|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:07:40   
alman
draga Marien bas mi je zao sto si se nasikirala, nadam se da ce sve biti uredu da nije nista strasno, a sto se tice pusenja mislim da bih trebala da sto vise izbjegavas, jer gore je nepusau sto udise dim duhana nego pusacima, nek izadje na balkon il u drugu prostoriju kad pusi, premda znam da je to vrlo tesko al tako ce mu biti i kad se bebica ako Bog da rodi, ne daj da se uopste pusi gdje je bebica,
kod mene hvala Bogu niko ne pusi kad mi dodje komsinica ona zapali jednu al ja odmah izracim poslije cim zamakne da ne vidi da sam odmah za njom otvoila vrata i prozoruser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:07:40   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.

user posted image draga Azra cestitam od srca! Nek vam bebica bude ziva i zdrava!

Ja jutros isla na dip vaditi krv, pa po belaju im se igla odvrnula (valjda lose kvalitete) pa nisu uspjeli uzeti dovoljno krvi user posted image pa me bocali i u drugu ruku user posted image . Elem zavrsih to, onda dok sam kuci, pa lijepo vrijeme reko da ugrabim da sta uradim, pa sam malo prasinu brisala, oprala prozore, oko vesa... stvarno covjek uvijek nesto po kuci ima raditi.
Kad sam sve lijepo zavrsila, jela i legla malo i odspavam skoro 3 satauser posted image

Sutra imam kod Nakasa zakazano, mozda uspijemo saznati jel braco ili seka user posted image
Kasnije cemo malo u setnju (malena je kod svekrve zbog ovih mojih doktorskih posjeta) tako da cemo dragi i ja malo iskoristiti lijepo vrijeme i procunjati user posted image

Jao juce se vracali od svekrve i dosli kuci kad lift ne radi. Pjeske na 12... picim ja ko da mi zivot zavisi od toga i sve kontam sreca sto je malena ostala, jos bi morali i nju i njenu torbu vukljat.

(odgovor članu AzraB)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:11:04   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.

user posted image draga Azra cestitam od srca! Nek vam bebica bude ziva i zdrava!

Ja jutros isla na dip vaditi krv, pa po belaju im se igla odvrnula (valjda lose kvalitete) pa nisu uspjeli uzeti dovoljno krvi user posted image pa me bocali i u drugu ruku user posted image . Elem zavrsih to, onda dok sam kuci, pa lijepo vrijeme reko da ugrabim da sta uradim, pa sam malo prasinu brisala, oprala prozore, oko vesa... stvarno covjek uvijek nesto po kuci ima raditi.
Kad sam sve lijepo zavrsila, jela i legla malo i odspavam skoro 3 satauser posted image

Sutra imam kod Nakasa zakazano, mozda uspijemo saznati jel braco ili seka user posted image
Kasnije cemo malo u setnju (malena je kod svekrve zbog ovih mojih doktorskih posjeta) tako da cemo dragi i ja malo iskoristiti lijepo vrijeme i procunjati user posted image

Jao juce se vracali od svekrve i dosli kuci kad lift ne radi. Pjeske na 12... picim ja ko da mi zivot zavisi od toga i sve kontam sreca sto je malena ostala, jos bi morali i nju i njenu torbu vukljat.

ja se pitam gdje li je ova zenica, nije na poslu pa na se ne javlja user posted image
sretno na kontroli, da sve bude uredu, user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:13:57   
rose

IZVORNA PORUKA: alman

draga Marien bas mi je zao sto si se nasikirala, nadam se da ce sve biti uredu da nije nista strasno, a sto se tice pusenja mislim da bih trebala da sto vise izbjegavas, jer gore je nepusau sto udise dim duhana nego pusacima, nek izadje na balkon il u drugu prostoriju kad pusi, premda znam da je to vrlo tesko al tako ce mu biti i kad se bebica ako Bog da rodi, ne daj da se uopste pusi gdje je bebica,
kod mene hvala Bogu niko ne pusi kad mi dodje komsinica ona zapali jednu al ja odmah izracim poslije cim zamakne da ne vidi da sam odmah za njom otvoila vrata i prozoruser posted image



pa vec ako se kod tebe ne pusi, reci joj...tj skloni pepeljare i nek izadje na balkon ako imas il nek se strpi..ja sam pusac inace i postujem kuce gdje se ne pusi...kad izadjem, zapalim

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:23:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: AzraB

drage moje da vam javim da sam se hairli porodila 31.marta. Otisla zbog bolova i ostavili me da se porodim. Zelim i vama svima redom lahak porod kao meni. Nevjerovatno za prvu bebu ali rodila prirodno bez pucanja i rezanja.A sam porod ne znam je li trajao i 5 sati. Beba zdrava i doji danas ko velika, patronazna sestra rece ne treba nam nista vise.

user posted image draga Azra cestitam od srca! Nek vam bebica bude ziva i zdrava!

Ja jutros isla na dip vaditi krv, pa po belaju im se igla odvrnula (valjda lose kvalitete) pa nisu uspjeli uzeti dovoljno krvi user posted image pa me bocali i u drugu ruku user posted image . Elem zavrsih to, onda dok sam kuci, pa lijepo vrijeme reko da ugrabim da sta uradim, pa sam malo prasinu brisala, oprala prozore, oko vesa... stvarno covjek uvijek nesto po kuci ima raditi.
Kad sam sve lijepo zavrsila, jela i legla malo i odspavam skoro 3 satauser posted image

Sutra imam kod Nakasa zakazano, mozda uspijemo saznati jel braco ili seka user posted image
Kasnije cemo malo u setnju (malena je kod svekrve zbog ovih mojih doktorskih posjeta) tako da cemo dragi i ja malo iskoristiti lijepo vrijeme i procunjati user posted image

Jao juce se vracali od svekrve i dosli kuci kad lift ne radi. Pjeske na 12... picim ja ko da mi zivot zavisi od toga i sve kontam sreca sto je malena ostala, jos bi morali i nju i njenu torbu vukljat.

ja se pitam gdje li je ova zenica, nije na poslu pa na se ne javlja user posted image
sretno na kontroli, da sve bude uredu, user posted image

tu sam, tu sam user posted image
juce dok smo se malena i ja spremile pa kod svekrve. Ona uzivala, razvijala je i tijesto, pravila kolace user posted image
Onda na brzinu rucali kad je dragi dosao s posla i nazad kuci...kisa, ruzno vrijeme...rano sam i zaspala. Jutros opet u 5tu ubacila.

Hvala za pregled. Pravo se veselim. Javim se obavezno cim dobauljam kuci sa pregleda.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:30:58   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: alman

draga Marien bas mi je zao sto si se nasikirala, nadam se da ce sve biti uredu da nije nista strasno, a sto se tice pusenja mislim da bih trebala da sto vise izbjegavas, jer gore je nepusau sto udise dim duhana nego pusacima, nek izadje na balkon il u drugu prostoriju kad pusi, premda znam da je to vrlo tesko al tako ce mu biti i kad se bebica ako Bog da rodi, ne daj da se uopste pusi gdje je bebica,
kod mene hvala Bogu niko ne pusi kad mi dodje komsinica ona zapali jednu al ja odmah izracim poslije cim zamakne da ne vidi da sam odmah za njom otvoila vrata i prozoruser posted image



pa vec ako se kod tebe ne pusi, reci joj...tj skloni pepeljare i nek izadje na balkon ako imas il nek se strpi..ja sam pusac inace i postujem kuce gdje se ne pusi...kad izadjem, zapalim


Ja se u potpunosti slazem s tobom rose! Kod nas niko ne pusi sem svrkve i kad se malena rodila (jos pocetak januara) nije bilo da je zapalila a da nije izasla na balkon. Cak i ako je bila pusaca koji su dolazili na babine ona je lijepo diskretno pepeljaru i hajmo na balkon pusiti user posted image
Tako da su svi lijepo navikli da se pusi na balkonu i nikom nije problem izaci na balkon i zapaliti.

Ja nisam za to trovanje u trudnoci, cuvas se, pazis, pijes vitamine, zdravo se hranis i onda si pasivni pusac radi necijeg cejfa.
Na kraju sto kaze Rose, tvoja kuca tvoja pravila. Ako je pravi prijatelj nece se naljutiti jer je za dobrobit djeteta i trudnice user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:42:25   
alman

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: alman

draga Marien bas mi je zao sto si se nasikirala, nadam se da ce sve biti uredu da nije nista strasno, a sto se tice pusenja mislim da bih trebala da sto vise izbjegavas, jer gore je nepusau sto udise dim duhana nego pusacima, nek izadje na balkon il u drugu prostoriju kad pusi, premda znam da je to vrlo tesko al tako ce mu biti i kad se bebica ako Bog da rodi, ne daj da se uopste pusi gdje je bebica,
kod mene hvala Bogu niko ne pusi kad mi dodje komsinica ona zapali jednu al ja odmah izracim poslije cim zamakne da ne vidi da sam odmah za njom otvoila vrata i prozoruser posted image



pa vec ako se kod tebe ne pusi, reci joj...tj skloni pepeljare i nek izadje na balkon ako imas il nek se strpi..ja sam pusac inace i postujem kuce gdje se ne pusi...kad izadjem, zapalim

na pocetku trudnoce kad mi je smetalo nije pusila ni kad bi dodji na kafu, a sad mi ne smeta jedna cigara u sedam dana, a kad se bebica rodi sigurno nece ni jedne zapaliti, kao sto nisu ni kad se mali rodio, jos je bila zima, pa brate mili ko kod dodje moze da se strpi sat-dva a da ne zapali user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:51:53   
mala curica
user posted image

Ovaj mg ja koristim ali s vidom ne mogu ga onako da samo istresem u usta.A pise da moze s vodom.
Mene je list bolio 3 dana poslije grca,bas kao sto kazes ne moues uz stepenice jedva hpdas kolilo boli.

Azra draga cestitam ti user posted image
IZVORNA PORUKA: alman

e sad kako ste mi danas, lijep dan al ja ne mogu da setam tako me boli list desne noge, i mene je mala curicu na snu uhvatio grc kad sam posla da se okrenem al znam da nisam trzala nogom odmah sam probudila mm on je stipao me po listu, vukao za veliki prst, masirao eto sve sto znam da se uradi kad uhvati grc, i jucer me nije ovako bolilo al od jutros jedva sidjem niz stepeniceuser posted image

mala c je li mislis na ona mg direkt sto dodje u kesicama pa se samo saspe u usta






_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 16:59:45   
LieToMe RR
Ja sam prije imala cesto grceve (posljedica dugo bavljenja sportom) elem, kad grc uhvati ako ste u lezecem polozaju najbolje je leci na ledja, i noga koja se grci svom mogucom snagom povuci pste prema sebi (ne znam jesam li dobro objasnila ali recimo radi usporedbe kad stojite da pokusate prste sto vise odvojiti od zemlje).
To je jedini i najbolji moguci nacin da se grc sto prije smiri a da ne ostane posljedica po misic.

Meni u prvoj trudnoci sam magnezij (kojeg sam redovno pila) nije bio dovoljan tako da sam ja u cijeli proces ukljucila i donat mg (gledam da bar u sedmici dana popijem 2 litra, casu-do dvije dnevno).
Donat je meni puno pomogao i pred kraj trudnoce kad sma imala uzasnu kiselinu. Ja ga i u ovoj lijepo tamanim. Stalno moram imati 2-3 flase zalihe user posted image zlu ne trebalo user posted image
IZVORNA PORUKA: mala curica

user posted image

Ovaj mg ja koristim ali s vidom ne mogu ga onako da samo istresem u usta.A pise da moze s vodom.
Mene je list bolio 3 dana poslije grca,bas kao sto kazes ne moues uz stepenice jedva hpdas kolilo boli.

Azra draga cestitam ti user posted image
IZVORNA PORUKA: alman

e sad kako ste mi danas, lijep dan al ja ne mogu da setam tako me boli list desne noge, i mene je mala curicu na snu uhvatio grc kad sam posla da se okrenem al znam da nisam trzala nogom odmah sam probudila mm on je stipao me po listu, vukao za veliki prst, masirao eto sve sto znam da se uradi kad uhvati grc, i jucer me nije ovako bolilo al od jutros jedva sidjem niz stepeniceuser posted image

mala c je li mislis na ona mg direkt sto dodje u kesicama pa se samo saspe u usta







(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 17:05:39   
mala curica
Meni ovaj prasak pomaze.Ne pijem ga stalno tj. redovno.pa se organiz.nije "navikao" na njega.Kada ga popijem djeluje.
A nisam vjerovala da grc moze toliko da boli user posted image
Donat ne pijem redovno,ponekad(mozda jesnom u mjesecu).
Danas sam se vagala i shvatim da svake sedmice dobijem po jedan kguser posted image na meni se uopce ne vidi debljina,sumnjam na vodu i naravno na tezinu bebe.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 17:05:44   
alman
ma joj mene je jednom na pocetku trudnoce uhvatio i nije vise od jucer ujutro, povlacila sam ja prste prema sebi, razumijem sta hoces da kazes, znam da je to dobro al evo misc boli haus, pogotovo kad tek ustanem, morat cu i ja ukljuciti vise mg i donat premda mi je i mivela mg dosta dobra ne znam da li ste je kupovale.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 17:11:19   
aidana

Azra cestitamuser posted image da je bebica ziva i zdrava. user posted image

Marien nadam se da ce sve biti ok na narednoj kontroli. Znam da je tesko ali pokusaj se sto manje sekirati.Nevezano za tvoj nalaz ja bih na tvom mjestu muzu rekla da pusi u drugoj prostoriji, pretpostavljam da ce to svakako raditi kad beba dodje pa nek se navikava.

Kod mene se u stanu ne pusi, ali je kod nas dnevna soba ujedno i spavaca i djecija pa se nije niko ni nasao do sad da pita moze li zapaliti pored djecijeg krevetica.

Isla sam juce sa malcem u Dz pa je doktorica rekla da dodjemo i danas. Ako se stanje ne popravi ukljucice inhalacije i antibiotik eventualno. Mm ga je odveo pa cekam da se vrate. Ne spavamo evo vec 4 noci, valjda ce veceras biti bolje.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 17:15:48   
aidana
Grceve sam imala uzasne u prvoj trudnoci. Pila sam mg prah, i imala sam ga uvijek kraj kreveta ako me grc uhvati tokom noci da ga samo istresem na jezik. Sto kazete, nisam mogla danima kasnije hodati normalno.
Kad sam se krenula poradjati uhvatio me grc da nisam mogla nogu podici na sto. Bolio vise od kontrakcija. I Masic lijepo sakom udari 2-3 puta, onako bokserski i digne mi nogu user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 21:21:46   
anitaa
Azra cestitam, drago mi je da je sve proslo i vise nego dobro, e sad fino uzivajte....Marien, samo se nemoj nervirati, u zadnjih mjesec i po moja beba se maltene udvostrucila, to se mjenja, sumnjam bas cigare da su toliko presudne, naravno bolje je da mm ubuduce dimi sto dalje od tebe i bebe, mene je moj zezao da sam trebala nekad i zapaliti, jer se ne bi cura rodila s 4,5 kg i to jedva 12 dana poslije termina...ma, samo ici na kontrole, sve ce to biti dobro, sretno, kao i svim ostalim trudnicama :-D

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 22:54:47   
bejbibi
Vecer zenice,kako ste mi :) usla sam samo da vidim jel se koja porodila i vidim Azra je :))) cestitam draga od srca,bebi dug i sretan zivot...

Terminusama sto lakse porode zelim a ostalimuser posted image uredne trudnoce

Ljubimo vas ja i A :***

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
2.4.2015 23:34:56   
alman
bejbibi bas mi je drago sto si nam se javila nadam se da si se vec navikla sa bebicom, kako je M prihvatio, pisi molim te znas da me to ceka za koji mjesec pa da se malo pripremimuser posted image
imate veliki user posted image vas dvije od nas

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 6:41:15   
LieToMe RR
Jutrroooo ima li vas budnih?

Ja vec poranila...cesto sanjam neke nebuloze (neko jutro me muz probudio koliko sam jecala u snu user posted image ),
jutros je ruzan san bio popracen i lupanjem kise od prozore a kad sam maloprije vidjela snijeg ne bi mi dobro.

Do duse stalno je tako kad trebam na neku kontrulu, noc prije sam ko vjestica. Danas idem i po nalaze na dip i onda Nakas user posted image , poslije toga idem kod svekrve,
sacekacemo muza da dodje po nas, a onda cemo kod prijatelja malo na druzenje, nismo ih vidjeli dugo a i da se curica malo igra sa drugaricama...
Sve u svemu bice dinamican dan.

< Poruku je uredio LieToMe -- 3.4.2015 6:42:16 >

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 9:19:12   
ninuska
Jutro,

Azra, cestitke na bebici..ti si zena zmajuser posted image . hB pa nisi pukla niti su te sjekli odmah ce i oporavak biti brzi.
LieToMe i ja imam kosmare ponekad tako da znam kako ti je. Sretno na kontroli i uzivaj sa curom. I.mi smo sinoc bili u gostima tj na rodjendanu. Pojela sam dva komada torte user posted image
Jucer sam bila na kontroli i sve je ok hBuser posted image .
rekla mi je jos prosli put da uradim tripl test, a svi su parametri ok..kao zbog sigurnosti. Al jucer kao eto mogu i 4D ultrazvuk kod mehmedbasica..al citam sad..covjece, kosta 200 KM user posted image . nemojte me pogresno shvatiti, uradila bih sve sto treba i koliko kosta ali mi se nesto ne daje tolika lova samo onako. Jer i nuhalni i ostalo je u redu nego je ovo eto kao da se stavi tacka na sve to user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 3.4.2015 9:22:16 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 9:29:11   
mala curica
Dobro juro i od mene.Dok pijem jutarnji caj uz ringeraju planiram odakle da krenem user posted image
Prco da doruckujem i trebam se spremiti i ici u kupovinu jer danas idemo na babine prijateljima pa da bebici nesto kupim.
Nezz sta za rucak da pravim......hmmmm.....sigurno nesto na brzinu.
Ponedjeljak i nedjelja su ne radni dan zbog praznika nista nece raditi pa moram u kupovinu za kucu.

Dargo mi je da nam se bejbibi javila.Znam da ugiva sa scojom djecicom.user posted image
Ali....fale mi pprodzajne price nasih clanica sto smo se na ovoj temi druzile.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 9:49:02   
rose
cim krene novi krug terminusa, javit ce se...bar ove sto su aktivne :)

a kako nam e samo rozi onaj spisak user posted image

< Poruku je uredio rose -- 3.4.2015 9:52:34 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 9:52:33   
mala curica
Da nevjerovatno rozeuser posted image
Ovo je godina djevojcica.......user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 10:27:10   
alman
jutro drage moje, kako ste ni spavale ja ko bebica, mislim da se nisam ni okrenula, evo sad dorucak pa cu i ja nesto da poradim po kuci trebam i peglati bas se nakupilo vesa

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 11:32:30   
alman
ninuska user posted image za urenu kontrolu drago mi je da je sve uredu, a sto se tice tih testova ne znam sta da ti kazem, ni sama nisam pametna, kao i svaka majka sigurno bih uradila sve to treba,al ako su ti svi parametri urednu mislim da se ne bi trebala opterecivati tim testovima, jer oni kako sam skontala samo pokazuje statisticke podatke, neka me ispravi neka ako grijesimuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 11:51:26   
lala88
zdravo zenice-loptice, sta ima? Kome je danas dosadno bujrum kod mene, pocele su pripreme za krecenje, sreca pa cu sad samo spavacu i kupatilo. Vrjeme je bezveza minut ugrije minut se na oblaci.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-April
3.4.2015 11:59:37   
memsi
Jutro dame,
Evo i ja da se tuspasim.Spavala super hvala Bogu,dorucak,kafica vec obavljeni.Rucak danas zeljanica,supica i snicle.Ninuska ja sam radila 4d kod dr.Abadzic i kosta 100 KM.Mi smo odusevljeni kako se sve vidi i pravo mnogo ti se dr.posveti,dobijes dosta slikica,cd i sve ti lijepo objasni.Koliko znam ima i na Jezeru da se uradi 4d uz ali eto ja sam isla privatno.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *