|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: cesta stolica
5.6.2012 8:44:55   
ferguson
valjda ce mi neko odgovoriti,posto vidim da je tema haman ugasena....bebac mi ima 6 mjeseci, na formuli je i na kasicama,zadnja tri dana ima pravo cestu stolicu, ponekad je to jako malo u peleni, jer vise nema sta izbaciti. mislila sam da je od caja, jer smo mu kupili drugi koji ima komoraca u sebi, pa sam kontala da ga je to protjeralo, jer komorac inace pomaze probavi.jucer je ujutru pio zadnji put, i nedam mu vise. medjutim on je sinoc kakio u pola noci. jutros kad je ustao vidjela sam da je malo razmrljano po peleni, zute je boje, jako rijetka i sluzava.nahranila sam ga i nije proslo par minuta vidim da se opet napinje, ovaj put je bilo jos manje na peleni...da li da ga vodim doktoru. on je super raspolozen, hiperaktivan kao i uvijek, ne cini se da mu to smeta, osim sto mu je guza malo upaljena od ucestale stolice

(odgovor članu mamity)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: cesta stolica
5.6.2012 9:10:38   
Malenaoduvijek
Ferguson komorac bi trrebao da regulise stolicu a ne da protjera.jesi mu davala nesto novo od hrane posto kazes da je poceo jesti cvrstu hranu.ti njemu mozes ukljuciti probiotik ako je proljev u pitanju i dati mu ad bez laktoze ali posto je beba od 6mj
U pitanju mozda je najbolje otici dr.
Iako ne znam koliko je cesta stolica i koliko rijetka jer ako je normalne konzistencije onda to nije zabrinjavajuce.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: cesta stolica
6.6.2012 7:55:35   
ferguson
jucer je imao 7-8 puta stolicu, ali nije to vise ni stolica, nego nesto zuto sluzavo malo razmrljano po peleni. od tih 7-8, jedna ili dvije su bile skroz normalne. jutros je opet u 4 imao stolicu koja je pravo rijetka, u 6 sati je vec imao prilicno normalnu stolicu.
nisam mu uvela nikakvu novu hranu, zadnjih dana jeo je tikvice,banane i jabuke, ja sa mu pravila, znaci svjeze. pusti cu ga da odspava jednu turu, i vidjecu da li ce opet imati stolicu pa idemo doktoru. mada znam unaprijed sta ce mi reci, pa mi se nekako i ne ide.
prosli put kad sam bila jer je prehladjen,kasljao i nije mogao dahnuti, doktorica mi rece kako treba imati petlje i hrabrosti pa ostati kuci, i ne dovoditi dijete readi togauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: cesta stolica
6.6.2012 9:22:06   
Malenaoduvijek
Eh pa onda ti uradi ovo sto sam ti rekla

Uvedi mu ad bez laktoze-imas u apoteci humanu hn ili novalac,znaci kazes za sta ti treba
Probiotik-linex i pro life otopinu
Hipp ors 2000 da ne bi beba dehidrirala a imas i onaj rcpt sa kupovnom hipp kasicom od jabuke rize i jos necega,na pocetku rr pise negdje
I naravno ne daji nista sto protjeruje a posto je on mali vjerovatno i ne dajes.
A ispeci mu jabuku u rerni,banana ti je dobra isto i kad sve ovo uvedes trebalo bi se stabilizovati
Sretno

Samo da ti naglasim kuhana jabuka protjeruje a pecena se daje kod proljeva

< Poruku je uredio MALA1994 -- 6.6.2012 9:31:39 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ferguson)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: cesta stolica
6.6.2012 9:26:22   
selebriti
Mi smo 7 dana imali čestu rijetku stolicu i samo sam joj uvela Humanu HN, popila je jednu kutiju i regulisalo se.

Ostalo je normalno jela. Malo vise spinata, doduse.

< Poruku je uredio selebriti -- 6.6.2012 9:27:27 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: cesta stolica
6.6.2012 10:14:45   
ferguson
hvala vam zeneuser posted image
sad cemo ici u setnju pa cu vidjeti sta da kupim od toga. a nisam znala to za jabuku...znaci u rernu

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *