|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 8:20:38   
memsi
Jutro zenice drage,
Nadam se da se vecina uspjela naspavati i da je raspolozenje od jutros na zavidnom nivou.Dan prelijep,pravi proljetni,i treba ga iskoristiti maksimalno za setnju user posted image .M.A.M. da li ti je malo bolje od caja, a ninuski sretno na kontroli.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 9:04:41   
mala curica
Jutrooooooo,dan nije predivan,jako je tmoran a ja sam u divnom raspolozenju.user posted image
Ja pujem mg u kesicama,ali po potrebi,ne pijem ga svaki dan.
Do sada me je dva puta uhvatio grc i to nocu dok sam spavala da me je probudio.Mogla sam vristati od bola nikada nisam imala bilo kakve grceve.I kod mene je u listu,prvo jedna strana pa druga.

Pa nezz ni sama jeli normalne velicine(bitno je da je beba ok) ili je malo veci za tu aedmicu i za prvu trudnocu.
Neko.kaze ok je to a drugi kao velik stomak,beba velika ili dvojke,to su cesta pitanja.
Meni je vazno da se ja super osjecam,hvala Bogu do sada sve super bez komplikacija,beba lijepo napreduje i zdrava je sto mi je najvaznije.
Kolika sam ja ili moj pupo to mi nije vazno user posted image
Moja vesela bebica,neda mama svoje guze male user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 9:47:22   
rose
ih mamice kad se mala guza rodi aBd pa krenes da stipkas i jubis user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 9:48:00   
M.A.M.
Jutro zenice,neznam sta da ti kazem memsi malo je ko bolje,al me sad slomi slajm,sinoc sam imala i temp. pa cu vidjeti ako ne bude bolje idem dr,sve me strah da sta bebi ne bude od ovolikog kaslja user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 9:51:47   
mala curica

IZVORNA PORUKA: rose

ih mamice kad se mala guza rodi aBd pa krenes da stipkas i jubis user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I nogice,male prstice......Bozeeeeee jedva cekam zivot svoj mali ali ipak najveci user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 10:11:04   
luela
A ja se slomih pisuci na temi mart!user posted image Imam u brisu grla koji sam radila preventivno pred porod zlatni stadilokok :( i sad opet pijem antibiotike.treca kutija od 8 mjeseca.sta cu.i muz je radio briseve pa cekam danas i njegove.a sutra idem u bolnicu i ostavit ce me da se porodim vjerovatno jer je doktor dezurni,kad me pogleda vaginalno,rekao je da ponesem stvari pa nakon pregleda da ostanem ako budem trebala.ne znam sta da ocekujem uopste.juce i prekjuce mi curi taj sluzav sekret ali ne znam da li sam ista otvorena.nemam bolove.tako da cu pit i ovaj ampicilin dok sam u bolnici.valjda ne steti dojenju.eto tako u tremi sam velikoj danas ne znam sta da radim,juce sam proplakala pola dana.danas cu malo sredit kucu i otic na feniranje pa mozda i na veceru s muzem mada apetita nemam od nervoze nikako.sto se tice kilaze ja sam se do sad udebljala 13-14kg,startala sa 58.ali sam visoka 176 i te kile se nigdje ne vide osim u stomaku,iako sam prvorotka,stomak je veliki i spicast,ja to prepisujem kruskolikoj gradji a ne spolu bebe :) svoje hlace nisam mogla nosit od 3eg mjeseca a da ih zakopcam.trenerke jedino mogu i danas.uglavnom lice,ruke,sise(to mi bas nije drago),noge sve je ostalo manje vise isto.a beba je velika i tako,strah me kako prvorotka da rodi 4kg prirodno,a mozda i vise.bice danas tezak dan a noc neprospavana ko da gledam.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 10:39:26   
mala curica
Gledam nas roze spisak user posted image
Dva djecaka se i ne primijete od roze boje.....user posted image

Alman vidim nisi pored nicka no idea stavila roze crtice.Ona je davno.prijavila da je djevojcica.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 10:40:11   
mala curica
Luela sretno i da sve bude ok.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 12:24:13   
AzraB
drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 12:31:05   
luela
Aj draga cestitam ti i nek je sa srecom!Blago se tebi da prodje i bez pucanja i rezanja.ko te porodio?mene ce ova mala poderat ko zvecku sigurno al sta se moze :) uzivajte!user posted image

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 12:36:46   
lala88
azra cestitam draga, sve najbolje i tebi i bebi.
ja sad koristim magnezij direct u praskastom obliku, cim ga popijem prelazim na sumece tablete. Stvarno smo slabo aktivne, lijepo vrjeme pa sve vani. Mene sinoc prepone bolile, nisam se naspavala, nikakva sam.

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 12:36:47   
rose
IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.



user posted image user posted image cestitam, bravo za vas dvije user posted image

< Poruku je uredio rose -- 2.4.2015 12:37:37 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:16:33   
araj

IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.



Cestitam user posted image

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:50:37   
alman

IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.

user posted image user posted image cestitam draga moja, bas mi je drago da je sve proslo hirli i da je bebica ok nek vam je ziva i zdrava puno godina i da doji sto duze, samo tako nastavite, sad lijepo uzivajte ljubite se i mazite user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:51:57   
alman
AzraB...31.03 user posted image porodila seuser posted image
Gift...03.04
Morena...15.04
Luela... 07.04. user posted image

Psiholog27...04.05
Marien...13.05 user posted image
Scarlet...17.05
No idea...25.05 user posted image

Bella...08.06.
Alldi.. 10.06.
Alman...29.06 user posted image
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Lala88...20.07.
Adano...22.07.
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Putujuca...18.08.
LieToMe....24.08.
Aleah...26.08.
MAM...28.8.
Bebac bucko...31.08.

Araj .... 12.09.
Pcelica Maja5.... 15.09.
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:55:48   
araj
da li se vama desilo da vam se na gacicama pojavi bijela sluz? Mene maloprije dok sam ustajala, zapljusnu, da mi je cak preslo na trenerku. Bijela sluz. Da li je to normalno u 17 sedmici sam trudnoce?

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:56:00   
alman
e sad kako ste mi danas, lijep dan al ja ne mogu da setam tako me boli list desne noge, i mene je mala curicu na snu uhvatio grc kad sam posla da se okrenem al znam da nisam trzala nogom odmah sam probudila mm on je stipao me po listu, vukao za veliki prst, masirao eto sve sto znam da se uradi kad uhvati grc, i jucer me nije ovako bolilo al od jutros jedva sidjem niz stepeniceuser posted image

mala c je li mislis na ona mg direkt sto dodje u kesicama pa se samo saspe u usta

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 13:59:54   
alman

IZVORNA PORUKA: luela

A ja se slomih pisuci na temi mart!user posted image Imam u brisu grla koji sam radila preventivno pred porod zlatni stadilokok :( i sad opet pijem antibiotike.treca kutija od 8 mjeseca.sta cu.i muz je radio briseve pa cekam danas i njegove.a sutra idem u bolnicu i ostavit ce me da se porodim vjerovatno jer je doktor dezurni,kad me pogleda vaginalno,rekao je da ponesem stvari pa nakon pregleda da ostanem ako budem trebala.ne znam sta da ocekujem uopste.juce i prekjuce mi curi taj sluzav sekret ali ne znam da li sam ista otvorena.nemam bolove.tako da cu pit i ovaj ampicilin dok sam u bolnici.valjda ne steti dojenju.eto tako u tremi sam velikoj danas ne znam sta da radim,juce sam proplakala pola dana.danas cu malo sredit kucu i otic na feniranje pa mozda i na veceru s muzem mada apetita nemam od nervoze nikako.sto se tice kilaze ja sam se do sad udebljala 13-14kg,startala sa 58.ali sam visoka 176 i te kile se nigdje ne vide osim u stomaku,iako sam prvorotka,stomak je veliki i spicast,ja to prepisujem kruskolikoj gradji a ne spolu bebe :) svoje hlace nisam mogla nosit od 3eg mjeseca a da ih zakopcam.trenerke jedino mogu i danas.uglavnom lice,ruke,sise(to mi bas nije drago),noge sve je ostalo manje vise isto.a beba je velika i tako,strah me kako prvorotka da rodi 4kg prirodno,a mozda i vise.bice danas tezak dan a noc neprospavana ko da gledam.

sretno draga, bit ce to sve super ako Bog da user posted image vidis da se sve zene sa eseg foruma hvala Bogu lahko i bez pucanja i rezanja poradjaju pa ces i ti nemoj se sikirati unaprijed, mislit cemo na tebe user posted image javi nam se kad stignes

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu luela)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 14:02:24   
alman

IZVORNA PORUKA: araj

da li se vama desilo da vam se na gacicama pojavi bijela sluz? Mene maloprije dok sam ustajala, zapljusnu, da mi je cak preslo na trenerku. Bijela sluz. Da li je to normalno u 17 sedmici sam trudnoce?

ne znam draga da ti nije samo pojacano bijelo pranje, imas li inace bijelo pranje u trudnoci?
jer ono nekad moze da bude u vecim kolicinama

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 14:10:17   
luela
Hvala zene,danas evo po kuci se razletila ko luda da sve uradim,ne znam ni sta vise radim,cak sam i kompot seb napravila da imam kad izadjem i uvrio mi na 2 case maksimalnouser posted image ima vise sljiva nego vode.sta cu kad sam ko luda.mislila ici na feniranje ali nemam nesto zivaca.valja mi usisat i sve to.jest lijepo vrijeme ali ja ga i ne primjecujem vise.neko je pitao za sekret,ja sad imam takav,samo odjednom izadje.kod tebe je mozda candida, a i ne mora da bude.pitat ces ginekologa posto oni na svakom pregledu pitaju za sekret.mozda je i kod mene ne znam ni ja,ili je to nesto pred porod,uglavnom sad nemam vremena za vaginalete nikakve pa se nadam da nije candida.ja nemam bolove i ne ostaje mi se u bolnici sutra bas nikako ako ne moram,pa cu zato danas malo po kuci radit i zadat se da mozda sta i pokrenem do sutra.plus hurme naravno :)))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 14:13:29   
araj

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: araj

da li se vama desilo da vam se na gacicama pojavi bijela sluz? Mene maloprije dok sam ustajala, zapljusnu, da mi je cak preslo na trenerku. Bijela sluz. Da li je to normalno u 17 sedmici sam trudnoce?

ne znam draga da ti nije samo pojacano bijelo pranje, imas li inace bijelo pranje u trudnoci?
jer ono nekad moze da bude u vecim kolicinama


Na pocetku trudnoce nisam imala, vec sad u zadnnjih par dana kad se obrisem pojavi se zelenkasto al nemam svrbez nit peckanje. Danas mi se pojavi bijela sluz. Bas nisam pametnauser posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 15:08:26   
alman
araj prati pa ces vidjeti vjerovatno je bijelo pranje, al spomeni gin pa mzda ti da neke vaginalete, ja sam imala na pocetku trudnoce bas pojacano bijelo pranje i koristila sam vaginalete na bazi kantariona, meni su pomogle fino

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 15:53:04   
Marien
Draga Azra, cestitam i sretno, popravila si mi dan, nek ste zive i zdrave i ti i bebica i puno uzivate zajedno i sa svojom porodicom!

Ja sam se danas opet nasekirala, taman kad se opustim nesto me novo potrefi- moram ici na pregled protoka u bolnicu jer doktorica kaze da mi je posteljica previse zrela za ovu sedmicu a plodna voda reducirana (lose je ispod 10 a meni je 10,4- na donjoj granici), nesto vise sam od 34 sedmice, mozete li mi reci da li je neko imao iskustva sa ovim?
Uz to je i beba jako sitna, manje od dvije kile a koliko se sjecam na ranijim UZV je uvijek skolski pratila sedmice razvoja. Pitala me da li sam piusac i to vuse puta kao da me nagovarala da kazem a ja u zivotu nisam uzela cigaretu, muz pusi i pusi sa mnom u sobi, sto se toga tice- ne znam koliko moze utjecati.
Bicu zahvalna na svim vasim iskustvima/preporukama, bas sam se zabrinula a planiram veceras u opcu bolnicu u dezuru iako ne znam da li navece rade Color doppler.



_____________________________

13.05.2015. cekamo principessu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:02:04   
rose

IZVORNA PORUKA: araj

da li se vama desilo da vam se na gacicama pojavi bijela sluz? Mene maloprije dok sam ustajala, zapljusnu, da mi je cak preslo na trenerku. Bijela sluz. Da li je to normalno u 17 sedmici sam trudnoce?



da desavalo mi se i desava...i bas mi bude neobicno i prepadne me

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:05:12   
rose

IZVORNA PORUKA: Marien

Draga Azra, cestitam i sretno, popravila si mi dan, nek ste zive i zdrave i ti i bebica i puno uzivate zajedno i sa svojom porodicom!

Ja sam se danas opet nasekirala, taman kad se opustim nesto me novo potrefi- moram ici na pregled protoka u bolnicu jer doktorica kaze da mi je posteljica previse zrela za ovu sedmicu a plodna voda reducirana (lose je ispod 10 a meni je 10,4- na donjoj granici), nesto vise sam od 34 sedmice, mozete li mi reci da li je neko imao iskustva sa ovim?
Uz to je i beba jako sitna, manje od dvije kile a koliko se sjecam na ranijim UZV je uvijek skolski pratila sedmice razvoja. Pitala me da li sam piusac i to vuse puta kao da me nagovarala da kazem a ja u zivotu nisam uzela cigaretu, muz pusi i pusi sa mnom u sobi, sto se toga tice- ne znam koliko moze utjecati.
Bicu zahvalna na svim vasim iskustvima/preporukama, bas sam se zabrinula a planiram veceras u opcu bolnicu u dezuru iako ne znam da li navece rade Color doppler.





desi se i nepusacima da imaju i manajk plodne vode i da bude bebica sitna...moguce da ce te staviti na mirovanje, mozda te ostave u bolnici jer se voda uglavnom obnavlja ...a desi se pusacima da rode bebe od preko 4 kg savrseno zdrave...sve je to individualno

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *