:24   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hannica

Posljednja 2-3 dana moja Hana ima stolicu i po 4-5 puta dnevno,do sada je imala samo jednom.
Veceras je imala stolicu,presvukla sam je i poslije 10 min.ponovo.stolica nije ni cvrsta ni vodena,cak i ne smrdi kao inace,da ne provjerim pelenu nebi ni osjetila.Sinoc je kakila pred spavanje a jutros kad se probudila pelena je opet bila puna.
Znate li sta je u pitanju,zabrinuta sam?!user posted image


Hannice isto ovo se desava mojoj Ajsi vec od utorka. Ja šizim. Dijete je na dijetalnom rezimu. Sutra je aBd vodim dr. Prvo sam mislila da su zubici a sada mislim da je prehladila stomak. Po noci mi se budi i vristi. Bas sam sva fujjjjjjjjjuser posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:42:33   
Hannica
Ma nema proljev,normalna stolica.Mlijeko skoro nikako ne pije vec 20-ak dana,popije pola flasice dnevno.
Skoro nista ne jede a stalno kaki.
Valjda je ce biti ok.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:43:36   
Anoniman
Možda nahlada,ne znam šta bih ti drugo rekla nego da joj daš linex ili prolife,jesi li pokušala sa čajem od šipa,bananom,čokoladom,rižom...ako nisi pokušaj i to,i ukini joj mlijeko pa ako se stanje ne popravi ja bih je odvela dr. da sam na tvom mjestu.

(odgovor članu juni)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:43:41   
Anoniman
meni to "smrdi" na zube

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:44:43   
teacher75
kod nas je vec mjesecima takva situacija- 3-4 stolice dnevno najmanje a nigdje zubica ni na pomolu jos...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:44:43   
new mama
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ma nema proljev,normalna stolica.Mlijeko skoro nikako ne pije vec 20-ak dana,popije pola flasice dnevno.
Skoro nista ne jede a stalno kaki.
Valjda je ce biti ok.user posted image

Pa jedino da probas malo dijetalnu ishranu,petit keks,kuhani krompir ili riza na vodi skuhana,caj od sipka,pa da vidis reakcijuuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:45:14   
myb@by
Ja imam osjecaj da moja beba sve sto pojede pokaki, ali njene stolice smrde. Doduse danas manje smrde nego prethodnih dana i danas je imala samo 4 stolice. nadam se da ovo ide nabolje. Stavljam joj preko stomaka toplu pelenu, dajem caj od sipka, banane, mrkvu i rizu. Ne izgleda mi kao proljev. Stvarno ne znam sta je u pitanjuuser posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:46:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja imam osjecaj da moja beba sve sto pojede pokaki, ali njene stolice smrde. Doduse danas manje smrde nego prethodnih dana i danas je imala samo 4 stolice. nadam se da ovo ide nabolje. Stavljam joj preko stomaka toplu pelenu, dajem caj od sipka, banane, mrkvu i rizu. Ne izgleda mi kao proljev. Stvarno ne znam sta je u pitanjuuser posted image

i kod nas je ovako skoro svaki dan


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:47:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

kod nas je vec mjesecima takva situacija- 3-4 stolice dnevno najmanje a nigdje zubica ni na pomolu jos...
bice...bice

meni je to moja pokojna tetka objasnjavala....valjda se promijeni kiselost pljuvacke usljed probijanja zubica...a probijanje je dugotrajan proces...zato stolica bude cesta, ospe se guza itd

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:48:30   
new mama
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja imam osjecaj da moja beba sve sto pojede pokaki, ali njene stolice smrde. Doduse danas manje smrde nego prethodnih dana i danas je imala samo 4 stolice. nadam se da ovo ide nabolje. Stavljam joj preko stomaka toplu pelenu, dajem caj od sipka, banane, mrkvu i rizu. Ne izgleda mi kao proljev. Stvarno ne znam sta je u pitanjuuser posted image

slobodno daj prolife,to regulise crijevnu floru,kod moje malene odmah zaustavi proljev,doduse ti nemislis da je to,ali ako su joj bas ceste stolice,ne bi bilo lose da joj das


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:48:50   
myb@by
Tiki kod vas je tako oduvijek. Ajsa je do prije 7 dana imala maksimalno 3 puta na dan stolicu, sad se to povecalo na 5-6 stolica dnevno koje jako smrde. Ne vjerujem da su zubi jer ne odbija hranu.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:48:55   
Hannica
Joj nadam se da nije prehladila stomak.
Danas je pojela 1/4 banane,2 keksa plazma,soka i vode mnogo,pola flasice mlijeka,2-3 kasicice makarona (to me obradovalo mnogo user posted image ).
To je malo i za bebu od 6 mjeseci.Stvarno mi nije jasno sta vise kaki.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:50:51   
myb@by
New mama dajem ja njoj i prolife. Davala sam i ors 2000 ali mi je dr prijateljica rekla da nema potrebe za orsom jer beba unosi dovoljno tecnosti u organizam. Svakako je sutra vodim dr, pa cu vidjeti sta dalje. Hannice zao mi je tvoje curice ali mi je iskreno malo lakse kad vidim da nisam sama. Mozda je i neki virususer posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:51:22   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Tiki kod vas je tako oduvijek. Ajsa je do prije 7 dana imala maksimalno 3 puta na dan stolicu, sad se to povecalo na 5-6 stolica dnevno koje jako smrde. Ne vjerujem da su zubi jer ne odbija hranu.

jesi li joj uvela nesto novo u ishranu u medjuvremenu?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:52:04   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Gracanka

Možda nahlada,ne znam šta bih ti drugo rekla nego da joj daš linex ili prolife,jesi li pokušala sa čajem od šipa,bananom,čokoladom,rižom...ako nisi pokušaj i to,i ukini joj mlijeko pa ako se stanje ne popravi ja bih je odvela dr. da sam na tvom mjestu.



Samo to i jede.Mozda su zubici...ocekujemo zubic vec mjesec dana a nista,stalno gura prste u usta,nadam se da je to to i ako do sada nismo imali problema sa zubicima a ima ih vec 9.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:52:53   
new mama
IZVORNA PORUKA: myb@by

New mama dajem ja njoj i prolife. Davala sam i ors 2000 ali mi je dr prijateljica rekla da nema potrebe za orsom jer beba unosi dovoljno tecnosti u organizam. Svakako je sutra vodim dr, pa cu vidjeti sta dalje. Hannice zao mi je tvoje curice ali mi je iskreno malo lakse kad vidim da nisam sama. Mozda je i neki virususer posted image

A i dalje joj je rijetka stolicauser posted image ,a koliko sam procitala,dajes joj i dijetalnu hranu,pa mozda ne bi bilo lose da je odvedes do dr. da je pogledauser posted image




_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:53:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Možda nahlada,ne znam šta bih ti drugo rekla nego da joj daš linex ili prolife,jesi li pokušala sa čajem od šipa,bananom,čokoladom,rižom...ako nisi pokušaj i to,i ukini joj mlijeko pa ako se stanje ne popravi ja bih je odvela dr. da sam na tvom mjestu.







Samo to i jede.Mozda su zubici...ocekujemo zubic vec mjesec dana a nista,stalno gura prste u usta,nadam se da je to to i ako do sada nismo imali problema sa zubicima a ima ih vec 9.




jesu li joj nikle trojkeuser posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:54:12   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Tiki kod vas je tako oduvijek. Ajsa je do prije 7 dana imala maksimalno 3 puta na dan stolicu, sad se to povecalo na 5-6 stolica dnevno koje jako smrde. Ne vjerujem da su zubi jer ne odbija hranu.

jesi li joj uvela nesto novo u ishranu u medjuvremenu?


nisam nista. Mene brine i njeno nespavanje po noci. Po danu je jako vesela i igra se, fino i jede, pije cajeve, vodu. Navece zaspi oko 9 sati i onda se probudi oko jedan. Pocne se izvijati, ima vjetrove i vristi, nesto poput grceva. I onda kaki. Saku noc s eprobudi oko 1 i zaspi ponovo oko 4.Ja sam ko zombi user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:55:58   
myb@by

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: myb@by

New mama dajem ja njoj i prolife. Davala sam i ors 2000 ali mi je dr prijateljica rekla da nema potrebe za orsom jer beba unosi dovoljno tecnosti u organizam. Svakako je sutra vodim dr, pa cu vidjeti sta dalje. Hannice zao mi je tvoje curice ali mi je iskreno malo lakse kad vidim da nisam sama. Mozda je i neki virususer posted image

A i dalje joj je rijetka stolicauser posted image ,a koliko sam procitala,dajes joj i dijetalnu hranu,pa mozda ne bi bilo lose da je odvedes do dr. da je pogledauser posted image
New mama stolica nije rijetka kao kod proljeva ali je smrdljiva. Ne brine me konzistencija stolice, vise me brine taj smrad i ucestalost.






_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: cesta stolica
31.10.2010 22:56:30   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Tiki kod vas je tako oduvijek. Ajsa je do prije 7 dana imala maksimalno 3 puta na dan stolicu, sad se to povecalo na 5-6 stolica dnevno koje jako smrde. Ne vjerujem da su zubi jer ne odbija hranu.




nisam nista. Mene brine i njeno nespavanje po noci. Po danu je jako vesela i igra se, fino i jede, pije cajeve, vodu. Navece zaspi oko 9 sati i onda se probudi oko jedan. Pocne se izvijati, ima vjetrove i vristi, nesto poput grceva. I onda kaki. Saku noc s eprobudi oko 1 i zaspi ponovo oko 4.Ja sam ko zombi user posted image


i lana sinoc i popodne danas pravila scene, pospana a nije htjela da spava, ludnica. ne znam jel od prehlade ili ce konacno zubic, al je bas nervozna!



< Poruku je uredio teacher75 -- 31.10.2010 22:57:26 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: cesta stolica
31.10.2010 23:01:30   
Hannica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Gracanka

Možda nahlada,ne znam šta bih ti drugo rekla nego da joj daš linex ili prolife,jesi li pokušala sa čajem od šipa,bananom,čokoladom,rižom...ako nisi pokušaj i to,i ukini joj mlijeko pa ako se stanje ne popravi ja bih je odvela dr. da sam na tvom mjestu.



Ne,u gornjoj vilici ima 1,2 i 4,a u donjoj 1 i jednu 3 ili 4,nisam sigurna,sad ocekujemo drugu donju 3 ili 4,prva je izvirila prije vise od mjesec dana.




Samo to i jede.Mozda su zubici...ocekujemo zubic vec mjesec dana a nista,stalno gura prste u usta,nadam se da je to to i ako do sada nismo imali problema sa zubicima a ima ih vec 9.




jesu li joj nikle trojkeuser posted image



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: cesta stolica
31.10.2010 23:03:06   
Hannica
IZVORNA PORUKA: myb@by

New mama dajem ja njoj i prolife. Davala sam i ors 2000 ali mi je dr prijateljica rekla da nema potrebe za orsom jer beba unosi dovoljno tecnosti u organizam. Svakako je sutra vodim dr, pa cu vidjeti sta dalje. Hannice zao mi je tvoje curice ali mi je iskreno malo lakse kad vidim da nisam sama. Mozda je i neki virususer posted image

Javi nam sta je u pitanju,ako bude nesto ozbiljnije da i mi idemo doktoru.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: cesta stolica
31.10.2010 23:09:02   
myb@by
Obavezno ti javim Hannice. Nadam se da su smao zubici u pitanju. Najgori su mi ovi nasi pedijatri koji preko one stvari pregledaju djecu.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: cesta stolica
1.11.2010 16:46:18   
Anoniman
Mybaby,jeste bili kod dr ?  

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *